MECZE WYJAZDOWE

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

MECZE WYJAZDOWE

Postprzez slawek_71 2008-02-17, 4:20 pm

Moze ktos cos wie w tym temacie?
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez kret75 2008-02-17, 4:26 pm

Zorganizowanych wyjazdów nie ma, można jechać na własną ręke ;/
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez lilly.white 2008-02-17, 4:32 pm

Niestety nie wpuszczają zorganizowanych grup ale można np umówić się w jakimś konkretnym miejscu ,np za boxem Zagłębia i tam prowadzić doping.
lilly.white
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2007-03-03, 2:38 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez innu 2008-02-17, 4:51 pm

Ktoś wie, gdzie dokładnie jest Jantor, jakimi autobusami/tramwajami mozna tam dojechac z centrum?
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez slawek_71 2008-02-17, 5:13 pm

lilly.white napisał(a):Niestety nie wpuszczają zorganizowanych grup ale można np umówić się w jakimś konkretnym miejscu ,np za boxem Zagłębia i tam prowadzić doping.
-wszystko fajnie tylko ze jak pojedziemy sami i tak sie zorganizujemy jak piszesz to po 5 minutach juz bedziemy sie musieli ewakuowac z hali bo nas beda chcieli za....bac hanysy.

[ Dodano: 2008-02-17, 5:18 pm ]
Z tego co sie dowiedzialem to w przyszlym sezonie kazdy klub ktory dostanie info ze przyjezdza grupa z innego miasta bedzie musiala przyjac gosci-ale dopiero w przyszlym sezonie:(
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez perezsaj 2008-02-17, 5:27 pm

Co roku ta sama gadka:/ A jak chce jechać na mecz wyjazdowy to zawsze muszę się ukrywać. Powinni coś zrobić w tej sprawie bo już mam tego dość. Chce normalnie pojechać na mecz Zagłębia wyjazdowy i nie bać się że wpier.... dostane.
perezsaj
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-09-07, 12:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Darian 2008-02-17, 7:55 pm

Co to za problem pojechać do Janowa?
Przecież to nie Gdańsk czy Sanok tylko Katowice!
Napewno sporo kibiców Zagłębia się wybierze na ten mecz indywidualnie bądź w mniejszych grupach. Więc nie marudzić tylko kierować się na Janów!
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez damian_2006 2008-02-17, 8:08 pm

Najlepiej zebysmy sie zebrali w jedno miejsce
Aaaaaa i jak to jest ze Unia zrobila wyjazd w 100 osob do Bytomia a inni niemoga?
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bolo73 2008-02-17, 9:48 pm

Najlepiej to jakby pojechała ekipa z 500 chłopa!Wtedy byłoby superancko. Ach gdzie te czasy gdy w sile 1000 jeździło się do Janowa czy Katowic.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez innu 2008-02-17, 11:13 pm

U nas było koło 50 Janowian z tego co piszą na ich forum. Co do sprawy ciągłego wspominania i narzekania jak to teraz jest kiepsko, a kiedyś to było... to proponuje już z tym skończyć, bo nie od razu Kraków zbudowano. Jak na plh to i tak mamy niezłą frekwencje i doping. Radze tak do tego podchodzić, że jest nieźle i róbmy wszytko by było jeszcze lepiej, krok po kroku, a jak tak porównujemy cały czas ze złotymi czasami to tylko się załamać można:) Jeszcze optymistyczne cytaty z forum naprzodu:

zamor - "...i sie dzis i wcozraj wmieszlaem w tlum ale musze sczerze przynac ze doping w sosno milei niezly..."

Janów - "...nie poczeba zadnego mlyna ... na sosnowcu tez nie bylo mlyna a darla sie cala strona az 2 razy ciary przeszly jak cala hala jeb**** zaglebie zaglebie ...."

Także głowy do góry i jedziemy do Janowa :D
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez bolo73 2008-02-18, 7:53 am

Kolego innu!Byłem na forum Janowa i czytałem co tam wypisują ale proszę Cię weź pod uwagę fakt,że dla kogoś kto nie potrafił i nie potrafi stworzyć odpowiedniego dopingu we własnej hali, nasz doping musiał wywrzeć naprawdę kolosalne wrażenie.Co do Twoich zarzutów o to,że m.in. ja wspominam przeszłość...A dlaczego mam tego nie robić skoro była ona cudowna (jeżeli Ty nie lubisz wspominać tego co było miłe w Twoim życiu to jest wyłącznie Twoja sprawa.Ja uwielbiam przywoływać chwile,dzięki którym życie nabiera blasku i powodują,ze naprawdę chce się żyć. Jeżeli chodzi o stronę sportową a konkretnie hokej to właśnie tamte czasy były piękne i mam nadzieję,że one jeszcze powrócą. I nie odbieraj tego jako narzekania,grymaszenia etc. bo daleki jestem od tego ponieważ z natury jestem pozytywnie i optymistycznie nastawiony do życia.I na koniec jeszcze jedno odnośnie frekwencji.źle nie jest ale porównując ją z Sanokiem lub Gdańskiem gdzie nie ma takich tradycji jak w Sosnowcu to za różowo to nie wygląda.Pozdrawiam
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez innu 2008-02-18, 10:54 am

Nie chodziło mi tylko o to co Ty napisałeś, bardziej o ogólne konfrontowanie rzeczywistości z tym co było dawniej i stwierdzanie za każdym razem "eeee teraz to chu...a". Też jestem optymistą i wole właśnie patrzyć w przyszłość. Nastały zupełnie inne czasy dla hokeja. Teraz wszystko trzeba budować od nowa, a nie tkwić w przeszłości. Takie jest moje zdanie, nie muszą się wszyscy z nim zgadzać. Koniec offtopu, bo nie o tym mamy w tym temacie gadać :)
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez _darthvader 2008-02-18, 7:44 pm

Nie żebym się czepiał starych czasów... ale bardzo mi brakuje kibiców drużyn przyjezdnych na naszych meczach. Doping wtedy był dużo lepszy a i adrenalina się podnosiła o wiele wyżej. Sam również chciałbym móc w barwach klubowych pojechać na mecz wyjazdowy i pokibicować Zagłębiu w dużej grupie. Zakaz dla kibiców wprowadzony przez kluby zabija ideę dopingu swojej ulubionej drużyny na każdym meczu. mam nadzieję, że od następnego sezonu się to zmieni. A jeśli nie... to może sami kibice pójdą na jakiś kompromis w tej kwestii? Skoro klub nie wpuszcza zorganizowanych grup, to wchodzić pojedynczo a potem zająć określony sektor (ustalony na przykład na forum przrz miejscową drużynę). Wiem, że zaraz odezwą się głosy o mordobiciu i burdach - ale wolałbym żeby na naszych meczach byli tak jak dawniej kibice z Janowa, Tychów, Bytomia, Oświęcimia czy NT - można się wyżyć podczas dopingu na meczu, a po spotkaniu wrzucić na luz... Bo hale bez kibiców drużyn przyjezdnych dużo tracą. Może ma ktoś jakieś inne pomysły.... ??
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez Darian 2008-02-18, 8:21 pm

Przykład z Bytomia pokazuje że takie coś jak "układ kibicowski" jest możliwe do zrealizowania. Oczywiście tylko biorąc pod uwagę to że stosunki z Unią a takim Zagłębiem to kolosalna róznica. I trudno sobie wyobrazić kibiców Polonii wyrażąjących zgodę na to by obok nich siedzieli kibice tak znienawidzonego Zagłębia. Z Janowem prędzej do czegoś takiego mogłoby dojść, choć to Ruch. Niestety sama "elita kibicowska" nie wyraża zainteresowania hokejem więc właściwie nie ma o czym pisać.

Pozostaje zatem nadzieja że po zmianach władz pzhl coś ruszy z miejsca i zostaną wprowadzone licencje i jakieś standarty dopuszczenia do rozgrywek PLH wśród których znajdzie się obowiązek wpuszczania przynajmniej 5% kibiców gości.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez slawek_71 2008-02-18, 8:31 pm

Dlatego tez zapodalem ten temacik.Prawdopodobnie na 90% od nowego sezonu sie to zmieni a jezeli nie to moze wkoncu ktorys klub zrobi ten pierwszy krok i pozwoli na takie spotkania.Tez bym chcial jezdzic za naszymi po regionie a moze i dalej.Pewnie pojedzie mase ludzi z Sosnowca i gdyby bylo"normalnie"to bysmy pokazali Janowianom jak wyglada doping! A tak pozostaje czajenie sie i duszenie w sobie radosci ze zdobytego gola i zwyciestwa na Jantorze!!!!! JESTESMY Z WAMI-ZAGLEBIE JESTESMY Z WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników