KLUB KIBICA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez Bartos 2008-09-11, 9:07 pm

Kumacz - a Ty co pokazesz?
bedziesz kierował młynem? przyniesiesz jakies flagi?
może oplakatujesz miasto? albo chociaz przygotujesz tekst jakiejs piosenki?

Twoje pierwsze godziny na tym forum a juz wszystkich obrazasz i pouczasz

Jak jestes taki cacy to daj wszystkim przykład i pokaż co potrafisz :)
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski


Postprzez Kumacz 2008-09-11, 9:18 pm

A czy ja jestem od tego ??

Od Flag i Młynu są ultrasie i nie widze powodu aby wchodzić im w paradę bo dobrze sobie radzą.

A ty kolego Bartos co pokazałeś ?? pewnie tyle samo co ja, a się czepiasz....

Pozdrawiam
Kumacz
Obserwowany
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2008-09-11, 1:04 pm
Lokalizacja: DG !!

Postprzez koszki 2008-09-11, 9:27 pm

Kumacz napisał(a):Zobaczymy co KK pokaże jutro na meczu z Cracovią.

Mam nadzieje że będą stali i dawali z siebie wszystko w mlynie a nie jak do tej pory.

Pozdrawiam.


Ciekaw jestem ile razy byłeś na hokeju w swym żywocie.

Na temat dopingu na hokeju nie masz zielonego pojęcia, chyba że się mylę i mi odpowiesz kto wspierał drużynę w zeszłym sezonie w ciężkich pojedynkach z Cracovią? Kto prowadził doping na zwycięskich pojedynkach z Tychami? A może wiesz kto doprowadził doping do takiego poziomu aż o tym w gazetach pisali w największym horrorze poprzedniego sezonu który się skończył 7:6 dla Zagłębia ( nie pisze z kim bo taki stały bywalec zimowego jak ty doskonale wie kogo mam na myśli).
I miej trochę szacunku dla tych którzy są z drużyną od kilkunastu lat na dobre i na złe a sektor "G" ( i nie tylko) to miejsce na stadioniu w którym zasiadają od kilku lat ci sami ludzie i są z Zagłębiem hokejowym w każdym sezonie.
Doping ultrasów - bardzo dobrze że to ciągną ale tylko to im zostało widać mają dość jeżdżenia po Kozich wólkach i oglądania jak szmaciarze strzelają najemnikom po 5 bramek
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez ZAGLEBIAK00 2008-09-11, 9:49 pm

Kumacz napisał(a):Zobaczymy co KK pokaże jutro na meczu z Cracovią.

Mam nadzieje że będą stali i dawali z siebie wszystko w mlynie a nie jak do tej pory.

Pozdrawiam.

Tak to idź do tego młyna i kibicuj razem z nami a nie miej nadzieji chyba że jesteś z Cracovi lub z Tychów to w tedy się nie będę czepiał
ZAGLEBIAK00
Mistrz ortografii
 
Posty: 215
Dołączył(a): 2008-03-20, 10:23 pm
Lokalizacja: DG & Będzin

Postprzez emdżej 2008-09-11, 9:51 pm

Według podpisu to niby z Dąbrowy jest. W każdym razie prosi się o szybki koniec kariery na forum
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez matey75 2008-09-11, 11:20 pm

Kumacz napisał(a):Zobaczymy co KK pokaże jutro na meczu z Cracovią.

Mam nadzieje że będą stali i dawali z siebie wszystko w mlynie a nie jak do tej pory.

Pozdrawiam.




Z całym szacunkiem, ale KK nie jest od tego żeby się drzeć i niech darcie się chłopaków z KK nie będzie jakimś odzwierciedleniem ich działalności. Od tego jest UZ , zresztą każdy się drze jak może i ma na to ochotę. A jak się nie będą drzeć to nie przejdą u Ciebie testu czy o co chodzi? ? ? Dobrze tu ludzie zauważyli wcześniej , że najprościej jest krytykować a nie ruszyć dupy do Axla na spotkanie i podpowiedzieć parę swoich pomysłów. Daj KK szacunek chociaż za to, że są i coś myślą w temacie...
matey75
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2007-04-07, 12:52 pm
Lokalizacja: Zgr

Postprzez lilly.white 2008-09-12, 12:46 am

Kumacz,nie rozumiem o co Ci chodzi...Masz cięzki okres w życiu,chcesz na kimś wyładować swoje frustracje czy może pokazać,że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem...KK to chwilowo głównie pomysł,nie wymagaj,żeby organizacja,która dopiero raczkuje dokonała rewolucji skoro "silni"Ultrasi nie pokazali wiele jak do tej pory.Czego sie spodziewasz po jednym spotkaniu,na którym bylo 10 osób???Uważam,że KK ma szanse,bo jest naprawde mnóstwo ludzi,którzy kochaja hokej i jego promocje traktuja powaznie.Sorry ale to co piszesz po prostu mnie smieszy...a teksty typu"stare pryki"sobie daruj.
lilly.white
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2007-03-03, 2:38 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez _darthvader 2008-09-12, 5:54 am

Kumacz napisał(a):A czy ja jestem od tego ??

Od Flag i Młynu są ultrasie i nie widze powodu aby wchodzić im w paradę bo dobrze sobie radzą.

A ty kolego Bartos co pokazałeś ?? pewnie tyle samo co ja, a się czepiasz....

Pozdrawiam


No właśnie Kumacz - od flag i młyna są Ultrasi; od plakatowania miasta, promowania hokeja i dopingu KK - a Ty od czego jesteś ????
Chyba tylko od pisania na forum i do tego głupot.
Co pokazał Bartos ??? Zainteresowani doskonale wiedzą co pokazuje !!
Więc trochę szacunku.
Szacunek u mnie mają Ultrasi za dwa pierwsze mecze i oczekuję tego samego w drugą stronę. Jeśli macie jakieś propozycje podejdźcie na przerwie a nie obrażajcie ludzi z KK w trakcie meczu.
Pozdrawiam.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez Hokejowy_Janusz 2008-09-12, 10:38 am

Czyli KK promuje mecze hokeja ? Bo wyzej kolega Martius napisal ze np te transparenty robia Ultrasi , a to wg mnie bardziej zachecajace do przyjscia na Zimowy bo sama wielkosc i widocznosc z daleka takiego transparentu robi wrazenie. Byc moze Martius sie mylił i to wywiesza KK ?
Hokejowy_Janusz
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2008-09-05, 8:05 pm
Lokalizacja: DG

Postprzez kierat 2008-09-12, 11:02 am

Do tej pory forum hokejowe było pozbawione takich Kumaczy, a tu nagle sie ujawnił:
wy robicie to, my robimy to, wy gorzej, my lepiej, wy żrecie słonecznik, my łazimy po krzesełakch.
O co tu chodzi? Niedługo pójdę na zimowy a ludzie pokroju KUMACZA będą pytali:
za kim lecisz, UZ czy KK? KK? To w zęby.
A ja się chciałem tylko zapytać czy ktoś będzie zbierał na oprawę bo bym chciał wrzucić do puchy. Ostatnie oprawy super.

A ty Kumacz zmień forum.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez slawek_71 2008-09-12, 11:26 am

O ile wiem to wlasnie po spotkaniu w gronie 7 lub 8 osob w Sielcu w kwietniu tego roku powstala inicjatywa co do replik koszulek Zaglebia i dzieki temu sa. Jakis maly wklad jednak (K.K )ma w promowanie hokeja.Jest jeszcze pare innych spraw,ale to juz sa drobnostki.Oficjalnie tak jak juz ktos pisal KLUB KIBICA-NIE ISTNIEJE.To bylo jedno spotkanie i nic wiecej.Wiec nie piszcie juz zgryzliwych komentarzy.Wazne jest to ze jestesmy jedny wielkim Klubem Kibica i przychodzimy na hokeja dla Zaglebia.
A najlepeij by bylo gdyby admin.usunal ten temat-robi sie nieprzyjemna atmosfera

[ Dodano: 2008-09-12, 12:44 pm ]
koszki


--------------------------------------------------------------------------------
Na temat dopingu na hokeju nie masz zielonego pojęcia, chyba że się mylę i mi odpowiesz kto wspierał drużynę w zeszłym sezonie w ciężkich pojedynkach z Cracovią? Kto prowadził doping na zwycięskich pojedynkach z Tychami? A może wiesz kto doprowadził doping do takiego poziomu aż o tym w gazetach pisali w największym horrorze poprzedniego sezonu który się skończył 7:6 dla Zagłębia ( nie pisze z kim bo taki stały bywalec zimowego jak ty doskonale wie kogo mam na myśli).----------------
no jak kto? wlasnie te "stare pryki" i "pozeracze slonecznika"
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Ader 2008-09-12, 3:01 pm

koszki napisał(a):.
Doping ultrasów - bardzo dobrze że to ciągną ale tylko to im zostało widać mają dość jeżdżenia po Kozich wólkach i oglądania jak szmaciarze strzelają najemnikom po 5 bramek


Ogarnij sie co piszesz , nie mamy dosc jezdzenia za naszym klubem po Polsce i nigdy nie bedziemy mieli dosc!
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Postprzez maciek_21 2008-09-30, 7:44 pm

to coś więcej niż klub
to ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC !!!
maciek_21
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2005-08-11, 10:10 am
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników