Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Postprzez Pietru 2007-09-17, 12:06 am

Jedziemy z nimi. Zagłebie jak odpuści sobie PP z Janowem (we worek) to wygramy ! Podobno PP z Janowem miał być wymieszany skład z rezerwami (1 liga)
Pietru
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2007-07-03, 4:26 pm


Postprzez kierat 2007-09-17, 10:09 am

O której mecz z Janowem i gdzie?
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez sayu 2007-09-17, 10:28 am

A ja mam pytanie do ULTRASOW, a mianowicie czy przewidziana jest jakas oprawa na najblizsze mecze w pt/nd! Moznaby bylo cos w koncu zorganizowac, bo zbiorki pieniedzy juz byly! I przylaczam sie do pytania kierata! PZDR
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Postprzez kierat 2007-09-17, 11:11 am

"Wysłany: Wczoraj 20:10


--------------------------------------------------------------------------------

AndRzeJ napisał/a:
Wiecie może czy data spotkania jest już ustalona?


18.09.2007r Jantor "


To z forum janowian, ale czy napewno? Raczej powininen być w Sosnowcu?

[ Dodano: 17-09-2007, 12:15 ]
Jednak w Janowie o 18:00, tak podaje strona Naprzodu. Nasi pewnie to olali bo by musieli organizować imprezę zamkniętą. I byloby tak jak w zeszlym sezonie w PP z Jastrzębiem czyli ludzie staliby i czekali przy bocznym wejściu aż ktoś się zlituje i ich wpuści
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez *Tolek* 2007-09-17, 6:49 pm

sayu napisał(a):A ja mam pytanie do ULTRASOW, a mianowicie czy przewidziana jest jakas oprawa na najblizsze mecze w pt/nd! Moznaby bylo cos w koncu zorganizowac, bo zbiorki pieniedzy juz byly! I przylaczam sie do pytania kierata! PZDR

Jak będzie ważny mecz, to coś przygotują. Wiem, że byli zadłużeni ultrasi u kolesia z pirotechniką, ale spłacają dług na bieżąco. nie wiem czy coś im reszce zostało.
*Tolek*
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-08-10, 2:44 pm
Lokalizacja: Sosnowiec!

Postprzez dziejus 2007-09-17, 9:16 pm

Od pewnego czasu czytam po kazdym meczu ze dzialacze robia wszystko aby zatwierdzic i w nastepnym meczu mogli wystapic Teddy i Luka.Czy moze mi ktos obeznany wytlumaczyc na czym polega to WSZYSTKO?
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Postprzez Snow Patrol 2007-09-17, 9:52 pm

na tym że z ich macierzystych federacji muszą przyjść certyfikaty, żeby można ich zatwierdzić w PZHL, ja się tylko zastanawiam czy w 2007 roku nadal trzeba to wysyłać pocztą, a nie można np. faxem ale nie znam się na tym.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez dziejus 2007-09-17, 10:24 pm

A Stepokura przeciez on jest u nas od dawna.Z drugiej strony te certyfikaty nie sa dostarczane przez nasza "najszybsza poczte swiata" a gdyby dzialacze rzeczywiscie chcieli zrobic WSZYSTKO to skorzystaliby z kuriera lub osobiscie mozna sie po te certyfikaty pofatygowac.Moze sie czepiam ale zalezy mi aby nasz klub byl profesjonalny pod kazdym wzgledem a takie zalatwianie sprawy moja ciotka nazywala"zalatwianiem nogami".O spoznieniu sie zawodnikow z wyjsciem na tercje czy o staniu w kolejce bo czynna jest tylko jedna kasa nie wspomne bo nie chce sobie psuc humoru po wczorajszym meczu.O tym ze nie moge sie doczekac piatkowego meczu tez nie wspomne chociaz nie wiem co zrobic z niedziela[pilkarze].Pozdrawiam.
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Postprzez koszki 2007-09-17, 11:13 pm

Jeśli o mnie chodzi to piłkarzy mam gdzieś. Ci to dopiero z kibicami w jajo lecą, nie będę się tułał po zadupiach za drużyną która nie szanuje kibica.
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez sayu 2007-09-18, 12:10 am

*Tolek* napisał(a):
sayu napisał(a):A ja mam pytanie do ULTRASOW, a mianowicie czy przewidziana jest jakas oprawa na najblizsze mecze w pt/nd! Moznaby bylo cos w koncu zorganizowac, bo zbiorki pieniedzy juz byly! I przylaczam sie do pytania kierata! PZDR

Jak będzie ważny mecz, to coś przygotują. Wiem, że byli zadłużeni ultrasi u kolesia z pirotechniką, ale spłacają dług na bieżąco. nie wiem czy coś im reszce zostało.


Czyli mam rozumiec, ze zbiorki pieniedzy na hokeju pod tytulem "zbieramy na oprawe meczow Zaglebia" ida m.in. na pilke? Wydawalo mi sie rowniez, ze mecz z mistrzem Polski, Tychami czy Cracovia naleza do meczy "waznych".
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Postprzez *Tolek* 2007-09-18, 7:04 am

Nie jestm w grupie UZ'05 i jedyny kulturalny ^m@rcin^ został na tym forum z UZ. Nie wiem nic na ten temat, ale na pewno przygotują coś. W tym sezonie... :556: :556:
*Tolek*
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-08-10, 2:44 pm
Lokalizacja: Sosnowiec!

Postprzez Snow Patrol 2007-09-18, 11:22 am

sayu napisał(a):Czyli mam rozumiec, ze zbiorki pieniedzy na hokeju pod tytulem "zbieramy na oprawe meczow Zaglebia" ida m.in. na pilke? Wydawalo mi sie rowniez, ze mecz z mistrzem Polski, Tychami czy Cracovia naleza do meczy "waznych".

Mnie się wydaje że idą głównie na piłkę, szczerze mówiąc jak wrzucam to nie zakładam że to na hokej, chociaż bym chciał. Ale chyba taka jest sytuacja i to się nie zmieni.
Co do tego pytania o Stepokurę to tego szczerze mówiąc też nie rozumiem, tak samo z Hornym było, nie wiem, może PZHL jest taki mądry że wyznaczają np. "za tyle i tyle długów tylu zawodników nie zatwierdzimy", albo zatwierdzimy po kilku kolejkach. To brzmi bez sensu ale po naszym "czcigodnym" Związku można się różnych rzeczy spodziewać. btw Tychom zatwierdzili zawodników mimo długów "warunkowo choć nie ma takiego pojęcia w przepisach"(zdanie może przejść do historii polskiego "działaczostwa":) ), a Cabana Sanokowi w jeden dzień. Zetika też Sanokowi na 3 mecze, tylko patrzeć jak zaczną zatwierdzać na jedną tercję ;)
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez kret75 2007-09-18, 11:48 am

Wynik ucieszy kibiców Zagłębia tak jak na meczu z podhalem,

Obrazek

i od pierwszej tercji zagrają na całego, a zegar nie będzie się już buntował,

Obrazek

na działający już telebim.

Obrazek

I całe zagłębie będzie walczyć tak jak Jaros "69"

Obrazek

Obrazek
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez KaD 2007-09-18, 3:14 pm

Dzisiaj PP z Janowem zobaczymy jak im dziś będzie szło mam nadzieje że cały mecz będzie wyglądać jak III tercja z Podhalem
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez sayu 2007-09-18, 5:59 pm

Snow Patrol napisał(a):
sayu napisał(a):Czyli mam rozumiec, ze zbiorki pieniedzy na hokeju pod tytulem "zbieramy na oprawe meczow Zaglebia" ida m.in. na pilke? Wydawalo mi sie rowniez, ze mecz z mistrzem Polski, Tychami czy Cracovia naleza do meczy "waznych".

Mnie się wydaje że idą głównie na piłkę, szczerze mówiąc jak wrzucam to nie zakładam że to na hokej, chociaż bym chciał. Ale chyba taka jest sytuacja i to się nie zmieni.


Skoro i tak pilka przewaza i w oprawach i w zebranych monetach i w ilosci kibicow na meczach, to chociaz pienaiadze zbierane podczs meczow hokejowych moglyby byc przeznaczane na oprawy meczow hokejowych, a nie na pilke czy oddawanie jakis dlugow... Kurde... troche bez sensu... :/
sayu
 
Posty: 331
Dołączył(a): 2005-05-10, 6:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń

Następna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników