Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 09.09.07

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez mario999 2007-10-28, 9:10 pm

przegrac dwa razy z unia poprostu wstyd. jestesmy chyba swietymi mikolajami rozdajacymi prezenty.
mario999
 
Posty: 386
Dołączył(a): 2007-04-21, 9:32 am


Postprzez Kangur 2007-10-28, 9:12 pm

dziejus napisał(a):Nikt nie lubi takiej hustawki nastroju jaka nam funduja hokeisci.Ja tez nie, dlatego daje sobie spokoj z hokejem do PO.Dzieki.

To ty sobie daj spokój z piłką nożną póki (nie daj Boże) spadniemy. Gdzie się podziało twoje Na dobre i na złe ?
Kangur
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2005-10-14, 6:05 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez damian_2006 2007-10-28, 9:15 pm

A i dobrze o jednego sezonowca mniej .Lepiej mniej ale lepiej bo potem niema niespodzianki ze raz jest 3 tysiace a nastepnie jak paru sezonowcow stwierdzi a po co isc lepiej plaszczyc dupe przed TV to juz jest 1 tysiac prawdziwych fanow albo mniej
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez mario999 2007-10-28, 9:17 pm

Kangur napisał(a):
dziejus napisał(a):Nikt nie lubi takiej hustawki nastroju jaka nam funduja hokeisci.Ja tez nie, dlatego daje sobie spokoj z hokejem do PO.Dzieki.

To ty sobie daj spokój z piłką nożną póki (nie daj Boże) spadniemy. Gdzie się podziało twoje Na dobre i na złe ?



obydwoje dajcie sobie spokoj lepiej. prawdziwi kibice nie dziela zaglebia na hokej i pilke.
mario999
 
Posty: 386
Dołączył(a): 2007-04-21, 9:32 am

Postprzez Uruk 2007-10-28, 9:17 pm

muti napisał(a):Witam
Po pierwsze bronił Jawa wydaje mi się że na przyzwoitym poziomie po drugie ładna bramka Jarosa na pełnej szybkości i to wam zaszkodziło bo Zagłębie szybko odpuściło i grało tak sobie

po trzecie po raz kolejny młoda nasza drużyna pokazała że potrafi walczy i walczyła

no i po czwarte perełka pan sędzia przez pierwsze dwie tercje grał z wami w tym okresie stosunek kar był Unia 6 lub 8 min Zagłębie 0 min mało tego sędzia bramkowy nie zauważył bramki na 1;1 ale od momentu kiedy podyktował drugą kare dla Zagłębia chyba dla Chabiora (dwie minuty za przeszkadzanie bo wasz zawodnik po gwizdku za długo trzymał krążek który chciał poda sędziemu)tak mi się wydaje już wogóle nie wiedział co ma robi najlepiej jak by zjechał z lodu i tyle

no i tak na koniec mam nadzieje że normalni kibice w Sosnowcu przetłumaczą waszemu zarządowi że mecze wygrywa się na lodowisku a nie przy zielonym stole (nie wyszedł walkower za nieuprawnionego zawodnika w poprzednim meczu chodzi o Sobałe to teraz kombinuje że Unia nie powiadomiła sędziów panowie trochę godności)

Pozdrawiam
Muti


Kolego chyba mijasz się z prawdą. Na waszym forum twierdzą, że to wam pomagał sędzia.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez unias 2007-10-28, 9:20 pm

Witam
Sam sobie gratuluje,bo faktycznie wasi coś z Unią nie bardzo sobie radzą u nas, i to na przekór sędziemu dziś wygraliśmy, choć mieliście lekka przewagę,a to co Jaros robi na tafli to jest nie do opisania,tak "woził" krążek,że ciężko mu odebrać.No ale w pewnym momencie meczu,nasi młodzi(juniorzy) znaleźli na niego sposób i już mu tak łatwo w 3 tercji nie szło, jak i całej waszej reszcie.Jawa dobrze bronił, ale poległ, Hegegy,Hegegy,zapamiętają wasi.... pozdro
unias
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2007-09-10, 8:29 pm
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez Wuzel 2007-10-28, 9:22 pm

miron 21 napisał(a):Pytanie co myśla Prezesi


Szałaśnego u nas nie będzie - odp na pytanie.

Mecz nędzny!
Wuzel
ÅšRODULAK
 
Posty: 1868
Dołączył(a): 2004-06-01, 2:16 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Åšrodula

Postprzez muti 2007-10-28, 9:25 pm

Witam

Wydaje mi sie że nawiązujesz do wypowiedzi Uniasa on jak byś nie zauważył posłużył się sarkazmem co wskazuje na koniec wypowiedzi o sędziach uśmiechnięta buźka (Unias bardzo często tak robi)

wydaje mi się ze było to nawiązanie do show pana sędziego z meczu z Tychami bo ten sędzia w tedy też sędziował w podobny sposób i jeszcze jedno jak byś nie zauważył napisałem ze przez dwie tercje wam sedzia pomagał bo później już wogóle nie kontrolował tego co działo się na lodzie dowód przytoczyłem z karą nałożoną dla waszego zawodnik następnym razem proszę czytaj ze zrozumieniem

Pozdrawiam
Muti
muti
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2007-09-10, 11:58 am

Postprzez Uruk 2007-10-28, 9:29 pm

muti napisał(a):Witam

Wydaje mi sie że nawiązujesz do wypowiedzi Uniasa on jak byś nie zauważył posłużył się sarkazmem co wskazuje na koniec wypowiedzi o sędziach uśmiechnięta buźka (Unias bardzo często tak robi)

wydaje mi się ze było to nawiązanie do show pana sędziego z meczu z Tychami bo ten sędzia w tedy też sędziował w podobny sposób i jeszcze jedno jak byś nie zauważył napisałem ze przez dwie tercje wam sedzia pomagał bo później już wogóle nie kontrolował tego co działo się na lodzie dowód przytoczyłem z karą nałożoną dla waszego zawodnik następnym razem proszę czytaj ze zrozumieniem

Pozdrawiam
Muti

Przejrzyj dokładnie swoje forum, a potem ewentualnie kogoś pouczaj.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez unias 2007-10-28, 9:34 pm

Kibice Zagłębia,jak już pisać obiektywnie o sędziowaniu to chyba lepiej w ogóle nie pisać, bo każdy to będzie inaczej widział, fakt jest faktem sędziowie naszej biednej ligi nie są na odpowiednim poziomie.A z porażką waszych musicie sie pogodzić i tyle.
unias
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2007-09-10, 8:29 pm
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez muti 2007-10-28, 9:37 pm

Witam

na naszej stronie Unias napisał;

O sędziowaniu można krótko...jak zwykle,chociaż może i naszym dziś troszkę pomógł? :D no bo jednak wygraliśmy. ----- to jest sarkazm

na waszej kilka postów wyżej napiasał

unias napisał(a):Witam
Sam sobie gratuluje,bo faktycznie wasi coś z Unią nie bardzo sobie radzą u nas, i to na przekór sędziemu dziś wygraliśmy, choć mieliście lekka przewagę,a to co Jaros robi na tafli to jest nie do opisania,tak "woził" krążek,że ciężko mu odebrać.No ale w pewnym momencie meczu,nasi młodzi(juniorzy) znaleźli na niego sposób i już mu tak łatwo w 3 tercji nie szło, jak i całej waszej reszcie.Jawa dobrze bronił, ale poległ, Hegegy,Hegegy,zapamiętają wasi.... pozdro


teraz zrozumiales ja nie pouczam bo nie jestem nauczycielem tylko cierpliwie tłumacze

Pozdrawiam
Muti
muti
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2007-09-10, 11:58 am

Postprzez unias 2007-10-28, 9:43 pm

heheh:) nie wiem jak Muti mamy im wytłumaczyć na temat tego Godziątkowskiego,
a może faktycznie oni by chcieli po prostu usłyszeć...TAK sędzia nam pomógł wygrać... :D
ale koledzy z Sosnowca,było jak było, sędzia był ogólnie słaby, na większą nie korzyść dla Unii, koniec kropka. pozdro
unias
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2007-09-10, 8:29 pm
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez dziejus 2007-10-28, 10:50 pm

damian_2006 napisał(a):A i dobrze o jednego sezonowca mniej .Lepiej mniej ale lepiej bo potem niema niespodzianki ze raz jest 3 tysiace a nastepnie jak paru sezonowcow stwierdzi a po co isc lepiej plaszczyc dupe przed TV to juz jest 1 tysiac prawdziwych fanow albo mniej
Tylko ze ja idac na mecz" dre morde" przez 3 tercje a nie siedze z"laseczka" i posuwam kielbaske,cole albo slonecznik.Jestem w takim wieku ze po takim meczu jestem zmeczony bardziej niz nie jeden dlugodystansowiec.Dlatego jezeli hokeisci sobie ze mnie bimbaja i przegrywaja takie mecze to znaczy ze im z tym dobrze.Na mecze chodze "od zawsze" ale takiego sezonu nie pamietam.
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Postprzez miron 21 2007-10-28, 11:45 pm

Mieliśmy mocno przetrzebioną obronę to fakt -Urban (wiadomo) ale Gabryś,Holik,Rutkowski -?
miron 21
 
Posty: 506
Dołączył(a): 2005-03-13, 8:58 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez SLONIU75 2007-10-29, 5:59 am

Może się mylę ale o ile wiem podanie krążka ręką do partnera jest zabronione.więc mam pytanie dlaczego uznali bramkę unii skoro leżący zawodnik podał ręka a drugi strzelił ????
SLONIU75
 
Posty: 217
Dołączył(a): 2006-10-15, 10:12 pm
Lokalizacja: PIASKI

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników