Mecz o 3 miejsce 07/08: Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez mowgli 2008-03-18, 7:49 pm

9:2
mowgli
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2007-11-28, 11:36 pm


Postprzez kret75 2008-03-18, 8:00 pm

Masakra 10-2
Ale za cały sezon i tak trzeba podziękować!!!!!!!!!!!!
No i to już jest koniec tego sezonu!
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez Przemek26 2008-03-18, 8:09 pm

Czegoś nie kumam.Bernat powiedział że 3 miejsce po sezonie zasadniczym to sukces . Ale za sezon zasadniczy medali nie dają.
Wzeszłym sezonie jeśli mnie pamięć nie myli mieliśmy 5 miejsce. tak?

Teraz skład jaki był sezon temu a teraz różni się o zawodników którzy dołączyli, Jaros, Chabior, Zachariasz, Belica, Luka, Gabryś, Ślusarczyk,Klisiak, Holik . Ico zaledwie jedno oczko wyżej I to w jakim stylu. Kompromitacją jaką będzie długo zmać.!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez bolo73 2008-03-18, 8:18 pm

No zajebiście!Po prostu zakończenie o jakim wszyscy marzyliśmy!Brawo Panowie BUNTOWNICY I PSEUDOGRAJKOWIE (oczywiście nie wszyscy).Narzekaliście na Jarka,że to,że tamto,że sramto ale o ile mnie pamięć nie myli to za Jarka ani w tym ani w ubiegłym sezonie dwucyfrówki nie zaliczyliśmy.Jesteście dla mnie bandą kolesi bez honoru i wali mnie to,że graliście dobre mecze w trakcie sezonu (m,in. z Podhalem właśnie).To czego dopuściliście się dzisiaj to jest skandal i hańba dla klubu z takimi bogatymi tradycjami jak Zagłębie i dla jego wiernych kibiców.Trenera Wam zmienili a Wy co?A Wy gówno!Macie nas w dupie.Więc wiedzcie jedno - my tu takich pseudohokeistów nie potrzebujemy!Przynieśliście dzisiaj wstyd całemu hokejowemu Zagłębiu i na całym sezonie 2007/2008 rozlaliście dzisiaj duuużą czarną plamę!Miałem Wam podziękować za ten sezon bo jakby nie patrzeć był on udany ale po tym czym dzisiaj nas uraczyliście nie zrobię tego.Jestem zdruzgotany.I tylko żal tych wiernych fanów,którzy zawsze byli z Wami na dobre i na złe.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez innu 2008-03-18, 8:38 pm

Według mnie pie...cie bez sensu, sezon był bardzo udany bez względu na wynik tego meczu. Oby dalej w tym kierunku, czyli w górę tabeli. W kwestii podziękowania za sezon to przydałoby się może jakieś spotkanie z zawodnikami w Axlu jak było na rozpoczęcie, ciekawe czy jest coś takiego w planach.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez ACE 2008-03-18, 8:40 pm

Jak nie kupią bardzo dobrych obrońców to w przyszłym sezonie znowu może się tak skończyć.
ACE
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2008-03-02, 10:12 pm

Postprzez Przemek26 2008-03-18, 8:47 pm

innu napisał(a):Według mnie pie...cie bez sensu, sezon był bardzo udany bez względu na wynik tego meczu. Oby dalej w tym kierunku, czyli w górę tabeli. W kwestii podziękowania za sezon to przydałoby się może jakieś spotkanie z zawodnikami w Axlu jak było na rozpoczęcie, ciekawe czy jest coś takiego w planach.


Sezon sezonem a PO to PO. A mecze z Podhalem zmazały ten sezon.
Takie jest moje zdanie.

Co do przyszłości jestem ZA.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez kierat 2008-03-18, 8:56 pm

innu napisał(a):Według mnie pie...cie bez sensu, sezon był bardzo udany bez względu na wynik tego meczu. Oby dalej w tym kierunku, czyli w górę tabeli. W kwestii podziękowania za sezon to przydałoby się może jakieś spotkanie z zawodnikami w Axlu jak było na rozpoczęcie, ciekawe czy jest coś takiego w planach.


Jakie podziękowania???? Przyszło kupę hokeistów z nazwiskami, obciązyli budżet po byku i raptem 4 miejsce. Od tego są żeby grać! Podziękowania to by się należały ja kby w drużynie było połowę juniorów i zaszli by tak daleko. Wtedy można dziękować za ambicję, za walkę do końca. A tak to za co? Dali dupy na całej lini. Od początku ten sezon w ich wykonaniu to była jedna wielka chimeria. Wygrane z Tychami i przegrane z Unią czy Polonią Bytom. Totalna chuśtawka nastrojów. Jedynie Jarek to ocenił ostrożnie mówiąc, że drużyna będzie 4 siłą w PLH.Najiększym jajem to będzie teraz jak prezio nie pozbędzie się zawodników na których tak liczyliśmy czyli Puzio, Zachariasz, Ślusarczyk, Klisiak, Belica, Horny...
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez bolo73 2008-03-18, 9:05 pm

innu o czym Ty mówisz?Sezon udany?Owszem plan wykonany bo w 4 jesteśmy ale spójrzmy na grę i osiągnięcia w play-off.To było tragiczne.Gdybyśmy trafili w 1 rundzie na kogoś innego niż Naprzód to popłynęlibyśmy jak nie wiem co.Dzisiejszy mecz i wynik jest tylko dopełnieniem czary goryczy za pseudoosiągnięcia w fazie play-off.Takie jest moje zdanie i myślę,że wielu kolegów je podziela.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez bos 2008-03-18, 9:30 pm

Dziękujemy za piekne chwile na Stadionie Zimowym, zabraklo tylko medalu, chociaż sklad tej drużyny nie gwarantował miejsca na pudle.Myślę że Prezes Bernat nie popelni blędu z przeszlości i sprowadzi wartościowych zawodników , bo przecież SOSNOWIEC i KIBICE na to zasługują A jeśli chodzi o TRENERA MORAWIECKIEGO to ZARZąD bardzo nie ładnie postąpił. WIERNY KIBIC
bos
Żółta kartka
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2006-10-14, 1:36 pm

Postprzez innu 2008-03-18, 9:56 pm

Twierdze, że udany, bo skład mieliśmy na 4 miejsce właśnie. Z przekroju całego sezonu byliśmy gorsi od Cracovii i Podhala (z nimi zazwyczaj baty) Trudno było na trzeźwo przypuszczać, że w PO nagle zaczniemy z nimi wygrywać. (szczególnie, że przyszło nam grać bez Jawy. Kura jest młody i nie ma jeszcze ustabilizowanej formy, raz gra jak natchniony raz kiepsko)
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez miron 21 2008-03-18, 10:26 pm

Największe plusy sezonu:
1.Sponsor czyli kasa.
2.Przełamanie kilkuletniego pasma przegranych z Podhalem
3. Mecze z Tychami

Minusy:
Było ich kilka, ale naprawdę istotny to atmosfera w zespole.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Snow Patrol 2008-03-18, 10:33 pm

Co do malkontentów jakich jest pełno na Zimowym i widzę, że tu się pojawiają to szkoda komentować-jak wygrywają to chwalicie jacy ambitni zawodnicy itd., ale jak przegrywają to od razu, że bez charakteru itd. Zgadzam się, że sezon był udany, wynik dzisiaj tragiczny, ale generalnie to jesteśmy w lidze trzeci sezon i co rok coraz wyżej. Narzekanie na Zavadila...ech, tylko się śmiać....może niech wróci Morawiecki który tak świetnie drużynę przygotował do sezonu. Dzięki dla zawodników za sezon, liczyłęm na medal, ale się nie udało, mam nadzieję, że za rok się uda, chociaż pierwsze sygnały nie są optymistyczne...
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez kret75 2008-03-18, 10:52 pm

Nie pokazali charakteru bo część z nich jest już w innej drużynie lub wie że musi jej szukać. Brak Jawy to duże osłabienie zespołu, a tu wina Morawieckiego że nie dał pograć Kurze. To że u Nas niema obrony to wiadomo od dawna. A i tak w nie jednym meczu w tym sezonie Pokazali charakter i za to Ja Zagłębiu dziękuje i myślę że w następnym sezonie będzie jeszcze lepiej.
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez Przemek26 2008-03-18, 10:55 pm

Przegrać a skurwić się to dwie różne sprawy.
A jako że jestem na wszystkich meczach u siebie od kilku lat, i czasami na jakiś wyjazdach, mam prawo do takiego zdania , w porównaniu do tych co są na 10 meczach w ciągu 3 lat.
I dziwie sie tym co podobnie jak ja są z tym zespołem że ich tak głaskaja po tym się wydarzyło w przeciągu całych PO.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników