najlepsi odeszli

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez WOJTEK 2003-10-04, 9:36 am

^m@rcin^ napisał(a):
WOJTEK napisał(a):
Kibic Zagłębia napisał(a):DOWODY?IDĹš DO SĄDU ,NA POLICJĘ.TO SĄ POWAŻNE OSKARŻENIA.A NA RAZIE WYGLĄDA TO NA BURZĘ W SZKLANCE WODY.[/b]


Bernat moze miec sprawe w sadzie grockim za wpuszczanie ludzi na mecze tylnim wejsciem.
MARCIN,MY SIĘ CHYBA NIE ROZUMIEMY.CZY WPUSZCZANIE KIBICÓW TO WINA BERNATA?I CZY TO SPOWODOWAŁO UPADEK ZAGŁEBIA ??????
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez MIRON 2003-10-04, 11:40 am

relacje Bernart - Hokejści są mi nie znane więc się na ten temat nie wypowiadam.Ale zeszłoroczna potęga Z to zasługa P. Bernata,potrafili wygrać nawet z Unią .Zawsze twierdził że tylko ekstraklasa jest w stanie utrzymać hokej w Sosnowcu.Przypomnijcie sobie kto w czasie play of podnośił krzyk że w mieście wystarczy 1 liga.PZHL podpisał właśnie umowę z Polsatem na transmisję hokeja ,oznacza to pieniądze dla klubów -więc kto miał rację?Jeżeli chodzi o pomoc miasta to każde rozsądne miasto pomaga swoim klubom w złych czasach.Nie tylko w roku wyborczym.
MIRON
 

Postprzez olo69 2003-10-05, 7:55 pm

BYŁO JEST I BĘDZIE .... MAM NADZIEJĘ
Pamiętajmy, że to własnie w tej dyscyplinie Zagłębie odnosiło najwieksze sukcesy(oby pamiętali o tym w UM), a w latach 80tych wtorki i piątki były najpiękniejszymi dniami tygodnia
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city

:)

Postprzez Franz 2003-10-05, 8:06 pm

A ja bardzo lubie hokej. Moim zdaniem jest ciekawszy np. od koszykówki i jakos nie moge sobie wyobraźić że mogło by w Sosnowcu zabraknąć drużyny hokejowej. Mam nadzieje że będziemy mogli jeszcze kiedyś oglądać na Stadionie Zimowym naszą drużynę walczącą nie o przetrwanie, a o Mistrza Polski.
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez tomek-sanok 2003-10-05, 10:28 pm

zawsze w zapasie macie jeszcze sms-y
tomek-sanok
 

Postprzez Franz 2003-10-06, 12:16 pm

No tak ale SMS-y to nie to samo co Zagłębie. Zagłebie to tradycja i historia. Zresztą te całe SMS-y nie mogą grać w Ekstralidze a nam tu chodzi o to żeby oglądać hokej na jaknajlepszym poziomie.
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron