Zagłębie - TKH Toruń

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez Bartos 2008-09-05, 8:51 pm

Kliknąć aby powiększyć:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

jutro będzie cała galeria
Ostatnio edytowano 2008-09-05, 8:54 pm przez Bartos, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski


Postprzez kierat 2008-09-05, 8:54 pm

Witam

Moich parę słów:

Nie wiem czy zauważyliści ale naszym grało się naprwdę ciężko. Toruniowi też. A to za sprawą beznadziejnego lodu. W ogóle nie mroziło. A przez to mecz niezbyt szybki.Ciężko się jeździ na takim lodzie, jeszcze ciężej rozgrywa. Jak przyjdą zimniejsze dni powinno byc lepiej. Ale te maszyny są cienkie.

Mimo wszystko wygrana. Oby tak dalej. Było widać dzisiaj ile dla drużyny stanowił hazardzista LUka. Atak Teddiego cienizna, Bernat niewidoczny, Gabriel totalnie zagubiony, jakieś przewrotki, gubienie kija. No ale trzeba dać mu czas. Poza tym ok.Szkoda że Artur nie może sobie strzlić ale okazji będzie.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez psv 2008-09-05, 9:34 pm

http://www.sosnowiec.info.pl/sport/hoke ... ,1,4,12813

Udana inauguracja hokeistów Zagłębia
Maciej Wasik
Kibice, którzy przyszli na dzisiejszą inaugurację hokejowego sezonu na pewno nie żałowali. Szybka gra, piękne bramki i wspaniała postawa kibiców, to wszystko można było obejrzeć na Stadionie Zimowym. Zagłębie pewnie pokonało TKH Toruń 6:0.

W pierwszej tercji oba zespoły sprawdzały się. Obie strony przeprowadziły kilka szybkich akcji, jednak długo nie padła żadna bramka. Dopiero na 13 sekund przed końcem Zagłębie przeprowadziło kapitalną akcję. Artur Ślusarczyk wyłożył krążek Zbigniewowi Podlipniemu, który bez mniejszy problemów posłał go pod poprzeczkę bramki gości.

W drugiej tercji gra wyglądała podobnie, drużyny przede wszystkim zwracały uwagę na defensywę. Jednak ponownie to sosnowiczanie wygrali tą część spotkania. W zamieszaniu pod bramką TKH kapitalnie odnalazł się Tomasz Kozłowski, który sprytnym strzałem po lodzie pokonał Michała Plaskiewicza. Był to dopiero początek emocji.

Trzecia odsÅ‚ona byÅ‚a już tylko popisem gry ZagÅ‚Ä™bia. Już w 4. minucie na listÄ™ strzelców wpisaÅ‚ siÄ™ Teddy da Costa, który wykorzystaÅ‚ fakt, iż Plaskiewicz „wypluÅ‚” krążek przed siebie. Dwie minuty później to jednak sosnowiczanie znaleźli siÄ™ w poważnych opaÅ‚ach. PrzeszÅ‚o ponad minutÄ™ zmuszeni byli do gry w podwójnym osÅ‚abieniu, jednak Tomasz Jaworski wraz z Andrzejem Banaszczakiem wyprawiali cuda pod naszÄ… bramkÄ…. - Staram siÄ™ robić wszystko jak najlepiej, cieszy mnie zwyciÄ™stwo i dobra postawa zespoÅ‚u. Dla mnie, jak chyba dla wszystkich bramkarzy, ważna jest każda minuta bez straconej bramki. Tym bardziej jestem zadowolony, że przetrwaliÅ›my ataki TKH podczas gry w osÅ‚abieniu - mówiÅ‚ po spotkaniu szczęśliwy „Jawa”. Kibice dÅ‚ugo po jego niesamowitych paradach skandowali jego imiÄ™. Kolejne doznania zafundowali kibicom obroÅ„cy ZagÅ‚Ä™bia. Andrzej Banaszczak i Kamil Duszak popisali siÄ™ fenomenalnymi strzaÅ‚ami spod niebieskiej linii, po których torunianie stracili nadzieje na korzystny rezultat. GoÅ›ci dobiÅ‚, po Å‚adnej zespoÅ‚owej akcji, Martin Opatovsky. - ByÅ‚ to mój pierwszy mecz o ligowe punkty w barwach ZagÅ‚Ä™bia i jestem zachwycony debiutem. Nie chodzi tylko o wynik, ale o fantastycznÄ… atmosferÄ™ na trybunach. MuszÄ™ powiedzieć, że jest tutaj 10, jak nie 20 razy lepszy doping niż na SÅ‚owacji, aż chce siÄ™ grać - mówiÅ‚ po spotkaniu uÅ›miechniÄ™ty sÅ‚owacki napastnik.
Również trener Zagłębia nie krył radości po spotkaniu. - Wielkie podziękowania dla kibiców, którzy dzisiaj nam pomogli. Spokojny początek był w naszych planach, później spotkanie idealnie nam się ułożyło. Drużyna wywiązała się z moich założeń. Cieszy również czyste konto - podsumował spotkanie trener Josef Zavadil.
psv
 
Posty: 325
Dołączył(a): 2007-02-22, 10:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Postprzez Uruk 2008-09-05, 9:47 pm

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich chłopaków. Idealne rozpoczęcie sezonu. Każdy w klubie bał się tego meczu. Nikt nie chciał powtórki z ubiegłego sezonu i porażki z Toruniem 1-7.
Doping i ilość kibiców na super poziomie. Oby tak do końca rozgrywek.
PS. Podlipni profesor!!!
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez miron 21 2008-09-05, 9:50 pm

Na minus -Tadek ,Jaros ,Lezo.
Na plus - Podlipni ostatnio standart , Opatowski -bajeczna technika ,Banaszczak-zaangażowanie Dronia -do teraz nie mogę uwierzyć że to ten sam zawodnik Ślusar -walczak meczu Jawa poza konkurencją,Kibice nieźe ,inauguracja udana nieporówalna do zeszłrocznej.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Bartos 2008-09-05, 10:01 pm

wszyscy chwala kibiców i mają racje - bo dzisiaj doping był fantastyczny

ale teraz pytanie - co zrobić aby zamiast tych 1700-1800 kibiców na następne mecze przyszło co najmniej 3 tys :)

macie jakieś pomysły?
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Postprzez ZAGLEBIAK00 2008-09-05, 10:32 pm

zdjęcia super :-p
ZAGLEBIAK00
Mistrz ortografii
 
Posty: 215
Dołączył(a): 2008-03-20, 10:23 pm
Lokalizacja: DG & Będzin

Postprzez Bartos 2008-09-06, 3:25 am

ZAGLEBIAK00 napisał(a):zdjęcia super :-p


dzieki

pełna galeria - 114 fotek

http://zaglebie.1com.pl/zaglebie-tkh_torun/
Ostatnio edytowano 2008-09-06, 11:53 am przez Bartos, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Postprzez Minter 2008-09-06, 6:18 am

Bartos napisał(a):wszyscy chwala kibiców i mają racje - bo dzisiaj doping był fantastyczny

ale teraz pytanie - co zrobić aby zamiast tych 1700-1800 kibiców na następne mecze przyszło co najmniej 3 tys :)

macie jakieś pomysły?


Zawodnicy musza walczyc w kazdej minucie kazdego meczu. Ambicja i ogromna chęć zwycięstwa. To jest ich obowiązek. A my kibice musimy ich wspierac nie żalując gardeł w każdym meczu. Jeżeli doping będzie taki sam we wtorek to uwierzcie mi szybko rozejdzie sie po terenie Zagłębia, jaka wspaniała atmosfera jest na Zimowym i wielu ludzi przyjdzie najpierw z ciekawości zobaczyć co tak chwalą kibiców w mediach, a potem im się tak spodoba, że przyjdą jeszcze raz i jeszcze raz i na dodatek będą dalej rozpowiadać jak to fajnie na hokeju w Sosnowcu ;)

A poza tym, wiem, że kupienie koszulek to koszty, ale tak patrząc na zdjęcia to mam nadzieje, że za niedługo większość ludzi będzie miała białe koszulki Zagłębia, bo po prostu super to wygląda, a i myślę, że zawodnicy będą mieli dodatkową motywację widząc jak hala ma jednolite stroje ;)
Minter
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2004-08-01, 2:37 pm
Lokalizacja: spod stadionu

Postprzez Uruk 2008-09-06, 7:59 am

Bartos forma jak naszych zawodników, dzięki za super zdjęcia.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Sir 2008-09-06, 8:26 am

O wyniku 6-0 zadecydowały dwa momenty. Pierwszy szybko strzelona bramka w trzeciej tercji na 3-0...oraz to że grając w trójke w polu udało się przetrzymać napór hokeistów z Torunia i nie stracić bramki.


Dwie bardzo ładne bramki...strzały z dystansu.


PS szkoda że nasi kopacze takiej skuteczności nie mają
Sir
 
Posty: 1205
Dołączył(a): 2004-05-05, 12:17 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MrCricket 2008-09-06, 12:57 pm

Idzie ku dobremu. Większość nowych grajków ma większe umiejętności niż poprzednicy. Dominowaliśmy pod każdym wględem i wynik to odwierciedlał. Po jednym meczu zbyt wcześnie mówić o szansach medalowych.
Toruń to będzie raczej drużyna środka tabeli, dlatego najlepiej naszą prawdziwą wartośc ocenić w meczach z przeciwnikami typu Cracovia albo Tychy.
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez slawek_71 2008-09-06, 1:11 pm

Bartos-------foty super!!!! Czy tak bedzie z kazdego meczu???
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Bartos 2008-09-06, 1:19 pm

chala9 napisał(a):Bartos-------foty super!!!! Czy tak bedzie z kazdego meczu???


dzięki :)

na pewno nie z każdego meczu ale postaram się być najczęściej jak to tylko możliwe :)

jednak jeżdżę i na piłkę i na hokej i na siatkówkę (na MKS DG) a czasami praca nie pozwala mi nigdzie jechać.
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Postprzez Przemek26 2008-09-06, 1:38 pm

Bartos foty I klasa.

Co do meczu jeszcze , fajnie wyszła fala no i kolorowy balkon , który w niej uczestniczył.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników