mecz z Unia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

mecz z Unia

Postprzez Franz 2003-01-19, 8:00 pm

zna ktos aktualny wynik dzisiejszego meczu :?: :?: :?:
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania


Postprzez Gość 2003-01-19, 9:37 pm

2 : 4 w plecy
Gość
 

nie wiem...

Postprzez bankier 2003-01-19, 9:43 pm

...nie wiem czy cieszyć się, że nie przegraliśmy w rozmiarach dwucyfrowych czy smucić sie przegraną? Zagłębie jak zwykle popełniało proste błędy, a Unia pokazała, że wie kiedy przycisnąć. Hokeiści Uni pokazali nam miejsce w szeregu! Suma umiejętności indywidualnych zawodników z Oświęcimia jest o wiele większa niż chłopaków z Zimowego. Więc dziękując im za walkę - czekam na ich następny występ na Zimowym w meczu przeciwko katowiczanom (pomijam mecz wtorkowy z Unią - gdzie sukcesem będzie wywiezienie choćby punktu:). Piątek godzina 19:00 - Stadion Zimowy - pokażmy, że jesteśmy z drużyną na dobre i na złe!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez prezes 2003-01-19, 9:57 pm

święte słowa Bankier. Indywidualne umiejętności naszych hokeistów jednak troche odbiegają od tego co prezentują ci z Oświęcimia.
Mimo to nie jest aż tak źle. Jeżeli z takim samym zaangażowanie podejdą do meczów z Toruniem i Krynicą napewno z ligi nie spadną.
Więcej, sypną Katowicom aż miło!!!!!!!! Oby w piatek był rekord frekwencji.
prezes
 

piątek....

Postprzez bankier 2003-01-19, 10:09 pm

... mecz w piątek z katowicami będzie chyba ostatnim debrowym meczem w tym sezonie na własnym lodzie. mam nadzieję, że pobijemy rekord frekwencji z meczu z Tychami!!! i jakby całą resztę udało się powtórzyć: doping, oprawę no i oczywiście wynik meczu! mam nadzieję, że nie pwoeidzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.... a jak bedziemy grali z takim zaangażowaniem to... powinniśmy się utrzymać! czego sobie i wszystkim kibicom życzę.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Re: piątek....

Postprzez ^m@rcin^ 2003-01-19, 10:21 pm

bankier napisał(a):... mecz w piątek z katowicami będzie chyba ostatnim debrowym meczem w tym sezonie na własnym lodzie. mam nadzieję, że pobijemy rekord frekwencji z meczu z Tychami!!! i jakby całą resztę udało się powtórzyć: doping, oprawę no i oczywiście wynik meczu! mam nadzieję, że nie pwoeidzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.... a jak bedziemy grali z takim zaangażowaniem to... powinniśmy się utrzymać! czego sobie i wszystkim kibicom życzę.


Oprawa bedzie lepsza juz my sie o to postarmy :) !!!!!!
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

oprawa

Postprzez bankier 2003-01-19, 10:33 pm

M@rcin wierzę, że oprawa meczu z Katowicami będzie bardzo dobra - bo jakby tak nie było nie dokładałbym paru złociszy do tej słynnej fioletowej czapki:) Ps. jedna uwaga dot. tych mini wulkanów; dają zajebisty efekt szczególnie na lodowisku, ale chyba by było odpalic je pod koniec meczu. Z takiego prostego powodu, iż bardzo zadymiają halę. Czekam, aż na którymś z kolejnych meczy (może tym gwarantującym nam utrzymanie w lidze) pojawią się race:) - tylko nie w pierwszej tercji :))) Pozdrawiam i zniecierpliwością czekam na piątkowy mecz! Oby było nas jak najwięcej. Teraz wyjeżdzam na trzy dni, ale w czwartek postaram się rozwisić kilka plakatów stricte o meczu z gieksą! Pozdro dla wszystkich ULTRAS!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

sorki

Postprzez bankier 2003-01-19, 10:39 pm

"...dają zajebisty efekt szczególnie na lodowisku, ale chyba by było odpalic je pod koniec meczu..." zgubiłem w poprzedniej wypowiedzi jedno słowo... chodziło mi o to, że lepiej by było odpalić wulkany pod koniec trzeciej tercji!!! - a coś tam pokręcilem:)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-01-19, 10:40 pm

kijowo ze mecz jest w piatek... niektorzy piją...
Gość
 

piją

Postprzez bankier 2003-01-19, 10:42 pm

napic sie mozna po meczu - trwa zwykle ok 2 godzin :)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez MuMiN 2003-01-19, 11:37 pm

Witam

Z wulkanami wyszła troche lipa, ale ogólnie dobrze ze byly. Na GKS-ie odpalimy je w trzeciej tercji tak aby bardzo zadymiło dopiero po meczu. A na GKS dopiero pokazemy na co stac nową grupę ULTRAS (narazie bez nazwy :) ) - Pozdro - tylko młyn musi byc spory a nie jak dzisiaj !!

A co do wyniki i frekwencji to juz nic nie pomoge, choć plakatów troche rozwiesiłem :)
MuMiN
Kuba Wojewódzki
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2003-01-01, 12:41 pm
Lokalizacja: Z Doliny ...

Re: oprawa

Postprzez ^m@rcin^ 2003-01-24, 11:11 pm

bankier napisał(a):. Czekam, aż na którymś z kolejnych meczy (może tym gwarantującym nam utrzymanie w lidze) pojawią się race:) - tylko nie w pierwszej tercji :)))


Chciales race i miales race specjalnie dla ciebie :) :D
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń


Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników