2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez Darian 2009-01-12, 1:29 pm

kret75 napisał(a): Leszek Laszkiewicz nie uderzył głową!
http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=4055&x=0



- Całe wydarzenie widziałem bardzo dokładnie. Wyskoczyli na siebie z pięściami i zaczęli się bić, ale nie było żadnego uderzenia głową [b]- zapewnia 21-letni napastnik Pasów.. - Gram piętnaście lat w hokeja i nigdy nie zagrałem na pograniczu brutalnego faulu. To jakieś nieporozumienie, kompletna bzdura - wyjaśnia Laszkiewicz.



Generalnie artykuł trąci propagandą rodem z PRL-u.
Facet się broni to zrozumiałe i ma do tego prawo ale mija się trochę z prawdą .

W kwestii bramkarza to mamy problem bowiem jak Sayu napisał ciężko będzie teraz znaleźć kogos dobrego. Dzwonek chyba powinien być naszym pierwszym bramkarzem. Bo nie ma sensu ogrywać zawodnika który albo zrezygnuje (np. Kohut, Holik) z gry u nas albo my z niego (np. Stepokura).

Drużynę powinno budować sie z myśla o przyszłości i to tej dalszej.

A co do zarzutów do Teddego to gra on spokojniej niż w tamtym sezonie, i rzeczywiście to widać było że Laszce puściły nerwy i wykazał się niezrównoważeniem psychicznym a nie Teddy który prowokował z zimną premedytacją i stoickim opanowaniem Laszkiewicza
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez koszki 2009-01-12, 1:47 pm

Już te huje z krakowa zapłacą komu trzeba ze ta ich pobita k***a nie dostała żadnej kary za atak głową a wszystkie winy spadną na Teddiego
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez kierat 2009-01-12, 2:54 pm

Laszkiewicze to tacy właśnie goście. Zero jaj a potem takie teksty:
- Nieee ja nic nie zrobiłem, to on mnie cały czas atakował, to nie jaaa! A właściwie to mnie tam nie było, tam był ktoś inny. Nawet Grzesiu w boksie widział! Nieee...

A wystarczyło Lechu powiedzieć jak Teddy:
- to jest hokej, czasami puszczają nerwy, teraz mnie puściły, trudno. TO JEST HOKEJ.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez koszki 2009-01-12, 3:06 pm

kierat napisał(a):
A wystarczyło Lechu powiedzieć jak Teddy:
- to jest hokej, czasami puszczają nerwy, teraz mnie puściły, trudno. TO JEST HOKEJ.



To trzeba być gościem z jajami, za cienki jest na to :lol: :lol: :lol:
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez kret75 2009-01-12, 3:55 pm

Awantura na lodzie może mieć dalsze konsekwencje. Szczególnie dla Leszka Laszkiewicza, który miał uderzyć Da Costę głową, za co może zostać wykluczony z gry nawet na trzy miesiące.


W protokole meczowym znalazła się informacja, że całe zajście sprowokował Leszek Laszkiewicz, który zaatakował zawodnika gospodarzy głową.


- Jestem w szoku - przyznaje Leszek Laszkiewicz. - Dowiedziałem się o tym dopiero w autobusie. Nic takiego nie miało miejsca. Nigdy w życiu nie uderzyłem nikogo z głowy, bo nie jestem wariatem.


Wyskoczyli na siebie z pięściami i zaczęli się bić, ale nie było żadnego uderzenia głową


Z tego wszystkiego wychodzi tylko jedno, sraxa kombinuje jak może żeby go nie zawiesili :twisted:
Zerknijcie jeszcze na protokół; http://www.pzhl.org.pl/news.php ;-) co oni tam wypisują :twisted:
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez ACE 2009-01-12, 8:55 pm

Adam, Adam jebnij mu !! :)

A tak na poważnie wg statystyk e-hokej Teddy już prowadzi w klasyfikacji ;-)
ACE
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2008-03-02, 10:12 pm

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez andre 2009-01-12, 11:36 pm

Bójka jak bójka - element hokeja, ale cała ta otoczka z atakowaniem zawodników przez "kibiców" to już przeginka. Zawodnik jest nietykalny i tyle.
I wzajemne wyzwiska w necie że Cracovia to a Sosnowiec tamto też k... bez sensu. To sport nie wojna. Czemu u nas nie może być jak w Niemczech czy Szwecji - zakładasz klubową koszulkę i jedziesz sobie na wyjazdowy mecz pokibicować swoim nie ryzykując że jakiś baran ci z tyłu przywali czy choćby opluje.

A kto zaczął, kto sprowokował i kto wygrał ? Czy to ważne ? I tak ilu widzów tyle wersji a i każdy uczestnik też ma swoją.

Swoją drogą ciekawe co wymyśli teraz PZHL.
andre
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2007-04-02, 4:38 pm
Lokalizacja: z kraju i ze świata

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez SLONIU75 2009-01-13, 11:22 am

Moim ,skromnym zdaniem nie ma sensu rozdmuchiwanie całego zajścia.Była ciekawa akcja i tyle.Po takich właśnie dochodzeniach hokej zamieni się już całkiem w łyżwiarstwo figurowe,bo sędziowie za najmniejsze "prztyczki" będą rozdawali kary meczu jak darmowe ulotki. Na necie jest pełno filmików z bójkami a następstwem jest przeważnie kara na ławce(dłuższa),to kibice kochają .Płacą za bilety żeby zobaczyć męską grę a nawet "trochę krwi".Laszkiewicz to przecież "gwiazdor" polskiej ligi i reprezentacji więc myślę ,że niewiele mu zrobią a nie wiem czy nie zrzucą całej winy na Tadka.Przecież Sraxa to Sraxa :twisted: .A swoją drogą to wkurwiajaca jest ta cała gadka Laszkiewicza:"podjechałem,powiedziałem,nie uderzyłem "itd,itd-gość bez jaj !Nie ma jak Teddy-"była napierdalanka i to jest hokej" ,a nie udawanie świętego.Nie zdziwiłbym się gdyby Laszkiewicz nagle dostał amnezji i nic nie pamiętał-BŁAZEN I CIOTA !!!
SLONIU75
 
Posty: 217
Dołączył(a): 2006-10-15, 10:12 pm
Lokalizacja: PIASKI

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez kierat 2009-01-13, 11:57 am

kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez kret75 2009-01-13, 2:54 pm

kierat napisał(a):Dalej nagonka na Teddiego:

Już nie na Teddiego :lol:
Napastnikowi mistrza Polski grozi dyskwalifikacja
http://sport.onet.pl/0,1248778,1896002,wiadomosc.html

Leszkowi Laszkiewiczowi grozi dłuższa dyskwalifikacja. Lider Comarch Cracovii, mistrza Polski w hokeju na lodzie, oskarżony jest o uderzenie głową zawodnika Zagłębia Sosnowiec Gabriela Da Costy - pisze "Gazeta Wyborcza".
W środę Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie podejmie decyzję w sprawie ukarania Laszkiewicza.

Wszyscy pytają, czy to prawda, a ja dopiero w autobusie dowiedziałem się, że sędzia napisał o jakimś "uderzeniu z byka" - dziwi się Laszkiewicz. - To kompletna bzdura. Trzy tysiące ludzi widziało, że biliśmy się z zgodnie z zasadami hokejowymi, czyli na pięści.
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez Darixu 2009-01-13, 4:00 pm

:twisted: no to ma kłopoty :twisted: hehe

Teddy show must go on-jak mawiał poeta :brawo:
Darixu
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2009-01-13, 2:10 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez kret75 2009-01-13, 4:57 pm

Nie cichną echa meczu z Cracovią
http://www.sosnowiec.info.pl/sport/hoke ... ,1,4,13471
W dniu dzisiejszym prezes hokejowego klubu Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec rozmawiał z prezesem PZHL, Zdzisław Ingielewicz w sprawie zawieszenia Pawła Droni. - Uczciwie oświadczył, iż w tej sprawie nic nie może zrobić. Prezes nie chce podważać decyzji wydziału dyscypliny, jednak uważa, iż oddanie sprawy do sądu jest dobrym rozwiązaniem - mówił po spotkaniu Adam Bernat. Dzisiejszą rozmowę prezes Zagłębia ocenił jednak pozytywnie. - Widać, iż prezes Ingielewicz jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Praca, którą zaczął w związku zmierza w dobrym kierunku. Moim zdaniem, jeśli wszystko będzie tak dalej funkcjonowało, jest szansa, iż wpłynie to także pozytywnie na wyniki reprezentacji - dodał prezes Bernat.

Sprawa młodego obrońcy Zagłębia nie jest jedynym problemem ostatnich dni naszego klubu. Trenerzy i hokeiści Cracovii starają się zaprzeczać wydarzeniom, do jakich doszło w ostatnim meczu ligowym na Stadionie Zimowym. - Podjechałem do boksu Teddy’ego Da Costy, powiedziałem troszeczkę mocnych słów do niego, wyskoczył na mnie i zaczęliśmy się bić. Tak to wyglądało - taka oto wypowiedź Leszka Laszkiewicza została zaprezentowana w głównym wydaniu wczorajszych „Wiadomości” w TVP1. Owszem, mocne słowa padły i to z dwóch stron, jednak w momencie, gdy zawodnicy siedzieli na ławce kar. Po kończącej pierwszą część spotkania syrenie zawodnik Cracovii znajdował się już przy „budzie” Zagłębia i od razu zaczęła się regularna bitwa. Wydaje się więc, że wymiany słownej już nie było. Leszek Laszkiewicz zaprzecza również jakoby zaatakował głową gracza Zagłębia. Z trybuny prasowej wyglądało jakby takie zdarzenie miało miejsce, jednak znajduje się ona po drugiej stronie lodowiska, więc ciężko ocenić tą sytuację (poniżej podany kontakt do kluby, w razie gdyby kibice mieli jakieś materiały z tego zajścia). - Cracovia stara się odwrócić całą sytuację. To my ich pierwsi zaatakowaliśmy, to my nie mieliśmy ochrony, szkoda słów na to całe zamieszanie. [b]Jutro jadę na posiedzenie wydziału dyscyplinarnego w tej sprawie. Żałuję, że na lodowisku nie ma monitoringu - kontynuuje prezes Bernat. Chodzi o skandaliczne zachowanie Daniela Laszkiewicza i trenera Rudolfa Rohaczka. Pierwszy wymachiwał kijem w stronę kibiców, drugi lał ich wodą. Oczywiście, nadmierna agresja sosnowieckich kibiców przyczyniła się do tego, jednak ochrona szybko zareagowała i wyprowadziła najbardziej agresywnych delikwentów.[/b]

Wina na pewno leży po obu stronach, jednak tłumaczenie się, iż to kibice spowodowali agresję hokeisty i trenera jest niesprawiedliwe, gdyż w takim razie nasi hokeiści musieliby wpadać w szał za każdym razem, gdy goszczą w Janowie, gdzie kibice reagują równie emocjonalnie.

Prezes po raz kolejny odniósł się do sprawy bramkarza Zagłębia, Tomasza Jaworskiego. - Na tą chwilę Tomasz Dzwonek będzie bramkarzem numer jeden, natomiast „Jawa” będzie dwójką. Chcemy dać mu szansę na odbudowanie formy. Zawodnik ten za dużo zrobił dla Zagłębia, by teraz tak po prostu pożegnać się z nim - wyjaśnia prezes Bernat.
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez Przemek26 2009-01-13, 5:05 pm

kret75 napisał(a):
kierat napisał(a):Dalej nagonka na Teddiego:

Już nie na Teddiego :lol:
Napastnikowi mistrza Polski grozi dyskwalifikacja
http://sport.onet.pl/0,1248778,1896002,wiadomosc.html

Leszkowi Laszkiewiczowi grozi dłuższa dyskwalifikacja. Lider Comarch Cracovii, mistrza Polski w hokeju na lodzie, oskarżony jest o uderzenie głową zawodnika Zagłębia SosnowiecGabriela Da Costy - pisze "Gazeta Wyborcza".
W środę Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie podejmie decyzję w sprawie ukarania Laszkiewicza.

Wszyscy pytają, czy to prawda, a ja dopiero w autobusie dowiedziałem się, że sędzia napisał o jakimś "uderzeniu z byka" - dziwi się Laszkiewicz. - To kompletna bzdura. Trzy tysiące ludzi widziało, że biliśmy się z zgodnie z zasadami hokejowymi, czyli na pięści.



Nieźle ja widziałem Tadka z Leszkiem a nie Gabiego
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez sayu 2009-01-13, 5:09 pm

Przemek26 napisał(a):
kret75 napisał(a):
kierat napisał(a):Dalej nagonka na Teddiego:

Już nie na Teddiego :lol:
Napastnikowi mistrza Polski grozi dyskwalifikacja
http://sport.onet.pl/0,1248778,1896002,wiadomosc.html

Leszkowi Laszkiewiczowi grozi dłuższa dyskwalifikacja. Lider Comarch Cracovii, mistrza Polski w hokeju na lodzie, oskarżony jest o uderzenie głową zawodnika Zagłębia SosnowiecGabriela Da Costy - pisze "Gazeta Wyborcza".
W środę Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie podejmie decyzję w sprawie ukarania Laszkiewicza.

Wszyscy pytają, czy to prawda, a ja dopiero w autobusie dowiedziałem się, że sędzia napisał o jakimś "uderzeniu z byka" - dziwi się Laszkiewicz. - To kompletna bzdura. Trzy tysiące ludzi widziało, że biliśmy się z zgodnie z zasadami hokejowymi, czyli na pięści.



Nieźle ja widziałem Tadka z Leszkiem a nie Gabiego


Kurde a ja myslalem, ze to byl Stefan :) Czemy Teddy dostajac kare 20+5 nie wyszedl juz na lod np w 45min?
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Re: 2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Postprzez Snow Patrol 2009-01-13, 6:45 pm

sayu napisał(a):Czemy Teddy dostajac kare 20+5 nie wyszedl juz na lod np w 45min?

5+20 to kara meczu za niesportowe zachowanie, tego się nie sumuje. tyle że nie podaje się Match Penalty a Game Misconduct, ale to w tym meczu oznacza to samo. Różnica polega tylko na tym, że za tą karę nie musi pauzować w następnym meczu.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników