polonia bytom vs Zagłębie Sosnowiec ... kiedy ?!

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez Gość 2004-02-14, 10:00 pm

Kibic Polonii Bytom napisał(a):Po dzisiejszym meczu można stwierdzić ze wasz klub i hokej w miescie to prawdziwe dno.... Wynik 6:0 mówi sam za siebie, dziwi mnie też brak przyjazdu was czyli jak zawsze mówicie wiernych kibiców swojego klubu... Żal mi was i wasz hokej... pozdro ! moze lepiej bedzie jutro... ;)



Żal mi jest ciebie. Chyba się nie spodziewałeś że przyjedziemy pod waszą halę żeby postać i nie wejśc do środka. Przy tym może zarobić jakimś smarem od idiotów rzucających z okien. Podniecaj się dalej bo pozostał wam tylko hokej o piłce nożnej możecie zapomnieć.HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
Gość
 


Kibic Polonii Bytom

Postprzez Gość 2004-02-14, 10:07 pm

z jednej strony masz racje ale popatrz na to inaczej...u was na mecz srednio przychodzi 250 ludzi (źródło hokej.pl) a u nas np dzisiaj było 700...po co mamy przyjezdzac zeby patrzec na emerytow i dzieci ktorzy są na waszych meczach??? ===> jutro tez jest dzien i tez jest mecz...może przyjedziecie....albo znajdziecie inną wymowke POZDRO !
Gość
 

Postprzez Kibic Polonii Bytom 2004-02-14, 10:11 pm

sorry ja sie nie podniecam bo u nas az tak super nie jest tylko zal mi waszego klubu który sie tak stoczył na dno.... u nas hokeisci grają za darmo dla kibicow i mają jakies aspiracje czy ambitne plany i mogą liczyć na kibicow.... Liczby mówią same za siebie co to jest 250 ludzi na mecz ????????
Kibic Polonii Bytom
 

Re: Kibic Polonii Bytom

Postprzez ^m@rcin^ 2004-02-14, 10:14 pm

Anonymous napisał(a):z jednej strony masz racje ale popatrz na to inaczej...u was na mecz srednio przychodzi 250 ludzi (źródło hokej.pl) a u nas np dzisiaj było 700...po co mamy przyjezdzac zeby patrzec na emerytow i dzieci ktorzy są na waszych meczach??? ===> jutro tez jest dzien i tez jest mecz...może przyjedziecie....albo znajdziecie inną wymowke POZDRO !


Tylko roznica jest taka ,ze u nas mecz sa rozgrywane przy zamknietym lodowisku nie ma plakatow biletow ochrony to i nie ma kibicow.
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Gość 2004-02-14, 10:16 pm

Kibic Polonii Bytom napisał(a):sorry ja sie nie podniecam bo u nas az tak super nie jest tylko zal mi waszego klubu który sie tak stoczył na dno.... u nas hokeisci grają za darmo dla kibicow i mają jakies aspiracje czy ambitne plany i mogą liczyć na kibicow.... Liczby mówią same za siebie co to jest 250 ludzi na mecz ????????



Człowieku zastanów się skąd te liczby bo u nas jest przecież oficjalnie rozgrywa się mecze bez udziału publiczności bo nie ma kasy na ochronę.

A na drugi raz się lepiej doinformuj.

A po co my mamy przyjezdzac zeby zobaczyc te 700 osob
nie osmieszaj sie juz swoimi wypowiedziami.
Gość
 

Postprzez Kibic Polonii Bytom 2004-02-14, 10:23 pm

wiecie Co ? ja normalnie staram sie pisać a wy odpowiadacie agresją... pisze o braku waszych kibiców z tego wzgledu ze czesto chwalicie sie to jacy to nie jestescie "wierni" po drugie po co ochrona jak by i tak wiecej kibiców nie bylo u was... sorry ale jak to są samo dzieciaki i starzy ludzie...zresztą podsumowując krotkie pytanie krotka odpowiedź przyjedziecie jutro ?????????????? (zapewnie odpowiedz bedzie negatywna bo jak to jakis wierny kibic stwierdził po co przyjezdzać zeby zobaczyc 700 osób)
Kibic Polonii Bytom
 

Postprzez Gość 2004-02-14, 10:30 pm

Kibic Polonii Bytom napisał(a):wiecie Co ? ja normalnie staram sie pisać a wy odpowiadacie agresją... pisze o braku waszych kibiców z tego wzgledu ze czesto chwalicie sie to jacy to nie jestescie "wierni" po drugie po co ochrona jak by i tak wiecej kibiców nie bylo u was... sorry ale jak to są samo dzieciaki i starzy ludzie...zresztą podsumowując krotkie pytanie krotka odpowiedź przyjedziecie jutro ?????????????? (zapewnie odpowiedz bedzie negatywna bo jak to jakis wierny kibic stwierdził po co przyjezdzać zeby zobaczyc 700 osób)


A co sie tak podniecasz tym czy przyjedziemy czy nie.

Co musisz wiedziec czy przygotowac worki ze smarem czy nie.

Daj sobie luz koles.

Nawet jak przyjedziemy to nas nie wpuszczą, więc odpowiedz jest prosta nie.

I spadaj na inne fora pisac jacy to nie jestesmy wierni swojej druzyniue

Bo nie pamietam zebys byl u nas

Nawet jak gralismy wczesniej w tej samej lidze.

Koles wiec skoncz bo robi sie to nudne
Gość
 

Postprzez Polonia Bytom 2004-02-14, 10:33 pm

Jak chcesz ale i tak dałem wam wiele do zrozumienia.... WiELKIE POZDRO DLA WAS ;) THE END
Polonia Bytom
 

Postprzez ATR 2004-02-15, 10:03 am

Powiem krótko: JEBAĆ POLONIĘ BYTOM!
ATR
 
Posty: 388
Dołączył(a): 2004-02-06, 12:22 pm
Lokalizacja: Zagórze

Postprzez LTMario 2004-02-15, 10:56 am

widze ze zrobił sie tutaj zlot kibiców Polonii Bytom :D aa ja powiem tak może Hokej wiekszosc z nas odpuscila :D

ALE SPOTKAMY SIE NA LUDOWYM I ZOBACZYMY ILE WAS PRZYJEDZIE NAS W BYTOMIU KOLO 800 A WAS NA LUDOWYM ??????
LTMario
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2003-04-27, 2:39 pm
Lokalizacja: 100 Lecie

Postprzez POLONIA BYTOM FAN 2004-02-15, 10:58 am

A co sie tak podniecasz tym czy przyjedziemy czy nie.

Co musisz wiedziec czy przygotowac worki ze smarem czy nie.

Daj sobie luz koles.

Nawet jak przyjedziemy to nas nie wpuszczą, więc odpowiedz jest prosta nie.

I spadaj na inne fora pisac jacy to nie jestesmy wierni swojej druzyniue

Bo nie pamietam zebys byl u nas

Nawet jak gralismy wczesniej w tej samej lidze.

Koles wiec skoncz bo robi sie to nudne[/quote]


My nie przyjezdzamy do was z jednego powodu - OFICJALNIE MECZE SA BEZ PUBLICZNOSCI A LODOWISKO NIE SPELNIA WYMOGOW BEZPIECZENSTWA

NIE IWDZE POWODU DLA KTOREGO NIE MIELI BY WAS NIE WPUSCIC. nasze lodowisko mimo ze to "stodoła" jest dobrze przygotowana WIEC TO NIE JEST WYTLUMACZENIE.
KLATKA+OCHRONA+POLICJA=WASZE BEZPIECZENSTWO(PZHL)

I SKONCZCIE JUZ O TYM SMARZE, PEWNIE ZADEN Z WAS NIE ODCZUL TEGO NA WLASNEJ SKORZE ANI NIE WIDZIAL. USLYSZELISCIE COS AM OD KOLEGOW I TERAZ SIE WYZYWACIE.

DLACZEGO WILELKI ZAGLEBIE NIE PRZYJECHALO?? TEORIE MAM NARAZIE DWIE:

1.BARDZIEJ PRAWDOPODOBNA - KTOS ZASIAL POPELINE I ZA POZNO DOWIEDZIELISCIE SIE O TYM ZE MECZE SIE ODBEDA

2. NIE BYLO NAWET ZADNEJ ZBIORKI BO WIADOMO ZE JEST ZA POZNO I NIE ZBIERZE SIE WAS ZA DUZO. A PRAWDA O ZAGLEBIU JEST TAKA; 60 DOBRYCH CHULIGANOW I 1000 PAJACY(M.IN GOWNARZERIA Z FB'03 NAPINAJĄCA SIE Z ZA PLOTU), PROPORCJE JAK NIGDZIE !!!
DLA TEGO TYSIĄCA PAJACY WARUNKIEM PODJECIA WYJAZDU JEST DUZA LICZBA PRZYNAJMNIEJ Z 400 BO INACZEJ SA WYSRANI I TYLE !!!

MOZECIE SOBIE POBLUZGAC, A JESLI CHCECIE COS WYTLUMACZYC TO ZAPRASZAM DZISIAJ NA 18:00
POLONIA BYTOM FAN
 

:)

Postprzez ^m@rcin^ 2004-02-15, 11:07 am

POLONIA BYTOM FAN napisał(a):
My nie przyjezdzamy do was z jednego powodu - OFICJALNIE MECZE SA BEZ PUBLICZNOSCI A LODOWISKO NIE SPELNIA WYMOGOW BEZPIECZENSTWA

NIE IWDZE POWODU DLA KTOREGO NIE MIELI BY WAS NIE WPUSCIC. nasze lodowisko mimo ze to "stodoła" jest dobrze przygotowana WIEC TO NIE JEST WYTLUMACZENIE.
KLATKA+OCHRONA+POLICJA=WASZE BEZPIECZENSTWO(PZHL)

I SKONCZCIE JUZ O TYM SMARZE, PEWNIE ZADEN Z WAS NIE ODCZUL TEGO NA WLASNEJ SKORZE ANI NIE WIDZIAL. USLYSZELISCIE COS AM OD KOLEGOW I TERAZ SIE WYZYWACIE.

DLACZEGO WILELKI ZAGLEBIE NIE PRZYJECHALO?? TEORIE MAM NARAZIE DWIE:

1.BARDZIEJ PRAWDOPODOBNA - KTOS ZASIAL POPELINE I ZA POZNO DOWIEDZIELISCIE SIE O TYM ZE MECZE SIE ODBEDA

2. NIE BYLO NAWET ZADNEJ ZBIORKI BO WIADOMO ZE JEST ZA POZNO I NIE ZBIERZE SIE WAS ZA DUZO. A PRAWDA O ZAGLEBIU JEST TAKA; 60 DOBRYCH CHULIGANOW I 1000 PAJACY(M.IN GOWNARZERIA Z FB'03 NAPINAJĄCA SIE Z ZA PLOTU), PROPORCJE JAK NIGDZIE !!!
DLA TEGO TYSIĄCA PAJACY WARUNKIEM PODJECIA WYJAZDU JEST DUZA LICZBA PRZYNAJMNIEJ Z 400 BO INACZEJ SA WYSRANI I TYLE !!!

MOZECIE SOBIE POBLUZGAC, A JESLI CHCECIE COS WYTLUMACZYC TO ZAPRASZAM DZISIAJ NA 18:00



Jak nasze Lodowisko nie spelnia wymogow to wasze napewno spelnia:)

Gowniarzem to chyba sam jestes !!
Ostatnio edytowano 2004-02-15, 11:14 am przez ^m@rcin^, łącznie edytowano 1 raz
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez amstat 2004-02-15, 11:10 am

Ty ziomus to przekaz swoim chuliganom, ze na kilku stronach internetowych pisze, ze prosimy Was oficjalnie byscie odezwali sie w sprawie spotkania przy piwku....a nie piszesz mi tu wywody na temat kibicow Zagłebia.Masz ochote to spotkaz ta 60 osobowa grupe pijakow napinajacych sie spod krat....chyba, ze boicie sie o walsnie bezpieczenstwo...
Narra
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez amstat 2004-02-15, 11:11 am

a Ty marcin przestan zawierac glos w pewnych sytuacjach i pozostaw to milczeniu...
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Ader 2004-02-15, 11:31 am

koniec glupich dyskusji z polonią na ten i inne tematy bo przez to stajemy sie takimi samymi palantami jak oni koniec wszelakich dyskusji
ŻABA
Ader
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 2192
Dołączył(a): 2003-02-13, 8:48 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników