Cracovia - Zagłębie 1.XII.2006

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Cracovia - Zagłębie 1.XII.2006

Postprzez _darthvader 2009-09-28, 11:31 am

WIELKIE GRATY ZA POJECHANIE ZE SRAXÄ„ :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Cieszy głównie to, że wreszcie zaczęli grać zawodnicy spoza I piątki. Nareszcie najsilniejsza formacja mogła trochę "dychnąć". Martwiątrochę doniesienia o atakach na Opatovskiego i Teddego, ale myślę, że nic poważnego im się nie stało i już jutro pokażą na Janowie swoją klasę.
Najbardziej martwi kontuzja Rajskiego :-( , ale przecież Dzwonek też nie jest byle jakim bramkarzem i powinien spokojnie dać radę do czasu powrotu Rajskiego.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm


Re: Cracovia - Zagłębie 1.XII.2006

Postprzez Darian 2009-09-28, 2:04 pm

Przemek26 napisał(a):Rajski chyba oberwał krążkiem, Opatovski został potraktowany 2na 1 faktycznie szkoda że nie było reakcji.

Co masz na myśli że Koziołek został wyrzucony?


Poszedł w odstawkę i gra w Sielcu w 1 lidze. Pewnie Podlipni jest w dobrej komitywie z Bernatem i Skokanem dlatego tylko nie poszedł w pizdu z Zagłębia jak Wilczek czy Biela. Mnie to wogóle nie interesuje jak dobre realcje łączą tych ludzi tylko ile jeszcze będzie musiał spieprzyć sytuacji żeby ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy że to nie jest ani gracz dający wsparcie ani tym bardziej ...... perspektywiczny :lol:

Atak z Koziołkami i Ślusarem w tamtym sezonie dawał natomiast sporo walki i ambicji czyli tego czego większość graczy najemnych w Zagłębiu nie prezentowała! Dlatego jestem na tak dla starszego Koziołka nawet w 4 formacji będzie więcej wnosił do drużyny niż Podlipni.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Cracovia - Zagłębie 1.XII.2006

Postprzez kierat 2009-09-28, 2:16 pm

Podlipni został sprowadzony w zeszłym sezonie żeby strzelać bramy, a ile zdobył 4 czy 5? To samo Różański. Powinni się brać ostro do roboty bo statystyki mają b kiepskie a po to tutaj przyszli.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Cracovia - Zagłębie 1.XII.2006

Postprzez _darthvader 2009-09-28, 2:30 pm

Darian napisał(a):Atak z Koziołkami i Ślusarem w tamtym sezonie dawał natomiast sporo walki i ambicji czyli tego czego większość graczy najemnych w Zagłębiu nie prezentowała! Dlatego jestem na tak dla starszego Koziołka nawet w 4 formacji będzie więcej wnosił do drużyny niż Podlipni.


Zgadzam się w 100%. Koziołki już na turnieju pokazały się z dobrej strony. Dlatego powinni grać w pierwszej drużynie :!: :!: :!:
A co do Podlipniego... prezentuje podobną formę w tym sezonie jak Marcińczak... niestety :-( :-( :-( a najgorsze jest to, że to już drugi sezon z rzędu.
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Cracovia - Zagłębie 1.XII.2006

Postprzez Darian 2009-09-28, 2:41 pm

Jeszcze jedną zasadniczą rzecz chciałem poruszyć - Mariusz Puzio.

Nie bez powodu powołuje sie na jego osobę. Też gracz nienajmłodszy ale jego historia jest całkowitym przeciwieństwiem do historii Podlipniego. Gracz który dawał i wnosił do Zagłębia bardzo dużo począwszy od doświadczenia aż do profesjonalnego podejścia do treningów. 1 sezon dla Zagłebia genialny, w drugim było już znacznie gorzej ale nie była to żadna katastrofa. Potem przyszedł Zavadil i pozbyliśmy sie jednego z najbardziej pożytecznych i pracowitych graczy.

Historia Podlipniego jakże całkowicie inna.Kompletnie zawiódł o czym sam mówił Bernat a mimo wszystko nie podzielił losu Wilczka i Bieli. O aspektach sportowych nie napiszę bo nie ma nawet o czym.

Dlatego też uważam za absurdalne odsunięcie Marcina Kozłowskiego do pierwszej druzyny i niekorzystne dla hokejowego Zagłębia.

p.s. Mogę to co tu napisałem każdemu powiedzieć prosto w oczu łącznie z samym zainteresowanym.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Cracovia - Zagłębie 1.XII.2006

Postprzez koszki 2009-09-28, 7:07 pm

Dużo lepiej się również Klisiak prezentował
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników