DOŚĆ głUpIE PyTaNIE

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

DOŚĆ głUpIE PyTaNIE

Postprzez edddie 2003-08-21, 12:37 am

Jak to jest na hokeju :D u nas w Polsce, w wykonaniu Polskich drużyn...da się to coś oglądać, czy chodzicie z sentymentu :twisted: pytam bo nigdy na tym nie byłem i hokej znam tylko z migawek, np w wiadomościach NHL i olimpiady, a poziomu naszych hokeistów nie znam...

pozdro i dzięks za wyrozumiałość :twisted:
edddie
Wrocławianin
 
Posty: 348
Dołączył(a): 2003-07-23, 9:12 am
Lokalizacja: Daegu-Korea


Postprzez Franz 2003-08-21, 11:22 am

hehe polski hokej jest poprostu najlepszy. W niktórych klubach barkuje kasy nawet na kije i nie ma czym grać :( . Ja chodze na mecze raczej dlatego że gra Zagłębie, bo naprawde tak to raczej nie ma po co. Moim zdaniem cały problem tkwi w tym że w kraju jest za mało lodowisk i klubów hokejowych, młodzież nie ma gdzie trenować a sponsorzy nie chcą inwestować w kluby które i tak są mało znane nawet w Polsce :( . Ciekawe czy to sie kiedyś zmieni, mam nadzieje że tak :)
pozdawiam
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez Wally 2003-08-21, 1:30 pm

No ja chodze na mecze od czasu do czasu jak Zagłębie gra z hanysami:) Teraz jak w ogóle będą grać to sie na pewno na Craxe wybiore.To jest powiem Ci Eddie dośc interesujący sport,na którym nie ma czasu na nude,bo w kazdej chwili moze cos sie stac.Pozdro!
Wally
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 2003-07-29, 10:34 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez kondi 2003-08-21, 1:39 pm

... przypomniał mi się jeden mecz w tamtej rundzie, gdzie jeden z naszych zawodników nie grał w I terci ponieważ nie miał kija i dopiero po zebraniu kasy z biletów kupiono mu go i mógł zagrać w II terci.

I tak wygląda polski hokej, a dlaczego chodzimy - bo gra Zagłębie.

pzdr.
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Postprzez edddie 2003-08-21, 1:46 pm

...Ale dziać ze względu na sport Wally?, czy ''wrażania poza sportowe''?(bo kilka znanych ekip ma zespoły na hokeju)...Generalnie pytałem bo, np na olimpiadzie jak grają szwedzi czy inne nacje to jest na co patrzeć i ogólnie to bardzo szybki, ciekawy sport...a z nami i naszym poziomem to różnie bywa - "jeden czerkawski poziomu hokeja nie podwyższy w Polsce"

Laik to miałby polewke - dlaczego często 2 metrowi goście poubierani są tak, że wyglądają jak ROBOTY a latają za krążkiem,którego czasem nawet nie widać hihi.

Wiele sekcji sportowych w Polsce kończy działalność a szkoda BOKS, SIATKA, PIŁKA RĘCZNA... kto wie co będzie z zespołami piłkarskimi. Szkoda ludzi, szkoda klubów, kibiców ale czy to się zmieni?? wątpie. Inwestowanie w sport jest u nas mało opłacalne a raczej wogóle trzeba wciąż dokładać do interesów, słabe wyniki, infrastruktura to sprawia brak zainteresowania jednostek, firm zaintersowanych współpracą...Co pokaże przyszłość...ZOBACZYMY...póki co z kibicowskim :twisted: pozdrowieniem edddie :twisted:

powodzenia życze w lidze hokejowej :P i jak najmniej złamanych kijów :wink:
edddie
Wrocławianin
 
Posty: 348
Dołączył(a): 2003-07-23, 9:12 am
Lokalizacja: Daegu-Korea

hokej na żywo

Postprzez GrzegorzBorowiecki 2003-09-01, 10:30 pm

dla mnie hokej oglądany na żywo jest i o wiele lepszy niż piłka nożna !! dynamika + ostre spięcia przy bandach !! w TV polskiego hokeja sie nie da oglądać !!
GrzegorzBorowiecki
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2003-07-04, 7:43 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez grzechu 2003-09-02, 8:42 am

Ale nie na takim poziomie jak w sosnowcu.
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

hokej w sosnowcu

Postprzez GrzegorzBorowiecki 2003-09-02, 7:44 pm

przyznaje dawno nie bylem na zadnym meczu ... ale to dzieki meczom ogladanym na stadionie ZIMOWYM polubilem ten sport !! jeszcze pamiętam jak Zagłębie walczyło z Poloniom Bytom o mistrza Polski !! treraz tez walczy ale Zagłębie z Poloniom w 3 lidze o awans !! a piłkę nożną oczywiście też lubię oglądać bo inaczej bym nie grał w Zagłębiu ładnych parę lat :-)
GrzegorzBorowiecki
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2003-07-04, 7:43 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bankier 2003-09-03, 7:29 am

Ja tam bardzo lubię hokej - od samego początku jak tata zabrał mnie na mecz z.... he he he eŁKaeSem Łódź!!! Jest tu wszystko co lubię - dynamika, ostre spięcia - a bramki wcale tak często nie padają :) Do tego na żywo hokej jest najlepszy!!! I atmosfera Zimowego - np. na meczu z Tychami w zeszłym sezonie.... to jest to, i boli mnie najbardziej, że hokejowe Zagłębie od dawna nie może się odrodzić - jak cała dyscyplina w naszym ciekawym kraju!

ps. edddie może kiedyś przyjedziesz na hokej do sosnowca - tylko musi to być mecz z atrakcyjnym przeciwnikiem :))) vel. craxa lub polonia (bo na to nas stać w tym sezonie)
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!


Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników