ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez Adam1906 2018-04-10, 6:01 pm

WSZYSTKO NA TEMAT MECZU ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RAKÓW CZĘSTOCHOWA!

Obrazek Obrazek

Stadion Ludowy, środa 11 kwietnia 2018 r. godz.19:00!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez novack 2018-04-10, 6:07 pm

Mecz z podtekstami, jeśli Dudek nie zmarnuje więcej niż 30% potencjału drużyny, to spokojnie wygramy.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez Adam1906 2018-04-10, 6:27 pm

ROZKŁAD JAZDY autobusów na mecz.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez August 2018-04-10, 7:41 pm

W przeciwieństwie do nas Raków jeszcze o coś gra więc będą mocno zmotywowani a jeśli potwierdzą zwyżkę formy z meczu z Mielcem to będą zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Bo moim zdaniem zaprezentowali się dużo lepiej z mocną Stalą niż my ze Słabiutką w niedzielę Odrą. Ja jestem ciekaw jak zaprezentuje się chwalony w niedzielę duet Sanogo - Cristovao gdzie przeciwnicy, zwłaszcza w pierwszej połowie, dawali dużo miejsca naszym grajkom. Natomiast w środę tak z pewnością nie będzie. I dlatego z uwagą będę śledził jak się obaj zaprezentują. Biorąc pod uwagę, że Angolczyk i tak nie mógłby grać razem z Żarko no (pomijam wzajemne animozje) póki co obstaję przy tym, że większą jakość w dałby na lewym skrzydle Udovicić niż Cristovao na prawym.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez gothblack 2018-04-10, 8:46 pm

Raków o coś gra?? no bez jaj chyba o to kto da więcej za ich podkładkę, ale jestem pewny jednego my nie zapłacimy, więc będzie remis.
gothblack
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2005-04-17, 12:14 pm
Lokalizacja: 100-Lecie S-c

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-04-11, 7:56 am

Bardzo a bardzo mi żal Zarko - nadzieja może dostanie właśnie dzisiaj
zasłużone wejście do pierwszej drużyny a na boisku udowodni swoja
przydatność - a może sztab się boi takiej właśnie sytuacji.
Jestem za Żarko.
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz z Rakowem - widziałem Raków w Mielcu
jeżeli nasi zagrają tak na co ich stać i skutecznie to punkty zostają
w Sosnowcu - życzę tego całej drużynie no i Kibicom.
Do diabła może ten paszport już listonosz przyniesie na Kresową
to bardzo pomoże drużynie.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez August 2018-04-11, 8:18 am

Trzeba było się naprawdę postarać żeby rozwalić jeden z najlepszych w I lidze duetów skrzydłowych Udovicić – Pribula. To swoisty sosnowiecki stan umysłu. Nawet jeżeli Udovicic otrzyma szansę to nie bardzo wierzę, że przy istniejącym układzie chłopak będzie chciał zostać na kolejny sezon. Czy będzie równie dobrze funkcjonować duet Sanogo - Cristovao to się jeszcze okaże. Pomijając fakt, że Sanogo jest tylko wypożyczony i nie wiadomo co będzie z nim dalej jeden dobrze (w I połowie) rozegrany mecz ze słabiutką Odrą to na razie za mało aby odpowiedzieć na to pytanie. Dlatego – jak już napisałem – jestem bardzo ciekaw jak sobie zwłaszcza Cristovao poradzi w meczu z o wiele silniejszym Rakowem. Ja przeciw grajkowi nie mam nic natomiast – póki co –obstaję przy tym, że jak na okres, w którym jest zawodnikiem Zagłębia niewiele dał zespołowi. Trzeba podkreślić, że jest nominalnym napastnikiem, który zdaje się nie ma nic na koncie zwłaszcza wiosną, a trochę już pograł. Ja bym się cieszył gdyby taka gra dotyczyła jakiegoś młodego grajka wziętego z Przeboju Wolbrom natomiast zważywszy na to, że gość został wykupiony i jego utrzymanie kosztuje zapewne niemałe pieniądze to o wiele za mało. Ale rzecz jasna na ostateczne oceny przyjdzie czas na koniec sezonu. Natomiast w zakresie paszportu to już pisałem wielokrotnie i dawno temu, że facet absolutnie nie spełnia żadnych wymogów aby otrzymać paszport holenderski i o temacie należy zapomnieć. Co przyznał sam Dudek w jednym z wywiadów. A wszelkie gadki Stanka w tym temacie to była jego tradycyjna bujda.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-04-11, 9:16 am

Przepraszam Szanowny Auguscie - skąd u Kol. Taka wiedza że Alex nie spełnia
wymogów aby o trzymać paszport holenderski ?
Prawnicy uruchomieni, podany termin bodajże Marzec 2018 - a Kol. twierdzi
ze to " Bujda na Resorach " - pamiętam wypowiedz trenera Dudka.
Obiektywnie - posiadanie paszportu w sposób znaczący poprawi sytuację
trenerowi w ustawianiu zawodników dwóch Żarko i Alex. Amen
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez novack 2018-04-11, 9:56 am

Paszport Angola nie jest decydujący, Żarko nie grał i wtedy, gdy Angol był na ławie. Powód? Nie, bo nie!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez mason 2018-04-11, 10:34 am

0:2 dla Rakowa.

Co mnie zawsze bawi na forum.
Zagłębie przegrywa - słabe grajki!
Zagłębie wygrywa - dobre grajki - a duet X X to już w ogóle, "wielkie przebudzenie".
I tak po jednej wygranej i tak co mecz.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez August 2018-04-11, 10:39 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):skąd u Kol. Taka wiedza że Alex nie spełniawymogów aby o trzymać paszport holenderski Prawnicy uruchomieni, podany termin bodajże Marzec 2018 - a Kol. twierdzize to " Bujda na Resorach "

Dlatego, że zadałem sobie trud i przeanalizowałem warunki ubiegania się o obywatelstwo holenderskie co zresztą swego czasu przedstawiłem na forum. Cristovao nie spełniał żadnego z nich. M.in. zbyt krótko przebywał w Holandii (poniżej wymaganego minimum bodajże 5 lat). Nie musze również przypominać ile ze stwierdzeń Stanka, który wielokrotnie wypowiadał się w sprawie paszportu jest prawdziwych. Zresztą każdy niech wierzy w co chce włącznie ze wszystkim co podają ludzie z klubu. Crostovao obywatelstwa holenderskiego nie ma i mieć nie będzie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez django 2018-04-11, 10:56 am

Podobno Stanek chodzi po targu w Będzinie i pyta czy ktoś nie ma załatwić holenderskiego paszportu :)

Pewnie za 3 miesiące Żarko odejdzie i nikt już nie będzie truł, czemu on nie gra, a i problem z paszportem wtedy sam się rozwiąże.

P.S. Może się powtarzam, ale chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którym od lat wciskane są kłamstwa, a oni dalej wierzą w kolejne - vide "uruchomieni prawnicy".
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez novack 2018-04-11, 11:07 am

Pokusi się ktoś o wytypowanie wyjściowej jedenastki? Nagrodą za prawidłowe typowanie może być przechodni chochoł upleciony ze słomy wystającej z "gumofilców" Papszuna.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez August 2018-04-11, 11:14 am

django napisał(a):Pewnie za 3 miesiące Żarko odejdzie i nikt już nie będzie truł, czemu on nie gra, a i problem z paszportem wtedy sam się rozwiąże.

I kto wie czy o to właśnie nie chodzi.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Raków Częstochowa

Postprzez GrubyPerez 2018-04-11, 11:24 am

Sądzę, że piękny Dariusz wystawi dziś skład identyczny jak w niedzielę.
A sprawa paszportu?...to nie Stanek jest winny, ani M'Futila tylko głupia Serbia, która czym prędzej powinna przystąpić do UE. Status kandydacki mają już od 2012 roku. :)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników