ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez Tomcjo 2018-04-29, 7:59 am

Zagłębie dzielnie walczy o zajęcie trzeciego miejsca . Jak tylko za bardzo sie zbliżymy to bedzie zonk i krok do tyłu . Cieszę sie z występu Żarko ale na razie nie zmienia to jego sytuacji . W następnym meczu pewnie wystąpi Martin i Christovao a Żarko zostanie w domu . Podobno na dość atrakcyjnym meczu ze Stalą było 1800 widzów . Cóż , prezes działa skutecznie zniechęcając do przychodzenia na stadion .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez Adam1906 2018-04-29, 11:14 am

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez novack 2018-04-29, 11:49 am

Są trzy punkty, jest 3:1 i w zasadzie nie ma się czego czepiać, ale jeśli porównać taktykę Dudka z taktyką Nowaka z Miedzi, to wychodzi, że Miedź prowadząc 2:1 grała dalej na maksa, by strzelić na 3:1, 4:1, 5:1 a mając 5:1 grali dalej, by w 92 minucie strzelić na 6:1, Dudek przy stanie 2:1, grając u siebie przecież nie z jakimiś tuzami, zdejmuje jedynego napastnika, wstawia 5 obrońcę i trzęsie się o wynik. Pewnie, że taka taktyka niekiedy pozwoli dowieźć wygraną, ale najczęściej jednak murując bramkę się nie wygrywa. Oczywiście wiem, że my graliśmy z drużyną z górnej połówki tabeli, a Miedź z byle Ruchem który co tydzień trafia "szóstkę" nie w lotto bynajmniej i dlatego już nie mogę się doczekać tej naszej szóstki w Chorzowie.
Ps. Czy to aby nie Puchacz odpuścił Araka przy straconej bramce?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez mason 2018-04-29, 1:34 pm

Moje obserwacje po meczu:
- Co za idiota wymyśla mecz w trakcie dnia. Raz, że dla piłkarzy granie w takich warunkach to dodatkowe utrudnienie to jeszcze jakiś geniusz z klubu wymyślił czarne stroje - w ogóle odkąd to nasze barwy, zwłaszcza domowe...
Dwa, dla kibiców taka pora też nie jest atrakcyjna, wolą siedzieć na działce, nad wodą itp. miejscach. Ktoś podał 1800 wydaje mi się to zawyżoną liczbę.
- Udo - mam mieszany stosunek, grał poprawnie stworzył parę okazji itp., ale też dużo piłek odpuszczał, zwłaszcza w 2 połowie - zawodnik Stali biegnie z piłką a on się odsuwa...
To co zwróciło moją uwagę to po zmarnowanej sytuacji przez niego każdy machnął ręką i było ok, natomiast Stanek darł się aż cały czerwony był na twarzy, przy takim gorącu lepiej niech uważa bo to szkodliwe dla zdrowia.
- Grill po meczu musiał być epicki jak tylu gości przyszło ;)
Może stąd ta wczesna godzina :lol:

Zwycięstwo cieszy, ale wolałbym więcej młodzików bo i tak już nic się nie ugra, a doświadczenie zawsze się przyda.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez Adam1906 2018-04-29, 3:31 pm

RUDI napisał(a):
slawekchicago napisał(a): jak Zarko ?

według mnie pokazał CAŁKOWITĄ PRZYDATNOŚĆ DO ZESPOŁU (grał w pomocy ) z jego podań i wypracowań padały gole (tak mi się wydaje z wysokości "trybun człowieka z nie najlepszym wzrokiem :redface: ")

No cóż. Po pierwsze umknęło Ci, że Żarko dostał ostre zjeby z ławki trenerskiej za kompletny brak asekuracji Puchacza, którego w trakcie meczu wielokrotnie zostawiał samego z dwoma piłkarzami Stali. Udovicic jest dobry z przodu a słaby w obronie, ale gra w pomocy też go trochę przerosła taktycznie, choć tutaj nie miałbym do niego pretensji, jest to w końcu dla niego nowa pozycja.
RUDI, jednak trza iść po nowe okulary ;-) Gdzie Ty widziałeś asysty Żarko przy wszystkich 3 bramkach? Przy pierwszej i trzeciej nie brał w ogóle udziału.

novack napisał(a):Czy to aby nie Puchacz odpuścił Araka przy straconej bramce?

Nie jestem wielbicielem Puchacza, ale bądź sprawiedliwy. Akcję bramkową Stali to w początkowej fazie mógł i powinien przerwać Żarko, a po uderzeniu w słupek zawodnicy Zagłębia mieli z pięć możliwości przerwania tej akcji. Gola Araka nie byłoby, gdyby nie zaspał Nawotka, łamiąc linię spalonego. Ale winny jak zwykle jest Puchacz :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez Tomcjo 2018-04-29, 3:49 pm

Ależ siedziała mu piłka na nodze . Jednak karny to tak trochę od niechcenia strzelony i gdyby nie precyzja to bramkarz by musnął piłkę .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez RUDI 2018-04-29, 4:18 pm

Adam1906 napisał(a): Gdzie Ty widziałeś asysty Żarko przy wszystkich 3 bramkach?

Adam napisałem "jego podań i wypracowań padały gole " może źle się zrozumieliśmy ;-) -np skrót 1,44 min , mogę się mylić :redface: ale i wcześniej był tym który zapoczątkował jakieś akcje bramkowe ?
Tak Adam ,winny jak zwykle Puchacz :) szkoda że nie było transmisji w TV można by przeanalizować całe spotkanie ,wtedy było by widać jak kilku krotnie Puchacz zapędza się pod bramkę Stali i nie zdąża wrócić albo drepce w kierunku naszego pola karnego .Jeżeli asekuracja ma polegać na zastępowaniu nieobecnego/niewidocznego obrońcy to znaczy że chyba obrońca jest do dupy ,dziwne że jak Żarko był obrońcą to zjebów z ławki trenerskiej nie dostawał żaden pomocnik (a były mecze gdy sam Żarko miotał się po lewej obronie) .
Ps .Aha ,który to był mecz Żarka w tej rundzie w pierwszej 11 ? bo jak dobrze sprawdziłem to ostatnie pełne 90 minut rozegrał 2017-11-24 w meczu z Łęczna .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez Adam1906 2018-04-29, 4:44 pm

Ciekawe kto asekurował Żarko, jak ten jeszcze grał w obronie w każdym ligowym meczu? Bo nie przypominam sobie, żeby Udovicic "zdążał wrócić", gdyż z reguły właśnie "dreptał w kierunku naszego pola karnego".

Powtarzam: nie jestem zwolennikiem Puchacza a Udovicicia lubię i szanuję. Ale w odróżnieniu od niektórych z forum nie jestem zaślepiony w swojej niechęci do rywala Żarko. Po pierwsze: Puchacz gra, bo tak decyduje Dudek a nie ja czy ktoś z kolegów na tym forum. Po drugie: może Żarko grałby częściej gdyby rzadziej odwiedzał miejsce, którego odwiedzać nie powinien sportowiec. Po trzecie: wczoraj na meczu byli skauci przynajmniej 5 klubów ekstraklasowych, z czego dwa to ligi zachodnie. Jak myślicie, obserwowali Udovicicia czy Puchacza?...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez RUDI 2018-04-29, 5:16 pm

Adam1906 napisał(a):Po drugie: może Żarko grałby częściej gdyby rzadziej odwiedzał miejsce, którego odwiedzać nie powinien sportowiec.

Też to słyszałem (np o lotach do Amsterdamu ) ;-) w każdej plotce jest ziarenko prawdy ,tylko jak na razie (przynajmniej na teraz) wygląda na to jakby co niektórzy nasi piłkarze całymi dniami przebywali w lokalach w których nie powinni przebywać sportowcy,na Żarko to chyba wpływa dobrze bo jakoś mało było widać skutki uboczne(tych jego eskapad) bo pić trzeba umieć ;-) .A co do skautów obecnych wczoraj na meczu ,z bycia jeszcze nic nie wynika ,ale daj mu boże że odkryją w nim jakiś talent ,tylko dlaczego my mamy się tym jarać ? jakie my będziemy mieli z tego korzyści ? gdyby grał u nas na zasadzie wypożyczenia np na rok (bez żadnych warunków skrócenia) z opcją wykupu to wtedy można by negocjować z bogatszymi klubami jakieś profity np.w sprawie skrócenia wypożyczenia a tak ? zależy jaką gość ma psychikę żeby mu tylko szajba nie odbiła .
Ps Patrz jaki to dziwny zbieg okoliczności (teoria spiskowa ;-) ) wszyscy przebąkują o konflikcie Uda z kimś z sztabu i mówi się że odejdzie, i nagle wypływa na "wierzch" info o "niesportowym" trybie życia ,ciekawe czy te miejsca zaczął odwiedzać teraz gdy trudno mu się załapać do składu ,czy może robił to wcześniej ale nikomu to nie przeszkadzało i nikt nie reagował ?
Ps1 Adam ja nie krytykuję Puchacza ze względu na to że "wygryzł" Żarko tylko oceniam go na zasadzie przydatności do Zagłębia i jak na razie jakiś zachwytów u mnie nie wywołał (i chyba nie tylko u mnie) wielkiej różnicy na lewej obronie nie zrobił ,gra przeciętnie .A jak ktoś podaje argument "że jest najlepszym zawodnikiem w reprezentacji "(nie Ty) to dla mnie mało istotne ,bo jeżeli jest najlepszy to ma być bardzo dobry w zespole klubowym, w cotygodniowym cyklu meczowym (a nie tylko najlepszym raz na kilka miesięcy RP)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez Adam1906 2018-04-29, 5:59 pm

No i wreszcie się zgadzam z całą Twoją wypowiedzią :) Wracając do Żarko, to bywalcy pewnego lokalu w Sosnowcu twierdzą, iż niestety trwa to dłużej, niż nieobecność Udovicicia w pierwszym składzie. Co do Puchacza, on mnie też nie przekonuje. To, że byli wczoraj skauci mnie nie podnieca, bo my i tak chooja z tego mieć będziemy. Mnie bardziej denerwuje, że od kilku lat w klubie nikt nic nie zrobił, żeby zacząć budowę drużyny na awans do Ekstraklasy od linii obrony. Bo o ile pomoc i atak jakoś wygląda, to obrońców my mamy ewidentnie do doopy :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez RUDI 2018-04-29, 6:37 pm

Adam1906 napisał(a):to bywalcy pewnego lokalu w Sosnowcu twierdzą, iż niestety trwa to dłużej, niż nieobecność Udovicicia w pierwszym składzie.

Tak na koniec Adam ,jak widać Udovicić ma wielu zwolenników ;-) wśród kibiców, bo w innym razie jego wizyty w tym lokalu (jeżeli są,były)mogły by się źle dla niego skończyć(były precedensy,pamiętasz?) i zobacz że sami bywalcy wiedzą że ''trwa to dłużej" tzn że klub na pewno o tym też wiedział/wie i kiedyś to nie przeszkadzało(tolerowali to ?) a teraz mając zastępce (na rundę) nagle zaczynają go "szykanować"(za mocne słowo ?może) zjebki z ławki ,brak dla niego miejsca w składzie i teksty w stylu " musi sobie wywalczyć miejsce w składzie" wszystko zmierza w kierunku pozbycia się go z Zagłębia ,tyko co dalej ? znowu jakieś "objawienie" z trzecioligowych rezerw jakiś klubów na dziwnych warunkach ? .Pozdrawiam i życzę miłego niedzielnego wieczoru ;-)
Ostatnio edytowano 2018-04-29, 6:45 pm przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez kriss68 2018-04-29, 6:42 pm

mason napisał(a):Moje obserwacje po meczu:
- Co za idiota wymyśla mecz w trakcie dnia. Raz, że dla piłkarzy granie w takich warunkach to dodatkowe utrudnienie to jeszcze jakiś geniusz z klubu wymyślił czarne stroje - w ogóle odkąd to nasze barwy, zwłaszcza domowe...
Dwa, dla kibiców taka pora też nie jest atrakcyjna, wolą siedzieć na działce, nad wodą itp. miejscach.


Nie trzeba być geniuszem dedukcji by nie powiązać godziny meczu z galą Zagłębiowskiego HorrorShow mającą początek o 18.
Adam1906 napisał(a): Wracając do Żarko, to bywalcy pewnego lokalu w Sosnowcu twierdzą, iż niestety trwa to dłużej, niż nieobecność Udovicicia w pierwszym składzie

Co do Zarko jednym z jego problemów jest to że prawej nogi nie używa nawet do wsiadania do tramwaju , nie pierwszy raz się to niestety potwierdziło ( patrz> akcja z początku meczu)
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez August 2018-04-29, 7:22 pm

RUDI napisał(a):w innym razie jego wizyty w tym lokalu (jeżeli są,były)mogły by się źle dla niego skończyć(były precedensy,pamiętasz?) i zobacz że sami bywalcy wiedzą że ''trwa to dłużej"

burdel czy hazard ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez Adam1906 2018-04-29, 7:37 pm

August napisał(a):burdel czy hazard ?

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - STAL MIELEC 28.04.18. Godz. 15.30

Postprzez August 2018-04-29, 7:44 pm

A to nie trafiłem. Tylko jeśli chłop szalał wcześniej to pytanie dlaczego klub nie zareagował odpowiednio tj. nie rozwiązał z nim kontraktu. I aby było jasne, wolę zdecydowanie Udovicicia i gdybym miał decydować czy Zarkoczy Poananiak to w kilka sekund gościa nie byłoby w klubie. Niemniej nie byłoby zmiłuj gdyby było udowodnione, że takie przewinienie jak powyżej dot. Udo. Jeśli to prawda to gościa też nie powinno być już w klubie. Nie ma zmiłuj. Jedyne co do wątpliwości to pytanie czy byli postronni świadkowie spoza klubu czy takie info wyszło np. od wybitnego kierownika.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron