Sielec Sosnowiec amatorzy- Mistrzowie Polski- Kto im pomorze

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Sielec Sosnowiec amatorzy- Mistrzowie Polski- Kto im pomorze

Postprzez gościu 2003-12-01, 5:35 pm

no kto jest lepszy w Polsce? a pieniędzy też nie mają a grają i chcą wygrywać to są zawodnicy sama klasa!!!
gościu
 


Postprzez Sadek 2003-12-01, 5:48 pm

To jest naprawde klasa.Oby swoją karierę dalej rozwijali i może jush nie długo zobaczymy ich w NHL.Oby.

pozdro.
Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez krzysiu 2003-12-01, 6:31 pm

Trzeba zadać sobie pytanie gdzie się kończy amatorka, a gdzie zaczyna sport wyczynowy. Ja bym wolał, żeby ktoś pomógł drużynie koszykarzy lub hokeistów Zagłębia niż drużynom amatorskim.

Nic nie mam do amatorów, ale jak ich nie stać to po prostu niech nie grają albo znajdą sobie sponsora. To jest ich hobby, a z reguły jak kogoś nie stać na przyjemności to po prostu z nich rezygnuje.

To całkiem inna sytuacja niż z koszykarzami i hokeistami Zagłębia, któym ktoś obiecał w umowach konkretne pieniądze i się z tych umów nie wywiązuje.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Madball 2003-12-01, 6:39 pm

krzysiu napisał(a):Trzeba zadać sobie pytanie gdzie się kończy amatorka, a gdzie zaczyna sport wyczynowy. Ja bym wolał, żeby ktoś pomógł drużynie koszykarzy lub hokeistów Zagłębia niż drużynom amatorskim.

Nic nie mam do amatorów, ale jak ich nie stać to po prostu niech nie grają albo znajdą sobie sponsora. To jest ich hobby, a z reguły jak kogoś nie stać na przyjemności to po prostu z nich rezygnuje.

To całkiem inna sytuacja niż z koszykarzami i hokeistami Zagłębia, któym ktoś obiecał w umowach konkretne pieniądze i się z tych umów nie wywiązuje.


Zgadzam się w 100 %.
Madball
 
Posty: 247
Dołączył(a): 2003-10-05, 5:09 am
Lokalizacja: S-c Kazimierz Górniczy

Postprzez BrzydaL 2003-12-03, 10:43 pm

pozdro dla chlopakow z amatorow znam niektorych spoko ziomki :)
BrzydaL
 
Posty: 918
Dołączył(a): 2003-11-26, 10:08 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie S-c

Postprzez GeNeRaŁ PaMpErS 2003-12-04, 10:03 pm

no i ja podzielam wasze zdanie

BrZyDaL wielkie ello (Siwy - Środula)
GeNeRaŁ PaMpErS
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2003-11-27, 11:06 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Środula

Postprzez gracz 2003-12-18, 12:41 am

drogi Krzysztofie jeśli uważasz zę sport amatorski nie jezt potrzebny to jesteś w błędzie. Jest to lepszy sposób na spędzanie czasu wolnego niż siedzenie w barze i popijanie piwska. Przyjdź i zobacz to się przekonasz że to nie zabawa tylko poważny hokej a to że nie mamy kasy nie oznacza, że przestaniemy grać. A jeśli nam ktoś pomoże to nie twoja sprawa i na pewno te pieniądze będą lepiej zagospodarowane niż pieniądze zainwestowane w kieszeń prezesa pierwszej ligi!!!
A poza tym to byś się zainteresował naszą drużyną i napisał jakąś wzmianke POZYTYWNĄ o nas i z pewnościa to nam pomoże w dalszej karierze naszej drużyny!!!
pozdrawiam
gracz
 

Postprzez Jarek 2003-12-18, 8:58 am

Jeżeli chcesz żebyś my coś napisali na stronie o was to , wyślij nam informacje na ten temat. Jest e-mail na stronie po to żeby się z nami kontaktować. Jeżeli będą to ciekawe informacje to chętnie o was napiszemy.
Pozdrawiam
Jarek
 

Sielec

Postprzez carlos 2004-01-04, 1:37 pm

A JA TROSZKE Z INNEJ BECZKI, CHODZI MI O TO CZY MOŻNA BY CHODZIĆ SOBIE NA TRENINGI DRUŻYNY SIELCA ? KIEDYŚ TAM BAIŁEM SIĘ W HOKEJ, DUZO BY ZAPEWNE TRZEBA SOBIE PRZYPOMNIEC ALE CHCIAŁBYM Z CHŁOPAKAMI TRENOWAĆ. NIE WIECIE CZY TO MOŻLIWE ?
carlos
 

Postprzez bajus 2004-01-18, 10:42 pm

bajus
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2004-01-18, 10:37 pm
Lokalizacja: murcki city

Postprzez DOD 2004-01-19, 11:20 am

A ja zapraszam na stronkę www.murcki.com do działu sport, gdzie możecie zobaczyc dużo informacji na temat ligii amatorskiej i fotorelacje z meczy Maksa:

http://www.murcki.com/pl/galeria/sport.html[url]

gdzie możecie znaleźć takie zdjęcia jak te:

http://www.murcki.com/pl/galeria/foto/s ... 003_03.jpg[img], a nawet filmiki z meczy....

Serdecznie zapraszam !!!![/img][/url]
DOD
 

Postprzez DOD 2004-01-19, 11:21 am

A ja zapraszam na stronkę www.murcki.com do działu sport, gdzie możecie zobaczyc dużo informacji na temat ligii amatorskiej i fotorelacje z meczy Maksa:

http://www.murcki.com/pl/galeria/sport.html

gdzie możecie znaleźć takie zdjęcia jak te:

Obrazek

a nawet filmiki z meczy....

Serdecznie zapraszam !!!!
DOD
 

dod

Postprzez gościu 2004-01-19, 11:35 pm

dod może rozgłaszaj sobie w katowicach swoje nędzne zdjęcia! i tak was sielec pyknie pewnie w mistrzostwach więc szkoda zachodu
pozdrawiam
gościu
 

Postprzez DOD 2004-02-04, 8:51 am

Masz lepsze zdjęcia koleś to sie pochwal !!!!! A zobaczymy kto was pyknie !!! Bo mecz już wkrótce !!!!
DOD
 

Postprzez amstat 2004-02-04, 9:54 am

DOD sram na Hanysowo, a pyka to sie faje wodna
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników