25.09.2007 Stoczniowiec - Zagłębie

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez kierat 2007-10-21, 8:58 pm

1.Mecz w hokeja trwa 60 minut ( 3tercje ).Dla naszych 20 minut ( grali praktycznie tylko w II tercji )
2.Obrońcy nasi - poziom żenujący.Jarek notorycznie stawia na Rutka,a na ławie siedzi Duszak.O co tu chodzi?Leon fatalnie i zagrywka do przeciwnika.
3.Sędzia? Poszedł nam na rękę bo nie uznał bramki a wg mnie powinien
4.Szkoda bo przyszło im trochę ludzi i można było zostawić na pewno dużo bardziej pozyztywniejsze wrażenie na przyszłość.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm


Postprzez Kangur 2007-10-21, 8:59 pm

Uruk napisał(a):Mecz ze Stoczniowcem to powrót do stylu jaki prezentowało Zagłębie na początku sezonu.

I to wg. mnie nastąpiła jedna zmiana. Przegraliśmy po walce, a nie jak na początku sezonu.
Kangur
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2005-10-14, 6:05 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez damian_2006 2007-10-21, 9:13 pm

Co do tej bramki kturej niebylo wydaje mi sie ze chodzilo albo o spalony w polu bramkowym albo o faul na bramkarzu i dlatego tak dlugo sie naradzali zeby zoabczyc co bylo pierw bo innego wytlumaczenia niewidze
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Snow Patrol 2007-10-21, 9:30 pm

mnie się wydaje, że krążek nie wpadł do bramki, była poprzeczka. Ale stałem dość daleko, więc mogę się mylić.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez sayu 2007-10-22, 12:28 am

Co do bramki, to wg mnie kapitalny strzal z backhandu i chyba jednak krazek w okienku... Mecz IMO stal na slabym poziomie, jednak zbieg okolicznosci i splot dziwnych sytuacji zapewnil nam dzisiaj duzo emocji! Dzisiaj w ogole nie bylo pomyslu na gre. Jak grali w przewadze i juz zalozyli zamek, to robili wiatr, a nic z tego nie wychodzilo. Tak na przyklad swoja bramke strzelil Waldek co zrobil ze 3 koleczka i strzelil bramke na 1:3! Dzisiaj katastrofalnie w obronie... Adrian, Dronia i Holik dzisiaj zagrala fatalnie, a (co trzeba przyznac Stoczni) kontry wyprowadzala zabojcze i tylko dobra postawa Jawy sprawila, ze mecz nie zakonczyl sie 8/9 bramkami do tylu! Jaros tez pieknie podal na kij napastnika z Gdanska, jednak Jawa pieknie go wyczekal! Na plus dzisiaj wlasnie wspomniany przeze mnie Jawa, Luka, Puzon i Klisiak, ktory naprawde wg mnie gral dzisiaj najlepszy mecz w sezonie! Ciekawe co z Bernatem i Garysiem, bo krazek ich dzisiaj nie oszczedzil... ciekawi mnie tez sytuacja z Koziolkiem starym, a mianowicie (tak samo zreszta w Krakowie) gral w 1 tercji a potem sie juz nie pojawial (dzisiaj tylko po urazie Bernata wszedl w 3T) Ponadto gral w rezerwach Zaglebia w sobote. Twardy w ogole sie dzis nie pojawil na lodzie, a wydaje mi sie, ze nie nadaje sie na odstawke, bo sa 'lepsi' :)... A co do bramki Luki na 3:3, to wydaje mi sie tez ze nie zagrywal Holik, a Tadek wiec jesli ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc. Ostatni moj mecz na Zimowym i az lezka w oku mi sie zakrecila... :567:
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Postprzez kibicnn 2007-10-22, 8:02 am

do kierata srata powiedz mi chlopczyku co badz ktora bramke rutek zawalil bo ja jestem chyba slepy
kibicnn
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2006-10-29, 10:10 pm

Postprzez Snow Patrol 2007-10-22, 10:01 am

kibicnn napisał(a):do kierata srata powiedz mi chlopczyku co badz ktora bramke rutek zawalil bo ja jestem chyba slepy

nie rób napinki i nie wyzywaj. nie wiem czy Rutkowski zawalił, ale grał na stojąco, w ogóle nie miał siły, a to nie był mecz pokazowy.
Sayu, jeśli chodzi o Teddy'ego to podawał, ale przy czwartym golu, tzn. drugim Luki.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez PaprykarZ19 2007-10-22, 10:23 am

Słabo zagrali, wg mnie nie mieli zupełnie sił. W drugiej tercji tak się pałętali na tym lodowisku, że nie wiedziałem co myśleć, ale wpadła jedna bramka, ożywiły się trybuny i jakoś to poszło, niestety niepotrzebny błąd w końcówce 2tercji chyba nas kosztował punkty w tym meczu.. W 3 tercji też walka, ale zero pomysłu i mało sił. I po co Klisiak faulował w strefie neutralnej jak jeden nasz już siedział, a groźnej kontry by nie było..? Do dupy zagrał Zachar, nie wiem czy nie chciał zrobić krzywdy kolegom ze Stoczni czy mu się tak cholernie jeździć nie chciało..? Grał jak panienka,połowę czasu na lodzie postał,a drugą połowę pojeździł między kolegami. Pan się wywodzi z Sosnowca czy z Gdańska? Bo mam wątpliwości.. Najwięcej na lodzie walczył oczywiście Puzio.
PaprykarZ19
 
Posty: 571
Dołączył(a): 2006-12-22, 12:06 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kierat 2007-10-22, 11:00 am

Snow Patrol napisał(a):
kibicnn napisał(a):do kierata srata powiedz mi chlopczyku co badz ktora bramke rutek zawalil bo ja jestem chyba slepy

nie rób napinki i nie wyzywaj. nie wiem czy Rutkowski zawalił, ale grał na stojąco, w ogóle nie miał siły, a to nie był mecz pokazowy.
Sayu, jeśli chodzi o Teddy'ego to podawał, ale przy czwartym golu, tzn. drugim Luki.


Snow Patrol. Szkoda komentarza na wypowiedzi poniżej poziomu.
Co do Rutka.Gołym okiem widać że jest totalnie bez szybkości.To zawodnik który przejeżdża za czerwoną i zaraz hamuje bo dobrze wie że może nie zdążyć z powrotem.Widać to szczególnie przy drużynach grających szybko i z kontry. Dobrze to było widać na meczu z Cracovią gdzie wystawiony został w I-ej piątce przeciwko Laszkiewiczom i Słaboniowi.Traci szybko głowę choć trzeba przyznać że strzał ma dobry co już udowadniał nie raz. Duszak jest dużo szybszym zawodnikiem i potrafi wyjść z krążkiem.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez Robson_2006sc 2007-10-22, 11:37 am

damian_2006 napisał(a):Co do tej bramki kturej niebylo wydaje mi sie ze chodzilo albo o spalony w polu bramkowym albo o faul na bramkarzu i dlatego tak dlugo sie naradzali zeby zoabczyc co bylo pierw bo innego wytlumaczenia niewidze
Robson_2006sc
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2006-10-28, 5:25 pm

Postprzez Schabu 2007-11-25, 10:12 am

Dziś kolejny mecz z rywalem z własnej półki.Ponieważ nasi hokeiści się bardzo stresują grą na własnym lodowisku oraz kibicami i telewizją.Dlatego śmiem przypuszczać że w Gdańsku przypomną sobie chwilowo znów jak gra się w hokeja i pewnie wygrają.
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Postprzez Uruk 2007-11-25, 10:43 am

Myślę, że nie będzie łatwo. Stocznia będzie chciała się zrehabilitować za wpadkę z PB natomiast nam gra się ciężko w tym sezonie z gdańszczanami w porównaniu z ubiegłym rokiem gdy ogrywaliśmy ich jak chcieliśmy.
Jeden punkt będzie sukcesem.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kret75 2007-11-25, 10:48 am

Jak zagrają tak jak 1 tercje z cracovią + wykończenie to wygrana pewna!
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez slawek_71 2007-11-25, 11:48 am

Zyjemy i mieszkamy w Zaglebiu i jadac nd morze chyba kazdemu z nas robi sie weselej,czujemy sie zywsi i wypoczeci-zauwazylem ze z naszymi hokeistami jest podobnie-im blizej morza tym lepiej im sie gra.-25.09-ze stocznia 4-3,30.09-z piernikami 8-0-moze w tym cos jest? Inhalacja jodowa napewno pomorze w zwyciestwie nad stocznia i pewnie troche zostanie w plucach zeby we wtorek polonie porzadnie pogonic.Bedzie ciezko ale wierze w zwyciestwo! Pozdro!!! :)))))
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kret75 2007-11-25, 1:28 pm

http://energa.stoczniowiec.org.pl/index ... ws&nid=168

Mecz za 6 punktów w Olivii - Energa Stoczniowiec - Zagłębie Sosnowiec
Po piątkowej dość niespodziewanej porażce hokeiści Energi Stoczniowca staną przed szansą rehabilitacji, z tym, że przeciwnik niedzielny to ekipa z „czuba” tabeli.



Sosnowiczanie dokonując przed sezonem wielu spektakularnych wzmocnień, m.in. do zespołu doszli Waldemar Klisiak, Marcin Jaros, Michal Belica czy Łukasz Zachariasz, oficjalnie ogłosili atak na strefę medalową PLH. Nie należy zapominać także o już dłużej grających w Sosnowcu Tomaszu Jaworskim, Adrianie Labrydze, czy Karelu Hornym, oni wszyscy gwarantują wysoki poziom sportowy, ponadto w zespole z Sosnowca występuje wielu byłych graczy Stoczniowca, którzy doskonale znają styl gry „Stoczni”., Po 25 kolejkach ekstraklasy Zagłębie zajmuje drugie miejsce, ma 48 punktów i o jedno ”oczko” wyprzedza Energę Stoczniowca. Pojedynek w Olivii będzie więc typowym meczem „za 6 punktów”.

W minionym sezonie Zagłębie tuż za Energą Stoczniowcem, na 5 miejscu. Obydwie drużyny 6 razy spotykały się w sezonie zasadniczym dwa razy zwyciężali gdańszczanie, raz był remis i trzykrotnie górą było Zagłębie, bilans bramkowy również był dla gdańszczan niepomyślny i wynosił 13:21.

W sezonie 2007/2008 obydwa zespoły spotykały się dwukrotnie i jak na razie w rywalizacji tej jest remis. Obydwa mecze toczyły się jednak w dramatycznych okolicznościach. W pierwszym, 25 września gdańszczanie prowadzili już 3:1, by przegrać 3:4 ostatnią bramkę tracąc na kilkadziesiąt sekund przed końcem gry.



25 września 2007 Energa Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Pol- Aqua Sosnowiec 3:4 (1:1, 2:0, 0:3)



Bramki dla Energi Stoczniowca: Tobiasz Bigos (5), Artur Kostecki (25), Zdenek Jurasek (26).

Dla Zagłębia: Michal Belica – dwie - (3, 60), Teddy da Costa (42), Waldemar Klisiak (49).



W drugim meczu najpierw gdańszczanie prowadzili 3:0, później rywale wyrównali na 3:3 i po dramatycznej trzeciej tercji góra okazali się podopieczni Henryka Zabrockiego, którzy wygrali 5:4, w tym to meczu, przez ponad 20 minut analizowano strzał Mikołaja Łopuskiego, po którym zdobył on prawidłową bramkę, jednak arbiter był innego zdania.



21 października 2007 Zagłębie Pol-Aqua Sosnowiec - Energa Stoczniowiec Gdańsk 4:5

(0:3, 3:1, 1:1)



Bramki dla Energi Stoczniowca: Zdenek Jurasek – dwie - (5, 13), Maciej Urbanowicz (20), Wojciech Jankowski (39), Paweł Skrzypkowski (59).

Dla Zagłębia: Vladimir Luka –dwie – (35,54), Waldemar Klisiak (30), Marcin Jaros (34).

Niedzielna rywalizacja będzie już przedostatnim meczem trzeciej rundy pierwszej fazy rozgrywek. Gdańszczanie kolejny mecz rozegrają w Toruniu, a już trzy dni później zmierzą się na wyjeździe z Unią Oświęcim w pierwszym meczu czwartej rundy.


Tabele też mają dobrą ;)
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników