ZAGŁĘBIE-GKS

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

ZAGŁĘBIE-GKS

Postprzez Leyton 2003-01-24, 10:18 pm

Gratulacje dla grupy Ultras: dobry doping i kolorowa oprawa meczu sprawiły, że nie usnąłem. Hokeiści niestety przeszli obok meczu. Przykro to mówić, ale oddali mecz BEZ WALKI. Moim zfdaniem hokreiści - wstyd, kibice - PIĄTKA Z PLUSEM.
Leyton
 


Postprzez grzechu 2003-01-24, 10:28 pm

A czemu nie 6 :D ? Sam jestem ciekaw ja to wszystko wygladalo z drugiej stroyn trybun. Niech sie wypowie ktos kto tam sieidzal, a konkretnie na temat kartonow w barwch i nowych transparentow.
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Postprzez MuMiN 2003-01-24, 10:36 pm

Grzechu kartony wyszly spoko (mnie osobiscie nie podobal sie napis bo byl krzywo) a tak ponadto to pierwsza sosnowiecka kartoniada wygladala przyzwoicie. Na meczu z Piastem zrobimy cos konkret. Pozdro
MuMiN
Kuba Wojewódzki
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2003-01-01, 12:41 pm
Lokalizacja: Z Doliny ...

Postprzez Leyton 2003-01-24, 10:47 pm

grzechu napisał(a):A czemu nie 6 :D ? Sam jestem ciekaw ja to wszystko wygladalo z drugiej stroyn trybun. Niech sie wypowie ktos kto tam sieidzal, a konkretnie na temat kartonow w barwch i nowych transparentow.

Właśnie siedziałem po drugiej stronie i DUŻE UZNANIE dla tego co dzisiaj zrobiliście!!! Dobry doping i świetne pokazy ultras. Flagi na kijach i napis. Wszystko DUŻE OOOOKKKK!!! Ale na 6 zasługiwał tylko doping na meczach w latch 80-tych. Może jestem stary zgred, ale nieco starsi kibice na pewno przyznają mi rację. Tego nawet nie da się opowiedzieć!!! Szacunek i pozdro !
Leyton
 

foty z mecvzu

Postprzez ^m@rcin^ 2003-01-24, 10:51 pm

^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Gość 2003-01-24, 10:51 pm

na moje oko z przeciwleglej trybuny:

doping 5- (zawsze mmoze byc lepiej no ale przy wyniku 0:4 ciezko o huraganowy doping, do tego momentu bylo zajebiscie)

oflagowanie 4 (git pomysl z flaga "Zagłębie Sosnowiec" za bramka i zajbisty klimat z flagami na kijach "Polska bez Slaska" i pozostalymi)

styropian 4+ - wszystko gitara tylko raz podczas napisu "Ultras Zagłębie" wyszlo "Ultraz Zagłębie" :))) no i generalnie bylo widac ze ci co trzymali literki "S" mieli nie lada problem :))

zimne ognie 5 - ekstra bardzo dobry element oprawy

raca + wulkany 6 - po prostu zajebiscie - kulminacja

kartony i "sektorowka" ;)) tez bardzo ladne

w sumie oprawa wyszla ZAJEBISCIE - oby tak dalej chlopaki tak trzymac

Pozdro
Gość
 

Postprzez Anonim 2003-01-24, 11:29 pm

Ja regularnie siedze po drugiej stronie i powiem kroto dzieki chlopaki ze jestescie i ze potraficie tak barwnie i kolorowo dopingowac nawet przy tak kiepskiej i bezbarwnej grze naszych zawodnikow jak dzisiaj. Wielkie slowa uznania dla was!!!!!!
Anonim
 

Postprzez prezes 2003-01-24, 11:36 pm

Oprawa byla zajebista. Obok mnie siedzial gosc z Katowic i szczena mu opadla - pytal czy u nas tak zawsze. No to nie wyprowadzalem go z bledu.
Co do meczu. Slaba pierwsza tercja, dobra ale nieskuteczna druga. W trzeciej tercji to byl kabaret, co strzal to gol. Szkoda ze nasi hokeisci maja takie wahania formy. Bez kontuzjowanych Puzio i Kuzniecowa to juz nie byla gra. Obym sie mylil, ale o utrzymanie bedzie ciezko.
Krynica poskladala sie do kupy i maja sklad porownywalny do naszego.
prezes
 

zajebjoza

Postprzez jasju 2003-01-25, 12:19 am

Oprawa udala sie, starania grupy BRIGADE :) ULTRAS nie poszly na marne. Wszystko bylo wporzo, doping, kartony, flagi, transparenty, sektorowka i napis spox. Najciekawszy byl moment odpalenia wolkanow i racy. Jedyny minus to napis ULTRAS ZAGLEBIE ze steropianu - litery przez kibicow byly trzymane niestarannie. Ale tak pozatym bylo zajebiscie. ULTRAS tylko tak dalej, a bedzie was znala cala Polska, tylko zeby wam slawa do glowy nie uderzyla :)
jasju
Niwka Fans
 
Posty: 214
Dołączył(a): 2003-01-11, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

no cóż...

Postprzez bankier 2003-01-25, 12:54 pm

Jak na ironię - kiedy Grupa Ultras przygotuje niebanalną oprawę, której nie znajdzie człowiek na innym lodowisku w naszym kraju - to hokeiści swoją grą zniechęcają kibiców do przychodzenia na mecze! Szkoda bo ciężko jest mi namówić kumpli do przyjścia na mecz jeżeli zawodnicy tracą w łatwy sposób 5 bramek w trzecie tercji. Niestety na mecze przychodzi się aby zobaczyć zwycięstwo swojej drużyny - a jeśli do tego jest ekstra oprawa - to człowiek wraca na następny mecz! Jeśli nasi hokeiści nie potrafią wykrzesac z siebie odrobiny waleczności - to przepraszam, niech zajmą sie innym sportem. Z drugiej jednak strony to GKS jest o wiele lepszy (oczywiście hokejowo). Mam nadzieję, że nasi zawodnicy wyciągną z tej porażki jakieś wnioski i sprawią, że bedziemy mieli z nich pociechę w przyszłym sezonie (mam nadzieję, że się utrzymają) - ps. niech ktoś napisze jaki jest regulamin rozgrywek (ile druzyn spada, czy są baraże). Pozdro!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-01-25, 1:03 pm

Bylo pieknie pod czas jak byly wulkany poszedlem na druga strone no i mi k***a szczeka opadla !!!!!!!! dreszcze emocji aby tak dalej !!! Tak sie bawi Zaglebie !!!!!! Tylko Zaglebie !!!!
Gość
 

Postprzez Gość 2003-01-25, 1:13 pm

Widze ze kazdemu sie podobal pokaz ULTRAS ale gdy koles z grupy chodzil zbierac kase to tylko ja mu wrzucilem a stalo obok z 20 osob. Ludzie jesli kazdy z Was rzuci 2 zl. to niezbiednieje a grupa ultras te pieniadze napewno wykorzysta!!! A tak poza tym ile scie zebrali??
Gość
 

Postprzez Rynek 2003-01-25, 1:19 pm

Ten ostatni post ja pisalem ale niewiem czemu niezostalem zalogowany??
Rynek
Obserwowany
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2003-01-03, 6:25 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez MuMiN 2003-01-25, 1:25 pm

W imieniu swoim i grupy dziekuje za ciepłe slowa odnosni oprawy. Staramy sie aby mecze w Sosnowcu byly ciekawe nie tylko na boisku czy tafli ale takze na trybunach. Co do pieniedzy zebranych na meczu z GKS- suma jest nie znana- pieniadze były zbierane do skarboniki ktorej nie da sie otwierac i zamykac, jednyne wyjscie to ja rozwalic wiec narazie stoi nienaruszona wypelniona monetami w polowie - gdy zostanie "otwarta" poinforumujemy ile bylo w niej kasy.
MuMiN
Kuba Wojewódzki
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2003-01-01, 12:41 pm
Lokalizacja: Z Doliny ...

Postprzez amstat 2003-01-25, 2:50 pm

MuMiN

MINUS - powiedzialem cos na temat odpalenia wulkanow.

Pozdrowienia
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników