Play off

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Play off

Postprzez bankier 2003-02-03, 9:43 pm

Piszę bo komentarz autorów strony hokejowej trochę mnie "poruszył" Cytat: ...Porażka "Katehetów" oznacza, że Zagłębie już niemal na pewno przystąpi do play-off z siódmego miejsca, a to oznacza dwa mecze w Toruniu, gdzie jeszcze nie wygraliśmy... Mimo słabych wyników nasi hokeiści moga zdobyć jeszcze 9 punktów - tak samo jak ich rywale z Torunia. Ale, Zagłębie gra u siebie z KTH i Toruniem oraz wyjazd w ostatniej kolejce do Oświęcimia. Toruń natomiast podejmuje Tychy (walka o czwórkę - mecz być albo nie być), potem przyjeżdza doi nas, a w ostatniej kolejce gra ze Stocznią. Teoretycznie ostatni mecz może mieć duże znaczenie. Jeśli Stocznia nie będzie pewna awansu przed ostatnią kolejką (wcześniej gra a w Katowicach oraz u siebie z Tychami) - to mecz w Toruniu będzie dla gdańszcza ostatnią szansą na awans. Reasumując, jesli wygramy dwa najbliższe mecze - z KTH i Toruniem - a hokeiści z miasta pierników nie zdobędą punktów z walczącymi o czwórkę Tychami i Stoczniowcem to Zagłębie przystąpi do Play Off z wyższej pozycji.
Tyle matematyki - TERAZ PO PROSTU TRZEBA ZACZĄĆ GRAĆ W HOKEJA A NIE ŚLIZGAĆ SIĘ NA LODZIE. JEŚLI W TRAKCIE PRZERWY TRENER NAHUŃKO NIE ZNAJDZIE JAKIEGOŚ CUDOWNEGO LEKU TO O UTRZYMANIE BĘDZIE BARDZO CIĘŻKO. Pozdro! mam nadzieję, że kibice nie zawiodą i przyjda na mecz w niedzielę (z Toruniem).
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


sprostowanie

Postprzez bankier 2003-02-03, 9:46 pm

Niedziela 16 lutego :)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WOJTEK 2003-02-06, 1:59 pm

A JA MYŚLĘ,ŻE CHUJE Z TORUNIA DOGADAJĄ SIĘ ZE STOCZNIOWCEM BO STOCZNIOWCY WYJEBIĄ TYCHY WCZEŚNIEJ.ALE TO TYLKO WINA NASZYCH HOKEISTÓW.BO PAMIĘTAM CZAS GDY MIELI OLBRZYMIĄ PRZEWAGĘ.A TAK...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Play off

Postprzez Gość 2003-02-06, 10:34 pm

Myślę że czekają nas baraże....tyle dobrze że{najprawdopodobniej}z Cracovią-nie wierzę w to że hokeiści po takiej grze jak ostatnio przejdą cudowną przemianę.
Gość
 

Postprzez prezes 2003-02-06, 11:08 pm

Stary nie ma żadnych baraży!
Z ekstraligi spada jeden zespół i jeden też awansuje (oby to byla Cracovia, albo Polonia).
prezes
 

Postprzez Fan 2003-02-06, 11:41 pm

Tak jak mowi Wojtek sami sa sobie winni. Ale to nie tylko hokeisci tak robia. W koncu sie uczyli od kolegow pilkarzy :D :D :D
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-02-08, 1:21 am

Tak bo wszedzie sie sprzedaja tylko u nas wielcy sprawiedliwi sa
Gość
 

odnośnie ..... z Torunia

Postprzez mim 2003-02-12, 6:14 pm

Cwelu jeden Toruń nie musi się z nikim dogadywać.
Stocznia może mieć nóż na gardle,ale będzie jej bardzo ciężko zdobyć punkty w Toruniu.W tym sezonie jeszcze im się nie udało wygrać w mieście pierników.
Tak na marginesie to martw siÄ™ lepiej o mecz z Toruniem u siebie.
Czytałem Wasze /nie których/ wypowiedzi jeszcze jak mieliście sporo punktów przewagi.Gdzie są te cwaniaki, które na luzie widziały szóste miejsce przed play off?
mim
 

Postprzez Kamilsts 2003-02-12, 10:10 pm

Mim ?? Ty tutaj od cwelów odrazu.
Bez takich .
Kamilsts
 


Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników