Gratulacje

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Gratulacje

Postprzez arek 2003-01-05, 9:56 pm

Cieszy zwycięztwo i postawa hokeistów którzy grają podobno za darmo. Częściowo za ten stan rzeczy mogą podziękować jednak zarządowi. Dzisiaj po raz pierwszy puściły mi nerwy i nie wszedłem wraz z kumplem na mecz. Skandalem jest traktowanie kibiców jak bydła - zresztą zawsze tak było odkąd chodzę na mecze czyli od ponad dwudziestu lat. Nie mogę zrozumieć że zarząd hokejowej jak i piłkarskiej sekcji nie potrafi zadbać o sprzedanie biletów. To chyba ich przerasta organizacyjnie. Nie mogę zgodzić się z tym że przychodząc 20 min. przed meczem nie mam szansy na obejrzenie pierwszej tercji. Widziałem sporo ludzi odchodzących jak ja od kasy. A chyba nie trudno się zgodzić z twierdzeniem że jak nie ma ludzi i atmosfery to nie ma też sponsorów, no bo niby komu mają coś reklamować.
arek
 


...

Postprzez BR 2003-01-05, 10:20 pm

W imieniu TRH Zagłębie Sosnowiec przepraszam Pana i wszystkich kibiców za niedogodności związane ze sprzedażą biletów i wejściem na obiekt.Przyczyną tego są zawirowania organizacyjne w klubie(m.in. zmiana firmy ochraniającej obiekt)!Zapewniam,że przed najblizszym meczem z drużyną Podhala wszystkie te niedogodności zostana usunięte.
Zapraszam w piątek!

Ze sportowym pozdrowieniem

Bartosz Rembierz
TRH Zagłębie Sosnowiec
BR
 

Postprzez PIOTREQ 2003-01-05, 10:32 pm

Myślę żę chodzi bardziej o jedno okienko w kasie niż o ochronę :?
PIOTREQ
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2003-01-01, 11:24 pm

Postprzez amstat 2003-01-05, 11:43 pm

a czy zarzad nie powinien podziekowac wszstkim kibica za taka propagande i sprowadzenie tylu osob ne mecz i zrobienia pieknej oprawy na meczu .... ?
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez _sZaDi_ 2003-01-07, 11:09 pm

Szkoda,że sie zmieniła ohrona, bo tak sie zawsze wchodziło w 2 czy 3 czasem 4 na jeden bilet...na 100% byśmy się zmieścili wszyscy! a tak dużo osób nie widziało 1 tercjii i atrakci z nią związanych..szkoda! :cry:
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

re amstat

Postprzez Soyer 2003-01-08, 9:11 pm

Witaj
Zarzad i hokeisci podziekowali za liczne przyjscie, oprawe i doping - wejdz do dzialu "hokej" :wink: pozdro
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Okradanie

Postprzez sosnowiczanin 2003-01-09, 10:29 am

_sZaDi_ napisał(a):Szkoda,że sie zmieniła ohrona, bo tak sie zawsze wchodziło w 2 czy 3 czasem 4 na jeden bilet...na 100% byśmy się zmieścili wszyscy! a tak dużo osób nie widziało 1 tercjii i atrakci z nią związanych..szkoda! :cry:


Czy nie uważasz,że to chamskie okradanie naszego biednego klubu? Chyba można sobie odmówić jednego czy dwóch browarków i uczciwie zapłacić za bilet! Zapraszam na piątkowe spotkanie! Pomóżmy hokeistom swoim dopingiem żeby wygrali z góralami!
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Zagłębia :!:
sosnowiczanin
 

Re: Okradanie

Postprzez ^m@rcin^ 2003-01-09, 12:02 pm

sosnowiczanin napisał(a):
_sZaDi_ napisał(a):Szkoda,że sie zmieniła ohrona, bo tak sie zawsze wchodziło w 2 czy 3 czasem 4 na jeden bilet...na 100% byśmy się zmieścili wszyscy! a tak dużo osób nie widziało 1 tercjii i atrakci z nią związanych..szkoda! :cry:


Czy nie uważasz,że to chamskie okradanie naszego biednego klubu? Chyba można sobie odmówić jednego czy dwóch browarków i uczciwie zapłacić za bilet! Zapraszam na piątkowe spotkanie! Pomóżmy hokeistom swoim dopingiem żeby wygrali z góralami!
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Zagłębia :!:


Co ty piszesz o okradaniu klubu ?? Jak by nie Szadi i reszta naszej gropy to by nie bylo tyle ludzi na meczu z Tychami !!! Nie kazdy pracuje i ma kase na mecze .A pozatym wylozylismy swoja kase na oprawe tego meczu . Pozdrawiam i zapraszam w piatek orz na nastepne mecze z Unia i Katowicami .
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

RE

Postprzez Soyer 2003-01-09, 10:11 pm

Doceniam że pewni ludzie (szadi, marcin, mumin) zaczynaja cos robic w Zagłębiu. Sosnowiczannin ma jednak rację. Ale po tej wypowiedzi szadiego wychodzi na to ze do jednej kieszeni sie daje a z drugiej wybiera :( pozdro
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników