najlepsi odeszli

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

najlepsi odeszli

Postprzez olo69 2003-09-19, 9:55 pm

totalna kapa myślę, że z tymi zawodnikami (Puzio, Kuźniecow, Banaszczak) spokojnie byłby awans
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city


Postprzez weget 2003-09-20, 11:47 am

pewnie i tak by było. nie można jednak zapomnieć o tych zawodnikach, którzy zostali. jest kilku obiecujących juniorów. zobaczymy czy awans jest w zasięgu ręki.
weget
 

Postprzez Franz 2003-09-20, 11:52 am

Na awans trzeba mieć pieniądze. A później utrzymanie klubu w pierwszej lidze też będzie droższe niż w drugiej. Aczkolwiek mam nadzieje że uda nam się awansować i zobaczyć jeszcze kiedyś kawałek dobrego hokeja w Sosnowcu.
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez cezar85 2003-09-28, 1:41 pm

Dokładnie jest tak jak mówi Franz. Co z tego, ze z drugimi ekipami druzyn ekstraligi i SMS'ami bedziemy zdobywac punkty, kiedy sezon trwa dlugo, i w koncu na wierzch wyjdzie problem, ze znowu trzeba grac za darmo...
Znalezienie regularnego sponsora graniczy z cudem, i to nie tylko u nas tak jest ale w kazdym klubie ktory spada i ma takie same problemy (a nawet Krynica czy Katowice, mimo tego ze nie spadli..)..

Trzeba miec jedynie nadzieje, ze przetrwamy, mlodzi sie ograja i w koncu zdolamy nie tylko awansowac do Ekstraligi, ale sie w niej utrzymac, i w koncu wyjdziemy na prosta...
cezar85
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2003-09-28, 1:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Koniec Zagłębia!!!

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-09-29, 11:51 am

Niestety ale lada moment nawet juniorzy nie beda grali poniewaz sami zaczynaja sezon w CLJ i trener Nowak nie zgodzi sie na ich gre w lidze.Prawda jest niestety bardzo smutna-jeszcze pare meczy i wszystko sie rozpadnie,bo niestety nie bedzie tylu zawodnikow zeby starczylo przynajmniej na dwie piatki.Niech lepiej chlopcy szukaja sobie innych klubow bo w Sosnowcu i tak juz nic nie bedzie.Chyba ze znalazlby sie jakis sponsor ale naiestety znajac Bernata to jest to niemozliwe. :(
Kibic Zagłębia
 

Postprzez KH Sanok 2003-09-29, 1:39 pm

Przykre ale prawdziwe.Za to my mamy dobre zaplecze kadrowe a teraz i finansowe wiec........... Jesli sie nie ma zawodnikow to daleko "nie pojedziesz"
KH Sanok
 

Postprzez tito 2003-10-02, 6:51 pm

zauwazcie ze wszystko sie zepsulo kiedy bernat przejal ster nad zaglebiem
a teraz kiedy to juz koniec hokeja w sosnowcu to jego sunus ucieka do opola,zobaczymy gdzie ucieknie tatus.syna puszcza do innego klubu, a d .slabon prawie nie skonczyl kariery przez trudnosci ktore sprawial mu bernat.dlaczego nie zajmie sie tym ktos komu zalezy na druzynie a nie na kasie
tito
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2003-10-02, 6:35 pm

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-02, 7:01 pm

Zgadzam się-wszystko zaczęło się walić jak ster przejął Bernat.Ale on tak twardo trzyma się stołka że tak naprawdę sami hokeiści niezbyt go interesują.Ale on jest chyba bezmuzgowcem-jak klub się rozpadnie to niestety on też straci posadkę.Jest pan Golec który chciałby uratować hokej w Sosnowcu tylko czy nie bedzie już zapóźno?Mam nadzieje że nie!!!!
Kibic Zagłębia
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-03, 7:09 am

A MNIE SIĘ WYDAJE, ŻE DWA POPRZEDNIE POSTY NAPISAŁA TA SAMA OSOBA. :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 8:13 am

Nie mylisz się-to napisały dwie inne osoby.Ja tylko zgadzam się z poprzednią osobą.Bernat wyp....laj z Zagłębia!!!!!
Kibic Zagłębia
 

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 8:23 am

I jeszcze jedno-dlaczego Panowie którzy zajmują się tą stroną a w szczególności Pan Adrian zajmują się pisaniem pierduł typu kto obchodzi urodziny a nie piszą nic o katastrofalnej sytuacji Zagłębia i o tym że w sobotę może być już ostatni mecz Zagłębia w lidze.Ba wogóle koniec hokeja na szczeblu seniorskim w Sosnowcu.Panowie wstydźcie sie.Nic nowego i ciekawego nie piszecie!!!!
Kibic Zagłębia
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-03, 8:47 am

Kibic Zagłębia napisał(a):I jeszcze jedno-dlaczego Panowie którzy zajmują się tą stroną a w szczególności Pan Adrian zajmują się pisaniem pierduł typu kto obchodzi urodziny a nie piszą nic o katastrofalnej sytuacji Zagłębia i o tym że w sobotę może być już ostatni mecz Zagłębia w lidze.Ba wogóle koniec hokeja na szczeblu seniorskim w Sosnowcu.Panowie wstydźcie sie.Nic nowego i ciekawego nie piszecie!!!!
TO PO JAKI c*** TU WCHODZISZ ? NAJWIĘKSZE PIERDOŁY PISZESZ TY. CZY SĄDZISZ,ŻE TWOJE SKOMLENIE I UBLIŻANIE PANU BERNATOWI COŚ DA? MASZ DO FACETA PROBLEM, TO IDĹš I MU TO POWIEDZ.ALE PEWNIE SRASZ W MAJTY BO JAK BY CI ADAŚ BERNAT PRZYPIERDOLIŁ TO STRACIŁBYŚ PEWNIE SMAK I WĘCH.
PRZYMYSOWA REJESTRACJA !!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 9:23 am

Ty chyba jesteś popierdolony-co bronisz tego chuja Bernata i jeszcze może śmiesz się nazywać prawdziwym fanem zagłębioskiego hokeja.Chłopie przejżyj na oczy,ty chyba nie zdajesz sobie sprawy co tak naprawdę dzieje się w ty klubie.a co może Bernat to ktoś z twojej rodziny?Ja wiem co tam się dzieje codziennie,po każdym treningu i niestety jest tylko jeden winowajca zaistniałej sytuacji-BERNAT!!!!!!
Kibic Zagłębia
 

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 9:28 am

A co może zabronisz mi pisania źle na temat Bernata-niestety to nie jest tylko moje zdanie ale wielu wielu osób.Chcesz to porozmawiaj sobie z hokeistami i dowiesz się jak jest.Ale może za chwilę nie bedzie już o czym rozmawiać jak wszystko się rozleci.I co może jeszcze bedziesz bronił Bernata i jego synka który już spierdolił do Opola?Pewnie musi jakoś uratować swoją dupę.
Kibic Zagłębia
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-03, 9:57 am

Kibic Zagłębia napisał(a):Ty chyba jesteś popierdolony-co bronisz tego chuja Bernata i jeszcze może śmiesz się nazywać prawdziwym fanem zagłębioskiego hokeja.Chłopie przejżyj na oczy,ty chyba nie zdajesz sobie sprawy co tak naprawdę dzieje się w ty klubie.a co może Bernat to ktoś z twojej rodziny?Ja wiem co tam się dzieje codziennie,po każdym treningu i niestety jest tylko jeden winowajca zaistniałej sytuacji-BERNAT!!!!!!
UDAŁEŚ SIĘ RODZICOM.A CHŁOPA TO SZUKAJ NA SWOJEJ WSI.ZACHOWUJESZ SIĘ JAK ZWYKŁY PROSTAK.MASZ DO NIEGO COŚ?WAL MU W OCZY.A JAK CI STRACH NIE POZWALA NA TO TO NIE NAPINAJ SIĘ TAK BARDZO BO SIĘ POSIKASZ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Następna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników