Parę pomysłów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez SLONIU75 2008-08-25, 9:25 pm

Do pomysłów Werty2 chciałem dorzucic:
- poprawa nagłośnienia i zatrudnienie nowego (a przede wszystkim "żywego") spikera.Bo zamiast -"składy drużyn na tablicy świetlnej" można przecież jak dawniej-
"numer 37 Tomasz Jaworski a kibice na przykład JEEST !!! I tak dalej z całym składem ,myślę że coś takiego mogło by ożywic publikę jeszcze przed meczem.No i ten bełkot podczas meczu jest okrutny-nie wiadomo kto ,po co, na co
!!!!!!
- może też byłaby możliwośc pomalowania rolby przez graficiarzy-jakieś fajne motywy związane z Hokejowym Zagłębiem.No chyba że jest to sprzęt na gwarancj
SLONIU75
 
Posty: 217
Dołączył(a): 2006-10-15, 10:12 pm
Lokalizacja: PIASKI


Postprzez werty2 2008-08-26, 9:40 am

damian_2006 napisał(a):Ze wszystkim sie z toba zgadzam ,ale tylko punkt przedostani nie jest ani przez nas ani przez klub do spelnienia poniewaz to pzhl wymyslil ze niebedzie kibicow gosci na meczach


PZHL nie ma nic do tego..Potrzebna jest dobra wola klubu i zgoda policji.
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Postprzez slawek_71 2008-08-26, 10:38 am

werty2 napisał(a):
damian_2006 napisał(a):Ze wszystkim sie z toba zgadzam ,ale tylko punkt przedostani nie jest ani przez nas ani przez klub do spelnienia poniewaz to pzhl wymyslil ze niebedzie kibicow gosci na meczach


PZHL nie ma nic do tego..Potrzebna jest dobra wola klubu i zgoda policji.
Przedewszyskim obecny sektor ''gosci'' to tylko nazwa.Przy tym sektorze trzeba by zamknac polowe sektora ''G'' zeby bylo bezpiecznie.W Nowym Targu jest sektor dla gosci,odgrodzony barierkami i caly opleksiony.Niestety nawet tam zarzad nie wyrazil zgody na przyjazd kibicow innej druzyny.Odpada tez Cracovia i Tychy.Jedynym klubem jak narazie jest TKH Torun-tam mozemy jezdzic.Na dzien dzisiejszy-mecze rundy zasadniczej bez gosci,moze w P.O.
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez perezsaj 2008-08-27, 4:57 pm

Co sezon słyszę że mecze będą rozgrywane bez udziału kibiców przyjezdnych i że jest szansa na jakiś wyjazd dopiero w Play off. No i co sezon nic z tego nie wychodzi. Także straciłem już nadzieję na jakiś zorganizowany wyjazd. Trudno, znowu będzie trzeba samemu jeździć na wyjazdy.
perezsaj
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-09-07, 12:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemek26 2008-08-27, 5:11 pm

perezsaj napisał(a):Co sezon słyszę że mecze będą rozgrywane bez udziału kibiców przyjezdnych i że jest szansa na jakiś wyjazd dopiero w Play off. No i co sezon nic z tego nie wychodzi. Także straciłem już nadzieję na jakiś zorganizowany wyjazd. Trudno, znowu będzie trzeba samemu jeździć na wyjazdy.


Dopóki tak jak jest w piłce nożnej , nie będzie licencji na obiekt ( w tym przypadku posiadanie sektora gości) to raczej nie doczekamy się normalnych wyjazdów.

A oprócz Naszego lodu to w NT , Sanoku , Toruniu i Gdańsku to normalnego sektora gości nie ma.

Powinno być "możesz przyjąc zoorganizowaną grupe kibiców, grasz , nie ? to wypad. Tyle sie mówi o propagowaniu tego sportu (troichę zapuszczonego ) w tym kraju ale napewno to propagowanie nie mam nic współnego z kibicami.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez innu 2008-08-29, 2:28 pm

A mnie dzisiaj przyszło na myśl jak bardziej spopularyzować hokej. Sami oceńcie czy dobry czy głupi pomysł:

Minowicie można by rozreklamować mecz tak jak to robią cyrki xD to znaczy Podrukować kupony zniżkowe (typu, że z tym kuponem bilet np. 3-5 zł taniej) i rozdać we wszystkich klasach w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach. Pamiętam, że jak takie akcje były w szkole to połowa osób szła choćby cyrku nie lubiła. Po prostu jeden namawiał drugiego i jezscze wszyscy się cieszyli, że zniżka. Myśle, że jakby dzieci i młodzież zaniosła to do domu i pokazała rodzicom to namówiłaby ich na wspólne pójście na lodowisko. Możliwe że potem te osoby byłyby stałymi bywalcami. Wiem sam po sobie, raz z nudów poszedłem na hokej i od tego czasu nie opóściłem żadnego meczu :)
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez kret75 2008-08-29, 4:48 pm

innu napisał(a):A mnie dzisiaj przyszło na myśl jak bardziej spopularyzować hokej. Sami oceńcie czy dobry czy głupi pomysł:

Minowicie można by rozreklamować mecz tak jak to robią cyrki xD to znaczy Podrukować kupony zniżkowe (typu, że z tym kuponem bilet np. 3-5 zł taniej) i rozdać we wszystkich klasach w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach. Pamiętam, że jak takie akcje były w szkole to połowa osób szła choćby cyrku nie lubiła. Po prostu jeden namawiał drugiego i jezscze wszyscy się cieszyli, że zniżka. Myśle, że jakby dzieci i młodzież zaniosła to do domu i pokazała rodzicom to namówiłaby ich na wspólne pójście na lodowisko. Możliwe że potem te osoby byłyby stałymi bywalcami. Wiem sam po sobie, raz z nudów poszedłem na hokej i od tego czasu nie opóściłem żadnego meczu :)

Dobry pomysł, ale do tego trzeba gościa od marketingu! A na hokeju to też go brakuje!
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez innu 2008-09-01, 11:29 am

Wiadomo już coś o tej prezentacji drużyny, która miała być 1-2 września w Axlu?
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez _darthvader 2008-09-01, 6:30 pm

Info miało być na stronie internetowej - jak do tej pory cisza. Szkoda......
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez slawek_71 2008-09-01, 7:16 pm

04.09.2008-czwartek-godz.19.00-Prezentacja druzyny w Axlu
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Minter 2008-09-01, 7:41 pm

innu napisał(a):A mnie dzisiaj przyszło na myśl jak bardziej spopularyzować hokej. Sami oceńcie czy dobry czy głupi pomysł:

Minowicie można by rozreklamować mecz tak jak to robią cyrki xD to znaczy Podrukować kupony zniżkowe (typu, że z tym kuponem bilet np. 3-5 zł taniej) i rozdać we wszystkich klasach w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach. Pamiętam, że jak takie akcje były w szkole to połowa osób szła choćby cyrku nie lubiła. Po prostu jeden namawiał drugiego i jezscze wszyscy się cieszyli, że zniżka. Myśle, że jakby dzieci i młodzież zaniosła to do domu i pokazała rodzicom to namówiłaby ich na wspólne pójście na lodowisko. Możliwe że potem te osoby byłyby stałymi bywalcami. Wiem sam po sobie, raz z nudów poszedłem na hokej i od tego czasu nie opóściłem żadnego meczu :)


Pomysł bardzo dobry, ale do tego jeszcze potrzeba troche więcej kultury na trybunach. Na jednym z meczy turnieju widziałem jak jakiś nadupiony koleś łaził po hali, znalazł sobie jakiegoś dziadka za ofiarę, stanął przed nim (jak na pradziwego kibica przystało tyłem do lodu k****) i darł mu się do ucha. Jak ten mu powiedział spokojnie, żeby odszedł to debil zaczął go wyzywać, krzyczeć w oczy i na końcu wszystkim zgromadzonym w tej części widowni pokazał fuck'i. Mina gości z Niemiec przy tej sytuacji, siedzących trzy rzędy wyżej, też była niezła. Oto obraz polskich kibiców. Przepraszam wszystkich normalnych, ale jak mówimy tu w kontekście dzieciaków z rodzicami na trybunach, to takie akcje ABSOLUTNIE nie mogą mieć miejsca, bo przyjdzie taki rodzic jeden raz i więcej nie zawita na Ludowy, a i dziecku zabroni przychodzić, bo niebezpiecznie.
Minter
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2004-08-01, 2:37 pm
Lokalizacja: spod stadionu

Postprzez bolo73 2008-09-01, 8:02 pm

Termin fatalny bo raptem na dzień przed startem ligi,więc nie ma czasu na to aby coś fajnego zrobić a takie mieliśmy zapędy i piękne wizje.Niestety ale pod względem kibicowskim jesteśmy niezorganizowani.Propozycja z mojej strony jest taka:Kto może to niech się pojawi w czwartek powiedzmy o 17.30 to można by cosik pomyśleć aby jeżeli nie na inaugurację to na mecz z Polonią coś zorganizować fajnego.Co do tego co napisał Minterto niestety ale chamstwo było i zapewne dalej będzie i myślę,że można by pomyśleć nad tym aby coś poczynić w kierunku stopniowego eliminowania i wykorzeniania tego przynajmniej z naszego lodowiska.To też jest temat do szerszej dyskusji bo jeżeli chcemy zapewnić frekwencję to musimy też zapewnić bezpieczeństwo i komfort oglądania meczów w spokoju dla rodzin z dziećmi.Czekam na szerszy odzew odnośnie pierwszej części mojej wypowiedzi.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez Snow Patrol 2008-09-01, 8:22 pm

Minter napisał(a): Na jednym z meczy turnieju widziałem jak jakiś nadupiony koleś łaził po hali, znalazł sobie jakiegoś dziadka za ofiarę, stanął przed nim (jak na pradziwego kibica przystało tyłem do lodu k****) i darł mu się do ucha. Jak ten mu powiedział spokojnie, żeby odszedł to debil zaczął go wyzywać, krzyczeć w oczy i na końcu wszystkim zgromadzonym w tej części widowni pokazał fuck'i.

Trudno liczyć na kulturę skoro 70 % ludzi na trybunach wpieprza słonecznik i sypie jego łupiny albo pod siedzenie albo na siedzenie przed sobą. Widocznie dobrze się czują w takim syfie, ale później trudno się domagać porządku w hali. Zresztą to samo robią ochroniarze, którzy w sytuacji którą opisujesz nie reagowali. Po co oni w ogóle tam są? Zresztą na meczu finałowym jakiś pijak cały czas wyzywał Niemców, a później przybiegł do młodych Szwedów i przybijał im piątki, całe szczęście że podeszli do tego z przymrużeniem oka, ale co naprawdę pomyśleli tego nie wiemy.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez kierat 2008-09-02, 12:20 pm

Żałuję ale nie mogę być na prezentacji w czwartek. Mam prośbę do tych którzy się wybierają: jeśli nadarzy się taka możliwość proszę zapytajcie jednego z naszych działaczy co stoi na przeszkodzie w oplakatowaniu Sosnowca z informacją o nadchodzących meczach. Szlag mnie omal nie trafił jak widziałem ostatnio plakaty Cyrku Zalewskiego na co drugim słupie w centrum Sosnowca. Jeśli jest to problem braku ludzi w klejeniu plakatów to myślę że tacy by się mogli znaleźć. Podać tylko miejsce gdzie można odebrać te plakaty , podzielić się dzielnicami i tyle. No chyba że jest to problem tego typu że tych plakatów po prostu się nie drukuje w większej ilości ograniczając się tylko do banera na ślimaku . Pozdrawiam
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez slawek_71 2008-09-02, 6:40 pm

Slonecznik nie jest jeszcze taki zly jakbarany z odpalonymi papierochami w sektorze.Ja tez pale ,ale stac mnie na to zeby ruszyc dupsko i wyjsc z sektora na gore ewentualnie na balkon-jesli jest otwarty-i tam spokojnie wypalic a nie smrodzic komus wyzej i nizej.Po to jest tez ta zakichana ochrona zeby jednego z drugim wyciagnac z sektora za ucho i zgasic mu ta race na czole.Bylismy na sparingu w Zylinie i faktycznie tam nikt slonecznika nie jadl ani nie palil na hali,za to kilkanascie osob spokojnie saczylo browarka z plastiku-my tez miedzy innymi.Pytalem sie ochroniaza podczas ostatniego turnieju czy tez tak moge z browarkiem w plastiku wejsc na hale ,to sie tylko glupkowato usmiechnal a pare minut po tem gosc przed nami odpalil faje a ochrona nawet nie piernela-do konca meczu zostalo 3 minuty!!!!
Co do plakatowania miasta-to w zeszlym sezonie plakaty byly w sklepie kibica.Sam osobiscie bylem i kilka sztuk Darek wypisal a ja rozwiesilem wSosnowcu i Bedzinie.Pewnie teraz tez tak bedzie-jesli beda chetni to mozna podejsc i wziac.
Prawdopodobnie ''medialnie'' tez sie sprawa wyjasni w najblizszym terminie.Cos tam slyszalem w tym temacie,ale narazie tylko tyle.Pozdro!!!!
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników