GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez RUDI 2018-04-01, 10:32 am

August napisał(a):Stan finansów możesz sobie sam ocrnić po sprawozdaniach finansowych złożonych w sądzie rejestrowym

Tak mogę ,ale wielu nie wie gdzie szukać i ktoś może to wykorzystać w kampanii ,ujawni ile kosztuje podatnika sport w mieście (np.zarobki) do tego koszty nowego stadionu dla ,,garstki,, kibiców (a to dzięki działaniom klubu) a wiem że takie ,,populistyczne,, hasła mogą trafić na podatny grunt i ,,kibol,, Arkadiusz może się przeliczyć co do drugiej kadencji .
Ps do przeciwników finansowania sportu, budowy stadionu mogą dołączyć kibice wku...ni na traktowanie klubu jak swojego prywatnego folwarku przez grupę ludzi i to może się źle skończyć dla Zagłębia.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez petromar 2018-04-01, 10:44 am

gra jaka była każdy widział niestety, kolega wcześniej napisał o liczbie kibiców na Ludowym.... powiem więcej, pójdę dalej, według mnie - następne kolejki totalnie pusty stadion,dużo transparentów "pochwalych " w strone najwiekszych szkodników w klubie, myślę ze 5-6 meczy w takich realiach coś da-nam kibicom,obok tego obojętnie imperator sosnowca nie przejdzie, według mnie nie ma innej możliwości pozbycia się Żelka i bandy szkodników którzy juz tak jawnie robią sobie z klubu kpine i pośmiewsiko(kontrakt Żelka choćby), inaczej niestety - 10 następnych lat to co najwyżej gra w I lidze ,jak nie w II po tym co nam serwują.... na honor tych gnojków ze sami odejda nie ma co liczyć - prędzej na nowe kontraktyz kolegami po grillu itp się zdecydują skurwy...y :czerwona:
WESOŁYCH !!
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez RUDI 2018-04-01, 10:59 am

I tak dobrze że na konferencji prasowej z ust Dudka nie padło podziękowanie dla kibiców za przybycie i doping .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez xenon 2018-04-01, 11:05 am

RUDI napisał(a):do tego koszty nowego stadionu dla ,,garstki,, kibiców

teraz są chude lata, a nowy stadion jest potrzebny w tak dużym mieście, we Wrocławiu, Gdańsku, Warszawie i innych miastach też są stadiony wybudowane dla garstki w przeliczeniu procentowym do ilości mieszkańców.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez RUDI 2018-04-01, 11:24 am

xenon napisał(a):teraz są chude lata, a nowy stadion jest potrzebny w tak dużym mieście, we Wrocławiu, Gdańsku, Warszawie i innych miastach też są stadiony wybudowane dla garstki w przeliczeniu procentowym do ilości mieszkańcó

Chyba kolego się nie zrozumieliśmy ;-) ,ja pisałem że taki argument może być podnoszony przez przeciwników A.CH .
Ps a procentowo to teraz możemy(kibice) się porównać do jakiegoś miasteczka (bez obrazy dla miasteczek ;-) ) a nie długo może dojść do tego że na Zagłębie chodzić będzie garstka widzów i to będzie procentowo porównywalne do jakiś "prezentacji garnków " (oby nie ) ale to nie jest wina kibiców .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez August 2018-04-01, 12:07 pm

RUDI napisał(a):ktoś może to wykorzystać w kampanii ,ujawni ile kosztuje podatnika sport w mieście (np.zarobki) do tego koszty nowego stadionu dla ,,garstki,, kibiców (a to dzięki działaniom klubu)

I uważam, że ktoś medialny powinien mówić, pisać, śpiewać o tym jak najgłośniej. Dla dobra klubu i kibicow
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez django 2018-04-01, 9:05 pm

Po dwóch łokciach na początku meczu skończyło się rumakowanie naszych gwiazd. Jedyny piłkarz, który podszedł do tego meczu ambitnie to Sanogo i mimo, że niewiele był w stanie zrobić to przynajmniej próbował. O Rzoncach, Puchaczach, Dudkach i Babiarzach nie będę pisał po raz kolejny, bo jak mawiał klasyk, szkoda strzępić ryja. Ciekawe czy wpływ na taką, a nie inną formę grajków miała przedmeczowa wypowiedź Jaroszewskiego o przedłużeniu kontraktu z Dudkiem :)
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez August 2018-04-01, 9:11 pm

Myślisz, że jest i to bardzo poważny konflikt na linii grajki- Dudek/Stanek?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez django 2018-04-01, 9:21 pm

August napisał(a):Myślisz, że jest i to bardzo poważny konflikt na linii grajki- Dudek/Stanek?


Nie wiem czy konflikt i nie wiem na ile poważny. Jakieś głosy dochodzą, że chemii tam nie ma. Grajki są w środku i widzą co się dzieje w tym klubie. Jak mamy padlinę, do jakiej zostało doprowadzone Zagłębie, to dziobią je różne sępy, próbując załatwić swoje interesy. Osoby, które były do tej pory filarami, jak Żarko czy Nowak, powoli są odsuwane na rzecz wynalazków Stanka, bo chyba nikt na tym forum, za wyjątkiem kilku osób odklejonych od rzeczywistości się nie łudzi, że tam decyduje Dudek. Myślę, że tam każdy próbuje coś ugrać dla siebie.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez August 2018-04-01, 9:27 pm

Odnoszę momentami wrażenie, że w ogóle rządzi przede wszystkim Stanek. A Jaroszewski nawet przy braku kompetencji i wspólnym układzie chyba nie jest aż takim kretynem aby nie wiedzieć że większa cześć „działalności” Stanka idzie na jego konto bo to on jest w zarządzie a nie Dajrektor.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez django 2018-04-01, 9:38 pm

Myślę, że nie ma co się zagłębiać w ten chory układ, tylko trzymać się faktów. A fakt jest taki, że rządzi tam Chęciński, bo jest jedyną osobą, która ma moc, żeby rozgonić to całe towarzystwo. I to na nim ciąży odpowiedzialność za wszystko co się dzieje.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez August 2018-04-01, 9:41 pm

Nie zapominaj o ludziach Leśnego w klubie. Nawet po zmianie własnościowej w Legii. I akceptacji tego przez Jose Arkadio. I mam wrażenie że nieformalnie to on nie do końca może robić co chce.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez django 2018-04-01, 9:46 pm

August napisał(a): I mam wrażenie że nieformalnie to on nie do końca może robić co chce.


Z jednej strony jest to układ towarzyski, a z drugiej od dawna mówi się w mieście o tym, że są osoby, które mają na niego haki. Ale niezależnie od tego on jest tak naprawdę odpowiedzialny za to, co dzieje się w Zagłębiu.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez August 2018-04-01, 9:51 pm

To prawda. Głównym odpowiedzialnym za degrengoladę w klubie jest Chęciński. I jak napisałeś jakiś czas temu hipokryzją ze strony Checinskiego jest ta ostentacja z jaka obnosi się jako kibic klubu nr 1. A faktycznie prowadzi klub do upadku. Czego świadomych jest niewiele osób.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez RUDI 2018-04-01, 10:09 pm

Adam1906 napisał(a):więc się pytam: czy Jaroszewski nie ma przypadkiem jakiegoś koleżeńskiego układu z decyzyjnymi, że czuje się w swoich bzdurnych decyzjach taki pewny?


django napisał(a):Adam, Ty pytasz poważnie?


Poważnie ,ale bez urazy może teraz to do niego dotarło ;-) ,sam przytoczył na innym forum wypowiedź gościa związanego z "ruchem kibicowskim" .

[quote="django"]

Naprawdę dużo ludzi, którzy potrafią dodać dwa do dwóch w ciągu kilku ostatnich lat odbiło od kibicowania. Zauważyłem, że w tym szambie babrają się jeszcze trzy grupy ludzi:
1. Ci co mają w tym interes
2. Metrykalni albo umysłowi piętnastolatkowie
3. Masochiści widzący co się dzieje, ale wierzący, ze kiedyś będzie normalnie albo za bardzo przywiązani do Zagłębia, żeby je olać.

[quote="django"]

3. To ja :)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników