DOPING :(

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez Kangur 2007-11-28, 10:33 pm

Taka prawda, że jednak mimo wszystko trochę nawalacie. Zagłębie to nie tylko piłka nożna, to także hokej. Flaga została zrobiona, żeby wisieć na każdym meczu, a nie na tych, którym się UZ podoba. Szkoda... :/
Kangur
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2005-10-14, 6:05 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze


Postprzez KaD 2007-11-29, 7:40 pm

Gęba nie szklanka nie żale się ale jak chcesz to znajdź mnie podczas meczu to pogadamy wiesz jak wyglądam nie napinając się na forum
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Krecik 2007-12-04, 10:33 pm

Może ja się odezwe mimo to ze tu się nie udzielam ale jak czytam teksty o słomie i chamstwie to az mi sie cos dzieje. ludzie opamiętajcie sie. na ostatnim meczu z Unią nawet raz nie było krzyknięte Zagłebie a podobno wolicie krzyknąć 3 lub 4 razy niz śpiewać cały mecz. twierdzicie ze jestescie na kazdym meczu a jakos po drugiej stronie by7ła garstka ludzi. najlepiej mówić komuś co ma robić a samemu nie zrobić nic. mówicie oddajcie flage tym którzy chodzą na mecze ok. pytanie pierwsze komu pytanie drugie gdzie ja będziecie trzymac ? potem flaga zginie i będzie płacz ze pewnie ultrasi jej nie pilnowali a to ich obowiązek. kad co do ciebie pewnie wiesz jak wygladamy stalismy koło ciebie i przechodziłes pare razy koło nas powiedz mi czemu nie podeszłes ?

pozdrawiam normalnych kibiców.
Krecik
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 202
Dołączył(a): 2004-07-02, 12:42 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Postprzez lilly.white 2007-12-04, 11:04 pm

Byłam dzisiaj na meczu z Janowem i muszę stwierdzić,że dopingu możemy im pozazdrościć.Po wyniku meczu widać,że to pomaga zawodnikom,a przeciwników wyraźnie peszy.Nasz problem polega na tym,że się zbieramy do jakieś wielkiej fety a wystarczą zwykłe bębny,trąbki czy coś w tym stylu.Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.
lilly.white
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2007-03-03, 2:38 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez SLONIU75 2007-12-05, 9:19 am

Ja mam tylko takie swoje spostrzeżenie (może się komuś narażę no ale trudno)-doping w Sosnowcu jest mizerny.Tak na piłce jak "o hokeju nie wspomnę". w sumie trochę się nie dziwię bo ile można klepac praktycznie to samo w kółko od czasów Kordysza,Mizi i innych? jak trzeba ryczec dla swojej drużyny można było zobaczyc w zeszłym sazonie jak przyjechała Jaga.Ch***wa pogoda -leje, chłodno a koles w sektorze Jagi wdrapał się na ogrodzenie (nie na jakiś słupek ratownika WOPR-u) bez koszulki i ciągnął całą wiarę! A u nas kilka okepanych przyśpiewek w kółko i póżniej - byliśmy na stadione Jagi , bo to oni byli bardzej zgraną ekipą.Słaby lub zerowy doping na hokeju to nie tylko u nas. Byłem w tym sezonie w Tychach 2x i w Oświecimiu 2x i tam też jak się wysilą to tylko gdy drużyna coś strzeli a tak to cisza i jechanie po majtach swoim zawodnikom- rzadziej przyjezdnym.Z drugiej strony patrząc na mecz ostatni ze stocznią (tvp3) to tylko pozazdrościc -kibice w koszulkacz klubowych, bębenek i jechane aby wspomóc zawodników.jedyne co u nas dobrze wychodzi to-"J**ac PZPN i J**ac PZHL. Zawodnicy też mają wpływ na obraz dopingu-no bo trudno by co poniedziałek leczyc zdarte gardło jak piłka non stop w pizę dostaje a hokeiści raz wygrywają z rywalem o klasę lepszym żeby wjebac z dwie klasy gorszym za dwa dni.OBŁĘD. Tak więc Panowie nie ma co napinac dupy i skakac sobie do gardeł tak juz jest.Fajna oprawa na inauguracje rozgrywek na Ludowym i co z tego wyszło 5.000 z kasy klubu + 3.000 przez jakiegoś pojeba. Widac muszą nadejśc lepsze czasy,zawodnicy i trenerzy żeby kibic wiedział że jak zdzierac gardło to dla drużyny króra walczy i potrafi wygrac nawet z najlepszymi To tyle moich wywodów. pozdro dla WSZYSTKICH KIBICÓW (lepszych i gorszych) !!!!!!!
ps. kiedyś na stronce Zagłębia był link do stronki UZ a teraz nie widzę - czy ona jeszcze istnieje?
SLONIU75
 
Posty: 217
Dołączył(a): 2006-10-15, 10:12 pm
Lokalizacja: PIASKI

Postprzez KaD 2007-12-05, 7:28 pm

Ja w tym temacie już nie będę się wypowiadał róbcie sobie co chcecie i jak chcecie to jest wasza działka nie będę ani krytykował ani chwalił tego co robicie
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez daro 2007-12-09, 7:34 pm

Sloniu75 napisal :
Witam.Jestem fanem hokeja -skoro tak psioczycie na piłkarzy to dla czego tak chcecie się posrac na punkcie tych porażek? hokej wygrywa - ma również porażki a jakoś nie widac entuzjazmu w Sosnowcu.TYKO WIELKI ZAL!!!!!!.k***a NA LODZIE TEZ WYGRYWAJA A LUDZI JEST MALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciesze sie ze nie tylko ja tak mysle.Sloniu75 szacunek!Ja jestem fanatykiem Zaglebia Sosnowiec.W pilce noznej musimy troszke poczekac na miejsce na podium w 1 lidze.W hokeju jest na to szansa,wiec dlaczego tak malo ludzi wspiera Zaglebie??Cholera,co sie u Nas w Sosnowcu zmienilo,ze jest teraz taki kaszan? Bo tak nie bylo....
daro
 
Posty: 307
Dołączył(a): 2006-09-09, 5:22 pm
Lokalizacja: Zagórze/Orunia

Postprzez _darthvader 2007-12-10, 6:51 pm

daro napisał(a):Ciesze sie ze nie tylko ja tak mysle.Sloniu75 szacunek!Ja jestem fanatykiem Zaglebia Sosnowiec.W pilce noznej musimy troszke poczekac na miejsce na podium w 1 lidze.W hokeju jest na to szansa,wiec dlaczego tak malo ludzi wspiera Zaglebie??Cholera,co sie u Nas w Sosnowcu zmienilo,ze jest teraz taki kaszan? Bo tak nie bylo....


Popieram w 100%. Prawdziwi kibice powinni z całych sił wspierać Zagłębie w meczach hokeja - przecież walczymy o medal mistrzostw Polski !!!
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez dziejus 2007-12-10, 8:53 pm

Moze sie myle ale w tamtym sezonie nie bylo w druzynie wielkich nazwisk ale zawodnicy zostawiali na lodzie"serducho".Prawdziwi kibice potrafili to docenic swoja obecnoscia i dopingiem.W sporcie potrzebne sa niespodzianki ale nikt nie lubi"olewania". I pytanie:czy hokeisci tez wiedza ze gramy o medal??
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Postprzez damian_2006 2007-12-11, 6:59 pm

Tu niema sie co klucic tylko sie zmobilizowac i robic aby doping w Sosnowcu byl najlepszy w Polsce!!Za poltora tygodnia jest wazny mecz z Tychami kazdy niech na nim zedrze gardlo a bedzie dobrze
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez perezsaj 2007-12-11, 9:23 pm

Jenak musi być ktoś kto to poprowadzi. Bo inaczej to tylko kilka razy ZAGŁĘBIE i tyle z tego będzie
perezsaj
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-09-07, 12:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez ZAGLEBIAK00 2008-05-02, 7:47 am

no ja mam nadzieje że w nowym sezonie będzie doping lepszy niż w Gdansku
ZAGLEBIAK00
Mistrz ortografii
 
Posty: 215
Dołączył(a): 2008-03-20, 10:23 pm
Lokalizacja: DG & Będzin

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników