Zagłębie-Unia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Zagłębie-Unia

Postprzez olo69 2003-02-18, 8:41 pm

niezłe jaja szkloda, że nie można było tego obstawić, bo czułem, że w tym meczu będzie jakiś numer 8)
olo69
 


Postprzez Kamilsts 2003-02-18, 10:10 pm

Brawo brawo :-) 4-1 !!!
No to teraz już same zwycięstwa :-)
Kamilsts
 

Postprzez Gość 2003-02-18, 11:19 pm

To jakis cud czy co ?? a moze ja pijany jestem ?? ale ja nic nie pilem serio :)
Gość
 

Postprzez Kamilsts 2003-02-19, 12:47 am

No zobaczymy jak teraz . Toruń jest bez wątpienia do pokonania. A więc do roboty chłopaki i w przyszłym sezonie walczymy o mistrza :-) :!:
Kamilsts
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-19, 7:45 am

KAMIL!O CO???UNIA GRAŁA CHYBA 19 SKŁADEM.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

zaglebie unia

Postprzez kibol 2003-02-19, 1:55 pm

czytam te wasze wypociny co jakis czas, powiem wam jedno jestescie wszyscy z malymi wyjatkami takimi kibolami jak z koziej dupy trabka.Wasze opinie zmieniaja sie jak flaga na wietrze.NIe rozumiecie sportu, wydaje mi sie, ze na w-f nie umieliscie nawet zrobic fikolka.NIC was nie interesuje sytuacjia w klubie , to ze zawodnicy nie dostaja pieniedzy, ze trener nie dostaje pieniedzy, ze czesc chlopakow pracuje a potem przychodzi na trening czy na mecz.A nie pracuja bo lubia a pracuja zeby utrzymac rodziny, bo z hokeja nie sa wstanie tego zrobic, w klubie nie ma pieniedzy na kije,lyzwy,sprzet- nawet na masci dla masazysty(ktoremu zreszta tez sie nie placi).Zastanawiam sie tylko po co czy tez dla kogo oni graja,dla was?poto zebyscie mogli oskarzyc o sprzedawanie meczy zawodnikow?zebyscie mogli kogos wysmiac?troche szacunku dla tych ludzi.
kibol
 

Postprzez Kamilsts 2003-02-21, 12:00 am

Jesli ta opinia wczesniej miedzyinnymi do mnie to odpowiem tak :
1. Niejestem kibolem i wogóle dlaczego w tym miejscu piszesz na ten temat? i co rozumiesz pod tym pojęciem (Kibola)?Jeśli niejest to temat związany ani z zadymą ani niczym podobnym!Może chodziło ci o kibica a nie kibola :-) Bo trzeba rozróżniać te dwa pojęcia .
2.Rozumie jaka jest sytuacja w klubie ale marzyc mozna??? prawda???
3.Fikołka to jeszcze jakiegoś umiałem zrobić niewiem jak teraz :-)
Wogóle chłopie mieszasz pojęcia !!!


WOJTEK !!!Moze to i 19 skład ale zawsze zwyciestwo :-)
Kamilsts
 

kamilsts

Postprzez kibol 2003-02-21, 1:09 pm

Jezeli twoja elekencjia jest taka jak wiedza ortograficzna to juz rozumiem dlaczego twoja odpowidz jest taka a nie inna. Dla wyjasnienia to jest strona poswiecona hokejowi na lodzie Zaglebia Sosnowiec. Na jej forum wypowiadaja sie kibice, jezeli nie jestes kibicem(nie z czasownikami piszemy osobno) to proponuje zmiane forum dyskusyjnego na np. Wladca pierscieni. Skoro nie jestes kibicem (rozumiem , ze nie znasz sie na sporcie) to nie wypowiadaj sie na jego temat. Jezeli chcesz blysnac znajomoscia tematu, to rob to w taki sposob by nikogo nie urazic. Nie chodzi mi o Ciebie ale o tych wszystkich wyciagajacych pochopnie wnioski(sprzedawanie meczy, wycieczki w strone poszczegolnych zawodnikow, podsmiewki itd.)
kibol
 

Postprzez Kamilsts 2003-02-22, 10:22 pm

Hmmmmmm jak popatrzę sobie na nasze wypowiedzi to sorry ale w mojej jest znacznie mniej błędów ale akurat to jest nieważne w tym momencie.Dzięki za wyjaśnienie zasad pisowni!!!(Jeżeli zrobię jeszcze jakieś błędy to proszę nie poprawiaj mnie).
Masz rację nie jestem kibicem :-) !!!! Tylko ciekawe jak ty to wywnioskowałeś z mojego postu ??? Bo ja tego stwierdzenia nie mogę tam cały czas wyszukać.
Koniec wymiany poglądów z tobą.Nara Władco Pierścieni !
Kamilsts
 


Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników