najlepsi odeszli

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 10:18 am

Prostakiem to ty jesteś palancie i jak już coż to ty jesteś z jakiejś wiochy.Przykro mi ale może się zdziwisz ale ja nie jestem chłopakiem tylko dziewczyną.I napewno nie bedę szła bić się z tym idiotą Bernatem chociaż może masz rację że tylko to by było najlepsze-bo niestety rozmawiać to się z nim nie da.Dobrze o tym wiem-każdy hokeist który próbuje z nim rozmawiać jest przez niego wyzywany i obrażany-puki on nie odejdzie z Zagłębai nic tutaj nie będzie.I musisz się niestety do tego przyzwyczaić.
Kibic Zagłębia
 


Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 10:49 am

Co Wojtusiu przestraszyłeś się.Nie masz już żadnych argumentów czy może boisz się dyskutować z dziewczyną?
Kibic Zagłębia
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-03, 11:30 am

Kibic Zagłębia napisał(a):Co Wojtusiu przestraszyłeś się.Nie masz już żadnych argumentów czy może boisz się dyskutować z dziewczyną?
JEŚLI JESTEŚ DZIEWCZYNĄ I TAK PISZESZ TO SAMA O SOBIE DAJESZ ŚWIADECTWO.JA ROZMAWIAM TYLKO Z DAMAMI.WIEC PAPAPA. :twisted: :twisted: :twisted:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 11:40 am

Jasne już to widzę jaki jesteś dżentelmen-niestety boisz się rozmawiać i brakuje ci argumentów.Bo inaczej rozmawiałbyś normalnie a ja tylko dostosowałam się do twojego poziomu.I jeszcze jedno-tak naprawdę to nic nie wiesz o chłopakach z Zagłębia,i nie wiesz co to to znaczy jak facet przez parę miesięcy nie przynosi kasy do domu a ma żonę i dzieci.Za ciężką pracę i nie gadaj mi tu że Bernat nie jest temu winien-bo to tylko jego wina!!!
Kibic Zagłębia
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-03, 11:51 am

Niestety ale lada moment nawet juniorzy nie beda grali poniewaz sami zaczynaja sezon w CLJ i trener Nowak nie zgodzi sie na ich gre w lidze.Prawda jest niestety bardzo smutna-jeszcze pare meczy i wszystko sie rozpadnie,bo niestety nie bedzie tylu zawodnikow zeby starczylo przynajmniej na dwie piatki.Niech lepiej chlopcy szukaja sobie innych klubow bo w Sosnowcu i tak juz nic nie bedzie.Chyba ze znalazlby sie jakis sponsor ale naiestety znajac Bernata to jest to niemozliwe.


I jeszcze jedno-dlaczego Panowie którzy zajmują się tą stroną a w szczególności Pan Adrian zajmują się pisaniem pierduł typu kto obchodzi urodziny a nie piszą nic o katastrofalnej sytuacji Zagłębia i o tym że w sobotę może być już ostatni mecz Zagłębia w lidze.Ba wogóle koniec hokeja na szczeblu seniorskim w Sosnowcu.Panowie wstydźcie sie.Nic nowego i ciekawego nie piszecie!!!!

Ty chyba jesteś popierdolony-co bronisz tego chuja Bernata i jeszcze może śmiesz się nazywać prawdziwym fanem zagłębioskiego hokeja.Chłopie przejżyj na oczy,ty chyba nie zdajesz sobie sprawy co tak naprawdę dzieje się w ty klubie.a co może Bernat to ktoś z twojej rodziny?Ja wiem co tam się dzieje codziennie,po każdym treningu i niestety jest tylko jeden winowajca zaistniałej sytuacji-BERNAT!!!!!!

A co może zabronisz mi pisania źle na temat Bernata-niestety to nie jest tylko moje zdanie ale wielu wielu osób.Chcesz to porozmawiaj sobie z hokeistami i dowiesz się jak jest.Ale może za chwilę nie bedzie już o czym rozmawiać jak wszystko się rozleci.I co może jeszcze bedziesz bronił Bernata i jego synka który już spierdolił do Opola?Pewnie musi jakoś uratować swoją dupę.


Prostakiem to ty jesteś palancie i jak już coż to ty jesteś z jakiejś wiochy.Przykro mi ale może się zdziwisz ale ja nie jestem chłopakiem tylko dziewczyną.I napewno nie bedę szła bić się z tym idiotą Bernatem chociaż może masz rację że tylko to by było najlepsze-bo niestety rozmawiać to się z nim nie da.Dobrze o tym wiem-każdy hokeist który próbuje z nim rozmawiać jest przez niego wyzywany i obrażany-puki on nie odejdzie z Zagłębai nic tutaj nie będzie.I musisz się niestety do tego przyzwyczaić.

Co Wojtusiu przestraszyłeś się.Nie masz już żadnych argumentów czy może boisz się dyskutować z dziewczyną?



OTO TWOJE WPISY.SAMA OCEŃ KTO ZACZĄŁ PISAĆ IDIOTYZMY.TAK JAK JUŻ NAPISAŁEM-IDĹš DO PANA BERNATA Z TYM,A NIE ŻALISZ SIĘ NA FORUM.KAŻDY MA JAKIEŚ PROBLEMY.ALE TO JUŻ BYŁO...ŁADNA CHOCIAŻ JESTEŚ???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 12:05 pm

Nie mój drogi to nie są żadne idiotyzmy a po to jest właśnie forum żeby można było się wypowiedzieć na temat hokeja w Sosnowcu.I niestety gwarantuje ci to ze jesteś w mniejszości broniąc Bernata.Pewnie jesteś jakimś młodym gnojkiem który na mecze nie chodzi po to zeby popatrzeć na mecz tylko po to żeby powyzwać chłopaków jak im coś źle pójdzie.Wielu was takich jest.I ty niby jesteś wielkim fanem Zagłębia.A to pytanie czy jestem ładna to włśnie świadczy o twojej inteligencji.Jak dorośniesz i zrozumiesz co to jest prawdziwe życie to pogadamy.Bo narazie to jesteś dla mnie nikim. :!:
Kibic Zagłębia
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-03, 12:19 pm

Kibic Zagłębia napisał(a):Nie mój drogi to nie są żadne idiotyzmy a po to jest właśnie forum żeby można było się wypowiedzieć na temat hokeja w Sosnowcu.I niestety gwarantuje ci to ze jesteś w mniejszości broniąc Bernata.Pewnie jesteś jakimś młodym gnojkiem który na mecze nie chodzi po to zeby popatrzeć na mecz tylko po to żeby powyzwać chłopaków jak im coś źle pójdzie.Wielu was takich jest.I ty niby jesteś wielkim fanem Zagłębia.A to pytanie czy jestem ładna to włśnie świadczy o twojej inteligencji.Jak dorośniesz i zrozumiesz co to jest prawdziwe życie to pogadamy.Bo narazie to jesteś dla mnie nikim. :!:
MAM W GŁĘBOKIM POWAŻANIU WIĘKSZOŚĆ.DLA MNIE PAN BERNAT TO SPOKO GOŚĆ.TY NATOMIAST JESTEŚ JAKĄŚ ZAKOMPLEKSIONĄ OSOBĄ.DLACZEGO ? BO NIEPOTRZEBNIE WYLEWASZ POMYJE NA CZŁOWIEKA NA NECIE.PISAŁEM JUŻ KILKA RAZY,ŻE POWINNAŚ IŚĆ DO NIEGO A NIE OBRAŻAĆ GO NA FORUM.UBLIŻAJĄC MI WYSTAWIASZ SOBIE ŚWIADECTWO.JA NIGDZIE NIE PISAŁEM,ŻE JESTEM WIELKIM FANEM.TY LECZYSZ SWOJE KOMPLEKSY NA NECIE I TYLE.O DORASTANIU SAMA POWINNAŚ POMYŚLEĆ.ZAKODUJ SOBIE W PUSTKOWIU,KTÓRE PODCZAS ZIMNYCH DNI ZAKRYWASZ CZAPKĄ,ŻE NIE ZALEŻY MI NA TWOJEJ OPINII NA MÓJ TEMAT,BO GDYBYŚ BYŁA ROZSĄDNĄ KOBIETĄ TO BYŚ NIE ROBIŁA Z SIEBIE POŚMIEWISKA.SMUTNE,ŻE MUSZĘ PISAC TO KOBIECIE.A ŁADNA PEWNIE NIE JESTEŚ,BO TO NIEMOŻLIWE :lol: :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

:(

Postprzez ^m@rcin^ 2003-10-03, 2:24 pm

Wojtek ostanio tez obraziles jedna osobe na forum a mogles isc i jej to powiedziec a nie pisac na forum.

Kolezanka ma racje Bernat nic nie robi dla dobra Sosnowieckiego hokeje a wrecz odwrotnie !

Wczoraj na treningu bylo 10 zawodnikow :( To juz chyba koniec hokeja w Sosnowcu :(
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Gość 2003-10-03, 2:42 pm

zgadzam sie z kibicem zaglebia on wie co sie tam dzieje i jaka jest atmosfera w klubie
Gość
 

Re: :(

Postprzez WOJTEK 2003-10-03, 7:05 pm

^m@rcin^ napisał(a):Wojtek ostanio tez obraziles jedna osobe na forum a mogles isc i jej to powiedziec a nie pisac na forum.

Kolezanka ma racje Bernat nic nie robi dla dobra Sosnowieckiego hokeje a wrecz odwrotnie !

Wczoraj na treningu bylo 10 zawodnikow :( To juz chyba koniec hokeja w Sosnowcu :(
JEŚLI CI CHODZI O PREZESA STOWARZYSZENIA TO NADAL TAK UWAŻAM.A W LEGNICY PROPONOWAŁEM MU PEWNE ROZWIĄZANIE SPRAWY.ALE ON TYLKO UMIAŁ WYZYWAĆ MIEDĹš Z ODLEGŁOŚCI.A TU JEST CAŁKIEM INNA SPRAWA.JAKIEŚ POMYJE NA PANA BERNATA.I TO ANONIMY.SKORO TO TWOJA KOLEŻANKA TO GRATULUJE.PRZECZYTAJ UWAŻNIE JEJ WSZYSTKIE WPISY.MOŻE COŚ DOSTRZEŻESZ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 7:09 pm

Dzięki chłopaki za poparcie.A ty Wojtku nie masz niestety racji.Nie leczę żadnych swoich kompleksów bo ich poprostu nie mam.A to co piszę to jest tylko i wyłącznie PRAWDA i chyba to ona ciebie tak boli.Musisz być ślepy żeby niewidzieć tego co się dzieje w Zagłębiu albo poprostu nic kompletnie nie wiesz o hokeju.A tak jak ci już pisałam FORUM jest właśnie po to żeby wyrażać swoją opinię.Pewnie że możesz mieć swoje zdanie tylko że twoja jakaś dziwna ideologia nie pozwala ci zauważyć przez kogo zawalił się cały sosnowiecki hokej.Póki Bernat nie kierował klubem to wszystko było w porządku-jeszcze 4 sezony temu.Ty wogóle nie masz zielonego pojęcia o klubie,hokeistach i Bernacie.A uwież mi że ja jestem bardzo blisko tego wszystkiego.I nigdy nie zgodzę się z tobą że BERNAT nie jet temu wszystkiemu winien.
Kibic Zagłębia
 

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 7:14 pm

Nie jestem niczyją koleżanką-jestem osobą całkiem z zewnątrz która jedynie wszystko dokładnie wie co dzieje się w klubie.A ty to chyba jesteś jakimś fanem Bernata a może ty jesteś tym kolesiem co na każdym meczu stoi obok niego z taką panienką?Co?A co takiego mają zauważyć w moich wypowiedziach?
Kibic Zagłębia
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-03, 7:21 pm

Kibic Zagłębia napisał(a):Dzięki chłopaki za poparcie.A ty Wojtku nie masz niestety racji.Nie leczę żadnych swoich kompleksów bo ich poprostu nie mam.A to co piszę to jest tylko i wyłącznie PRAWDA i chyba to ona ciebie tak boli.Musisz być ślepy żeby niewidzieć tego co się dzieje w Zagłębiu albo poprostu nic kompletnie nie wiesz o hokeju.A tak jak ci już pisałam FORUM jest właśnie po to żeby wyrażać swoją opinię.Pewnie że możesz mieć swoje zdanie tylko że twoja jakaś dziwna ideologia nie pozwala ci zauważyć przez kogo zawalił się cały sosnowiecki hokej.Póki Bernat nie kierował klubem to wszystko było w porządku-jeszcze 4 sezony temu.Ty wogóle nie masz zielonego pojęcia o klubie,hokeistach i Bernacie.A uwież mi że ja jestem bardzo blisko tego wszystkiego.I nigdy nie zgodzę się z tobą że BERNAT nie jet temu wszystkiemu winien.
TO IDĹš DO NIEGO DO BIURA.A NIE OPLUWASZ GO NA NECIE.ALBO SIĘ PODPISZ.TAKA MIĘDZY NAMI RÓŻNICA.JA RÓWNIEŻ WIEM SPORO O LUDZIACH.ALE JAK PISZĘ TO Z OTWARTĄ PRZYŁBICĄ.NIGDY SIĘ NIE KRYJĘ.MAŁO TEGO,NAWET POWIEDZIAŁEM WIELE PROSTO W OCZY.I TO CHYBA ZA PROSTE ZWALIĆ CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA JEDNEGO FACETA.MASZ DOWODY?IDĹš DO SĄDU ,NA POLICJĘ.TO SĄ POWAŻNE OSKARŻENIA.A NA RAZIE WYGLĄDA TO NA BURZĘ W SZKLANCE WODY.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Kibic Zagłębia 2003-10-03, 7:31 pm

No dowodów to by się trochę znalazło a pierwszym z nich jest niewypłacanie chłopakom pieniędzy za grę.I sporo jest tych zaległości.A inne rzeczy również by się znalazły-tylko że po co to wszystko jak wystarczyłoby żeby Bernat dał sobie spokój i poprostu odszedł.I niestety to wszystko stało się tylko przez tego jednego DUPKA.A samo pójście do niego to niestety nai zawiele da.Hokeiści już do niego chodzili,dzwonili i co-NIC!!I przez tego jednego gościa tyle chłopaków ma zmarnowane życie!!!A co do podpisu to co z tego że podpisze się imieniem!Nic.
Kibic Zagłębia
 

Postprzez ^m@rcin^ 2003-10-04, 7:53 am

WOJTEK napisał(a):
Kibic Zagłębia napisał(a):DOWODY?IDĹš DO SĄDU ,NA POLICJĘ.TO SĄ POWAŻNE OSKARŻENIA.A NA RAZIE WYGLĄDA TO NA BURZĘ W SZKLANCE WODY.[/b]


Bernat moze miec sprawe w sadzie grockim za wpuszczanie ludzi na mecze tylnim wejsciem.
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników