DOPING :(

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez kret75 2007-11-27, 9:35 pm

Odsypiają nieprzespane noce po ...... no nie wiem czym!!!
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy


Postprzez KaD 2007-11-27, 9:39 pm

koszki napisał(a):Pytanie do Ultrasów- czym byliście zajęci dzisiaj że nawet flagi hokejowej nie było?
Jak wam nie wstyd nie być na takim meczu jak nasz pojedynek z Polonią. Jesteście bandą pseudokibiców(prawdziwi kibice byli na meczu) Zagłębia i nic więcej. A ja już wam na oprawę ani złamanego grosza nie rzucę...

pozwolisz że ja ci odpowiem na to jak oni odpowiedzą to zaczynam oto przypuszczalne odpowiedzi
1 bilety na niedzielny mecz piłki nożnej który był ważniejszy były drogie wiec nie mieliśmy kasy na hokejowy mecz Zagłębia
2 byliśmy w szkole w pracy z dziewczyną/chłopakiem itd. dlatego nie dotarliśmy
3 środek tygodnia i nie mamy czasu
4 jaka flaga HF jest przecież na każdym meczu
5 nie potrzebowaliśmy kasy na piłkę więc po co mieliśmy się zjawiać
itd
jak coś wymyślisz do dopisz dalej
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemek26 2007-11-27, 9:43 pm

kret75 napisał(a):Odsypiają nieprzespane noce po ...... no nie wiem czym!!!


Powiedz czy poświęciłes chodźby minutę na przygotowanie oprawy na mecz z Wisłą
Była to jedna z najlepszych opraw jaka była na Ludowym. Piszę jedna z .......... bo jak na razie oprawy z Ustawionego meczu ze Sląskiem nic nie przebije
Niezwykłem bronić grupy UZ, ale wiem ile pracy, czasu, potrzeba było abo to przygotować.
A w UZ nie ma 100 osób
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez sayu 2007-11-27, 10:19 pm

Przemek26 napisał(a):
kret75 napisał(a):Odsypiają nieprzespane noce po ...... no nie wiem czym!!!


Powiedz czy poświęciłes chodźby minutę na przygotowanie oprawy na mecz z Wisłą
Była to jedna z najlepszych opraw jaka była na Ludowym. Piszę jedna z .......... bo jak na razie oprawy z Ustawionego meczu ze Sląskiem nic nie przebije
Niezwykłem bronić grupy UZ, ale wiem ile pracy, czasu, potrzeba było abo to przygotować.
A w UZ nie ma 100 osób


Ale fakt ten nie zmienia nic i nie ma co w tej kwesti ULTRASow usprawiedliwiac, bo oni jako pierwsi powinni sie stawic na Zimowym!!!
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Postprzez Darian 2007-11-27, 10:27 pm

Bez jaj k***a! Ma być na każdym meczu czy to sie ultrasom podoba czy nie. Nie po to zbieraliśmy na nią fundusze żeby teraz jej nie wywieszać i pokazywać że są lepsi i gorsi (piłkarze i hokeiści). I nie piszcie mi tutaj że oprawa będzie na play-offy i takie tam. Mecz z Polonia Bytom jest ważniejszy niz mecz z Lechem Poznań. Jeżeli ktoś tak podstawowych rzeczy nie wie to znaczy że jest przyjezdnym a nie prawdziwym Zagłębiakiem!

I jeszcze jedno tym razem indywiduanie do Adera: Piszesz o tym że byliście zajęci robieniem oprawy i że nie mogłeś być. Ok . Ale powiedz mi tylko jedno czy naprawdę wszyscy Ultrasi byli zajęci? Naprawdę nie było 2-3 osób które mogłyby stanąć i zebrać trochę datków do puszki?
Bo w to nie chce mi się za bardzo wierzyć.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

!!

Postprzez ^m@rcin^ 2007-11-28, 1:11 pm

koszki napisał(a):Pytanie do Ultrasów- czym byliście zajęci dzisiaj że nawet flagi hokejowej nie było?
Jak wam nie wstyd nie być na takim meczu jak nasz pojedynek z Polonią. Jesteście bandą pseudokibiców(prawdziwi kibice byli na meczu) Zagłębia i nic więcej. A ja już wam na oprawę ani złamanego grosza nie rzucę...


Dzięki za miłe słowa :) Ja byłem !!
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez BuBy_MaDnEss_#4 2007-11-28, 2:47 pm

zamknijcie ku*wa dupska na tych forach. Szczekacie i szczekacie a ch*ja z tego jest.

Ktoś nam cisnie od pseudokibiców, wielki sie znalazł fanatyk co potrafi tylko obejrzec mecz i ojebac ze 2 paki słonecznika. Na meczyk samochodzikiem a po meczu do domku. Obowiązek spełniony i jest zajebiscie, jestem super kibolem to sie jeszcze napne na forum. Nikt Ci nie kaze wrzucac, wsadz sobie w dupe te 50 groszy, albo kup sobie natsępna nalewke.

KaD nastepny wielki fanatyk który ciągnie pieniadze z klubu. Siedz sobie dalej w tej maskotce i tam sie napinaj ze swoim lwikiem

Darian - niestety musisz uwierzyc, cała grupa przygotowywała oprawe na Wisłe.

Koszki - Ty to masz jakies kompleksy względem UZ, co chwile cos piszesz bez ładu i składu, a nawet popełniłes wrzut osobisty w kierunku mojej osoby niegdyś. Odpuscilem bo mam wyjebane na internetowych płaczków, ale ogarnij sie troche.


a pozatym CH*J WAS INTERESUJE GDZIE JESTESMY I CO ROBIMY, TO NIE JEST ZADEN NASZ ZASRANY OBOWIAZEK BYC NA MECZACH, NIKT NAM ZA TO NIE PLACI, WIEC JAK BEDZIEMY CHCIELI TO BEDZIEMY CHODZILI I COS ROBILI A JAK NIE BEDZIEMY CHCIELI TO NIE BEDZIEMY NIC ROBILI. i ch*j wam do tego.
BuBy_MaDnEss_#4
 
Posty: 1451
Dołączył(a): 2004-09-25, 8:00 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń Posty: 3248

Postprzez emdżej 2007-11-28, 3:41 pm

I powiedz tu człowieku co myślisz to otrzymasz "kulturalną" odpowiedź.
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Postprzez _darthvader 2007-11-28, 3:55 pm

BuBy_MaDnEss_#4 napisał(a):zamknijcie ku*wa dupska na tych forach. Szczekacie i szczekacie a ch*ja z tego jest.

Ktoś nam cisnie od pseudokibiców, wielki sie znalazł fanatyk co potrafi tylko obejrzec mecz i ojebac ze 2 paki słonecznika. Na meczyk samochodzikiem a po meczu do domku. Obowiązek spełniony i jest zajebiscie, jestem super kibolem to sie jeszcze napne na forum. Nikt Ci nie kaze wrzucac, wsadz sobie w dupe te 50 groszy, albo kup sobie natsępna nalewke.

KaD nastepny wielki fanatyk który ciągnie pieniadze z klubu. Siedz sobie dalej w tej maskotce i tam sie napinaj ze swoim lwikiem

Darian - niestety musisz uwierzyc, cała grupa przygotowywała oprawe na Wisłe.

Koszki - Ty to masz jakies kompleksy względem UZ, co chwile cos piszesz bez ładu i składu, a nawet popełniłes wrzut osobisty w kierunku mojej osoby niegdyś. Odpuscilem bo mam wyjebane na internetowych płaczków, ale ogarnij sie troche.


a pozatym CH*J WAS INTERESUJE GDZIE JESTESMY I CO ROBIMY, TO NIE JEST ZADEN NASZ ZASRANY OBOWIAZEK BYC NA MECZACH, NIKT NAM ZA TO NIE PLACI, WIEC JAK BEDZIEMY CHCIELI TO BEDZIEMY CHODZILI I COS ROBILI A JAK NIE BEDZIEMY CHCIELI TO NIE BEDZIEMY NIC ROBILI. i ch*j wam do tego.


Oto prawdziwa twarz UZ: chamstwo i słoma z butów wyłazi. Jeśli mienicie się "Ultrasami" to właśnie powinniście być na każdym meczu i prowadzić doping !!! A was stać tylko na obrażanie reszty kibiców. Nie chcecie to nie chodźcie na mecze hokejowe, ale nie opowiadajcie głupot, że jesteście fanatykami Zagłębia.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez BuBy_MaDnEss_#4 2007-11-28, 4:21 pm

uwierzcie ze gdybyscie czytali takie pierdoły w pewnym sensie pod swoim kierunkiem to tez byscie sie wkurwili. Kulturalnie to ja moge rozmawiac z ludzmi którzy oprócz pierd*lenia na forach dają do tego jakies pomysły i sami coś robią.
BuBy_MaDnEss_#4
 
Posty: 1451
Dołączył(a): 2004-09-25, 8:00 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń Posty: 3248

Postprzez Ader 2007-11-28, 6:28 pm

Ty tam dark ble cos tam

juz pisałem ci 40 razy. W 10 osob spiewac nie bedziemy. Jak ci sie nie podoba , zbierz znajomych i sam sobie poprawadz doping. Po 1 my nic nie musimy po 2 my tylko mozemy i to chcemy.

Nastepny nie wiem kto tam , nie wiesz co odsypiamy? 55 godzin praktycznie ciaglych przygotowan oprawy na Wisłę.

Ty KAD powinienes miec najmniej do powiedzenia o kibicach , my nie mamy pieniedzy za to ze chodzimy na mecze w przeciwienstwie do ciebie.

Wielcy fanatycy , pojechaliscie chociaz do Chorzowa w tym roku na pilke? Nie? A bo gramy tylko o 2 lige , to nie warto jezdzic prawda?


UZ'05-Na Przekór Wszystkim!
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Postprzez KaD 2007-11-28, 7:36 pm

Ader napisał(a):Ty tam dark ble cos tam

juz pisałem ci 40 razy. W 10 osob spiewac nie bedziemy. Jak ci sie nie podoba , zbierz znajomych i sam sobie poprawadz doping. Po 1 my nic nie musimy po 2 my tylko mozemy i to chcemy.

Nastepny nie wiem kto tam , nie wiesz co odsypiamy? 55 godzin praktycznie ciaglych przygotowan oprawy na Wisłę.

Ty KAD powinienes miec najmniej do powiedzenia o kibicach , my nie mamy pieniedzy za to ze chodzimy na mecze w przeciwienstwie do ciebie.

Wielcy fanatycy , pojechaliscie chociaz do Chorzowa w tym roku na pilke? Nie? A bo gramy tylko o 2 lige , to nie warto jezdzic prawda?


UZ'05-Na Przekór Wszystkim!


mnie się udało i co k***a zazdrość dupe ściska ale ja na hokej chodzę od 12 lat i przez ten cały czas opuściłem może 10 meczy nie zawsze z własnej winny a po 2 kim ty dla mnie jesteś aby mi mówić czy mam się odzywać czy nie
3 tu naprawdę chodzi o to że nie było flagi która powinna wisieć na każdym meczu
4 dla mnie to wy możecie nie chodzić w dupie to mam tylko oddajcie flagę tym co chodzą na mecze i nie będzie problemu
5 ale ja nie jestem tylko na meczach w Sosnowcu bo z grupką ludzi jeździmy po różnych lodowiskach nawet czasem zbierając za to oklep
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez _darthvader 2007-11-28, 8:22 pm

Ader napisał(a):Ty tam dark ble cos tam

juz pisałem ci 40 razy. W 10 osob spiewac nie bedziemy. Jak ci sie nie podoba , zbierz znajomych i sam sobie poprawadz doping. Po 1 my nic nie musimy po 2 my tylko mozemy i to chcemy.


Nie chodzi o to, że 10 osób ma śpiewać, ale 10 może zmobilizować resztę !!!! Musi tylko chcieć, a nie obrażać się na wszystkich dookoła.
Na ostatnim meczu z Podhalem bęben przeleżał cały mecz i nikt go nie użył. To po k***e on tam był - dla prezencji ?
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

!!

Postprzez ^m@rcin^ 2007-11-28, 8:34 pm

Kad komu mamy flagę oddać ?? Kto jej będzie pilnował ??
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Ader 2007-11-28, 8:53 pm

KaD napisał(a):
Ader napisał(a):Ty tam dark ble cos tam

juz pisałem ci 40 razy. W 10 osob spiewac nie bedziemy. Jak ci sie nie podoba , zbierz znajomych i sam sobie poprawadz doping. Po 1 my nic nie musimy po 2 my tylko mozemy i to chcemy.

Nastepny nie wiem kto tam , nie wiesz co odsypiamy? 55 godzin praktycznie ciaglych przygotowan oprawy na Wisłę.

Ty KAD powinienes miec najmniej do powiedzenia o kibicach , my nie mamy pieniedzy za to ze chodzimy na mecze w przeciwienstwie do ciebie.

Wielcy fanatycy , pojechaliscie chociaz do Chorzowa w tym roku na pilke? Nie? A bo gramy tylko o 2 lige , to nie warto jezdzic prawda?


UZ'05-Na Przekór Wszystkim!


mnie się udało i co k***a zazdrość dupe ściska ale ja na hokej chodzę od 12 lat i przez ten cały czas opuściłem może 10 meczy nie zawsze z własnej winny a po 2 kim ty dla mnie jesteś aby mi mówić czy mam się odzywać czy nie
3 tu naprawdę chodzi o to że nie było flagi która powinna wisieć na każdym meczu
4 dla mnie to wy możecie nie chodzić w dupie to mam tylko oddajcie flagę tym co chodzą na mecze i nie będzie problemu
5 ale ja nie jestem tylko na meczach w Sosnowcu bo z grupką ludzi jeździmy po różnych lodowiskach nawet czasem zbierając za to oklep


Chociaż po dzisiejszych informacjach prywatnych mi sie humor poprawil :D Zazdroszcze bardzo ze placa Ci za chodzenie na mecze . Mam lepszy plan! Powiesmy ja i niech sobie wisi - ok? Nawet na treningu hokeisci poczuja ze jestesmy z nimi . A bardzo bolalo ze sie zalisz?
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników