PODSUMOWANIE SEZONU

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

PODSUMOWANIE SEZONU

Postprzez olo69 2003-03-16, 8:47 pm

Smutny koniec hokeja w Sosnowcu. W całym sezonie nie widziałem tylko dwóch meczów rozgrywanych u nas. Widziałem wszystkie drużyny i pomimo spadku uważam, że Zagłębie nie było w tym sezonie drużyną najsłabszą, jako jedyni potrafili pokonać Unię dwa razy w sezonie zasadniczym, ponadto z wyjątkiem bodajże Podhala potrafili wygrać z każdą drużyną.
Według mnie na spadek złożyło się wiele czynników, przede wszystkim niepewna sytuacja finansowa (zarówno pierwszy mecz w sezonie jak i ostatni w Sosnowcu odbywał się teoretycznie bez publiczności), odejście w trakcie sezonu Sarnika, a przede wszystkim Kuca, słabsza gra w końcówce sezonu Radziszewskiego, bardzo słaba ostatnia runda sezonu zasadniczego to tylko niektóre z tych czynników. Szkoda meczu z piątku, ale jak pisałem wcześniej nie można wygrywać meczów w play-off grając dwoma piątkami. Szkoda wielka bo prawdopodobnie ta drużyna zupełnie się rozpadnie, drużyna która wg mnie w składzie z początku sezonu była w stanie walczyć o czwórkę. Mimo wszystko dziękuję zawodnikom za walkę i miłe chwile które mogłem spędzić na lodowisku (szczególnie podczas meczów z Tychami). Jako rodowity sosnowiczanin ( nie przepadający za gośćmi zza Brynicy), dziękuję trójce Kuźniecow, Puzio, Banaszczak bo uważam, że byli wyróżniającymi się zawodnikami w tym sezonie.
BYŁO JEST I BĘDZIE ZAWSZE ZAGŁEBIE !
P.S. Nie chcę pisać już na temat pana Jaskierni i Golca, bo ch.u.j mnie strzela jak sobie o nich pomyślę.
:cry:
olo69
 


Koniec

Postprzez Diouf39 2003-03-16, 9:54 pm

Nie tylko ciebie c*** strzela ,ale chyba nas wszystkich.A tych dwóch palantów co tak zaczęło mieszac to należałoby za jaja powiesic.
ALE HOKEJ JESZCZE BĘDZIE OBY TYLKO NIE Z TAKIMI CHU...MI JAK CI DWAJ CO MIELI GO URATOWAĆ.
Z A W S Z E Z A G Ł Ę B I E.
Diouf39
 
Posty: 423
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Postprzez MIRON 2003-03-16, 10:20 pm

DOŁANCZAM SIĘ DO PODZIĘKOWAŃ DLA ZAWODNIKÓW ,PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ TEŻ PREZESOWI PANU A. BERNATOWI.MAM NADZIEJE ŻE NADAL ZOSTANIE Z DRUŻYNĄ .JAKOŚ NIE WYOBRAŻAM SOBIE SZYBKIEGO POWROTU DO EKSTRAKLASY Z GOLCEM.
MIRON
 

Postprzez bankier 2003-03-16, 10:37 pm

Ja również uważam, że tej drużynie zabrakło przede wszystkim spokoju i stabilizacji (czytaj kasy) - a wyniki z początku sezonu pozwalały mieć nadzieję na... Stało się inaczej. Podziękowania dla całej drużyny za walkę, dla Trenerów i Działaczy (tych którym lezy na sercu dobro hokeja w naszym mieście!!!). Szkoda - bo personalnie drużyna jaką udało się zebrać nad Brynicą była całkiem ciekawa. Teraz pewnie Ci najlepsi znajdą pracę w innych klubach... Ciekawe co będzie z wychowankami - czy pójda w ślady Sarnika i Ślusarczyka? Sosnowiec zasługuje przecież na drużyne w hokejowej ekstralidze!!!
PS. a władze miasta niech zastanowią się nad sportem w Sosnowcu, który jest na równi pochyłej - vide spadki ze szczebla centrlanego Piłkarzy, a teraz Hokeistów!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez MIRON 2003-03-16, 10:40 pm

HOKEJ TO NIE WSZYSTKO --- TO WSZYSTKO CO SIĘ LICZY
MIRON
 


Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników