2009-01-11 Zagłębie - Cracovia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez miron 21 2007-09-23, 6:45 pm

Dziś się nie udało mimo dobrej gry i widocznej przewagi .
Sędzia praktycznie uniemożliwił nam grę w III tercji,zresztą chyba sam nie wie za co ten karny gówniany bohater meczu.
Inna sprawa to nasze umiejętności gry w przewadze.
Generalnie dostali zasłużone brawa po dobrym meczu.Porażkę trzeba odbić sobie na PB.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez kierat 2007-09-23, 6:50 pm

Na gorÄ…co:

Pomijam sędziów - karygodne itd bla,bla, bla
Jak jest dobra drużna to nawet sędziowie nie przeszkodzą.Prawda jest taka że po prostu zagraliśmy slabo, slabiej niż z Tycham. I te przewagi o których już pisalem wcześniej. Nie wykorzystaliśmy dużej liczby okazji 5 na 4, 5 na 3. Szkoda bo cacovia nic specjalnego nie grala,gorzej niż Tychy cz Podhale.Ale nespodzianek będzie więcej w tym sezonie...

[ Dodano: 23-09-2007, 7:52 ]
I jeszce jedno, lód.Widzieliście te plamy wodne? Nie można nic z tym zrobić?
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez koszki 2007-09-23, 6:54 pm

Główna przyczyna porażki to brak umiejętności gry w przewadze a trochę tego było, nawet 5na 3 nic nie potrafimy strzelić no i oczywiście szopka odstawiona przez sędziów. :502:
Dodatkowo dzisiaj bardzo słabo nie pierwszy już raz grał Klisiak, nie wiem czy do ataku z Puzio i Zacharem nie powinien wskoczyć Jaros i powstała by silna piątka a tak ta gra z Klisiakiem pozostawia wiele do życzenia
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez KaD 2007-09-23, 6:56 pm

Mecz tak naprawdę stał na średnim poziomie Zagłębie nie wykorzystując tylu przewag że normalnie ręce opadały gdyby wykorzystali połowę tych przewag Cracovia była by rozgromiona a sędzia słaby i po co mam go komentować i dalej się denerwować
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Uruk 2007-09-23, 7:04 pm

Wystarczyło dziś wykorzystać dwie przewagi a mecz byłby wygrany i nawet nieudolny sędzia nie przeszkodziłby nam w odniesieniu zwycięstwa.
Praktycznie 3/4 pierwszej tercji graliśmy w przewadze i n i c.
Trzy przewagi 5 na 3, też nic!!!!Co do postawy drużyny to diametralnie odmienna od tej z piątku.Jedynie Teddy na normalnym poziomie.Miejmy nadzieję, że mecz z tychami nie był jedynie przypadkiem.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Snow Patrol 2007-09-23, 7:05 pm

kierat napisał(a):Pomijam sędziów - karygodne itd bla,bla, bla
Jak jest dobra drużna to nawet sędziowie nie przeszkodzą.Prawda jest taka że po prostu zagraliśmy slabo, slabiej niż z Tycham.

Nie zgadzam się z pierwszą częścią. Polscy sędziowie są słabi, bo gdyby byli dobrzy to albo by sędziowali gdzie indziej albo PLH byłaby lepsza, ale nie zgadzam się, że sędziowie nie przeszkodzą. Oczywiście jeśli jest duża róznica między drużynami to tak, ale jeśli są wyrównane to takie drukowanie może zdecydować. Poza tym z punktu widzenia zawodnika to co innego jeśli wie, że przegrał bo był słabszy a co innego jeśli przegrał, bo tak zostało wcześniej zaplanowane. Natomiast zgadzam się, że Zagłębie grało słabiej niż z Tychami, ale generalnie nie grało źle. Byli na pewno lepsi od Cracovii. Zasłużyli na brawa i myślę, że to jest plus dzisiejszego meczu, że wiemy że nie jest źle i są w stanie wygrać nawet w Gdańsku, nie mówiąc o meczu z Polonią. Tyle że punktów szkoda:( ale zostało 39 kolejek, odbijemy sobie:)
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez *Tolek* 2007-09-23, 7:12 pm

kierat napisał(a):Na gorąco:

Pomijam sędziów - karygodne itd bla,bla, bla
Jak jest dobra drużna to nawet sędziowie nie przeszkodzą.Prawda jest taka że po prostu zagraliśmy slabo, slabiej niż z Tycham. I te przewagi o których już pisalem wcześniej. Nie wykorzystaliśmy dużej liczby okazji 5 na 4, 5 na 3. Szkoda bo cacovia nic specjalnego nie grala,gorzej niż Tychy cz Podhale.Ale nespodzianek będzie więcej w tym sezonie...

[ Dodano: 23-09-2007, 7:52 ]
I jeszce jedno, lód.Widzieliście te plamy wodne? Nie można nic z tym zrobić?

Plamy to wina instalacji chłodzącej-klima, cieknie.
*Tolek*
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-08-10, 2:44 pm
Lokalizacja: Sosnowiec!

Postprzez miron 21 2007-09-23, 7:14 pm

Weźcie pod uwagę że mecz z Tychami był przedwczoraj i kosztował sporo sił ,grali naprawdę nieźle potwierdzają to statystyki meczu:
Kary: Zagłębie- 54 min. ( w tym 2+10 dla M. Puzio za atak z tyłu oraz 10 min. za niesp. zach. dla A. Chabiora i M. Kozłowskiego), Cracovia- 20 min.
Strzały na bramkę przeciwnika: Zagłębie- 33, Cracovia- 27
Interwencje bramkarzy: Zagłębie- 25, Cracovia- 32

Szkoda tylko tych przewag ale o tym mówił Morawiecki już po meczu z Tychami, trudno coś poprawić praktycznie przez jeden dzień.
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kierat 2007-09-23, 7:21 pm

Snow Patrol napisał(a):
kierat napisał(a):Pomijam sędziów - karygodne itd bla,bla, bla
Jak jest dobra drużna to nawet sędziowie nie przeszkodzą.Prawda jest taka że po prostu zagraliśmy slabo, slabiej niż z Tycham.

Nie zgadzam się z pierwszą częścią. Polscy sędziowie są słabi, bo gdyby byli dobrzy to albo by sędziowali gdzie indziej albo PLH byłaby lepsza, ale nie zgadzam się, że sędziowie nie przeszkodzą. Oczywiście jeśli jest duża róznica między drużynami to tak, ale jeśli są wyrównane to takie drukowanie może zdecydować. Poza tym z punktu widzenia zawodnika to co innego jeśli wie, że przegrał bo był słabszy a co innego jeśli przegrał, bo tak zostało wcześniej zaplanowane. Natomiast zgadzam się, że Zagłębie grało słabiej niż z Tychami, ale generalnie nie grało źle. Byli na pewno lepsi od Cracovii. Zasłużyli na brawa i myślę, że to jest plus dzisiejszego meczu, że wiemy że nie jest źle i są w stanie wygrać nawet w Gdańsku, nie mówiąc o meczu z Polonią. Tyle że punktów szkoda:( ale zostało 39 kolejek, odbijemy sobie:)


Snow Patrol.Nie zgadzasz się, masz prawo. Ja to podtrzymuje. Nie potrafimy wejść do tercji w przewadze - TAKA JEST PRAWDA.I jak Morawiecki nic z tym nie zrobi to będzie kiepsko. A poziom sędziowania taki jak nasza gra w przewadze, to fakt niestety.
Do tego Klisiak, slaby mecz.I podanie na kij zawodnikowi Cracovii w naszej tercji obronnej, i Zachariasz który dalej nic nie gra, i tak dalej itd. I jeszcze jedno: jeśli zawodnicy wychodzą na mecz z myślą że sędzie będzie sprzyjal lub nie to już po nich. Wychodzisz i udowadniasz - jestem lepszy!
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez Snow Patrol 2007-09-23, 7:54 pm

co do gry w przewadze to jest prawda, nie chciałem powiedzieć że nie mamy niczego poprawiać i liczyć na lepsze sędziowanie. Nie o to chodzi, Morawieckiego powinno interesować to, co jest do poprawienia. Nadal jednak uważam że Zagłębie właśnie dzisiaj było lepsze. Aha, nie pisałem też że sędzia powinien nam sprzyjać;) Pozdrawiam

mecz dzisiaj sędziowali panowie Pachucki, Heltman i Mądrala o ile sie nie pomyliłem, warto zostawić dla potomności te nazwiska, zapamiętać i mieć się na baczności jak wrócą do Sosnowca;)
Ostatnio edytowano 2007-09-23, 7:58 pm przez Snow Patrol, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez kierat 2007-09-23, 7:58 pm

Snow Patrol napisał(a):co do gry w przewadze to jest prawda, nie chciałem powiedzieć że nie mamy niczego poprawiać i liczyć na lepsze sędziowanie. Nie o to chodzi, Morawieckiego powinno interesować to, co jest do poprawienia. Nadal jednak uważam że Zagłębie właśnie dzisiaj było lepsze. Aha, nie pisałem też że sędzia powinien nam sprzyjać;) Pozdrawiam


Dzięki za pozdrowienia. Do wtorku, a raczej piątku.Może do tego czasu poprawią ten element gry.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez Darian 2007-09-23, 8:43 pm

To nie Cracvia wygrała, tylko my pozwoliliśmy jej wygrać. Jeżeli Craxa gra cała 1 tercję w osłabieniu a my nie umiemy założyć zamka to o czym my mówimy?
I ręce mi opadają jak słyszę tych pseudo-znawców którzy tylko rugają na Rutkowskiego jakby to tylko on był jedynym graczem na lodzie który popełnia błędy.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez koszki 2007-09-23, 9:12 pm

Rutkowski w tym sezonie przejął pałeczkę po Sosińskim :diabelek:

a ja jeszcze raz wrócę do bardzo słabej gry Klisiaka, przez niego Puzon który mimo wieku jest rewelacyjny nie może pograć bo nie ma z kim Klisiak i Zachar sa po prostu za słabi
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez mike79 2007-09-24, 7:11 am

Nie dali rady w niedziele na lodzie, to podołają na trawie w sobote...
mike79
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-03-17, 9:16 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC-piękna okolica gdyby nie WARSZAWA byłaby STOLICA

Postprzez KaD 2007-09-24, 4:56 pm

mike79 napisał(a):Nie dali rady w niedziele na lodzie, to podołają na trawie w sobote...


Ta na piłkarzy można liczyć że znowu dadzą dupy zresztą jak prawie zawsze tego sezonu
w Piątek musi być zajebista feta z PB "Zimowy" powinien aż cały chodzić przez śpiewy naszych kibiców :)
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników