Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez Darian 2009-12-14, 2:15 pm

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC-GKS TYCHY WTOREK 15 GRUDZIEŃ 2009 GOD.18.00


Czyli pojedynek dwóch zespołów z kłopotami kadrowymi.

Mimo wszystko jest to pojedynek prestiżowy i OSTATNI W TYM ROKU NA ZIMOWYM. Dla tych dwóch powodów warto by się było pofatygować i zawitać na Stadion Zimowy.
Mam nadzieje że ci którzy przybędą nie będą żałować gardeł dla Zagłębie.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez bolo73 2009-12-14, 3:05 pm

Taa już widzę Darian te tłumy przed kasami nie marzące o niczym innym jak tylko zedrzeć sobie gardziołko aby pomóc swojemu ukochanemu klubowi hehe ;-(
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez Darian 2009-12-14, 4:14 pm

nie o to chodzi żeby były tłumy ani oto też żeby każdy śpiewał przez cały mecz.

Nawet przy tych 700-800 osobach jak wszyscy od czasu do czasu zakrzykną Zagłębie, zaśpiewają ooo Zagłębie ooo Sosnowiec to będzie dawało już jakiś pozytywny efekt. Po za tym wizyta na Zimowym to dobra okazja dla tych którzy jeszcze nie widzieli i nie słyszeli bębna. A nie każdemu było dane być na meczu z Podhalem.

Tak na marginesie to widzów może być więcej niż zwykle w szczególności tych (-ów) :lol:
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez bolo73 2009-12-14, 8:58 pm

Można byłoby poprosić przez mikrofon aby ci którzy przyjechali z Tychów usiadli sobie w ostatnim żółtym sektorze :-)
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez DaMi 2009-12-15, 9:45 pm

witam jeśli ktoś znalazł karte do Renault Laguna na dzisiejszym meczu proszę o kontakt na Pw lub pod numerem 504540464
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez Darian 2009-12-15, 10:18 pm

Dzisiaj nasze grajki robiły wszystko by pomóc tyszanom w wywalczeniu 1 miejsca.

Żeby była jasność nie oskarżam zawodników o sprzedaż meczu ale jedynie o taktyczne posunięcie które i tak nie wiadomo czy przyniesie zamierzony efekt.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez koszki 2009-12-15, 10:27 pm

Efekt może przynieść tylko walka o 3 miejsce przed play off a nie liczenie że Tychy będą przed sraxą bo to jest nie realne
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez bolo73 2009-12-16, 8:17 am

"O kilka słów poprosiliśmy również trenera Wudeckiego, lecz pełniący obowiązki trenera odmówił jakiegokolwiek komentarza."
No to trener ma wszystkich w dupie skoro nie mógł poświęcić kilku minut na wywiad i wytłumaczenie postawy swoich podopiecznych.Wczoraj Ślusar w tvp3,dzisiaj widzę Jaros w relacji z meczu wypowiadają się,że są już bardzo zmęczeni.Ja rozumiem,że grają często bo 3 razy w tygodniu i uważam,że jest to zły pomysł co widać także po frekwencji na trybunach (nie tylko u nas) ale proszę Panów hokeistów w całej Europie tak grają - w sezonie po około 50 spotkań a później play-off i tam nie ma że boli bo podchodzi się do swoich obowiązków profesjonalnie.A u nas potrafi się tylko pyszczyć jak coś jest nie tak z kasą ale swojego nieprofesjonalnego podejścia do wykonywania obowiązków i olewania kibiców nie widzi się.Po to są okresy przygotowawcze aby na nich zapierd... co by później nie karmić kibiców takimi tekstami,że mamy już dosyć grania,przydałaby się przerwa,jesteśmy już zmęczeni.Ludzie!To co mają powiedzieć np.górnicy albo hutnicy?Toć to oni zapierd.... po 8 godzin dziennie przez 5 albo 6 dni w tygodniu.Wy gracie 2 godzinny mecz 3 razy w tygodniu,trenujecie (nie wiem więc niech mnie ktoś poprawi) 2 razy dziennie po 2 godziny?I to z pewnością nie na pełnych obrotach.Gracie 3 miesiąc i nie macie już siły?To górnicy,hutnicy i kilka innych profesji powinni po 2 tygodniach swej pracy także udać się do swego szefa i powiedzieć mu,że przydałby się im odpoczynek bo nie mają już siły.Bądźmy poważni.To jest przecież Wasza praca i powinniście traktować ją w pełni profesjonalnie.Mało tego,teksty tego typu że brak już siły słyszałem ponad 2 tygodnie temu w tv po którymś z meczów.Parodia zawodowstwa w Polsce i to nie tylko dotyczy hokeistów. :twisted: :czerwona: :lol:
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez kierat 2009-12-16, 8:58 am

Powiem tyle: z taką grą jak wczoraj w tym sezonie góra 4 miejsce.

Reszty mi się nie chce komentować, bolo73 powiedział prawie wszystko powyżej. NIestety prawda jest taka że mamy w zespole zaledwie kilku graczy , może góra 4 na których możemy liczyć, większość z nich nie grała wczoraj. Prawda jest taka że jak w play-ofach nasz pierwszy atak będzie bez formy lub dobrze ich przeciwnicy przypilnują, do tego sprowokują kilka razy da Coste to nie wierzę w to że reszta z Jarosem, Opatovskim i Sarnikiem na czele podoła zadaniu.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez arek74 2009-12-16, 1:13 pm

Ja powiem tak o zmeczeniu juz sezonem bardzo dobrze wypowiedzial sie bolo73 od siebie tylko dodam iz patrzac na ten mecz to po pierwsze obrona jest do bani po drugie trener niema pomyslu na ta druzyne a po trzecie jezeli chocby nawet graja tak bo im nieplaca to ok moga sie zbuntowac tylko niech to zrobia uczciwie niewychadzac na lod wcale a nie przy okazji robia jeszcze kibicow w ciula ktorzy aby przyjsc na mecz musza na niego popracowac przynajmniej godzine a potem czytaja na forach ze niegraja bo hokeisci maja zaleglosci placowe a tak uczciwie by powiedzieli dopuki nam niezaplacicie nie wychodzimy na lod kibice to zrozumieja a przyokazji niemusza bezsensownie tracic 10 zeta
Pozdro
arek74
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2003-09-14, 3:11 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-SRODULA

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez kierat 2009-12-16, 1:22 pm

Słyszałem ploty na zimowym, że mają już zaległości uregulowane.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez koszki 2009-12-16, 2:56 pm

Jeśli maja uregulowane zaległości to na następny mecz po okazaniu biletu z wczoraj kibice powinni wejść gratis. Po prostu wczoraj drużyna zrobiła nas w CHUJA jak nigdy dotąd :czerwona: :czerwona: :czerwona:
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez nemoz 2009-12-16, 10:14 pm

http://ww6.tvp.pl/16171,20091216949110.strona
gorzkie słowa "Ślusara" (od 9m40sek)
nemoz
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2008-11-17, 8:43 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez Toton 2009-12-16, 10:18 pm

Ale walicie głodne kawały, wszyscy po kolei. Co Wy porównujecie sport zawodowy do pracy górnika czy hutnika. Co ma gruszka do pietruszki. Kto z czym do czego. Ale z Was laicy. Myślę, że większość z Was to oglądacze i żaden z Was nawet nie powąchał sportu, chyba, że w szkole podstawowej na SKS-ie. Szkoda, że sami zawodnicy nie mogą albo im nie wypada wypowiadać się na forum (szkoda, szkoda...), oni robią to co im trener każe i tak jak mogą najlepiej ale przy tym nie są maszynami. Ale nie wszystko od nich zależy choćby się zes...ali nie przeskoczą pewnych spraw. Taktykę i inne sprawy ustala trener i ... . Dajcie im trochę kredytu zaufania bo na pewno nie jest tak, że nie chcą wygrywać, przynajmniej ja nie znam takiego. A zaległości płacowe - kto tam wie. Ploty to ploty. A fakty? Powtarzam, że człowiek żeby żyć i zap...lać na lodzie musi jeść i to dobrze. A dzieci i żona to h...j. Powiecie, że to powielana śpiewka i że nudna. Ale prawdziwa!!!
Pozdrawiam
Toton
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2009-06-01, 9:23 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez August 2009-12-16, 10:51 pm

Toton napisał(a):A dzieci i żona to h...j.

Jak dla mnie to wyjątkowo obrzydliwe stwierdzenie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników