Zagłębie- Podhale NT 17 listopad 2009, godzina 18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez Schabu 2009-01-23, 11:59 pm

Widze że większość z was za dużo pali albo za dużo wypaliło?
Naprawadę nie potrafie tego zrozumieć.
Jaka różnica,jaki Teddy??
Ludzie obudżcie się.Z igły chcecie robić widły???
Tyle meczów minęło,a wam dalej komplety punktów w głowach??
Ludzie obudżcie się...............jest dno i tyle. :czerwona:
I lepiej bedzie,ale nie w tym roku.
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów


Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez KalF92 2009-01-24, 12:15 pm

Pierwsza tercja naprawdę niezła w wykonaniu naszych druga już nie najlepza a trzecia... wiadomo !
Jedyne na co w tym sezonie możemy liczyć to to miejsce 4 i to jak dobrze pojdzie.
KalF92
 
Posty: 521
Dołączył(a): 2009-01-03, 12:44 pm
Lokalizacja: SEKCJA PIASKI

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez bolo73 2009-01-24, 12:20 pm

Niestety ale Schabu ma rację,trzeba pogodzić się z tym,że ten sezon pomimo udanego początku oraz wielkich oczekiwań należy uznać za stracony.Nie ma przesłanek ku temu aby wierzyć,że w play-off nagle załapiemy super formę i poprawimy marną skuteczność a Jawa odzyska top-formę.Niech tylko władze klubu wyciągną wreszcie odpowiednie wnioski z tych dwóch ostatnich sezonów i w przyszłości niechaj nie powielają błędów przeszłości.Tak Panowie Zarządcy zajeb..... dwa sezony!Pierwsze to sprawa bramkarza. Jawę należało wykurować już dużo wcześniej,chociażby w przerwie letniej.Ewentualnie zadbać o to żeby w klubie pojawił się jakiś inny dobry torman.Po drugie jak już tutaj chłopaki wspominali. Zagłębie to nie przechowalnia a 3 zawodników tak właśnie potraktowało nasz klub. Szukam, myślę i nie mogę znaleźć innego polskiego klubu, który w podobny sposób straciłby 3 bardzo dobrych zawodników.Po trzecie-skończcie wreszcie ze ściąganiem starych,wyeksploatowanych grajków, którzy kiedyś coś sobą reprezentowali ale teraz już są wypaleni i nic nie wnoszą do Zagłębia (oczywiście są wyjątki: Waldi Klisiak czy też Mario Puzio - dlaczego pozbyliście się ich lekką ręką?) Dlaczego nie wyszukacie następnych młodych grajków pokroju Droni?Po czwarte ja nie jestem znawcą i fachowcem ale nawet laik wie,że drużynę (a w hokeju w szczególności) buduje się od zabezpieczenia tyłów czyli Torman przede wszystkim a później obrona,obrona i jeszcze raz obrona.A u nas bez przerwy słyszy się o poszukiwaniu napadziorów, o obrońcach cicho sza bo przecież obrońców mamy perfekcyjnych (i bronić potrafią i zaj.... z niebieskiej też) więc po chu.. robić zmiany.Na koniec jeszcze mała refleksja. Oczywiście nie można przekreślać chłopaków przed startem play-off więc jestem z nimi i życzę im jak najlepiej.Może zdarzy się cud (bo tylko w takich kategoriach należy rozpatrywać nasz ewentualny awans do półfinałów) i jeszcze ucieszymy nasza pyszczki w tym sezonie.Oby tak było bo jak mówią nadzieja umiera ostatnia.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez Robson_sc 2009-01-24, 1:08 pm

Bolo Torman to jest za BrynicÄ… w Sosnowcu broniÄ… bramkarze.

Generalnie jednak musze się zgodzić z Twoim punktem widzenia. Przede wszystkim ważna jest stabilność składu no a póki co to wreszcie trzeba dać szansę Dzwonkowi a na nastepnuy sezn ściągnąć kogoś za Jawę, bo Tomek tu juz raczej nie pomoże.
Robson_sc
 
Posty: 572
Dołączył(a): 2004-10-21, 8:11 am

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez andre 2009-01-24, 2:20 pm

Ja tylko nie rozumiem po co było ściągać tych przeciętniaków z Podhala. Jeden nie może trafić do pustej bramki, drugi nie umie jeździć na łyżwach, trzeci niczym się nie wyróżnia itd. itp.
Poza tym - jakie kontrakty się podpisuje z zawodnikami skoro w trakcie sezonu obcokrajowiec może sobie ot tak wyjechac grać gdzie indziej.
No i czemu StepokurÄ™ pogonili ?
andre
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2007-04-02, 4:38 pm
Lokalizacja: z kraju i ze świata

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez _darthvader 2009-01-24, 3:58 pm

Po raz kolejny powtarzam !!!!!
Niech Zarząd zacznie myśleć perspektywicznie i budować drużynę na lata, a nie na jeden sezon.
Nie może być tak, że co roku wymieniamy połowę drużyny, a potem dziwimy się dlaczego nic nie wychodzi.
APELUJĘ DO ZARZĄDU !!!!!!!
Zawodnicy, którzy się sprawdzili muszą mieć kontrakty na kilka lat, żeby była stabilizacja drużyny, zgranie - monolit !!!! W okienkach transferowych można sprowadzić dwóch, trzech zawodników, ale naprawdę wartościowych, a nie pokroju Strapko, Oraveca, Bieli, Podlipniego, Wilczeka, Marcińczaka, G. Da Costy - oni nic nie wnoszą do zespołu i są jego osłabieniem.
Zgadzam się z przedmówcami, że Zagłębie nie może być przechowalnią dla obcokrajowców - jak wyglądają te kontrakty !!!!!
Popatrzmy na inne drużyny, tam ściągają naprawdę wartościowych obcokrajowców z którymi podpisują kontrakty na minimum dwa-trzy lata, widać jakąś wizję w budowaniu drużyny.
A u nas co ? Znowu zawiedzione nadzieje.
A po sezonie Prezes znowu będzie pompował balon sukcesu i mamił wszystkich nowymi transferami ????
Jak długo nasz sponsor to wytrzyma? Niech się Pan nad tym zastanowi Panie Prezesie !!!!!
_darthvader
 
Posty: 352
Dołączył(a): 2007-10-04, 3:47 pm

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez Bartos 2009-01-25, 1:06 pm

Warto zobaczyć w jakich sytuacjach nie potrafimy strzelić bramek (to tylko z pierwszej tercji)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

cała galeria dostępna pod: http://www.flickriver.com/photos/bartos ... 965999214/
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez foh 2009-10-04, 6:00 pm

Niestety przegrywamy jak narazie w Nowym Targu 1-3...
foh
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2009-06-11, 8:54 pm
Lokalizacja: Będzin Ksawera

Zagłębie- Podhale NT 17 listopad 2009, godzina 18:00

Postprzez Przemek26 2009-10-04, 6:32 pm

Ostatnio edytowano 2009-11-16, 11:26 am przez Przemek26, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez majkL 2009-10-04, 7:31 pm

Pokazali charakter. Brawa za ambicje i walke do końca !! A było już 3:0 dla Podhala po I tercji.
Takimi wynikami jak dziś hokeistów i wczorajszy piłkarzy buduje się morale drużyny, zwłaszcza w sytuacji gdy jest trochę pod górkę...
RAZ JESZCZE BRAWO !! TAK 3MAC !!
majkL
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2008-10-31, 5:28 pm

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez Darian 2009-10-04, 9:55 pm

Nareszcie pokazali jaja. Po 1 tercji przy prowadzeniu Podhala 3-0 wydawało się że wszystko jest pozamiatane. Mając jeszcze w pamięci mecz piątkowy z Tychami. Ale naprawdę coś się musiało w szatni dziać że nie stracili już żadnej bramki.Szczególne zasługi w tym względzie zapisał Tomek Dzwonek.Brawa dla niego.Widać że z meczu na mecz czuje się coraz pewniej.

Nareszcie Jaros się odblokował. Widać było że w ostatnich meczaach zależy mu i stara się ale nie za bardzo wychodziło mu i brakowało też trochę szczęścia.No może jeszcze dojdzie do swojej dawnej dobrej dyspozycji.
Koszarek strzelił bramkę byłym swoim kolegom. To już chyba jego druga bramka w tym sezonie.Z opisu wynikało że Podlipni też był aktywny.Może będą jeszcze z niego ludzie.Wg. relacji był powrót do 4 formacji w ataku z poprzedniego sezonu czyli Ślusar plus Koziołki.Myślę że to jest słuszna koncepcja.Ta 4 formacja potrafiła w tamtym sezonie wygrać Zagłębiu niejeden mecz.

A Podhale przegrywa kolejny "wygrany" mecz(wcześniej z Cracovią).Jednak to nie nasz problem.

Jeszcze raz gratki dla hokeistów.
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Zagłębie- Podhale NT 17 listopad 2009, godzina 18:00

Postprzez Przemek26 2009-10-05, 5:14 am

Jeden mecz nic nie zmienia . Oby nie przyklepał poprzednich ich wyczynów. Bo jak paomiętamy już tak potrafili ugłaskać napalonych kibiców jednym takim meczem a potem znów była szmira.

Obym się mylił.
Ostatnio edytowano 2009-11-16, 11:26 am przez Przemek26, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez kierat 2009-10-05, 6:36 am

Przemek26 napisał(a):Jeden mecz nic nie zmienia . Oby nie przyklepał poprzednich ich wyczynów. Bo jak paomiętamy już tak potrafili ugłaskać napalonych kibiców jednym takim meczem a potem znów była szmira.

Obym się mylił.


Zgadza się, nie wiadomo z jakim nastawieniem iść na kolejny mecz biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny. Trzy mecze u siebie do tej pory i każdy gorszy od poprzedniego - takiej kaszany to już bardzo dawno nie widziałem. Myślę że ta wygrana w Nowym Targu nie przesądza o pewnej 6 - ce dla nas, a tłumaczenie się brakiem zawodników jest po prostu śmieszne.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez bolo73 2009-10-05, 11:43 am

Kontuzje kontuzjami ale kierat ma rację.Janów od początku sezonu ma problemy kadrowe a w meczu z nami podobno (nie widziałem bo nie byłem ale forum Janowa odwiedziłem) walczyli na maksa i to wystarczyło na gwiazdy z Sosnowca.Z Tychami też walki nie było jak już tu było wspominane a przecież hokej to przede wszystkim walka i zaangażowanie.Teraz gramy 3 mecze u siebie i jeżeli je wygramy to w szóstce się znajdziemy ale jeżeli zagramy znowu padakę to cienko to widzę.Mam nadzieje,że Teddy już zagra.A wiadomo kiedy Kuc będzie do dyspozycji trenera?
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Podhale NT - Zagłębie 09 styczeń 2009, godzina 19:15

Postprzez Leżak 2009-10-05, 11:53 am

Mnie cieszy że mamy w drużynie parę młodych, perspektywicznych i co najważniejsze solidnych bramkarzy. Dobrze że Jaros strzelił i oby to było dla niego przełamanie. Do rzeczy która najbardziej martwi to niestabilna forma i gra w "kratkę" (wygrane i przegrane mecze)
Leżak
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2005-02-27, 11:06 am
Lokalizacja: ja nie wiem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników