GKS TYCHY - ZAGLEBIE 11:0

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

nasi hokeisci

Postprzez NHK 12 2003-01-27, 7:52 pm

to co pokazali to wstyd , a miarka sie przebrała w tychach .Panowie zastanówcie sie co wy robicie
ZAGŁĘBIE FOREVER
NHK 12
 


gks tychy -zagłebie 11-0

Postprzez NHK 12 2003-01-27, 7:54 pm

to co pokazali to wstyd , a miarka sie przebrała w tychach .Panowie zastanówcie sie co wy robicie
ZAGŁĘBIE FOREVER
NHK 12
 

Postprzez prezes 2003-01-27, 8:32 pm

Sam już nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Wiem, że nasi hokeiści (niektórzy na pewno) mają za uszami - patrz mecz z Podhalem przegrany 3:8 - byl obstawiony na 100 procent.
Mecze z Katowicami i Tychami przegrali bo są słabi, bo im nie płacą, bo poprostu im sie nie chce. Tydzień w opóżnieniu wypłat to jak na polskie warunki naprawde nie długo. Z drugiej jednak strony takie problemy to dla nich chleb powszedni i to już od wielu lat. Od momentu reaktywacji STH i prezesa pożal się Boże Sobczyńskiego ciągle są problemy. Nasi hokeiści nie wierzą już nikomu.
A teraz cos optymistycznego -
Ponoć obnizka formy to efekt cięzkich treningów jakie ostatnio zaplikował naszym gwiazdom trener Nahunko. oBy tak bylo bo play off coraz blizej.
prezes
 

Sytuacje podbramkowa

Postprzez bankier 2003-01-27, 11:48 pm

Co ja mogę powiedzieć zawodnikom, którym nie płaci się od miesięcy? Jak mam do nich dotrzeć? Jak wymagać maksymalnego wysiłku, skoro mają zaprzątnięte głowy zupełnie czym innym?"-pyta bezradnie trener Nahunko.
Te słowa moge z jednej strony zrozumieć, ale z drugiej - taki jest polski hokej - więc dlaczego jednym się chce choć nie dostają kasy (Katowice) a innym nie? I to w chwili kiedy ktoś chce wyłożyć pieniądze (może niewielkie, ale jednak) na drużynę hokejową w Sosnowcu? I jeszcze przy rosnącym zainteresowaniu kibiców? To są pytania na które chyba nikt nigdy nie udzieli konkretnej odpowiedzi.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-01-28, 1:32 pm

bankier a moze zapytasz sie samego prezesa STH Zaglebia ?? he moze odpowie Ci ale zreszta wiadomo jaka jest sytuacja w klubie nie oszukujmy sie jest zle i tyle a szkoda :roll:
Gość
 

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników