Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom (12. listopada '08 18:00)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez bolo73 2008-10-05, 6:33 pm

Jeżeli tego nie wygramy w normalnym czasie to na następny mecz w ramach protestu nie powinien nikt iść.Bo to już zakrawa na skandal żeby taka ekipa z takimi aspiracjami grała takie gówno!Wstyd i hańba dla nas wszystkich!
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am


Postprzez Schabu 2008-10-05, 6:36 pm

To miała być drużyna,która miała w tym roku wywalczyć medal.
Ale wygląda na to,że nie w tym roku.
A szkoda bo skład silniejszy,a wyniki gorsze niż w poprzednim sezonie.
Dobrze że play-off daleko,może będzie cud.
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Postprzez rajchi 2008-10-05, 6:46 pm

3:4

[ Dodano: 2008-10-05, 7:46 pm ]
tobiaszzzzzzzzzzzzzz
rajchi
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2005-04-16, 3:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Kazimierz Górniczy

Postprzez Uruk 2008-10-05, 6:47 pm

Nie panikujcie, rozumiem rozgoryczenie, ale zobaczcie co inni grajÄ….
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez damian_2006 2008-10-05, 6:49 pm

Przecierz i tak kazdego meczu sie nieda wygrac a wy odrazu w placze
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez rajchi 2008-10-05, 6:51 pm

i jest juz 5 :)
rajchi
 
Posty: 63
Dołączył(a): 2005-04-16, 3:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Kazimierz Górniczy

Postprzez bolo73 2008-10-05, 6:59 pm

Co Wy tu pieprzycie?A kto mówi lub oczekuje wygrywania wszystkiego jak leci?Wiadomo,że to jest sport,zdarzają się wahania formy etc. ale bez jaj.Drużyna myśląca o podium nie może sobie pozwolić na stratę punktów lub granie padaki z ekipą,która zbiera młócki od wszystkich jak leci.W obecnej chwili Polonię od nas pod każdym względem (sportowym, organizacyjnym etc.)dzieli przepaść i nikt mi nie powie,że jest inaczej.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez _darthvader 2008-10-05, 7:03 pm

Zgadzam się z bolo73 w 200%. Nie chodzi o wygrywanie wszystkiego, można przegrać ale po walce gryząc lód do końca. A z niektórymi po prostu nie wypada przegrywać i takim klubem na pewno jest Polonia. Nikt tu nie płacze tylko wyraża swoją frustrację z gry jaką prezentuje nasza drużyna o co najmniej 6-ciu spotkań.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez bolo73 2008-10-05, 7:09 pm

I znowu jakieś dwie kary i gra 3 przeciw 5?Nagminne faule z tak słabym przeciwnikiem potwierdzają tylko smutną prawdę,że na obecną chwilę jesteśmy słabi jak dawno nie byliśmy (chyba początek ubiegłego sezonu kiedy to ze słabą Unią także nie potrafiliśmy dwukrotnie wygrać).I ponieważ z faktami się nie dyskutuje a marazm trwa tak jak powiedział darthvader od ładnych kilku spotkań to powiem Wam,że we wtorek jeżeli mecz w Krakowie się odbędzie to Cracovia nas zmiażdży a w Piątek na Zimowym Podhale poprawi tak,że niektórym odechce się hokeja na dłużej.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez Przemek26 2008-10-05, 7:15 pm

Bla bla bla bla bla

Skoro ktos uważał że PB będzie lana w kazdym meczu jak mokre żyto to ma pojęcie o hokeju jak Kaczyński o rządzeniu.
Wiadomo było że prędzej czy później Polonia będzie się stawiać.
TAk było z Toruniem czy Tychami i teraz znami. To że Puzon strzeli gola byłem pewny.

Dziś wygrana 5:3 i dobrze. Sanok rozniósł Stocznie 8:3

Teraz mały fairant do piątku, a potem u siebie z NT.
Apropo. Jest szansa obejrzenia meczu w Spodku??
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez _darthvader 2008-10-05, 7:19 pm

Przemek26 napisał(a):Apropo. Jest szansa obejrzenia meczu w Spodku??


Z tego co wiem to raczej nie. Wstęp mają tylko kibice którzy wykupią osobiście z dowodem osobistym bilet na lodowisku w Tychach.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Postprzez bartek27 2008-10-05, 7:21 pm

w piatek jest mecz z Tychami a w niedziele z Podhalem a mecz z Craxsa pzełożony

[ Dodano: 2008-10-05, 8:23 pm ]
a w PiÄ…tek na Zimowym Podhale -bolo73 obudz sie
bartek27
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2008-03-04, 1:53 pm
Lokalizacja: BĘDZIN

Postprzez bolo73 2008-10-05, 7:28 pm

Toruń nie zlał Polonii bo był wówczas równie słaby,teraz grają troszkę lepiej ale nadal nie zachwycają,Tychy też nie prezentowały wówczas jakiejś większej siły więc z tymi przykładami nie trafiłeś.Spójrz co zrobiły Cracovia i Stocznia w Bytomiu,jak zagrały Sanok i Jastrzębie oraz oczywiście my u siebie z Polonistami.Ale nie o to chodzi.Darthvader napisał przecież,że chodzi o walkę,o jakąś sensowną postawę a tej niestety w wielu meczach u nas nie widać.Przecież Przemku chodzisz na mecze i widzisz co jest grane.Wiem,że z czasem powinno być lepiej ale od tego składu wymagam zdecydowanie więcej ponieważ wiem,że ich na o wiele więcej stać.A to,że Stocznia dzisiaj przegra w Sanoku to przewidziałem (nawet postawiłem troszkę grosza po kursie 10) bo ich również obowiązuje prawo serii i wygrywać wszystkiego nie będą.Nie spodziewałem się jedynie,że zostaną tak rozbici.Wcale mnie nie zdziwi jak zaliczą teraz kilka słabszych spotkań.Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-10-05, 8:33 pm ]
No zgadza się w piątek z Tychami (no to Tychy nas zleją w końcu za ostatnie swoje niepowodzenia w pojedynkach z nami)a w piątek Podhale poprawi.Chyba,że ... ano zobaczymy.Potwierdzam,że do Spodka raczej wjazdu nie ma ponieważ bilety zamawia się w Tychach okazując dowód z danymi osobowymi.Półtorej godziny przed meczem podstawiają autobusy i dowożą kiboli pod spodek.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez SLONIU75 2008-10-05, 7:53 pm

DziaÅ‚acze kilkoma ruchami spowodowali ze zawodnicy sÄ… zmuszeni zakoÅ„czyć karierÄ™ i iść do pracy. PodjÄ…Å‚em decyzjÄ™ o zmianie braw klubowych i sÄ… już w tym kierunku czynione kroki aby rozwiÄ…zać kontrakt – mówi Piotr SzaÅ‚aÅ›ny, bramkarz Unii OÅ›wiÄ™cim.






Prasa donosi że Zagłębie Sosnowiec ponownie jest Tobą zainteresowane, czy są czynione kroki w kierunku zmiany barw klubowych?

Tak, są czynione kroki, złożyłem pismo o rozwiązanie kontraktu w Oświęcimiu, a spowodowane to było tym, że działacze wezwali mnie na rozmowy i poinformowali, że obniżają mi kontrakt o 30%. Nie zgadzam się z tym i podjąłem decyzję o zmianie braw klubowych i są już w tym kierunku czynione kroki aby rozwiązać kontrakt. Zresztą kontrakt jaki podpisałem obejmuje grę w PLH a my występujemy w I lidze więc kontrakt nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. Głównym powodem jednak było obniżenie kontraktu - zresztą jak już nie raz stwierdzał Pan Kowalówka na I ligę bramkarz im nie jest potrzebny. Zaczęto mi także wypominać, że gdybym bronił lepiej w zeszłym sezonie to nie spadlibyśmy.

Unia może robić problemy przy Twoim odejściu, liczysz się z tym ze możesz na razie nie grać?

Na pewno Pan Kowalówka wymyśli coś ciekawego (jak zawsze), więc zdaje sobie sprawę, że może to troszkę potrwać. Jednak mam nadzieję, że mimo wszystko zostanie to rozwiązane jak najszybciej i że długo nie będę musiał czekać, aby zagrać mecz.

Czy konsultowałeś się ze związkiem?

Mam przesłać kopię kontraktu oraz pismo jakie złożyłem do klubu i zrobię to od razu w poniedziałek - kontaktowałem się już z WGiD.

Z zamiarem odejścia nie tylko Ty się nosisz, Sękowski i Kwiatek zakończyli karierę?

Tak, ale jest to właśnie efekt dziwnego podejścia działaczy, bo skoro przez długi czas starali się, aby był w miarę wyrównany skład, a teraz kilkoma ruchami spowodowali ze zawodnicy są zmuszeni zakończyć karierę i iść do pracy.

Te problemy jednak nie przeszkodziły we wczorajszym zwycięstwie w Krynicy, czy Unia nadal jest mimo osłabień faworytem do awansu?

Tak, wczorajszy wynik pokazał, że mimo tego Unia jest faworytem do awansu i mam nadzieję, że w dzisiejszym meczu potwierdzi to ponownie i zyska nad rywalami przewagę psychologiczną i punktową. Unia wspierana przez taki kibiców nawet grająca w 10 zawsze będzie faworytem do awansu

Problemy zdrowotne Tomasza Jaworskiego, znacznie przybliżą Cię do gry w wyjściowym składzie Zagłębia?

Na pewno jest to zdecydowanie większa szansa wystąpienia w meczu.

Czytano: 1357 Źródło: Hokej.Net
SLONIU75
 
Posty: 217
Dołączył(a): 2006-10-15, 10:12 pm
Lokalizacja: PIASKI

Postprzez PILE77 2008-10-05, 7:59 pm

Ktoś powiedział, że nie będzie meczu we wtorek w sosnowcu, bo nie można zabezpieczyć obiektu.
Ja myślę, że powód leży gdzie indziej, mianowicie rozsypka drużyny co pokazały ostatnie spotkania i na rękę chyba jest odczekać i przełożyć mecz wtorkowy na inny termin.
PILE77
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2006-11-17, 4:59 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron