Przed sezonem 2007/2008

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez Przemek26 2007-08-31, 6:20 am

Mecz ciekawy choć za bardzo jednostronny. I teracja to dziecinna zabawa i strzelanie na zawołanie. Oby w lidze też tak łatwo sżło.
II teracja widac ze ją odpuścili żey ie odbierać rywalowi chęci do gry.III tercja to już troche lepsza gra z obydwu stron.Ogólnie mecz zaliczony na + ze względu na wynik, choć wiecej tam było zabawy niż grania. Na minus .................. frekwencja. Widać nie wszyscy się stęsknili na lige. Mimo pory meczu pustki.
Cio do zawodników. Ślusar jakis taki wolny, zaspany. Zachar chyba ostrą grąi zaczepkami będzie próbował pojednać sobie kibiców. Wczoraj ta jego ostrość była nie potrzebna.Belica , Klisiak,Bernat na + Puzon , świetnie .Ten zawodnik im starszy tym lepszy. Jawa -wiadomo.Rutek :) nawet bez błędów Jaros, Caban, Gabryś , Chovanec .. oj będzie sie działo.

Dawid nie zgrzałeś się zbytnio pod tą lwią grzywą :) :) :) :) :)
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka


Postprzez YOOSHKY 2007-08-31, 6:52 am

- Zdecydowanie za dużo kar dla naszych.
- Słaba gra w przewadze, lepsza w osłabieniu.
- W pierwszej tercji bardzo ładnie zamykali 5-tkę rywala w zamku, grad strzałów a później
- 40 min gry bez zdobyczy bramkowej, rywal zdobywa w tym samym czasie 2 trafienia.
- Strata bramki na skutek źle przeprowadzonej zmiany na tym poziomie nie może się zdarzyć.
- niesamowita waleczność szczególnie w I tercji

Bedzie dobrze. Czekam z utęsknieniem na ligę.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez Snow Patrol 2007-08-31, 8:34 am

Co do frekwencji myślę że dzisiaj i jutro może być wyższa, to jednak był czwartek.Ale na pewno tłumów się nie spodziewam. Co do gry-pierwsza tercja świetna, w drugiej nie wiem czy odpuścili, Czesi też nie chcieli się skompromitować i zagrali lepiej. W trzeciej znowu zbyt indywidualna gra i nasi bali się strzelać, było sporo sytuacji kiedy warto było uderzyć po prostu a wtedy zaczynały się kolejne zwody albo podania. Kar było za dużo, to fakt, ale warto też powiedzieć o słabym sędziowaniu. W meczu Zagłębia było lepsze niż w pierwszym gdzie momentami ręce opadały, sędziowie gwizdali praktycznie każdy kontakt ciałem a nie zagwizdali kilku podcięć i rzuceń na bandę. W meczu Zagłębie-Karvina bardzo drobiazgowe, nie pozwolili na walkę.Ogólnie można być zadowolonym, chociaż Karvina to przecież beniaminek 2. Ligi czeskiej czyli trzeciego poziomu rozgrywek.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez kierat 2007-08-31, 9:27 pm

Po dzisiejszym meczu stwierdzam na gorąco co następuje:

JEST POTENCJAL W TEJ NASZEJ DRUŻYNIE, JAK SK........SYN
Oczywiście można się czepiać jeszcze do paru elementów jak przewagi, nie mogący się odnaleźć ze sobą Caban i Jaros ( zbyt indywidualnie ). Widać że drużyna ma charakter. Jak trzeba to i boksują, a wszystko z uśmiechem.

Latające konie nie mogly przeżyć tej porażki i zaczęli prowokować do czego doprowadzil swoimi decyzjami sędzia. Bylem na wcześniejszym meczu Big Diamonds - Karwina i ten sam sędzia ( bodajże Zarodkiewicz ) odeslal dwóch z Karwiny pod wcześniejszy prysznic i to za kary które normalnie kwalifikuje się 2 min, ew.5 min.Oby jutro sędziowal kto inny.

I jeszcze jedno: frekwencja. Daremna. Chociarz po części usprawiedliwiona ze względu na pilkę.

Mam wrażenie że naprawdę hokej wraca do Sosnowca. A no i Rutek. KAPITAN ( WRÓCIL DO LASK ) Bez blędu w meczu. I niezle śrubowanie Slowaka
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez Przemek26 2007-08-31, 9:49 pm

Ci co nie byli niech żałują. To był naprawdę świetny. Szyba kombinacyjna gra rywal dobry.
III tercja zajebista . Trzy pojedynki bokserskie , wszystkie wygrane bezapelacyjnie.
Haki Klisiaka zabójcze.

Po 4-5 kolejkach ligowych śmiem powiedzieć że będziemy lali wszystkich aż miło.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez Snow Patrol 2007-08-31, 10:49 pm

Tak, mecz naprawdę dobry. Cokolwiek byśmy nie mówili o grze to trzecia tercja wszystko przyćmiła;) W sumie dobrze że sędziowie nie ładowali się między zawodników tak jak to często robią w Europie(inna sprawa że to spore ryzyko dla ich zdrowia;) ). Na stronie piszą że pojedynkiem wieczoru był ten Klisiaka, mnie się najbardziej podobał pierwszy, Rutkowski naprawdę mnie zaskoczył:) i faktycznie trzeba trochę złych słów odszczekać chwilowo, również za dobrą grę. O Jarosie chciałem właściwie to samo napisać, co kierat-trochę mu nie idzie, ale to jest zawodnik który potrafi grać w hokeja więc myślę że to kwestia czasu. Pierwsza tercja nam nie wyszła, ale później nie było specjalnych kłopotów, rzeczywiście drużyna jest zdolna do rzeczy jak na Polskę że tak powiem wielkich, im bliżej ligi tym lepiej wygląda i tak ma być. Pisząc że będzie może lepsza frekwencja trochę zapomniałem o piłce, fakt że było słabiutko. Liczę że jak liga ruszy i drużyna będzie grała dobrze to będzie lepiej, a na finale PLH to....no dobra,stop:) Początek ligi nie jest na papierze szczególnie wymagający(Toruń na Zimowym, Unia na wyjeździe, Janów u nas i wyjazd do Sanoka), byłoby miło gdyby później Podhale przyjechało do nas jako do lidera, ale zobaczymy, myślę że będzie ok.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez Misaki 2007-08-31, 11:19 pm

Naprawdę miło się czyta takie sprawozdania a i apetyt rośnie :) Cieszą nie tylko wygrane mecze ale i wygrane pojedynki bokserskie 1vs1 :) Patrząc na same statystyki to nie wiem czy nasi sparingpartnerzy są tacy słabi czy my tacy silni bo przegraliśmy tylko 2 mecze a wygranych było naprawdę dużo. Piszecie o słabej frekwencji ale ja coś czuje, że jest ona taka do czasu. Już widzę tą walkę o bilety na mecze finałowe :)
Misaki
 
Posty: 751
Dołączył(a): 2006-07-21, 10:59 pm
Lokalizacja: ZD

Postprzez Przemek26 2007-09-01, 8:37 am

Kilka zdjęć z wczorajszego pojedynku

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 2007-09-04, 6:06 am przez Przemek26, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez dziejus 2007-09-01, 9:59 pm

Dzisiaj z Big Diamondsem 2-6 i to juz byla niestety inna bajka.Bramki Klisiak i Chowanec.Nasi cwiczyli chyba dzisiaj wariant gry w oslabieniu.
dziejus
 
Posty: 1507
Dołączył(a): 2004-08-30, 9:17 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC-Stary

Postprzez kierat 2007-09-02, 8:09 pm

dziejus napisał(a):Dzisiaj z Big Diamondsem 2-6 i to juz byla niestety inna bajka.Bramki Klisiak i Chowanec.Nasi cwiczyli chyba dzisiaj wariant gry w oslabieniu.


Widzialem Diamonds wcześniej i wiedzialem że będą groźni. Nie bylem na finale ale jedno co mi przychodzi na myśl to forma Jawy a raczej jej brak. Gdzie są Caban, Jaros, Ślusarczyk..? Zresztą olać turniej. Oby na lidze się obudzili. Jest info na stronie o meczu Orlik - Zaglębie II.CZy może ktoś podać sklad w jakim wystąpilo Zaglębie II?
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez Snow Patrol 2007-09-02, 8:36 pm

Ślusarczyk strzelił z Presovem, wczoraj też mu nie szło, jak każdemu. Co do Jawy to w pierwszym meczu bym go nie winił za bramki, niestety z Big Diamonds grał słabo, szczerze mówiąc wydaje mi się, że po czwartym golu powinien wjechać Stepokura. Jaros niestety znowu słabo, również Klisiak wczoraj był taki jakby rozkojarzony. Co prawda strzelił gola, ale popełniał sporo błędów, miał straty. Bardzo słabo grał też Zachariasz. Jeśli kogoś można za ten mecz wyróżnić to według mnie Kozłowskich, zwłaszcza Marcina, nawet gdy przegrywaliśmy starali się coś zrobić z przodu i zagrażali Terentjewowi.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez Przemek26 2007-09-04, 6:08 am

PZHL nieufnie spogląda na Zagłębie. Związkowych działaczy zaniepokoiło przekształcenie uczniowskiego klubu w Klub Hokejowy Polaqua Zagłębie.

- Umowa jest nieczytelna. Nie wiadomo też, czy nowy zarząd bierze na siebie zobowiązania poprzednika - mówi Ryszard Molewski, przewodniczący Wydziału Gier i Dyscypliny.

- Nasz dług wobec PZHL-u sięga 13 tys. zł i nie zamierzamy się od niego uchylać. Ustawa doszła nieczytelna? We wtorek dowiozę ją osobiście - zapewnia Adam Bernat, prezes klubu.

Zagłębie ma też inny problem. - Czekamy jeszcze na potwierdzenie do gry obcokrajowców: Aleša Holika, Karela Hornego i Pavla Urbana. Wierzę, że zdążymy - mówi Bernat


Sezon jeszcze się nie zaczął a tu już komuś zaczyna zawdzać potężne Zagłębie. Czyżby komuś miałby zostać pomieszane szyki
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez kierat 2007-09-04, 11:45 am

Ha, ha.
No wlaśnie, jest nieczytelna bo źle wyszla z faksu czy jej merytoryczność jest podważana? Z tego co mówi Molewski to chyba to drugie, a Bernat pojedzie do Warszawy jak kurier, zawieźć czytelną wersję.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez Xavier88 2007-09-06, 12:54 pm

O co chodzi z tÄ… polaquÄ…?
SkÄ…d sie wziÄ…Å‚ ten sponsor??
Trochę drętwa ta nazwa!!!
Xavier88
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2007-05-15, 2:38 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Snow Patrol 2007-09-06, 3:22 pm

ale firma mocno rozwojowa, tylko nie wiadomo co będzie bo Krauze ma 25% udziałów;)
a tak poważnie to dużo już na forum o tym było, nie wiem czy jest sens do tego wracać, napiszę tylko że przecież nikt z nas chyba tej nazwy nie używa. Zagłębie to Zagłębie, szkoda że na stronie czasem piszą że Pol-Aqua, ale trudno...
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników