Zagłębie vs Toruń

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

karne

Postprzez ^m@rcin^ 2003-02-25, 8:41 pm

No to remis teraz karne !!!! ZAGLEBIE ZAGLEBIA !!!!
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń


!!!

Postprzez bankier 2003-02-25, 8:48 pm

Karne - "Radzik" jest DEBEŚCIAK!!! a wygraną zapewni nam Sławek Wieloch!!! Oby!!! ZAAAAAAAGGGłłłłĘĘĘĘĘĘĘBIIIIIEEEEEEEEE
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez bankier 2003-02-25, 8:50 pm

porażka w karnych 1:0 (szkoda, ale nie wszystko stracone) - ale ten mecz mógł być ... najważniejszy!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Kamilsts 2003-02-25, 10:06 pm

Szkoda :-( no ale cóż.
Może w następnych meczach to Zagłębie będzie miało więcej szczęścia !
Kamilsts
 

relacja z wyborczej...

Postprzez bankier 2003-02-26, 8:17 am

relacja z wyborczej...
Jarosław Dołęga strzelił oba gole dla toruńskiego drużyny w remisowym 2:2 boju z Zagłebiem i jako jedyny wykorzystał karny. Tym samym w rywalizacji o miejsca 5-8 w Polskiej Lidze Hokejowej nasz zespół prowadzi 1-0.



Na świetlnej tablicy Tor-Toru widniał wynik 2:2 po trzech tercjach i 10-minutowej dogrywce. Dołęga podjechał wówczas do "gumy", ustawionej na środku lodowisko. Zaczynał serię rzutów karnych: zwiódł Rafała Radziszewskiego i wpakował krążek do siatki. - Zmarnowałem wcześniej sytuację sam na sam, ale przy karnym nie myślałem już o tym. Od początku założyłem, że będę strzelał w ten sposób i udało się - mówił uradowany Dołęga. Nikomu później się już to nie powiodło (bramkarza Zagłębia nie pokonali Mateusz Wiśniewski, Jarosław Morawiecki, Piotr Korczak i Robert Suchomski). Do ostatniej próby stanął sosnowiczanin Krzysztof Podsiadło. Laco obronił strzał, podobnie jak wcześniejsze Tobiasza Bernata, Sławomira Wielocha, Rafała Twardego i Dariusza Puzio. - To był bardzo ważny mecz, ale wierze, że jeszcze nie decydujący dla losów rywalizacji - stwierdził Mieczysław Nahuńko.

A w regulaminowym czasie gry gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie i je tracili. Tuż przed upływem 12. minuty, po wznowieniu gry, Tomasz Proszkiewicz oddał krążek do Dołęgi, który strzałem z 5 m nie dał szans Radziszewskiemu. Hokeiści TKH/Eurostalu grali jednak ślamazarnie, byli wyraźnie spięci i zdenerwowani. Do bramki Dołęgi nie wykorzystali trzyminutowej przewagi, w której mieli przeciwko sobie tylko trzech rywali. Zawodnicy Zagłębia, bardzo skupieni na obronie, od czasu do czasu wyprowadzali nieskuteczne kontrataki. Ale na 65 sekund przed końcem pierwszej części gry nonszalancja torunian została ukarana. Jacek Rutkowski wykonał dalekie podanie do Bernata, który tylko przyłożył łopatkę kija, kierując krążek w okienko bramki Laco.

Niewiele zmieniło się przez pięć minut drugiej odsłony. Wtedy znowu dał o sobie znać drugi atak TKH/Eurostalu. Proszkiewicz dostrzegł Dołęgę, podał wzdłuż bramki, a toruński snajper - kładąc na tafli Radziszewskiego - z bardzo ostrego kata strzelił celnie po lodzie. Chwilę później mogło być 3:1. Proszkiewicz sprytnie odbił krążek od bandy, w tercji neutralnej przejął go Dołęga, ale tym razem w sytuacji sam na sam Radziszewski obronił. Na domiar złego - jakby biorąc przykład z Dołęgi - po raz drugi do bramki torunian trafił Bernat. Przed zakończeniem drugiej części meczu gospodarzom przyszło się jeszcze bronić w trójkę przeciw piątce. Na szczęście, bramka dla Zagłębia nie padła. Dwie minuty przed końcem Andrzej Banaszczak nieprzepisowo zaatakował Laco. Słowak zaczął walić kijem, gdzie popadnie, w końcu w bójkę z Banaszczakiem wdał się Karol Piotrowski. Bokserskie zawody na tafli sędzia Jacek Chadziński "podsumował" podwójnymi karami mniejszymi (2x2 min) oraz dodatkowymi dziesięcioma. A wynik meczu już się nie zmienił się. W dogrywce więcej okazji mieli hokeiści Zagłębia, ale w ostatnich pięć minut i oni, i torunianie słaniali się już na nogach.

Drugi mecz w piątek w Sosnowcu (gra się do trzech zwycięstw).



TKH/EUROSTAL - ZAGŁĘBIE 2:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0), karne 1:0

Bramki: 1:0 Dołęga (12.), 1:1 Bernat (19.), 2:1 Dołęga (25.), 2:2 Bernat (32.); karne: Dołęga

TKH/Eurostal: Laco- Janczarek, Korczak, Nikiel, Morawiecki, Zdunek- Stolarik, Piotrowski, Proszkiewicz, Suchomski, Dołęga- Strzempek, Chrząstek, Kiedewicz, Chrzanowski, Bomastek oraz Szachniewicz, Wiśniewski

Kary: TKH/Eurostal 18+10 dla Karola Piotrowskiego za niesportowe zachowanie, Zagłębie 18+10 dla Andrzeja Banaszczaka za niesportowe zachowanie.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Rynek 2003-02-28, 8:21 pm

Nareszcie zwyciestwo skromne ale zwyciestwo :D . Miejmy nadzieje ze 2 marca w toruniu przelamia sie i wygraja
Rynek
Obserwowany
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2003-01-03, 6:25 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez NHK12 2003-03-02, 4:02 pm

Na samym początku mowie ,obym sie mylił , ale wydaje mi się ,ze jezeli przegramy rywalizacje z Toruniem to spadniemy z ligi.I bedzie to koniec hokeja nad Brynica .Jeszcze raz powtarzam obym sie mylił.
ZAGŁEBIE FOREVER
NHK12
 

Postprzez Rynek 2003-03-02, 9:01 pm

Qrwa znow poraszka i to wysoka czyzby znow niedostali wyplat!!? Boje sie ze o utrzymanie bedzie bardzo trudno.
Rynek
Obserwowany
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2003-01-03, 6:25 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Kamilsts 2003-03-02, 10:54 pm

No cóż można się było spodziewać :-(
Mam pytanko gdy przegramy rywalizcję z Toruniem to już spadamy???
Czy może jeszcze jakieś meczyki będą?
Z góry dzięki.
Kamilsts
 

hokej

Postprzez ^m@rcin^ 2003-03-02, 11:09 pm

Gramy z pokonanym w parze tychy-krynica jak przegramy
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Kamilsts 2003-03-02, 11:19 pm

Jeśli tak to przecież Krynica jest do ogrania .
No zobaczymy może uda się już w meczach z Toruniem :-)
Kamilsts
 

szkoda

Postprzez bankier 2003-03-02, 11:23 pm

szkoda - z relacji wynika, ze Radzik zaje.... 3 bramki! No ale zadrzą się - mam nadziej, że na Zimowym sosnowiczanie wygrają....
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez NHK12 2003-03-03, 10:05 pm

Boje sie ze moje słowa beda prorocze , bo raczej z toruniem polegniemy , a i z krynica nie gra nam sie najlepiej .Obym nie miał racji
ZAGŁĘBIE FOREVER
NHK12
 

3:2!!!

Postprzez bankier 2003-03-04, 7:46 pm

Wygrana 3:2 po dogrywce!!! Może wreszcie uda się przełamać niemoc na toruńskim lodowisku - i tam sosnowiczanie będą świętować utrzymanie w lidze? jestem - ZA!!! ps. mecze są bardzo wyrównane - i o wynikach w duzej mierze decyduje postawa bramkarzy! Tak więc do boju.
Nie byłem na meczu (praca) - więc jeśli ktoś z Was był na Zimowym niech napisze kilka zdań na temat meczu! olo69 lub Leyton - jeśli byliście napiszcie co się działo:) pozdro!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Leyton 2003-03-04, 8:44 pm

No niestety Bankier nie byłem na meczu, bo jak już tutaj pisałem pecha chłopakom przynoszę. Olo69 był na pewno, no chyba, że nastąpiła jakaś katastrofa (powódź, pożar, zamachy terrorystyczne itp.) :lol: Niezależnie o tego CHWAŁA chlopakom za ambicję. A to, że w Toruniu jeszcze nie wygrali ? Każda seria się kiedyś kończy. Jestem pewien, że ta zakończy się już piątek. Torunianie są chyba zbyt pewni, że na własnym lodowisku żadna krzywda ze strony Zagłębia im nie grozi.
Leyton
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników