Mecz o 3 miejsce 07/08: Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez petjopodhale 2008-03-18, 11:08 pm

witam Sosnowiczanie.czytam wasze dzisiejsze komentarze i tak sobie mysle ze z calym szacunkiem do was (bo bardzo Zaglebie Lubie)ale tego brazu poprostu niebyliscie w stanie zdobyc,bo jednak brak Jawy w waszej bramce byl wielce widocznyaq i reszta druzyny niestanowila monolitu.nie wiem jak to wygladalo u was ale w mecach granych w NT wasi zawodnicy zamiast grac najzyczjniej w swiecie klucili a wrecz zarli sie na lodzie.Nasi prawdziwy hokej zagrali dopiero w 2 ostatnich tercjach tej serii.wasi zawodnicy zostali naprawde milo i zyczliwie pozegnani przez Nowotarska publicznosc.dzisiaj widoczna byla zdecydowana wyzszosc Podhala pod wzgledem szybkosciowym.no coz ja zycze wam w przyszlym sezonie jeszcze lepszej druzyny i jeszcze wiecej emocji hokejowych...see you Sosnowiczanie!
i na koniec przytocze wam slowa Slusara ktoremu jeden z jego Nowotarskich znajomych dziekowal i zyczyl powodzenia"ALE k***a JESTESCIE GOSCINNI!MY U NAS 0-0 A WY NAM W PODZIECE 10-2 WJEBALISCIE!ZEPSULISCIE MI CALE SWIETA!"
petjopodhale
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2008-03-18, 10:34 pm


Postprzez Bartos 2008-03-19, 12:47 am

pewnie po poprzednim meczu jeszcze nie wytrzeźwieli

ja tam nikomu nie odmawiam alkoholu :D
ale trzeba wiedziec gdzie, kiedy, z kim i ile!

nie moze byc tak, ze pija (i to ostro) tuż przed meczami i zaraz po meczach i zamiast treningow co wyraznie powiedział Morawiecki a i to samo słyszałem na trybunach "Zimowego", ze ten czy tamten non stop chlają i widziano ich wieczorem/w nocy tu i tu...!

takim podejsciem okradaja klub i kibiców oraz zabijaja nadzieje na normalnosc!
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Postprzez kret75 2008-03-19, 9:56 am

kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez KaD 2008-03-19, 10:17 am

Musiałem ochłonąć po tym co się stało sezon zakończony w taki sposób a nie inny
sezon udany mimo wszytko i budujemy drużynę która w przyszłości mam walczyći j o mistrzostwo PLH jest to robione małymi krokami nie jesteśmy Cracovią i nie mamy takiej kasy jak ona i nie stać nas na takich zawodników jak ona ma ale staliśmy sie klubem stabilnym i zaczynamy juz walczyć o medale w tym sezonie się nie udało

Ktoś zaraz powie ale PO zostało spieprzone ale to nie jest wina nowego trenera lecz poprzedniego trenera który nie potrafi przygotować zespołu do play off i tak samo do sezonu gdy w pierwszym meczu Zagłębie dostało 7:1 od Torunia potem porażka w Oświęcimiu to o czymś świadczy ale to jest moje indywidualne zdanie

I jeszcze jedno czas uderzyć się w pierś i przyznać się do tego że my jako kibice też potraktowaliśmy hokeistów po macoszemu nie robiąc żadnej oprawy a ni porządnego dopingu o frekwencji nie wspomnę tak jak np było to w poprzednim sezonie
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez _darthvader 2008-03-19, 3:24 pm

Chciałem podzielić się paroma przemyśleniami po tym sezonie.....
Generalnie uważam go za udany, choć wiele tu głosów że był słaby i nic nie osiągnęliśmy.

W sezonie zasadniczym graliśmy w kratkę, były mecze rewelacyjne i kompromitujące (a może słabe), ale pozostałe drużyny też miały wzloty i upadki, grały ze zmiennym szczęściem i nie można twierdzić, że tylko my byliśmy słabi. Stocznia, Janów, Podhale grały podobnie do nas, ale to MY byliśmy po sezonie zasadniczym na III miejscu. Odezwie się pewnie wielu, że sezon zasadniczy nie ma znaczenia, że liczą się tylko PO. Nie zgadzam się z tym, gdyby tak było to może od razu grać PO i po problemie? Tak więc uważam rundę zasadniczą generalnie na plus przy naszym składzie.

PO to inna historia. Zespół stracił świeżość, którą prezentował pod koniec rundy zasadniczej. Braki były widoczne niemal w każdym elemencie sztuki hokejowej. Może za to winę ponosi tylko Jarek, a może nie, może sami zawodnicy też przyłożyli się to tego olewając treningi myśląc że jakoś to będzie.
Ponadto musimy pamiętać, że wszystkie kluby które znalazły się przed nami na koniec ligi poczyniły znaczne wzmocnienia, mają lepszą sytuację finansową od nas i było to widoczne w PO. Nasi po prostu nie byli w stanie nawiązać równorzędnej rywalizacji z Cracovią i Podhalem w PO we wszystkich meczach. Można było liczyć na zrywy w pojedynczych meczach, ale generalnie kadrowo nie byliśmy w stanie im dorównać.
Już pierwsze mecze z Janowem pokazały to o czym piszę na wstępie, ale mieliśmy nad nimi taką przewagę, że mimo wszystko nie stanowili dla nas zagrożenia. Potem było już tylko gorzej...
Nie zgadzam się z jednym z forumowiczów, że wczorajszy wynik 10:2 dla Podhala zniweczył cały sezon Zagłębia. Ten wynik tak naprawdę nie ma większego znaczenie w ocenie sezonu Zagłębia, bo nie można na podstawie jednego meczu tego robić !!!!!

Ostatnią sprawą jest kwestia, którą poruszył KaD - czyli kibice.
Jeśli drużyna zawiodła w tym sezonie, to my, kibice pokazaliśmy amatorszczyznę jakiej dawno nie widziałem. frekwencja na niektórych meczach w okolicach 500, na PO po 1000, 1200 osób. Brak dopingu przez większość meczu, zero opraw. Niestety ale nie byliśmy 6 zawodnikiem na lodzie z naszą drużyną wtedy kiedy nas potrzebowała. Doping był, owszem, ale wtedy gdy wygrywaliśmy, gdy wszystko szło świetnie.

To są oczywiście moje opinie i obserwacje z którymi ktoś może się zgadzać lub nie.

JEDNAK JA OSOBIśCIE DZIęKUJę CAłEJ DRUżYNIE ZA SEZON 2007/2008 - ZA EMOCJE I RADOSNE CHWILE NA ZIMOWYM

Czekam już niecierpliwie na następny sezon !!!!!!!!
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników