Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez koszki 2009-11-22, 10:55 pm

Do tego co napisał Hrabia należy tylko dodać o popisie obrony. Przy pierwszej bramce Galvas z Bychawskim grają sobie w poprzek swojej tercji co przynosi gola Tychom a przy drugiej dwóch się cofa razem z przeciwnikiem który prowadzi krążek to jest żenada.

A jak Bernat nie trafił do pustej bramki to chyba sam nie wie ...
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec


Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez Darian 2009-11-22, 11:06 pm

Relacja z dzisiejszego meczu i materiał video:
http://www.tvs.pl/informacje/sport/18531/

Szkoda tego przegranego meczu zważywszy na fakt że Cracovia przegrała i była szansa zmniejszenia dystansu do pasów. A tak to jeszcze Podhale nam ucieka w tabeli. :-(

Co do dzisiejszego spotkania to był to mecz moze nie stojacy na jakimś wybitnym poziomie ale momentami naprawdę dużo się działo a zawodnicy braki techniki nadrabiali walką i ambicją stąd też kilku zawodników musiało opuszczać lód w asyście medyków.

Bramkarz Nowak zagrał kolejne bardzo dobre spotkanie i szkoda że przydarzył mu się taki wypadek przy pracy. No ale ma do tego prawo w końcu czegoż można wymagać od 19 letniego nieopierzonego bramkarza?
Brawa i szczególne słowa uznania dla Gabriela Da Costy oraz Bartka Bychawskiego. :brawo: Z tego ostatniego naprawdę będziemy mieli pociechę i jest to przykład dlaczego warto stawiać na młodzież.Taki Dronia to już rasowy gracz. :niezle:

Co do dopingu i całej akcji UZ to jest to kompromitacja,żal i nędza jakich dawno nie było. Ale też chciałbym zwrócić uwagę że na Zimowym w tym sezonie pod względem kibicowskim jest źle jak nigdy. Nawet jak graliśmy słabo w poprzednich sezonach na trybunach było czuć moc i potencjał. A teraz gorzej niż w kinie. :kiepsko:
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez kierat 2009-11-23, 7:46 am

Chyba Darian ostatnio napisał że zobaczymy jak np Luka dozna kontuzji to jak będzie wyglądała gra. Luka nie ma kontuzji, jest chyba przemęczony a może chory?Zauważyłem że wogóle nie idzie do przodu Jak cały pierwszy atak zagra poniżej oczekiwań to już nie ma gry. Nie mamy zawodników którzy by tu pociągnęlli grę. Teddy za bardzo nonszalancko, Bernat zagubiony. Jeżeli Luka gra z gorączką to najlepiej dać mu odpocząć w meczu z Cracovią.

Nowak mimo puszczonej bramki bronił b pewnie. Dużo szybszy w bramce od Dzwonka.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez lunatyk 2009-11-23, 6:09 pm

Problem nie tkwi w ataku, tylko w tym, że musimy strzelić 6-7 bramek żeby wygrać mecz . Nie jest to wina tylko obrońców ale też napastników którzy oprócz strzelania bramek, muszą się też angażować w grę obronną i wystrzegać głupich strat.
lunatyk
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2009-01-12, 7:18 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez bartek27 2009-11-23, 8:15 pm

BRAWO BARTEK NOWAK!!!Jest dobrym golkiperem mimo małego wzrostu ale przecież to nie piłka :)
szybki dobre wyczucie super jak na taki młody wiek będą z niego ludzie :brawo: :brawo: :brawo:
bartek27
 
Posty: 46
Dołączył(a): 2008-03-04, 1:53 pm
Lokalizacja: BĘDZIN

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez Przemek26 2009-11-23, 10:17 pm

lunatyk napisał(a):Problem nie tkwi w ataku, tylko w tym, że musimy strzelić 6-7 bramek żeby wygrać mecz . Nie jest to wina tylko obrońców ale też napastników którzy oprócz strzelania bramek, muszą się też angażować w grę obronną i wystrzegać głupich strat.



A co k***a napastnicy sę k***a sami napierdalają brami weź się pierdalanij człowoieku
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez innu 2009-11-23, 10:44 pm

Akurat według mnie lunatyk ma rację. To nie tylko wina obrońców, tylko całego systemu gry obronnej. Mamy po prostu taką taktykę, że dużo strzelamy i dużo tracimy. Morawiecki czy Vavrecka z tymi samymi obrońcami mieliby po tych meczach o 20 goli mniej straconych vide mecze Vavrecki z play off 0:0 1:0 itp. Trzeba znaleźć złoty środek, bo jedziemy na obrońców, a każdy z nich prezentuje jakiś tam poziom wcale nie zły jak na plh (w każdym klubie w PLH jedzie się na obrone/obrońców więc nie myślcie, że gdzie indziej mają jakiś super graczy. Przykład Janowa : Gabryś był tam uważany za bardzo solidnego obrońce - u nas łamaga, to samo Pawlak u nas się nie łapał w Janowie najlepszy po Zatko)
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez Darian 2009-11-23, 10:54 pm

kierat napisał(a):Chyba Darian ostatnio napisał że zobaczymy jak np Luka dozna kontuzji to jak będzie wyglądała gra...


To chyba jednak nie ja byłem tą osobą co tak napisała, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ;-)

Co do gry napastników to zgadzam się z lunatykiem w 100%. Nasi napastnicy grają mocno ultra-ofensywnie. Często ponosi ich ułańska fantazja i często też gdy tracą krążek nie wspomagają obrońców szybkim powrotem do własnej tercji.

Przykład Jaroslav Filo. Pamięta go ktoś? Chłop może nie był orłem jeżeli chodzi o grę w ataku i pomimo że był napastnikiem grał kapitalnie w defensywie. Wkładał dużo serca i poświęcał się w grze obronnej. A teraz Teddy co najwyżej trzepnie kijem, Jaros podniesie kij do góry i poprosi o zmianę zniechęcony, Sarnik to... itd. itd

Nie ma wpojonego w głowach sporej ilości naszych napastników założeń gry defensywnej ale to chyba bardziej terenera i taktyki niż samych zawodników.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez _darthvader 2009-12-04, 10:53 am

Chłopaki do boju. Walczcie ambitnie i do upadłego - musimy dzisiaj pokonać lidera za ostatnią pechową porażkę :!: :!: :!:
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez bolo73 2009-12-04, 11:11 am

No nie wiem czy damy radę bo" tyscy" są w gazie (5 zwycięstw pod rząd) i tak jak podczas 1 meczu w Tychach bardzo liczyłem na nasz win tak teraz obawiam się,że dzisiaj to oni będą górą.Ale wszystko się okaże wieczorem.Dla nas dobrze byłoby gdyby Janów dzisiaj postawił się Cracovii i zabrał im jak najwięcej zdrowia.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez kierat 2009-12-04, 2:16 pm

bolo73 napisał(a):No nie wiem czy damy radę bo" tyscy" są w gazie (5 zwycięstw pod rząd) i tak jak podczas 1 meczu w Tychach bardzo liczyłem na nasz win tak teraz obawiam się,że dzisiaj to oni będą górą.Ale wszystko się okaże wieczorem.Dla nas dobrze byłoby gdyby Janów dzisiaj postawił się Cracovii i zabrał im jak najwięcej zdrowia.

Zgadza się, ale nasi mają 1 dzień odpoczynku więcej bo grali we wtorek a Tychy w środę tak więc też liczę na dobry wynik. Zobaczymy jak będzie..
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez damian_2006 2009-12-04, 5:29 pm

W tej lidze jesli za duzo sie wygrywa z rzedu to przewaznie pozniej sie przegrywa takze pora na porazke Tychow w koncu:d Moze to dzieki wysokim kursa xD Wszyscy mam nadzije ze juz zmobilizowali swoich znajomych na niedzielne mecze;)
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez biper1 2009-12-04, 8:13 pm

:brawo: :brawo: :brawo: Piekna gra i wynik dobry :!: :!: :!: :!:
:brawo: :brawo: :brawo: dla Nowaka i dla Marcińczaka za bombe :) :brawo: :brawo: :brawo:
biper1
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2008-10-13, 11:45 am
Lokalizacja: zagórze

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez Wiara_ZS 2009-12-04, 8:17 pm

No i Tychy pokonane :) Brawo chlopaki :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Wiara_ZS
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2009-05-03, 8:00 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez slawek_71 2009-12-04, 9:28 pm

damian_2006 napisał(a):W tej lidze jesli za duzo sie wygrywa z rzedu to przewaznie pozniej sie przegrywa takze pora na porazke Tychow w koncu
--no i spelnily sie Twoje slowa ;-) :niezle: Moze pare zdan cos na temat niedzielnego meczu powiesz ?
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Zaglebie :!: :!: :!: Dojechaliscie gwiazdeczki hehehe.Ja pierdziole ale sie ciesze :!: :!: :!: :!: :!:
:!: :!: :!: :!: :!: :!: Dzis Zaglebie gra---sialalalala i 3 punkty ma sialalalalala :!: :!: :!: :!: :!:
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników