Reprezentacja Polski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kret75 2008-11-06, 6:53 am

Turniej Przedkwalifikacyjny do zimowych igrzysk olimpijskich w TVP SPORT
http://www.hokej.sport24.pl/news/show/7 ... tvp_sport/

Już niedługo, w dniach 6-9 listopada ARENA SANOK będzie miejscem wielkiego wydarzenia sportowego. Odbędzie się tu Turniej Przedkwalifikacyjny w Hokeju na Lodzie do Zimowych Igrzysk Olimpijskich „VANCOUVER 2010”. W Sanoku gościć będziemy reprezentacje: Japonii, Wielkiej Brytanii, Rumunii i Polski.

Oto program turnieju:


6.11 (Czwartek)
15.30 Japonia – Rumunia
19.30 POLSKA – Wielka Brytania (transmisja w TVP Sport od 19.20)


7.11 (Piątek)
15.45 Japonia – Wielka Brytania (transmisja w TVP Sport od 15.35)
19.15 POLSKA – Rumunia (transmisja w TVP Sport od 19.05)

9.11 (Niedziela)
14.30 Wielka Brytania – Rumunia
18.15 POLSKA – Japonia (transmisja w TVP Sport od 18.00, w TVP Reg. od 18.30)


Polska - Japonia też na regionalnej ale za to z opóźnieniem ;/
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy


Re: Reprezentacja Polski

Postprzez slawek_71 2008-11-06, 11:17 am

I tylko jeden mecz-ehhhh ta talewizja (nie)dla abonentow z abonamentu-szkoda gadac! Taki turniej powinni nadawac na regionalnej 3 live!!!!.Dosc ze jeden mecz to jeszcze z opoznieniem-Qr....a! :twisted:
slawek_71
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2007-09-23, 11:20 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez HrabiaZąbek 2008-11-06, 4:17 pm

Pozostaje jeszcze męczyć się z transmisją tutaj:

http://www.itvp.pl/
HrabiaZąbek
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2006-04-26, 7:59 pm
Lokalizacja: hrabstwo Ząbkowice

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Przemek26 2008-11-06, 4:53 pm

HrabiaZąbek napisał(a):Pozostaje jeszcze męczyć się z transmisją tutaj:

http://www.itvp.pl/



http://www.itvp.pl/video.html?channel_i ... ideo=47575
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kret75 2008-11-06, 6:34 pm

Hokeiści zaproszą Dodę na igrzyska? :twisted:
http://hokej.net/news.php?id=7758&wys_l ... komentarze

Miga, Quatchi i Sumi - trzy maskotki zimowych igrzysk w Vancouver - już przebierają nogami na spotkanie z polskimi hokeistami. Kadra, o której sile stanowią ludzie z naszego regionu, rozpoczyna dziś olimpijskie kwalifikacje.

Polska drużyna hokejowa po raz ostatni zagrała na igrzyskach w Albertville w 1992 roku. W Lillehammer, Nagano, Salt Lake City i Turynie już nas zabrakło. Wcześniej to było nie do pomyślenia! Od roku 1928, czyli zawodów w szwajcarskim Sankt Moritz, braliśmy udział w każdym olimpijskim turnieju, aż po wspomniane Albertville.

Droga do Kanady wiedzie przez Sanok. Nasz zespół najpierw musi się uporać z drużynami Wielkiej Brytanii (czwartek), Rumunii (piątek) i Japonii (niedziela), a potem jeszcze (w lutym przyszłego roku) ograć na wyjeździe trio Norwegia, Francja, Dania. - Kto nie wierzy, ten nie żyje - uśmiecha się Wiesław Jobczyk, przed laty znakomity napastnik, chluba Baildonu Katowice i Zagłębia Sosnowiec (pięć tytułów mistrza Polski). - Z każdą z tych drużyn jesteśmy w stanie wygrać - dodaje Jobczyk, który grał na trzech olimpiadach.

Turniej będzie debiutem dla nowego selekcjonera - Szweda Petera Ekrotha. - Naszym najtrudniejszym rywalem będziemy my sami. Najpierw musimy bowiem wygrać mecz w naszych głowach. Kadra nie jest zestawiona w sposób optymalny. Ale to nic nowego. Nawet w Szwecji nigdy nie udaje się powołać najsilniejszego składu - tłumaczy Ekroth.

- Po raz pierwszy w życiu czuję się w pełni reprezentantem. Teraz już nie jest wszystko jedno, co jemy, gdzie śpimy. Nie pozostaje nam nic innego, jak grać i wygrywać - podkreśla Leszek Laszkiewicz, pochodzący z Jastrzębia-Zdroju czołowy napastnik reprezentacji.

Jobczyk, doradca prezesa Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, przypomina zawodnikom, że czeka ich wyjątkowe wyzwanie. - Sportowiec, który nie zagra na igrzyskach, na pewno obudzi się kiedyś z myślą, że jest niespełniony. Od mojego ostatniego turnieju w Sarajewie minęły już 24 lata, a ja ciągle wspominam te czasy z nostalgią. Wioski olimpijskie to są miasteczka cudów! Pamiętam Innsbruck i niezwykłe kino, w którym się nie siedziało, tylko... leżało na wielkich dętkach z kół po jakichś traktorach. Sympatycznie było też, gdy odwiedzali nas artyści: grupa baletowa Sabat Małgorzaty Potockiej albo Andrzej Rosiewicz. Życzę polskim zawodnikom, żeby też doświadczyli takich chwil. Może zaproszą Dodę? - żartuje Jobczyk.

Połowa kadry to zawodnicy wywodzący się z naszego regionu lub reprezentujący kluby ze Śląska i Zagłębia. "Nasi" są też asystenci Ekrtoha: Wojciech Tkacz i Tomasz Rutkowski, kierownik drużyny Józef Chrząstek, specjalista od przygotowania sprzętu Andrzej Zabawa i masażysta Krzysztof Ritszel. Na dodatek nieformalnym menedżerem kadry jest Mariusz Czerkawski - duma GKS-u Tychy.

Gazeta Wyborcza Katowice - Wojciech Todur
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Przemek26 2008-11-06, 9:49 pm

Zgodnie z moim wczesniejszym postem Olimiada z Polakami za milon lat.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kret75 2008-11-06, 10:11 pm

Polska – Wielka Brytania (1:1,1:0,0:1) po karnych 3 - 2
http://www.hokej.sport24.pl/news/show/7 ... _na_zywo./

Składy:

Wielka Brytania:

Murphy(Lyle) David Phillips,Weaver,Jonathan Phillips,Greg OWen, Chambers-Mayers,O'Connor, Tait, Thornton, Clarke-Jamierson, Walton, Longstaff, Myers, Shields-Down, Richardson,Hewitt,Cowley,Sample

Polska:

Radziszewski(Odrobny) Gonera, Dronia, Proszkiewicz,Zapała, Łopuski - Piekaski, Borzęcki, Leszek Laszkiewicz, Słaboń, JAros - Dudka, Dąbkowski, Dołęga, Kowalówka, Kolusz - Wilczek, Drzewiecki, Bagiński, Rzeszutko, Urbanowicz

Początek I tercji

05.41 2 min Dutka (spowodowanie upadku)

06.02 0:1 Clarke - Chambers

08.44 1:1 Urbanowicz - Bagiński

09.14 2 min Cowley (trzymanie)

12.26 2 min Rzeszutko (przeszkadzanie)

15.21 2 min Słaboń (spowodowanie upadku)

Koniec I tercji 1:1

Rozpoczynamy II Tercje

22.07 2 min O;Connor (zahaczanie) Kowalówka (symulowanie)

27.00 2 min Dołęga (zahaczanie)

30.12 2 min Tait (zahaczanie)

30.53 2:1 Zapała - Dronia PP

31.43 2 min Dołęga (zahaczanie) Tait (przeszkadzanie)

34.15 2 min Longstaff (zahaczanie)

Koniec II tercji

Rozpoczynamy III tercje

44.01 2 min Dołęga (zahaczanie)

47.50 2 min Longstaff (kij trzymany obórącz)

51.20 2 min Wilczek (uderzanie)

51.52 2 min Urbanowicz (zbyteczna osrość)

czas dla Wielkiej Brytani

56.21 2:2 Meyers - Shields

Koniec III tercji

Dogrywka

Strzały celne: 14 - 20

Kary: 6 - 2



Rzuty karne.

Longstaff - 0

Słaboń - 1

Clarke - 0

Piekarski - 0

Chambers - 0

Najlepsi zawodnicy: Sample - Borzęcki


1 Japonia 1 1 0 0 7:0 3
2 Polska 1 1 0 0 3:2 2
3 Wielka Brytania 1 0 0 1 2:3 1
4 Rumunia 1 0 0 1 0:7 0
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Przemek26 2008-11-06, 10:13 pm

Mecz ogladałem i powiem że eskimosi by nas rozjechali, nie ma znaczenia czy ruchacz czy Szwed trenerem .

Nie ma drużyny.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Darian 2008-11-07, 10:14 pm

Dzisiaj zwycięstwo z Rumunią co oczywiście było formalnością.Niemniej cieszy fakt że zdobyliśmy więcej bramek niż Japonia. Prawdziwy test na co tą kadrę stać przyjdzie jednak w niedziele kiedy nasze orły zmierzą się z reprezentantami z kraju "kwitnącej wiśni".
Warto odnotować debiutanckie trafienie w pierwszej reprezentacji Polski Pawła Dronii.

Brawo Paweł! Oby tak dalej! Czego życzą Ci kibice Zagłębia Sosnowiec.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kret75 2008-11-08, 1:03 am

Japonia – Wielka Brytania 2:1.
http://www.hokej.net/news.php?id=7767&w ... komentarze

W kolejnym meczu rozegranym w Sanoku na Turnieju Przedkwalifikacyjnym do XXI Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver Japonia po niezwykle emocjonującym meczu pokonała Wielką Brytanię 2 : 1.

Paul Thompson (trener reprezentacji Wielkiej Brytanii):

Oczywiście nie jestem zadowolony z wyniku dzisiejszego spotkania. Zwłaszcza w pierwszej tercji mieliśmy kilka wyśmienitych okazji, które powinniśmy wykorzystać. Byłem zadowolony z pierwszej tercji, ale miałem pewne obawy jak zagra reprezentacja Japonii, gdyż znam dobrze trenera Mahona i wiem że on doskonale przygotował swoją drużynę do walki przez cały turniej. W drugiej tercji straciliśmy bramkę po rykoszecie i przegraliśmy mecz.

Mark Mahon (trener reprezentacji Japonii):

Dominowaliśmy niemalże przez 50 minut na lodzie. Wygrywaliśmy dużo pojedynków w neutralnej strefie, a może nawet powiedzieć, że zdominowaliśmy tę część lodowiska, co jak się później okazało było kluczem do naszego zwycięstwa. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat spotykamy się już chyba czwarty raz z reprezentacją Wielkiej Brytanii i zawsze były to pojedynki niezwykle emocjonujące i zacięte. Z reguły kończyły się one zwycięstwem jedną bramką i nie inaczej było w dzisiejszym meczu. Jestem zadowolony z tego że młodzi zawodnicy mojej drużyny biorą już na siebie ciężar gry. Ten turniej składa się z trzech „kroków”. Dwa już wykonaliśmy i teraz spokojnie przygotowujemy się do niedzielnego pojedynku z Polską.


Japonia – Wielka Brytania 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)


17:50 1:0 Tanaka Go ( Kawai Ryuichi - Iimura Yoshinori ) 5/5

18:33 1:1 Weaver Jonathan ( Chambers Greg ) 5/5

27:48 2:1 Obara Daisuke 4/5

Japonia: Haruna (Kikuchi) – Keller, Minami; Tonosaki, Ogawa, Kamino – Kawai, Miyauchi; Kon, Mitani, Suzuki, - Yamashita, Iimura; Domeki, Saito, Tetsuya, Saito Takeshi - Osawa, Tonosaki, Obara, Ogawa, Tanaka.

Trener:Mark Mahon

Wielka Brytania: Lyle (Murphy) – D. Phillips, Weaver; Chambers Owen, Shields – Meyers, O’Connor; Tait, Thornton, Clarke – Jamieson, Walton; Longstaff, Myers, P. Phillips – Dowd, Richardson; Hewitt, Cowley, Sample.

Trener: Paul Thompson

Sędziowie: Turmo Sorakangas(Finlandia) – Grzegorz Klich (Polska) Vit Lederer (Czechy)
Widzów: 300

1 Japonia 2 2 0 0 9:1 6
2 Polska 2 2 0 0 12:3 5
3 Anglia 2 0 0 2 3:5 1
4 Rumunia 2 0 0 2 1:16 0
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez Przemek26 2008-11-09, 7:22 pm

Mija 12:30 minuty 2 tercji . Dostajemy ze Sushi 1:3. Po pierwszej teracji było 0:3 a bramki to kpina, ala Zagłębie. Trzy idiotyczne kary i za każdym razem bramki. W drugiej tercji przewaga Japni nieco zmalała ale i tak sa lepsi. Jak narazie jedyna bramke dla Nas zdobył Zapała.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kret75 2008-11-15, 8:05 am

Hokejowy talent: muszę stąd uciekać!
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,3504 ... ekac_.html

Gdy w 1992 roku we francuskim Albertville polscy hokeiści po raz ostatni grali na igrzyskach, on miał raptem trzy latka. - Nie pamiętam nic, ale mam nadzieję, że w przyszłości sam zapracuję na olimpijskie wspomnienia - mówi Paweł Dronia, obrońca sosnowieckiego Zagłębia.
Wojciech Todur: Jak myślisz, co dałby polskiemu hokejowi awans na igrzyska olimpijskie?

Paweł Dronia: Myślę, że dostalibyśmy potężnego kopa na kilka dobrych lat. Dyscyplina zaczęłaby się rozwijać, zainteresowałyby się nami media, sponsorzy. Taki sukces jest nam bardzo potrzebny.

Tymczasem porażka w Sanoku sprawiła, że kolejne czterolecie możemy spisać na straty

- No, niestety. Pechowy początek meczu z Japonią [po pierwszej tercji Polacy przegrywali 0:3 - przyp. red.] przesądził o tym, że o igrzyskach w Vancouver możemy zapomnieć. Ale przed nami jeszcze jedna szansa na poprawę wizerunku naszej dyscypliny. Wiosną będziemy bić się w Toruniu o awans do światowej elity.

Zdajesz sobie sprawę, że poziom polskiego hokeja jest dziś taki, że igrzyska już zawsze możesz oglądać w telewizji?

- Coś w tym jest, ale ja mam dopiero 19 lat i mam nadzieję, że przede mną jeszcze kilka szans, by jednak spełnić
swoje marzenie. Gdybym urodził się jedno pokolenie wcześniej, teraz nie miałbym takich wątpliwości.

Specjaliści powtarzają, że jesteś najbardziej utalentowanym młodym polskim hokeistą. Masz już pomysł, co zrobić z tym talentem?

- Czuję, że jestem na dobrej drodze. Pracuję nad sobą. Zostaję po treningach, ćwiczę indywidualnie. Myślę jednak, że jeżeli nie zmienię polskiej ligi na silniejszą, to się zatrzymam. Niestety, ale muszę stąd uciekać. Już przed tym sezonem chciałem wyjechać, a już przed następnym to myślę, że nikt mnie nie zatrzyma. Chciałbym grać w lidze niemieckiej - profesjonalne zespoły, wysoki poziom. Adam Borzęcki [reprezentant Polski i zawodnik EC Bad Tolz - przyp. red.] bardzo mi ją zachwala. :twisted:

Jest szansa, by taką ostoją profesjonalizmu stała się w polskich realiach nasza reprezentacja?

- Zdecydowanie tak! Jestem pełen podziwu dla organizacji ostatniego zgrupowania kadry.

Nawet najmniejsze szczegóły były dopracowane. Chociażby sucha szatnia, czyli miejsce, gdzie możemy zostawić ubrania przed wejściem do właściwej szatni. Niby nic, a jakość pracy zdecydowanie wyższa. Bardzo ciekawy był też sam trening i jego otoczka. Zajęcia przed, po treningu - rozciąganie, bieganie, pompki, brzuszki - tego wcześniej nie było.

Peter Ekroth, szwedzki selekcjoner kadry, tak jak i Ty był obrońcą. Miał dla Ciebie jakieś specjalne wskazówki?

- Powiem tylko tyle, że świetnie się rozumiemy. Na tej współpracy zyskam nie tylko ja, ale i cały polski hokej.
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez emdżej 2008-12-20, 8:44 pm

Nie wiecie może co przeskrobał Dronia, że wyrzucili go z kadry młodzieżowej?

"Trzej reprezentanci Polski: Paweł Dronia, Maciej Szewczyk i Dawid Maciejewski za wykroczenie dyscyplinarne podczas Mistrzostw Świata U-20 Dywizji I w szwajcarskim Herisau, zostali odsunięci od reprezentacji i ich sprawą pilnie zajmie się Wydział Gier i Dyscypliny PZHL" - brzmi sobotni komunikat polskiej hokejowej centrali.
emdżej
 
Posty: 3430
Dołączył(a): 2004-10-10, 8:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - CDW

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez HrabiaZąbek 2008-12-21, 1:43 pm

Sądząc po "fachowości" i "kompetencjach" naszego pseudo-selekcjonera Rutkowskiego to wygląda to na próbę obciążenia winą zawodników za kompromitujacą porażkę z Francją. W sumie to najlepiej odwrócić uwagę w inną stronę niż w osobę trenera.

Dla przypomnienia Rutkowski to jest ta osoba dzięki której zawdzięczamy obecność duetu Da Costa w Zagłębiu.
To ten człowiek uznał Teddego za nienadającego sie do gry w Unii Oświęcim. I dopóki tacy ludzie będą sterować polskim hokejem dopóty Polska będzie gniła w tym maraźmie i beznadzieji w jakiej obecnie znajduje się nasz hokej.
HrabiaZąbek
 
Posty: 384
Dołączył(a): 2006-04-26, 7:59 pm
Lokalizacja: hrabstwo Ząbkowice

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez kret75 2009-01-08, 12:17 pm

Ekrothowi wieje wiatr!
http://www.hokej.net/?c=mdAktualnosci-c ... ieje,wiatr!

Możemy przyjąć zakład, że znów dojdzie do konfliktu interesów na linii reprezentacja - kluby. Peter Ekroth, selekcjoner reprezentacji Polski, za tydzień ogłosi skład kadry na zgrupowanie w Toruniu oraz na dwa mecze towarzyskie z Litwą na wyjeździe.

Nie życzmy źle trenerowi (wręcz przeciwnie), ale już martwimy się na zapas, co będzie 29 stycznia na miejscu zbiórki w Warszawie. Kadrowicze najpierw przejdą w stolicy obowiązkowe badania lekarskie i potem przeniosą się do Torunia, miejsca tegorocznych mistrzostw świata dywizji I, gdzie będą trenowali aż do wyjazdu na Litwę.

Obowiązkowe spotkanie

Podczas turnieju prekwalifikacyjnego do igrzysk 2010 polscy hokeiści zanotowali w Sanoku przykrą porażkę z Japonią 1:3 i w rezultacie pożegnali się z olimpiadą już we wstępnej fazie. W tej sytuacji lutowy termin zgrupowania kadry oraz kolejnego turnieju, w Norwegii, okazał się wolny i nawet była taka sugestia, by przyspieszyć play off. Wówczas byłoby więcej czasu na przygotowanie do mistrzostwa świata w Toruniu. Selekcjoner rozważał „za i przeciw” i doszedł do wniosku, że w imię wyższych celów, a reprezentacja stawiana jest na pierwszym miejscu, kadrowicze jednak się zbiorą i rozegrają dwa mecze towarzyskie z atrakcyjnym i silnym rywalem. Udało nam się namówić Litwinów (23. miejsce w rankingu IIHF) i 6 oraz 7 lutego dojdzie do dwumeczu.

Może to jest zmartwienie przedwczesne, ale już dzisiaj przepowiadamy pewne kłopoty trenerowi Ekrothowi oraz jego najbliższym współpracownikom. A to z prostej przyczyny - kadra, zwłaszcza przed spotkaniami towarzyskimi, zawsze była traktowana jako zło konieczne. Na dodatek kluby w tym czasie będą przed decydującym starciem ligowym, czyli play offem.

Rozpęta się burza

- Była narada z prezesami klubowymi i nikt nie wnosił sprzeciwu - mocno podkreśla szef szkolenia, Wiktor Pysz. Jednak zapomniał on, że punkt widzenia prezesa zasadniczo się różni od spojrzenia trenera. A ponadto chcielibyśmy przypomnieć, że Wiktor Pysz, jako trener klubowy Wojasa Podhala, mocno protestował gdy trener Rudolf Rohaczek powoływał jego zawodników na zgrupowania. W rezultacie Rohaczek otrzymywał kolejne zawiadomienia o kontuzjach. Teraz trener Ekroth musi się z tym liczyć. - A czy już wiadomo, kto otrzymał powołanie na zgrupowanie kadry? - zapytał nas jeden z trenerów klubowych, proszący o anonimowość. Gdy dowiedział się, że będzie wiadomo dopiero za tydzień, wówczas był nieco zdziwiony, że tak późno selekcjoner decyduje się ujawnić nazwiska kadrowiczów.

27 stycznia kończy się druga część sezonu zasadniczego i pewnie trenerzy klubowi dadzą zawodnikom dwa dni wolnego. Potem przystąpią do przygotowań do play offu - czołowe drużyny bez kadrowiczów, którzy będą na zgrupowaniu.

Zakłady

- Wiem jak się ćwiczyło w Sanoku i idę o zakład, że hokeiści nie będą przygotowani do najważniejszej części sezonu - piekli się ile wlezie kolejny szkoleniowiec, proszący o anonimowość. - Kadrowicze zaledwie pięć dni przed play offem wrócą do klubu, to co wówczas mogę z nimi zrobić? Najlepiej byłoby gdyby w kadrze znaleźli się przedstawiciele wszystkich klubów grających w czołowej ósemce. Trudno się dziwić, że trener się irytuje, skoro przez prezesa i sponsora jest rozliczany z wyników, a nie z tego, ilu dostarczył kadrowiczów. - Dlaczego trenerzy klubowi mieliby się buntować, skoro ten termin był przewidziany na kadrę? A gdybyśmy awansowali do kolejnego etapu eliminacji olimpijskich, to reprezentacja musiałaby zagrać i byłoby jeszcze mnie czasu dla klubów - dodaje szef szkolenia związku. A my idziemy o zakład, że tuż przed zbiórką kadrowiczów znów trenerzy będą wydzwaniali i w trybie awaryjnym powoływali dodatkowych zawodników. Potwierdza się stare porzekadło: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A swoją drogą nic nie mamy przeciwko, by ten zakład wyjątkowo przegrać...
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron