GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez August 2018-03-29, 12:06 pm

novack napisał(a):Chęciński zdyscyplinuje sztab do bardziej racjonalnych działań

Nasz Wódz Naczelny wpierw sam musiałby się zachowywać racjonalnie. Wczoraj na jednej imprezie na Uniwersytecie w obecności władz uczelni, władz wojewódzkich, profesorów z kraju i z zagranicy, przedstawicieli ambasady francuskiej i konsula generalnego tegoż kraju wyskoczył na początku z hasłem: "dzięki za to zaproszenie." Owo "dzięki" powtarzał nie wiem ile razy, a na koniec ogłosił wszem i wobec tajny dotychczas autorski pomysł, że w celu promocji m.in. Uniwersytetu z dachu Wydziału filologicznego na Orlej będą się odbywały skoki. Zgromadzeni głowili się potem o co chodzi z tymi skokami przy czym konkluzja zgromadzonych była taka, słysząc Jose Arkadio miało się poczucie, że mieli przed sobą jakiegoś sołtysa a nie Prezydenta Miasta.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez novack 2018-03-29, 12:13 pm

Zastanawiam się czy Arkadius w kampanii zdecyduje się na debatę z Winiarskim, bo to będzie dla niego masakra. Obawiam się, że będzie się migał. A jak był ubrany, czy równie gustownie i zgodnie z protokołem jak na spotkaniu z przedstawicielem Watykanu?
Ostatnio edytowano 2018-03-29, 12:17 pm przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez pete_zs 2018-03-29, 12:16 pm

Panowie, co to ma do rzeczy do GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018 ?

Załóżcie temat "polityka" i tam dyskutujcie.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez novack 2018-03-29, 12:20 pm

pete_zs napisał(a):Panowie, co to ma do rzeczy do GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018 ?

Załóżcie temat "polityka" i tam dyskutujcie.

Ja tu nie widze ani słowa o polityce, dyskutujemu o właścicielu Zagłębia w kontekście plotek o ewentualnej zmianie trenera w razie niepowodzenia w Katowicach.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez pete_zs 2018-03-29, 12:21 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):To że będzie ZAKAZ dla Kibiców to było wiadomo od dawna ale nie o to
chodzi przecież w Sobotę - o godz. 20.15 - chodzi o wygraną i 3 pkt dla
Zagłębia. Po meczu Odra - GKS - zarówno GKSA jak i Odra są w naszym
zasięgu - tylko to trzeba wykorzystać i to bez żadnych skrupułów i nie
ma zlituj się trzeba ich oklepać. Jeżeli ten mecz wygramy i następne
cztery mecze wygramy zobaczymy co to da - przecież nasz Szkoleniowiec
bawił się w SZPIEGA na stadionie Odry w Opolu.
Po cichu nie głośno liczę na 3 pkt bo remis nie daje satysfakcji.
Pozdrawiam
Tadeusz


Też się zgadzam, mecz o 6 pkt. albo Gieksa nam odjedzie, albo dojdziemy do nich. I mecze z Rakowem, czy Odrą będą jeszcze o cokolwiek. Trzeba przyznać, że Gieksa mogła się już w ostatnich sezonach nabawić kompleksu Zagłębia. Tak więc trenerze Dudek, pokazać poprzednie mecze, jak Gieksa była pykana, żeby się zakodowało. Liczę na 0:1, Lewicki z karnego i wystarczy 8)
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-03-29, 3:37 pm

Nie powinienem ale napisze kilka słów - po pierwsze dlaczego robicie z trenera
takiego GŁĄBA - ten młody trener naprawdę radzi sobie nie najgorzej a może
być lepiej. Do meczu z GKSA - oni maja DOŁA w meczu z nami - jeżeli nasi zagrają
spotkanie w dobrym tempie i będą prowadzili grę to w pierwszej połowie powinno
być po meczu - chciałbym aby lewa strona grała Żarko - Martin a na prawej jednak
Sulewski - Wrzesinski - tylko zaznaczam grają 90 mini jeszcze trochę o 3 pkt.
Przepraszam widziałem GKS w meczu z Odrą - w pierwszej połowie obie drużyny
grały PIACH. Jeżeli Zagłębie swoja grą wykorzysta swoje atuty a ma ich sporo
to Jajko Wielkanocne będzie nasze. GSA ma DOŁA - GKS nas się BOI - musimy
to wykorzystać - Paszulewicz to nic nie pomoże i tyle.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez novack 2018-03-29, 3:50 pm

Panie Tadeuszu on sam robi z siebie tę częś kapusty o której Pan napisał, a kolejnym dowodem na to jest fakt, że i Pan też widzi to czego Dudek nie potrafi ogarnąć.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-03-29, 4:03 pm

Szanowny Novacku - wydaje mi się ze ta gra Puchaczem na lewej obronie to
była próba jak to wyjdzie grając Alexem w ataku - krótka piłka brak skuteczności
bo gdyby Alex strzelał to myślę sobie że Zarko posiedziałby na ławie dłużej.
Mam nadzieje że Zarko wróci na lewa obronę - myślę że będzie skuteczniej
bronił - tak ja to widzę. Stąd napisałem kilka dni temu że "paszport w poczcie"
z Holandii pomoże trenerowi.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez django 2018-03-29, 7:31 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a): GSA ma DOŁA - GKS nas się BOI - musimy
to wykorzystać - Paszulewicz to nic nie pomoże i tyle.


Podobno Paszulewicz od kilku dni ma ciągłą biegunkę ze strachu przed konfrontacją z wyżelowanym Dariuszem, a cygańskie grajki masowo symulują kontuzje, byle tylko nikt ich nie wystawił przeciwko naszym gladiatorom.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez August 2018-03-29, 8:14 pm

Jeśli Gieksa ma doła po 6 pkt zdobytych na dwóch zespołach z czołówki ligi to strach się bać jak będą w gazie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez Tomcjo 2018-03-29, 10:01 pm

Łupie mnie w kościach na duży oklep . Trojka do zera . Nikt z piłkarzy nie bedzie umierał za pajaców . Dobrym duchem był Udovicic a jego zbrojnym ramieniem Pribula . Tej dwójki nie ma . Legionista Sanogo na wczasach w Sosnowcu . Nowak to pociągnie najwyżej wózek z węglem i to mały . Kto tu ma umierać za Zagłębie . Dawniej to nawet słaby Markowski ganiał jak szalony albo gonił innych do roboty . Teraz brak lidera . Jesli GKS przyciśnie to nasze gwiazdy beda sie tylko przyglądać . Obym sie mylił ale optymizmu jak magnezu mam coraz mniej .
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez novack 2018-03-30, 10:19 am

Nauka Dudka baardzo drogo nas kosztuje, zarówno w wymiarze sportowym jak i finansowym. Jeśli Dudek niczego nie nauczył się w meczach z Miedzią, Puszczą i Radomiakiem, szczególnie w kwestii personalnego doboru składu, to cygany nakryją nas patelniami, co jak zapowiedział Pan Prezes i tak nie przeszkodzi mu tuż po radosnych Świętach odebrać pachnący nowością kontrakt i niech sie chłopak uczy kolejny rok. Oby ten kontrakt podpisywał po zwycięstwie u latynosów.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez andi1961 2018-03-30, 2:53 pm

Wszyscy,oprócz pana Tadeusza,jedziecie po naszym Klubie i wszystkich co są z nim związani jak byście byli fanami obcego wam zespołu. Nic wam nie pasuje,Trener,zawodnicy,Zarząd,a nawet między sobą się spieracie,przecież wszyscy powinniśmy grać w jednej drużynie a nie wypisywać jakieś dyrdymały.Po kilku zwycięstwach z rzędu,pisalibyście całkiem co innego i chwalilibyście wszystkich i wszystko co jest związane z naszym Zagłębiem.Czytając na bieżąco wszystkie wpisy,odnoszę wrażenie że co niektórzy forumowicze,zachowują się jak małe dzieci jak im się nie podoba coś to zabierają zabawki i wychodzą z piaskownicy. Przecież tu chodzi o nasze Ukochane Zagłębie a nie o jakiś klubik A.klasowy z jakiejś pipidówy.Pozdrawiam wszystkich.andi1961.
andi1961
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2014-11-18, 4:05 pm

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez xenon 2018-03-30, 4:59 pm

Ilość chętnych mocno przerosła nasze oczekiwania przez co jutro z pewnością na ulicach Katowic oraz szczególnie przy ul. Bukowej panować będzie gorąca atmosfera. Piłka nożna dla kibiców !" czyli kibice przechytrzyli wojewodę
xenon
 
Posty: 1073
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31.03 2018

Postprzez slawekchicago 2018-03-31, 5:34 am

Znow sie nakrecam (jak zawsze zreszta) i czuje ze WYGRAMY. 2:1 .Pod te swieta na te swieta , byle tylko Nasi nie zostawili jaj w koszyku to WYGRAMY
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron