Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez Uruk 2007-09-21, 9:44 pm

miron 21 napisał(a):Na szczęście nie czyta już składów , ale wyniki z innych lodowisk mógłbny podawać .

[ Dodano: 21-09-2007, 11:34 ]
Darian napisał(a):Teddy miał dzisiaj piękny dzień. Krążęk go sam szukał. ;)

Ale Rutkowski musiał chyba błagać na kolanach żeby mu dali jeszcze jedna szansę. :P

Są równi i równiejsi u nas., bo Caban się już na dobre rozgościł w Sanoku i brameczki sobie pyka. Ehhh Morawiecki, Morawiecki... :027:



Ala Rutkowski trochę się dla Zagłębia zasłużył (zwłaszcza w I lidze ) no i wkońcu drużyna wybrała go kapitanem natomiast Caban nie zdążył się zasłużyć .Ale żeby nie było to też myślę że jest za słaby obecnie.


Miron masz recję,że oszczędził nam dziś czytania składów.Chwała mu za to, podobno to ojciec Słabonia.
Co do Rutkowskiego chodził dziś jakby był na koksie.
Caban dziś dwie bramki z Unią,rzeczywiście Jarek chyba sie pospieszył ale.... zobaczymy.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez MrCricket 2007-09-21, 9:52 pm

Mecz wyrównany. Wynik był sprawą otwartą, bo obydwie drużyny miały sporo dogodnych sytuacji bramkowych, ale bramkarze staneli na wysokości zadania- momentami bronili w nieprawdopodonych sytuacjach, gdy wszyscy widzieli krążek w siatce. Udowodniliśmy, że trzeba się z nami liczyć i że w tej mieszance rutyny i młodości drzemie spory jak na polską ligę potencjał. Trzeba popracować nad tzw. zakładaniem zamka, bo nasza gra w przewadze wygląda mówiąc delikatnie kiepsko, a to bardzo ważny element z którego powinny wpadać bramki.
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Uruk 2007-09-21, 9:57 pm

Ciekawostka z dzisiejszego meczu.Wszystkie gole wpadały do jednej bramki.
Ci co byli wiedzą do której.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez HrabiaZąbek 2007-09-21, 10:06 pm

Ja się dobrze usadowiłem w takim razie. :)

A cały mecz można zatytułować: POWRÓT KRÓLA
HrabiaZąbek
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2006-04-26, 7:59 pm
Lokalizacja: hrabstwo Ząbkowice

Postprzez Snow Patrol 2007-09-21, 10:14 pm

Atlantyda napisał(a):Nie byłam :( uczelnia... ale spytam o co chodziło z tą "jakąś butelką" co to wszyscy rozpisują sie?????

nie wiem gdzie się rozpisują ale pewnie chodzi o tą która poleciała na lód gdy Gwiżdż zjeżdżał do boksu kar. Btw ten atak kijem był bandycki....
Jeśli ktoś nie widział(a takich pewnie jest wielu;) to w magazynie w minitelewizji TVP Sport wybrali Teddy'ego do czwórki chyba najlepszych zawodników tygodnia i drugą bramkę do trójki najładniejszych goli. No ona nie była jakaś cudownie piękna ale spodobało im się, że mimo trzech zawodników Tychów obok akurat Teddy doszedł do krązka.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez Uruk 2007-09-21, 10:21 pm

HrabiaZąbek napisał(a):Ja się dobrze usadowiłem w takim razie. :)

A cały mecz można zatytułować: POWRÓT KRÓLA


Ze wszech miar trafne porównanie.Pozdrawiam.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kibicnn 2007-09-21, 10:56 pm

Dobry mecz i faktycznie kazdy dawał z siebie wszystko, a równi i równiejsi sa nadal, chyba nikt nie zaprzeczy , ze Młody niczym sie do tej pory nie wyróznia
kibicnn
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2006-10-29, 10:10 pm

Postprzez *Tolek* 2007-09-21, 11:06 pm

... Tychowianie – nie mogąc sobie chwilami poradzić z dobrze zorganizowane...

Dobre... Tychowianie? Czy to po prostu głupio brzmi?
*Tolek*
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-08-10, 2:44 pm
Lokalizacja: Sosnowiec!

Postprzez kibicnn 2007-09-21, 11:43 pm

Rutek ma umięjetności które napewno nabył przez lata które był w szkólce, troche sie tylko chłopina rozpił i chyba stąd te problemy, bo przeciez swego czasu był w reprezentacji Polski

[ Dodano: 22-09-2007, 1:53 ]
A tak swoją drogą to nie wiem czy wiecie ale trenerzy nie mają nic do powiedzenia jeżeli chodzi o skład w drużynie, wszystkim rządzi guru-Bernat-prezes(taki prezes jak z koziej dupy........) mam nadzieję , ze równie dobry doping będzie w niedzielę!!!!!
kibicnn
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2006-10-29, 10:10 pm

Postprzez Snow Patrol 2007-09-22, 8:10 am

Sosnowiczanie wygrali dzięki golom Teddy'ego Da Costy.
Jak ważne na lodzie bywa szczęście, wie każdy hokeista. Gra toczy się tak szybko, że o powodzeniu akcji często decydują milimetry, źle postawiona łyżwa, nieczysto uderzony krążek. Czasami szczęściu trzeba jednak pomóc... Tak uczynił jeden z przesądnych zawodników Zagłębia, który przed meczem wsadził hokejowego kija do... ubikacji. Kierownik drużyny myślał, że to żart. Gdy jednak dostał burę po tym, gdy wyciągnął sprzęt, zrozumiał, jak ważny i celowy był to zabieg.

Nie wiemy, gdzie przed spotkaniem z GKS-em kija trzymał Teddy Da Costa, ale Francuz nie powinien nic już zmieniać. Dwie bramki walecznego napastnika z Francji zapewniły Zagłębiu komplet punktów. Gole były podobne - Da Costa dobijał krążki z najbliższej odległości po strzałach kolegów. - Gole trochę z niczego. Czy to jednak ważne? Liczy się, że krążek wpadł do siatki - mówił zawodnik, który po okresie testów w klubie z czeskich Vitkovic pierwszy raz w tym sezonie zagrał na Stadionie Zimowym. - To był dla mnie ważny mecz. Dziękuję kibicom za ciepłe przyjęcie - opowiadał.

Tyszanie przegrali przez gorące głowy. Gdy GKS osiągał już przewagę, zawsze któremuś z zawodników puszczały nerwy, a w konsekwencji trafiał na ławkę kar i osłabiał zespół. - To nie do pomyślenia. Gorzej, że przytrafiło nam się to kilka razy, gdy graliśmy w przewadze. I to na dodatek tak doświadczonym zawodnikom jak Sarnik, Proszkiewicz czy Gwiżdż - denerwował się trener Wojciech Matczak.

- Na pewno nie byliśmy słabsi. Równie dobrze wynik mógł być teraz w drugą stronę. Zawsze ciężko nam się grało w Sosnowcu. Nie ma jednak co załamywać rąk. To przecież dopiero początek sezonu - tłumaczył Łukasz Mejka, obrońca tyskiej drużyny.

W końcówce spotkania GKS był bliski wyrównania, ale Tomasz Jaworski błysnął refleksem i po strzale Sebastiana Gonery zatrzymał krążek na linii bramkowej. - Tomek dochodzi do wysokiej formy, a my odrabiamy straty z początku sezonu - podsumował trener Jarosław Morawiecki.

Tyszanie mieli też żal do sędziego, że nie uznał im jednej bramki. Sytuacja rzeczywiście była przedziwna - sędzia najpierw wydawał się nie zauważać, że Artur Gwiżdż sfaulował Alesa Holika, ale gdy krążek wpadł już do siatki, dojrzał przewinie. - Nie znam takiego przepisu - dziwił się Matczak.

Spotkanie było szczególne dla Michala Belicy i Artura Ślusarczyka - dziś zawodników Zagłębia, ale jeszcze w poprzednim sezonie hokeistów GKS-u. Obaj zagrali dobry mecz, ale mogło się zdarzyć i tak, że Słowak nie wyjechałby na lód. Dzień przed meczem zdenerwowany Belica opuścił trening, prawdopodobnie poirytowany krytyką trenerów. Gdy w piątek wrócił, koledzy z drużyny żartowali, że był na... krótkim zgrupowaniu.

Gazeta WYborcza Katowice

Ode mnie: pretensje mieli?<szok> za to co Gwiżdż zrobił powinna być nie tylko kara meczu ale dyskwalifikacja na kilka miesięcy a on dostał 2 minuty. Za podobny atak w zeszłym sezonie NHL Chris Simon został zawieszony na 25 meczów.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez Uruk 2007-09-22, 8:21 am

[quote=

Ode mnie: pretensje mieli?<szok> za to co Gwiżdż zrobił powinna być nie tylko kara meczu ale dyskwalifikacja na kilka miesięcy a on dostał 2 minuty. Za podobny atak w zeszłym sezonie NHL Chris Simon został zawieszony na 25 meczów.[/quote]

Przecież nie od dziś wiadomo, że gwiżdż ma problemy z psychiką.
Rzeczywiście za to co zrobił dwie minuty to śmiech.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez KaD 2007-09-22, 11:40 am

Gwiźdz to taki Roman Giertych Lodowisk duże to a głupie
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Snow Patrol 2007-09-22, 2:46 pm

Uruk napisał(a):Ciekawostka z dzisiejszego meczu.Wszystkie gole wpadały do jednej bramki.
Ci co byli wiedzą do której.

A ja chciałem zauważyć, że Zagłębie w tym sezonie wszystkie swoje gole strzeliło do tej bramki, to dopiero ciekawostka;)+ atak Puzio-Zachariasz-Klisiak nie gra ze sobą od początku, w pierwszych dwóch meczach z Klisiakiem i Puzio grał Belica, tak jak w sparingach. W przewagach faktycznie gramy słabiutko ale jest jeszcze coś - wznowienia :/ aż zęby wczoraj bolały, przegraliśmy zdecydowaną większość.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez Uruk 2007-09-22, 3:13 pm

Jeśli chodzi o atak Puzio-Zachariasz-Klisiak to rzeczywiście nie grali ze sobą tylko w pierwszym meczu z Toruniem.
Co do goli do jednej bramki to chyba z Naprzodem strzeliliśmy gola do tej zaczarowanej bramki, i byl to jak do tej pory jedyny gol.
Zresztą warto zauważyć, że oprócz meczu z Podhalem średnia strzelonych bramek w spotkaniu to d w i e.
Delikatnie mówiąc koszmarna skuteczność.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez KaD 2007-09-22, 4:18 pm

Skuteczność może zmieni Luka który od wtorku będzie już grał w Zagłębiu no i oczywiście "Tadek"
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników