I CO PANOWIE SPADEK...

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

hokej

Postprzez ^m@rcin^ 2003-03-16, 8:26 pm

nadejdzie wiosna (2004) i lepsze czasy powroci nasze ZAGŁĘBIE w szeregi ekstraklasy !!!! :D
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń


Postprzez grzechu 2003-03-16, 8:47 pm

Czekaja nas pojedynki z Cracovia i Polonia Bytom 8)
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Postprzez Rynek 2003-03-16, 9:02 pm

:( :( :( :( :(
Rynek
Obserwowany
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2003-01-03, 6:25 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez amstat 2003-03-16, 9:19 pm

Byliśmy, Jesteśmy, Będziemy - Zagłęie Sosnowiec
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez amstat 2003-03-16, 9:21 pm

Byliśmy, Jesteśmy, Będziemy - Zagłęie Sosnowiec
Pamiętajmy !!! :

[size=18]NIE NAUCZONO NAS POKORY, ZNAMY TYLKO SMAK DUMY !!!!!!!!!!![/size]
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez NHK12 2003-03-16, 9:30 pm

I k***a stało sie ,wyprorokowałem spadek. :oops:
Oby to nie był koniec hokeja nad Brynica

ZAGŁĘBIE FOREVER
NHK12
 

Lars

Postprzez Lars 2003-03-16, 9:30 pm

I hooj, już sosnowiec nie ma drużyny w najwyzszej klasie rozgrywkowej...ani profesjonalnej sekcji hokeja....jaskiernia ty skoorwysynoo!!! :x :cry:
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Postprzez Rados 2003-03-16, 9:55 pm

Niestety sprawdził się najczarniejszy scenariusz i nasz ukochany klub żegna się z ekstraligą.Mam tylko nadzieję że to nie oznacza końca sosnowieckiego hokeja(choć większość zawodników pewnie odejdzie).
Mam pretensje w szczególności do władz naszego miasta.Wiadomo że klub jest biedny i nie ma pieniędzy dosłownie na nic.I co te kurwy czyt.politycy z naszego miasta zrobiły? Absolutnie nic.Tylko sie skurwysyny pokazywały przed wyborami i mamili nas obietnicami.A ta k***a Jaskiernia wilce wybitny wiceprezydent do spraw sportu pewnie teraz się cieszy.I jeszcz jedno pytanie.Czy brakło kiedyś pieniędzy by wypłacić pensje tym kurwom i złodziejom siedzącym w radzie miasta.Odpowiedż jest chyba oczywista.
Nikt nie pomagał klubowi ,brak sponsorów ,zero zainteresowania ze strony władz miastat to teraz bedziemy się pierdolić w I lidze(oby tylko sezon)
Pozdro dla najwierniejszysh kibiców sosnowieckiego hokeja.

FUOCO BRIGADE 03
Rados
 

To juz koniec

Postprzez Diouf39 2003-03-16, 10:09 pm

CO ZA POLITYKA W TYM MIEŚCIE. STOK CAŁOROCZNY DO JAZDY NA NARTACH SIĘ DUDUJE ZA GRUBE MILIONY ZŁ. A KILKASET TYSIECY NA HOKEJ NIE MA. TO WSTYD I HANBA.QRWA DOBRZE ŻE TEJ SKOCZNI NA ŚRODULI NIE WYBUDUJĄ.
[color=red][/color
GDZIE SA PIENIADZE NA SPOTR W TYM MIESCIE WY
Z Ł O D Z I E J E.

BYŁO JEST I BĘDZIE ZAWSZE ZAGŁĘBIE.
Diouf39
 
Posty: 425
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Postprzez bankier 2003-03-16, 10:17 pm

Nie wiem co pisać - szkoda gadać.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ
Z A G Ł Ę B I E 1906 S O S N O W I E C
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Tomaszek 2003-03-16, 10:34 pm

JESTESMY Z WAMI ZAWSZE WIERNI I ODDANI SOSNOWIECCY ............... (HOOLIGANEM NIE JESTEM TO NIE PISZE ZEBY NIE BYLO ZE HOOLIGAN ZE MNIE)
POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomaszek
Żółta kartka
 
Posty: 543
Dołączył(a): 2003-02-07, 12:13 pm
Lokalizacja: South Sosnowiec!

Postprzez _sZaDi_ 2003-03-16, 10:44 pm

siema,szok dla mnie to jest szczerze piszac..heh no trudno,takie zycie raz na wozie raz pod wozem,miejmy nadzieje ze jakos sie to wszystko dzwignie i bedzie OK,a co do jaskierni to c*** im w dupe polityka,pedaly wydaly w chuja mil.$$ na 100-lecie sosnowca,zamiast dac kase na klasy sportoe w szkolach (teraz sie likwiduje) budowac hale sportowe i dac kase na sport miejski klubowy,przepierdolili nasze pieniadze,teraz kazdemu zabieraja i splacaja to na co sie zapozyczyli w bankach...pzdr! jebac politykow..!!
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez Tomaszek 2003-03-16, 11:05 pm

ZANIEDŁUGO DOJDZIE DO TEGO ŻE PROTESTY BEDĄ ROBIONE PRZED GMACHEM WŁADZ SOSNOWCA CHOCIAŻ TO NIE BYŁBY ZŁY POMYSŁ PRZECIEŻ ZŁODZIEJE SRAJĄ NA SPORT I KRADNĄ TYLKO A JAKBY ZOBACZYLI ROZGRZANYCH KIBICÓW TO NASRALI W PORY. NIEMOŻNA POZWOLIĆ ŻEBY SOSNOWIECKI HOKEJ UPADŁ.PANOWIE TRZA COS ZROBIĆ ZASTANÓWCIE SIĘ!!!!!!!
POZDRO!!!!!!!!!!!!
Tomaszek
Żółta kartka
 
Posty: 543
Dołączył(a): 2003-02-07, 12:13 pm
Lokalizacja: South Sosnowiec!

Postprzez Kamilsts 2003-03-17, 1:18 am

Szok rzeczywiście :-( !!!

I NA DOBRE I NA ZŁE W MOIM SERCU ZAGŁĘBIE !!!
Bujcie się chamy do 1 ligi wracamy !!!
Kamilsts
 

Postprzez Habeer 2003-03-17, 6:54 am

Od paru lat nasz hokej balansuje po równi pochyłej.Gdyby byli jacyś możni sponsorzy ( mówię tu o całej lidze ),myślę że ten towar ( hokej ) sprzedałby się w Polsce.Niestety nikt nie interesuje się tą amatorską w Polsce dyscypliną.Jest właściwie jeden klub,który ma status zawodowego klubu-Unia Oświęcim,która nie może jednak przetrzeć ścieżek w Europie.
Nawet prasa dość marginalnie podchodzi do tematu hokeja w Polsce
( czyt.krótkie wzmianki w Tempie czy też Sporcie ).Powiedzmy sobie prawdę.Nikt tak naprawdę się tym nie interesuje,aby ten sport,bądź co bądź piękny sport zyskał powiedzmy taki status jak w latach 80-tych.
Wtedy były pełne hale,hokej sponsorowały kopalnie,huty i inne silne wówczas przedsiębiorstwa.Teraz tego nie ma.
Szkoda,że Zagłębie spadło.Wynikło to głównie z pewnych układów politycznych,braku sponsorów,braku pięniędzy i ogólnie braku zainteresowania...
Może sytuacja się poprawi,gdy jakieś browary czy inni wytwórcy alkoholi zaczną się ineresować hokejem.
NIE ROBIŁBYM JEDNAK TRAGEDJI Z POWODU SPADKU DO I LIGI.Może zrobi to naszemu zagłębiowskiemu środowisku nawet lepiej.Odczekać gorszy okres i ruszyć od nowa ze sponsorami i stabilną sytuacją finansową?
Habeer
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2003-01-15, 6:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników