Parę pomysłów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Parę pomysłów

Postprzez innu 2008-01-25, 10:12 pm

Tak sobie dzisiaj w przerwach między tercjami myślałem. Od jakiegoś czasu jednym ze sponsorów zagłębia jest firma ONKYO świetna marka audio. Czy nie mogłaby w ramach współpracy zrobić nam porządne nagłośnienie na zimowym? Ewentualnie jeśli koszt jest za duży to chociaż po jakiejś niższej cenie, bo to co jest teraz to żenada. Dźwięk słychać dobrze tylko po jednej stronie lodowiska.

Drugi pomysł już raczej mało ważny (kosmetyczny). To wygląd Zamboni (ta szczota na kółkach xD) W takim NHL np. Każdy klub ma ów pojazd pięknie ozdobiony w swoje barwy. Może ktoś podjąby się oklejenia (pomalowania?) maszyny jakimiś fajnymi grafikami, herbem, kolorami zagłębia. Wyglądało by to o wiele ciekawiej (wiem ze lodowisko jest miejskie, nie klubowe może być jakiś problem z tym)

Może przeczyta to ktoś kto ma jakieś znajomości w zarządzie czy w ogóle kontakt i przedyskutuje te pomysły. Temat niech będzie uniwersalny, jakby ktoś miał jeszcze jakieś ciekawe pomysły niech tu wpisuje, może na nowy sezon coś będzie dało się zrobić.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm


Postprzez KaD 2008-03-06, 7:31 pm

No to pomysł na urozmaicenie naszego monitora
http://i30.tinypic.com/dwue0i.jpg
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez _darthvader 2008-03-06, 11:32 pm

Co jak co ale herb Zagłebia na środku lodu powinien być i basta !!!! Oczywiście wiele innych rzeczy też... ale to wydaje mi się dosyć istotne.
W wątku o PO napisano o Klubie Kibica - popieram w 100% bo na ultrasów nie możemy już liczyć. Czas aby kibice ściśle współpracowali z klubem - trzeba sobie wzajemnie pomagać.
Ciekawy jestem co inni na to ? Czy byliby chętni do organizowania KK ?
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez innu 2008-03-07, 12:04 am

Też uważam że klub kibica to dobry pomysł. Składałby się z miłośników hokeja. Nie ma co się oglądać na Ultrasów, bo ci wolą piłkę.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez kret75 2008-03-07, 8:11 am

innu napisał(a):Też uważam że klub kibica to dobry pomysł. Składałby się z miłośników hokeja. Nie ma co się oglądać na Ultrasów, bo ci wolą piłkę.

Wystarczyło wejść na chat Zagłębia podczas ostatniego meczu z craxą, i te teksty tuż przed wywiadem z Chytrym "co wy tu o jakimś hokeju mówicie tu piłka" czy coś takiego. Dlatego Zagłębie w hokeja powinno mieć też stronę na własnym serwerze a tak jest uzależnione od piłki. Wtedy mogła by też powstać relacja live z meczów wyjazdowych i nie tylko.
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez koszki 2008-03-07, 8:41 am

Też jestem zdania że klub kibica powinien bezwzględnie powstać.
Na ile czas pozwoli na tyle mogę pomóc jeśli zajdzie taka potrzeba przy organizacji.
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez _darthvader 2008-03-07, 11:42 am

Ja też mogę zaoferować swoją pomoc (oczywiście w miarę możliwości czasowych). Popieram stworzenie strony internetowej na własnym serwerze. Strona "piłkarska" całkowicie pomija hokej i widać, że mimo iż to jeden klub to wspólnoty interesów nie ma żadnych.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez KaD 2008-03-07, 1:53 pm

O stworzenia klubu kibica to najlepiej było by pogadać z Darkiem Kiślem jak będzie zebranie klubu Zagłębia można przyjść i zgłosić taką propozycje itd. a może coś z tego wyjdzie co do oddzielenia hokejowej strony od piłkarskiej tu będzie problem ta strona jest na serwerach piłkarskich to po pierwsze po drugie hokejowa strona Zagłębia jest stroną nie oficjalną a klub się tylko deklaruje o współpracy ze stroną i utworzenie strony oficjalnej Zagłębia ale tylko na deklaracjach sie kończy a bez wsparcia finansowego nie będzie to możliwe


Jeśli będę wiedział kiedy będzie zebranie klubu ( a sądzę że będzie gdzieś na początku kwietnia dam znać co gdzie i jak )
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez _darthvader 2008-03-07, 5:05 pm

Myślę, że oficjalna strona hokejowa powinna być mimo wszystko wspierana finansowo przez klub. Jest to promocja klubu i dyscypliny. Prezes Bernat powinien mocno to sobie wziąć do serca !!!! Na pewno znajdzie się sporo osób, które chętnie pomogą w tworzeniu i redagowaniu takiego serwisu.
Czas, aby KH Zagłębie Sosnowiec zaistniał również oficjalnie w sieci !!!!!!!!!
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez lilly.white 2008-03-07, 6:39 pm

Ja również podpisuję się pod powyższymi pomysłami i deklaruję swoją pomoc:).Myślę,że możnaby też zacząć już myśleć o koszulkach bo potem znów się wszytsko rozejdzie...
lilly.white
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2007-03-03, 2:38 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez SLONIU75 2008-03-09, 2:02 am

lilly.white napisał(a):Ja również podpisuję się pod powyższymi pomysłami i deklaruję swoją pomoc:).Myślę,że możnaby też zacząć już myśleć o koszulkach bo potem znów się wszytsko rozejdzie...


Zgadzam się z kolegą wciąż są wpisy tych samy ludzi i na Zimowym sa te same twarze ZAPALONYCH FANÓW HOKEJA ,KOCHAJĄCYCH TEN SPORT!!!!!!! Więc może Bernat zamiast rozdawać 20 czapeczek rzuci 2 koszulki ????Choć ten geścik mteż się liczy :}
SLONIU75
 
Posty: 217
Dołączył(a): 2006-10-15, 10:12 pm
Lokalizacja: PIASKI

Postprzez sayu 2008-03-11, 2:34 pm

Witam

W miniony weekend bylem na meczu brytyjskiej EHL w Basingstoke gdzie miejscowe Bizony podejmowaly Diaby z Cardiff! Co prawda lodowisko malutkie, frekwencja rowniez slaba, bo spiker podal, ze jest rekord w tym sezonie ---> 1500tys! Tak to jest w krajach, gdzie hokej nie jest 'sportem narodowym'... ;-) Jednak pare pozytywow sie znalazlo! Po pierwsze kibice przyjezdni z 'ukochanej' angolom Walii siedza sobie grzecznie w swoim sektorze i dopinguja swoja druzyne, chodza wokolo tafli wszyscy w koszulkach Devils! Na trybunach mnostwo rodzin z dziecmi i rewelacyjna atmosfera, a wszystko za sprawa spikera, DJa wodzireja i goscia chyba od wszystkiego! Puszcza dobre, znane kawalki i wycisza np kiedy ludzie krzycza B.I.S.O.N.! W innym temacie pojawilo sie, ze spiker podaje 'nr 27 Ales' - a wszyscy 'Hoooolik' Na tym meczu tak jest chyba zawsze, bo kibice glosno i wyraznie wykrzyczeli nazwiska swoich grajkow! Do tego co mi sie podobalo, to hymny narodowe zarowno Walii jak i UK i fajnie by bylo, jakby u nas tez sie to pojawilo, bo podnosi range spotkania i mysle, ze to dobra rzecz dla nas Polakow!!! Dodatkowo w przerwie oczywiscie konkurs z nagrodami! A konkurs banalnie prosty! W czasie rozgrzewki i po I tercji mozna kupic male zolte kapielowe kaczki za 1Ł i krazki, gdzie na ich spodach sa miejsca do wypisania imienia i nazwiska! Wypisuje sie taka kaczke i w przerwie miedzy II i IIIT rzuca sie ja na srodek lodowiska! Kto bedzie najblizej otrzymuje Voucher na 30Ł do sklepu kibica! Kaczek poszlo ze 150/200 jak nie wiecej, a wiekszosc rzucajacych osob to dzieci, ktorym sprawialo to ie mala frajde! To po krotce tyle z wielkobrytyjskich lodowisk i widac ze sie da, pomimo iz liga slaba, male zainteresowanie, itd a jednak super atmosfera i wszyscy w koszulkach!!!
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Postprzez KaD 2008-03-16, 12:47 pm

Panowie koniec pieprzenia tylko trzeba sie spotkać i zorganizować ale nie przed monitorem komputera tylko w realu w miejscu neutralnym proponuje jakiś termin po świętach obgadać wszytko na jakich warunkach ma powstać Klub Kibica czy Fan Club Hokejowego Zagłębia nie wiem może jakieś składki za które potem można było by kupować Hokejowe fany itd.
przemyślmy to i ustalmy termin i nie oglądajmy się na klub ani na Ultrasów
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez innu 2008-03-16, 1:22 pm

Właśnie trzeba się konkretnie umówić. Myśle, że jakaś jedna osoba musi to mocniej pociągnąć (ustalić termin spotkania itp. żeby się to nie rozeszło jakoś i nie skończyło na paru postach na forum)
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez koszki 2008-03-16, 1:23 pm

Piątek lub Sobota po południu tylko rzućcie termin. Jeśli ma ktoś możliwość to dobrze by było się spotkać z władzami klubu, powinni być zainteresowani taką inicjatywą.
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Następna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników