może będzie lepiej ....

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

może będzie lepiej ....

Postprzez kondi 2003-01-24, 1:31 pm

Oto tekst z dzisiejszej Gazety Wyborczej:
"Peugeoty pojawią się na lodowisku podczas piątkowego meczu Zagłębia Sosnowiec z Katowicami.
To efekt współpracy sosnowieckiego klubu z firmą L'emir - dealerem francuskiej marki z lwem w herbie. Na bandach pojawią się też nowe reklamy firmy z Dąbrowy Górniczej. Prawdopodobnie nie uda się jeszcze zaprezentować nowych granatowych koszulek z logo sponsora.

Strony na razie nie ustaliły, w jakiej kwocie L'emir wesprze budżet Zagłębia. Działacze klubu liczą, że będzie to około 40 proc. miesięcznych wydatków, który wynoszą około 60 tys. zł.

Na razie rzeczywistość jest jednak taka, że sosnowieccy hokeiści znowu nie dostali w terminie bieżących pensji. - Opóźnienie jest, ale niewielkie. Hokeiści wiedzą, że spłacimy ich najpóźniej na początku lutego. Mamy swoich sponsorów, którzy chcą nam pomóc. Cały czas też czekamy na obiecane pieniądze z PZHL [około 70 tys. zł - przyp. red.] - mówi Mariusz Łojas, członek zarządu klubu.

Na mecz z rywalem zza miedzy przygotowują się też sosnowieccy kibice. Fani Zagłębia sami przygotowali plakaty reklamujące spotkanie i rozwiesili je na mieście. Wzór plakatu każdy może sobie ściągnąć z internetowej strony klubu www.zaglebie.sosnowiec.pl.

Dla Gazety

Lechosław Juszczyk

prezes firmy L'emir

Chcę pomóc Zagłębiu. Moja firma już od 11 lat angażuje się w sponsoring sportowy. Zawsze wychodzę z założenia, że im więcej kibiców na meczu, tym mniej chuliganów na ulicach. Młodym ludziom trzeba zaproponować jakąś rozrywkę. Działacze Zagłębia opisali mi sytuację klubu, koszty utrzymania zespołu. Nie spodziewałem się, że hokej jest tak tanią dyscypliną.
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu


Postprzez kondi 2003-01-24, 1:37 pm

ps.
Zwróćcie uwagę, że w tekście powyższym jest reklama Naszej strony Zagłębia :D :D :D
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Nadzieja jest !

Postprzez Gość 2003-01-24, 2:14 pm

Piekny tekst gazety wyborczej. To jest narazie poczatek, nie zapeszajmy. Jesli to prawda to by bylo super. Ale musimy jeszcze z tym poczekac. Ale wiele ma wlasnie na sposora wplyw kibice, to my musimy pokazac ludziom ze w Sosnowu jest pieknie !!, potrafimy sie bawic, dopingowac, zmobilizowac ludzi. Jesli tak dalej potoczy to moze przyciagnac sposorow !! Bo sponsor jest tam gdzie sa ludzie !! wiec do dziela chlopaki dzis pokazemy ja sie bawi Zaglebie !!!!!! Tak sie bawi tak sie bawi ZAAGLEBIEEEE !!!! :D
Gość
 

Co do wypoweidzi Prezesa ...

Postprzez Gość 2003-01-24, 2:19 pm

Dla Gazety

Lechosław Juszczyk

prezes firmy L'emir

Chcę pomóc Zagłębiu. Moja firma już od 11 lat angażuje się w sponsoring sportowy. Zawsze wychodzę z założenia, że im więcej kibiców na meczu, tym mniej chuliganów na ulicach. Młodym ludziom trzeba zaproponować jakąś rozrywkę. Działacze Zagłębia opisali mi sytuację klubu, koszty utrzymania zespołu. Nie spodziewałem się, że hokej jest tak tanią dyscypliną.


Ja bym tego tak powaznie pod uwage nie bral ... wiecie czemu ?? przypomnijce sobie co gadal prezes Zaglebia w Pilke Nozna ten wloch nie wiem jak sie pisze jego nazwisko : ale gdy mu przedstawiono utrzymanie klubu itd itp... tez sie dziwil ze tak tanie ... ahmm prawdzie powiedzawszy ja tej kasy nie widze :/ zeby cos on ladowal moze sie pomylilem jak tak to sorka ... pozdro
Gość
 

Postprzez grzechu 2003-01-24, 2:35 pm

Oczywisice ze bedzie lepiej :!: Widac ze corac wiecej ludzi sie angazuje w sprawy sosnowieckiego hokeja. Slowa uznania naleza sie takze gazecei wyborczej, bo juz nie po raz pierwszy wspomina o naszej akcji nie tylko plakatowania ale i ultras i o tej stronie.
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Postprzez Gość 2003-01-24, 2:40 pm

Grzechu ... poczekamy zobaczymy, to ze gazeta nie raz pisze o naszej akcji, to nie znaczy wcale ze musi byc lepiej. Wiesz gazety czasem lubia urozmaicac zycie czytelnikowi. Wiec ja uwierze wtedy kiedy zobacze. Oby to byla prawda. Nie raz mialo byc tak pieknie a jednak ... No coz moze tym razem sie uda ... Pozdro !! :D
Gość
 

no może bedzie lepiej...

Postprzez bankier 2003-01-25, 12:35 pm

szkoda, że ten sezon jest już "stracony" jeśli chodzi o grę w czwórce. mam nadzieję, że Zagłębie się utrzyma i efety umowy będą widoczne od przyszłego sezonu - tylko niech działecze odpuszczą takich zawonikow jak K. Podsiadło i dadzą szansę młodym:)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-01-29, 9:08 pm

No i tak jak mowilem rozmowy zakonczyly sie fiaskiem i pewnie bedzie gowno z tego ... ale co tam to przeciez Polska Biedna jest eh kapiszon
Gość
 

nie wiem

Postprzez bankier 2003-01-29, 11:00 pm

nie wiem gdzie podać ta wiadomość: "PUZON" ma pęknięte żebro - na razie jest wykluczony z gry. "KUĹšNIA" także dostał kilka dni wolnego - kontuzja kolana. Zobaczymy czy bez kluczowych zawodników Zagłębie będzie potrafiło zmobilizować się i zmazać plamę z Tychów? Oby...
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników