żródło;
http://www.hokej.sport24.pl/news/show/45182/
POLSKA - JAPONIA 2:3 (1:1, 0:1, 0:1) 14:30 KONIEC
Bramki:
1:0 Michał Woźnica - Mateusz Rompkowski - Adam Bagiński 7:57 (w przewadze)
1:1 Iimura Yoshinori - Haga Yosuke 8:22 (w przewadze)
1:2 Yanadori Shinya - Kon Yosuke 32:37 (w przewadze)
2:2 Jarosław Rzeszutko - Maciej Urbanowicz - Grzegorz Piekarski 44:47
2:3 Fujita Kiyoshi - Mitani Darcy 54:27
Bronią: Sobecki Arkadiusz - Ishikawa Hisashi
Kary:
4:31 Bartłomiej Piotrowski - Polska - 2 min.
6:57 Bin Ishioka - Japonia - 2 min.
08:06 Jaros Marcin - Polska - 5 min.
08:06 Jaros Marcin - Polska - 20 min.
09:04 Tonosaki Jun - Japonia - 2 min
09:27 Radwański Michał - Polska - 2 min.
14:26 Okuyama Akifumi - Japonia - 2 min.
16:46 Fujita Kiyoshi - Japonia - 2 min.
20:57 Obara Daisuke - Japonia - 2 min.
24:02 Yanadori Shinya - Japonia - 2 min.
27:47 Pasiut Grzegorz - Polska - 2 min.
32:11 Labryga Adrian - Polska - 2 min.
33:11 Dutka Rafał - Polska - 2 min.
33:11 Fujita Kiyoshi - Japonia - 2 min.
36:39 Obara Daisuke - Japonia - 2 min.
45:33 Domeki Masato - Japonia - 2 min.
48:31 Tanaka Go - Japonia - 2 min.
50:04 Bagiński Adam - Polska - 2 min.
50:04 Mitani Darcy - Japonia - 2 min.
[ Dodano: 07-12-16, 18:28 ]Źródło;
http://www.hokej.sport24.pl/news/show/45256/
Reprezentacja dowodzona przez Rudolfa Rohaczka przegrała trzeci mecz w turnieju EIHC rozgrywanego na Węgrzech. Polacy przegrali tym razem z Ukrainą 2:0 i wrócą do Polski na tarczy!.
Ukraina - Polska 2:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Bramki:
1:0 Navarenko Yuriy - Pobyedonostsev Oleksandr 32:25 (w przewadze)
2:0 Yakushyn Dmytro - Blagoy Oleg 58:28
Kary:
2:16 Diyachenko Yuriy - Ukraina - 2 min.
08:30 Kowalówka Sebastian - Polska - 2 min.
18:35 Jaros Marcin - Polska - 2 min.
19:57 Salnikov Roman - Ukraina - 2 min.
21:12 Gunko Yuriy - Ukraina - 2 min.
24:48 Rompkowski Mateusz - Polska - 2 min.
32:04 Pasiut Grzegorz - Polska - 2 min.
33:11 Aleksyuk Volodymyr - Ukraina - 2 min.
35:02 Kowalówka Sebastian - Polska - 2 min.
39:24 Yakushyn Dmytro - Ukraina - 2 min.
44:50 Yakushyn Dmytro - Ukraina - 2 min.
48:40 Batkiewicz Łukasz - Polska - 2 min.
59:56 Jaros Marcin - Polska - 2 min.
59:56 Navarenko Yuriy - Ukraina - 4 min.
60:00 Sriyubko Andriy - Ukraina - 25 min.
Ukraina: Wadim Seliwerstow (rez. Oleksand Fiodorow - nie grał) - Oleksandr Pobiedonoscew, Jurij Guńko, Andrij Sriubko, Oleg Błagoj, Dmytro Jakuszin, Jurij Nawarenko, Wołodymyr Aleksiuk - Wasyl Połonycki, Dmytro Cyrul, Jewgen Pastuch, Oleksandr Jakowenko, Witalij Diaczenko, Witalij Semenczenko, Sergej Charczenko, Witalij Lytwynenko, Sergij Czernenko, Witalij Gawyliuk, Roman Salnikow,, Pawlo Borysenko, Witalij Donika
Polska: Arkadiusz Sobecki (rez. Rafał Radziszewski - nie grał) - Adrian Labryga, Rafał Dutka, Łukasz Mejka, Bartosz Dąbkowski, Bartłomiej Piotrowski, Patryk Noworyta, Grzegorz Piekarski, Mateusz Rompkowski - Adam Bagiński, Damian Słaboń, Michał Radwański, Maciej Urbanowicz, Sebastian Kowalówka, Filip Drzewiecki, Daniel Laszkiewicz, Grzegorz Pasiut, Michał Woźnica, Jarosław Rzeszutko, Marcin Jaros, Łukasz Batkiewicz.