Bez publiczności.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Bez publiczności.

Postprzez krzysiu 2003-02-27, 1:23 pm

Jutrzejszy mecz z TKH Toruń odbędzie się o godz. 17.00 bez udziału publiczności.

Więcej na stronie: http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl
Ostatnio edytowano 2003-02-28, 11:06 pm przez krzysiu, łącznie edytowano 1 raz
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez WOJTEK 2003-02-27, 1:53 pm

KRÓTKO.WYPIERDALAĆ???PO CO IM KIBICE ???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: Bez publiczności.

Postprzez mim 2003-02-27, 5:45 pm

krzysiu napisał(a):Jutrzejszy mecz z TKH Toruń odbędzie się o godz. 17.00 bez udziału publiczności.

Więcej na stronie: http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Nie róbcie jaj.Nikt nie wmówi mi że nie znajdzie się w Sosnowcu osoby która nie da 1500zł na ochronę tak ważnego spotkania.
Traktuję więc wypowiedź jako podpuchę,w celu zmylenia przeciwnika.
Gdyby to jednak było prawdą to do djaska po co grać i dla kogo?
mim
 

Postprzez topekaa 2003-02-28, 4:14 pm

no i mamy odpowiedz na pytanie, co o kibicach mysla dzialacze!!!
Wielkie dzieki panowie Prezesi za to, ze macie nas w glebokim powazaniu!!!
topekaa
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

ZWYCIĘSTWO !

Postprzez Leyton 2003-02-28, 7:28 pm

Bez publiczności, ale dzisiaj WYGRALI (!!!) :lol: po dogrywce 4:3 !!!!!!!! Walczymy dalej !!!
Leyton
 

Postprzez Leyton 2003-02-28, 7:38 pm

Mała poprawka - bez publiczności, ale niektórzy NAJWIERNIEJSI kibice drużyny hokejowej byli na meczu. Ja nie byłem, ale dla nich, a szczególnie dla tego, który przed chwilą przekazał mi informację o wyniku NAJWIĘKSZY SZACUNEK !!! :mrgreen:
Leyton
 

!!!

Postprzez bankier 2003-02-28, 8:20 pm

Nie wiem jeszcze jaka będzie sytuacja przed następnym meczem - ale chcę zobaczyć nasze Zagłębie w akcji. I niech działacze nie próbują zrobić takiego numeru jak przed dzisiejszym meczem! Qrwa jak oni chcą znaleźć reklamodawców (sposnsorów) - jeśli mecze odbywają się bez publiczności! A widać, że walka o utrzymanie będzie zacięta!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Leyton 2003-02-28, 8:36 pm

Swoją drogą to paranoja, że nie udało się znaleźć 1500 zł. na ochronę. Przecież gdyby na mecz przyszło choćby 300 osób (razy 5 zł) to te koszty się zwracają! Miała być kasa z Warki. Inne browary też wiedzą, że w najbliższym czasie będą mogły sport. Nie można było tych śmiesznych (dla nich) pieniędzy zainwestować już teraz w zamian za przyszłą reklamę. Jak tak dalej pójdzie to nie będą już mieli kogo sponsorować. :shock: Cyrk qrva cyrk ! :cry: :cry: :cry:
Leyton
 

mecz

Postprzez olo69 2003-02-28, 9:15 pm

kilka słów o Krzyśku Kuźniecowie, nie jest stąd (Sosnowiec), na pewno jest troszkę inaczej traktowany niż Cholewa czy Podsiadło, a jednak jest prawdziwym SPORTOWCEM, gdy widziałem jak przy strzeleniu pierwszej bramki doznał kontuzji, rozcięta twarz, jak zjechał do boksu, w nerwach zrzucił kask i rękawice, pomyslałem kapa (uważam go obecnie za najlepszego SOSNOWIECKIEGO hokeistę), a jednak pokazał że ma klasę że dla Zagłębia można poswięcać zdrowie w tej jedynie męskiej grze, wiadomo jak jest z finansami, a jednak, widziałem też jak po strzeleniu zwycieskiej bramki cieszył się Marek Cholewa(stał koło zegara - kara meczu za bójkę jak za dawnych dobrych lat). to pozwala wierzyć , że może powrócą do nas piekne lata 80-te które dobrze pamiętam. Krótko chociaz jestem od was niewiele młodszy mogę napisać BRAWO PANIE KRZYŚKU, BRAWO PANIE MARKU BRAWO ZAGŁĘBIE za ambicję i walkę.
PS. to nie piłka gdzie jednym frajerom nie pasuje murawa, a inny kiedy dostaje piłką w nogi chwyta się za twarz. To hokej zabawa nie dla kobiet.
olo69
 

Postprzez Leyton 2003-02-28, 9:59 pm

Piękne słowa Olo69, piękne. Ale na następny mecz nie pójdę, bo pecha qrva chłopakom przynoszę. Co mecz to wtopa. :oops: Dobrze, że na piłce przynajmniej się to nie sprawdza, bo w domu musiałbym qde siedzieć. :mrgreen:
Leyton
 

!

Postprzez bankier 2003-02-28, 10:07 pm

racja... "Kuźnia" jest prawdziwym "mózgiem" drużyny - jak nikt inny potrafi dograć krążek do partnera, któremu niepozstaje nic innego jak strzelić bramkę... jak widac w najważniejszych momentach strzela sam!!! chwała mu za to - brawo dla całej druzyny za walkę!!!
a jeśli chodzi o działaczy to gdzieś mam adres mejlowy do nich (kiedyś dostawałem z klubu odpowiedzi - nie wiem jak będzie teraz), ale można w kilku słowach wytłumaczyć im dla kogo jest hokej...
trhzaglebie@interia.pl
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Leyton 2003-02-28, 10:11 pm

A ja dla rozrywki dla zainteresowanych proponuję inny adres. Tam można zobaczyć jak czeskie browary inwestują w czeski hokej. http://www.radegast.cz/page.php?page=hokej&flash=yes
Leyton
 

Brawo Zagłębie walczące - Krzysztof Kuźniecow - mądrzy kibic

Postprzez Blajpios 2003-02-28, 11:03 pm

Przede wszystkim radośc widziec jak Zagłębie walczy, jak naprawdę jednoczy się w mądrym zespoleniu. Cieszą kibice, którzy też w to ?wchodzą? nawet jeżeli nie mają możliwości wejśc na halę - a nie zadają się w chuligańskim czy chamskim niszczeniu i obrzucaniu się błotem. Prawdziwie męski duch nie pozwala przecież na prostactwo. Osobne słowa co do p. Krzysztofa Kuźniecowa, choc nadrzędnym tematem jest całośc Zagłębia, duch jedności i prawdziwa walka. Przede wszystkim ten duch i ta jednośc, bycie Zagłębiem, cieszy. W tym wszystkim cieszę się szczególnie jednak czytając i słowa o grze K. Kuźniecowa - bo to dowodzi, że kibice potrafią zauważyc i włączyc to w lokalny patriotyzm a nie szowinizm - no i sami zawodnicy potrafią wejśc w tego ducha, który jest wspólny Zagłębiu. Ponieważ zaś jest to dla mnie tym bardziej radosne, że kiedyś uczyłem Krzysztofa Kuźniecowa, choc nie przedmiotów sportowych - to cieszę się i gratuluję podwójnie, zwłaszcza, że przecież wtedy nie spodziewałem się, że przyjdzie Mu kiedyś wejśc do zagłębiowskiego klanu. Tymczasem - tu widac jego ducha zaangażowania na całego. Może - jeżeli zagląda tu czasem - ucieszy się, że gratuluje Mu, powiedzmy, stary belfer, Zagłębiak, choc z czasów bytomskich jego podstawówki ?w okolicach ul. Pułaskiego?.
Blajpios
 

Re: ZWYCIĘSTWO !

Postprzez mim 2003-03-01, 9:11 am

Leyton napisał(a):Bez publiczności, ale dzisiaj WYGRALI (!!!) :lol: po dogrywce 4:3 !!!!!!!! Walczymy dalej !!!

Jestem pełen uznania za walkę do końca /w dodatku bez publiczności/.
Gratuluję.
Teraz emocje u nas w niedzielę.
mim
 


Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników