Zagłębie vs Toruń

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez Kamilsts 2003-03-04, 10:17 pm

Może jednak się uda !!!
Do boju ja cały czas wierzę !
Jak nie teraz to z Krynicą napewno !
Kamilsts
 


relacja z wyborczej...

Postprzez bankier 2003-03-04, 10:47 pm

Jak zwykle rekacja zaczerpnięta ze strony "Wyborczej"

Po raz drugi o losach rywalizacji między Zagłębiem Sosnowiec i TKH rozstrzygała dogrywka i po raz drugi górą byli gospodarze. A jeszcze w poniedziałek nie było wiadomo, czy ten mecz w ogóle się odbędzie. Hokeiści Zagłębia, którzy od kilku tygodni grali za obietnicę wypłaty, zastanawiali się nad strajkiem. Na szczęście działaczom w ostatniej chwili udało się połatać budżet i wczoraj o pieniądzach nikt już nie mówił.

Spotkanie, jak i wcześniejsze mecze tej pary, było bardzo wyrównane. Lepszą drużyną byli jednak gospodarze. Zagłębie najlepiej zaprezentowało się w drugiej tercji, którą o dziwo przegrało 1:2. W tym czasie Marek Laco dokonywał w bramce TKH czynów wręcz bohaterskich. Dariusz Puzio, Tobiasz Bernat czy Krzysztof Kuźniecow łapali się na przemian za głowy i głośno złorzeczyli, gdy ich kolejne strzały padały łupem Laco.

Goście mieli więcej szczęścia. Najpierw Suchomski wykorzystał okres gry w przewadze i po strzale z bliska zdobył bramkę kontaktową, a na koniec Jarosław Morawiecki uderzył krążek tak sprytnie, że zasłonięty Rafał Radziszewski nawet nie zareagował. - To już nie pierwszy mecz, gdy zdobywanie bramek przychodzi nam z wielkim trudem. Laco jest naprawdę w dobrej formie - chwalił Mieczysław Nahunko, szkoleniowiec Zagłębia.

W ostatniej odsłonie nie popisał się sędzia Jacek Chadziński, który w ciągu kilkunastu sekund popełnił dwa błędy. Najpierw nie zauważył, że na lodzie jest sześciu zawodników TKH, a po chwili nie uznał bramki dla Zagłębia, twierdząc, że Adrian Chabior wbił krążek do siatki łyżwą. - Adrian zarzekał się, że trafił czysto. Widziałem, jak zrobił ruch kijem. Wierzę mu - podkreślał Nahunko.

Więcej bramek już nie wpadło i o losach meczu miała zadecydować dogrywka. W niej geniuszem błysnął Bernat. Napastnik Zagłębia przeprowadził akcję, której nie powstydziliby się zawodnicy z NHL. Balansując ciałem, minął dwóch zawodników, a na koniec już z obrońcą na plecach i nosem na lodzie zmylił Laco i wrzucił krążek do bramki. - Jedna z najważniejszych i najładniejszych bramek w sezonie. Cieszę się, że wpadło, bo nikt nie lubi strzelać karnych. Od pierwszej minuty to była ciągła walka. Zresztą jak zawsze. Mam nadzieję, że w piątek w Toruniu wzbijemy się na wyżyny swoich możliwości i zapewnimy sobie utrzymanie w lidze - powiedział szczęśliwy strzelec.

Zagłębie Sosnowiec - TKH Toruń 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, d. 1:0)

Bramki: 1:0 Twardy - Kozłowski (11.), 1:1 Suchomski - Proszkiewicz (27.), 2:1 Wieloch - Kowalówka (33.), 2:2 Morawiecki (40.), 3:2 Bernat - Piekarski (64.).

Zagłębie: Radziszewski; Rutkowski - Cholewa, Kotuła - Banaszczak, Kowalówka - Piekarski; Kuźniecow - Bernat (2) - Puzio (2), Kozłowski - Zachariasz - Twardy, Chabior - Podsiadło - Wieloch.

Kary: 4 i 8 min. Stan rywalizacji: 2:2 (gra się do trzech zwycięstw).

Jeśli sosnowiczanie wygrają piąty mecz, to w rywalizacji o V miejsce spotkają się z GKS Tychy
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Oświęcimianka 2003-03-05, 10:02 am

Moze to kogoś zdziwi że dziewczyna interesuje się meczami hokeja ale kocham hokej.
Chciałam wam powiedziec ze razem z wami kibicuje Zagłębiu i mam nadzieje że w piątek pokonaja złą passe w Toruniu i chłopcy poprowadzą drużyne do zwyciestwa i tym samym utrzymają się.
Zagłebie do boju :roll: bo Unia i tak pewnie w tym sezonie bedzie MISTRZEM!!! :lol:
Oświęcimianka
 

mecz

Postprzez olo69 2003-03-05, 9:07 pm

zgadza sie , byłem, miód i mleko piłem,(a raczej niedobre tyskie w akslu), mecz wyrównany Zagłebie gra dużo lepiej niż miesiąc temu przede wszystkim odzyskali szybkość, gdyby Toruń miał gorszego bramkarza już byłoby po zawodach, Radziszewski wina przy drugiej bramce, Bernat piekna bramka w dogrywce (odkupił głupią karę z pierwszej tercji- Zagłebie straciło wtedy bramkę) PS według mnie drugą bramkę strzelił POdsiadło, natomiast pierwsza to był samobój Morawieckiego (wBił nogą po strzale bodajże Twardego)
olo69
 

Kibice

Postprzez bankier 2003-03-06, 7:57 am

NO cóż nam Kibicom pozostaje tylko wiara... wiara w sukces Zagłębia na lodowisku w Toruniu!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez NHK12 2003-03-06, 4:29 pm

Moze zabawimy sie w wytypowanie piątkowego meczu z Toruniem.Rozum podpowiada zwycięstwo Torunia serce zas Zagłebia. 4:3 dla Zagłębia.
ZAGŁEBIE FOREVER
NHK12
 

Postprzez prezes 2003-03-06, 7:54 pm

Wygramy w karnych! A jedynego gola strzeli Podsiadło!
sam nie wierzę w to co piszę :wink:
prezes
 

Postprzez Kamilsts 2003-03-06, 8:31 pm

2-2 a w karnych 1-0 dla ZAGŁĘBIA !!!!!!!!!

Ale niejestem pewien :-)
Chociaż Wisła z Lazio mi weszła :-) Postawiłem na Lazio odebrałem dziś 55 zł :-) poza tym miałem jeszcze Bayern i Osasune Mallorca :-)
Na drugim miałem Wisłe na kuponie ale nie weszła musiałem się ubezpieczyć tym Lazio tak czułem że z remisu nici .
Kamilsts
 

Postprzez ^m@rcin^ 2003-03-06, 8:41 pm

Kamilsts napisał(a):2-2 a w karnych 1-0 dla ZAGŁĘBIA !!!!!!!!!

Ale niejestem pewien :-)
Chociaż Wisła z Lazio mi weszła :-) Postawiłem na Lazio odebrałem dziś 55 zł :-) .


Kamilsts no to masz kase na skladke :D
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Kamilsts 2003-03-06, 9:04 pm

Jak tylko zobaczyłęm że jest odpowiedź w tej sprawie to domyśliłem się o co będzie ci chodzić:-)
Już pisałem tyle co na składkę dam :-)
Więcej narazie nie bo w piątek impreza a w sobotę Dzień Kobiet ! :-)
Kamilsts
 

5 mecz - wynik po 1 tercji

Postprzez krzysiu 2003-03-07, 6:58 pm

2:1 dla torunia
po kazdej tercji wynik i strzelcy bramek na stronie. Zapraszamy!

http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

6:3

Postprzez bankier 2003-03-07, 9:03 pm

teraz krynica... szkoda, że nie udało się zapewnić utrzymania wcześniej - moim zdaniem o wynikach kolejnych spotkań z toruniem decydowała postawa bramkarzy. niestety - nasi puścili więcej bramek... szkoda. jednak utrzymanie w lidze jest realne!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez prezes 2003-03-07, 9:33 pm

wiedziałem, że tak będzie. jebane pierniki - tak ich nie lubię!
Może w niedziele cos pokrzyczymy? Przydalby sie doping bo inaczej kiepsko bedzie.
prezes
 

Postprzez NHK12 2003-03-07, 9:39 pm

No i stało sie to co przewidywałem , tyły z Toruniem,a teraz walka o utrzymanie z Krynicą , z którą tez nie najlepiej nam idzie .Mam nadzieje ze nasi chłopcy wzniosą sie na wyżyny i ogramy Krynicę .Pozdro dla fanatyków Zagłebia. Już sie zbliza dzień prawdy 15 marca . Mam nadzieje ,a raczej jestem przekonany , że bedzie to dzień zwycięstwa naszej ukochanej drużyny.
ZAGŁEBIE FOREVER
NHK12
 

Postprzez Kamilsts 2003-03-07, 9:46 pm

Szkoda :-( ale to już za nami . Osobiście uważam że Krynicę przejdą bez większych problemów chociaż niedawno przegrali i tam . Oby się utrzymali!
Kamilsts
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników