ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 4:19 pm

Ale wiesz co łączy Prezesa i kierownika obiektu: Sosnowiec łączy :lol: To prawda objawiona miejskiego hasła promocyjnego. A konkretnie łączy oberszef Chęciński. A morał taki: Jaki szef tacy i pracownicy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez RUDI 2018-03-10, 4:23 pm

August :niezle: :brawo:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 4:27 pm

W sumie nie ma się z czego cieszyć. Dochodzą mnie słuchy, że cały sportowy net w Polsce ma świetny ubaw nie tylko z wniosku o walkower z Miedzią ale przede wszystkim z tego że według Gracjana-analfabety mamy po meczu z Miedzią 3 pkt. Bo na oficjalnej mamy tylko pkt straty do legniczan:
http://zaglebie.eu/tabela
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez novack 2018-03-10, 4:38 pm

Na 90 minut pod wczorajszym meczem w komentarzach jest wpis Miedzi Legnica opisujący całą sytuację, zawierający informację, że zgodnie z ich procedurami takie sprawy sprawdzają dwukrotnie przed sezonem, a w tej konkretnej sprawie skierowali nawet zapytanie do PZPNu o Pyrzyckiego i mają odpowiedź potwierdzającą legalność swojego działania.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez RUDI 2018-03-10, 4:47 pm

Moje ,,cieszynki,,były dla Ciebie za trafiony post o łączeniu ;-) August .Net ma ubaw na pewno i chyba nie tylko ubaw .Sulewskiemu jeżeli dobrze pamiętam zarzucono między innymi coś w stylu ,,narażenie Zagłębia na zły wizerunek medialny,, to co zrobił Prezes kilkoma swoimi decyzjami (Raków,Górnik,US, i teraz )zrobiło nam taki negatywny pijar medialny jak matka Madzi, Sosnowcowi .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 5:02 pm

Wiem Rudi, dziękuję. Ale nie jest mi do śmiechu bo jest mi wstyd za mój klub. Przynajmniej jak rozmawiam ze znajomymi z innych części kraju
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez mason 2018-03-10, 8:38 pm

August napisał(a):W sumie nie ma się z czego cieszyć. Dochodzą mnie słuchy, że cały sportowy net w Polsce ma świetny ubaw nie tylko z wniosku o walkower z Miedzią ale przede wszystkim z tego że według Gracjana-analfabety mamy po meczu z Miedzią 3 pkt. Bo na oficjalnej mamy tylko pkt straty do legniczan:
http://zaglebie.eu/tabela


Już wrzucałem, ale co ważniejsze poprawili.
My 30, a Legnica 37.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 9:02 pm

mason napisał(a):
Już wrzucałem,

Toś narobił ogólnopolski rejwach. Bo się po kraju rozniosło. Jak się Prezes dowie ktoś Ty...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez novack 2018-03-10, 9:15 pm

To Gracjan nie potrafi też liczyć i dodawać?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 9:28 pm

novack napisał(a):To Gracjan nie potrafi też liczyć i dodawać?

Jak widać
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez novack 2018-03-10, 9:35 pm

Oj nie mamy szczęścia do sztabu. Pamiętam dyrektora MOSiR który uraczył Nas głównym wejściem na Ludowy w barwach Burkina Faso lub innego Gabonu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 9:55 pm

Novack, nie wiem czy pamiętasz jak całkiem nieżle - jak na ówczesne czasy - prezentował się Ludowy po remoncie w I połowie lat 80 gdzieś za czasów Panica. Nie było to nic wielkiego ale i wejście główne i boczne zostały wyremontowane, ławki tam gdzie zniszczone, zostały wymienione i co ważne utrzymywane w lepszej czystości niż krzesła dzisiaj. Przyjemnie się wchodziło na stadion, a murawa była w takim stanie i tak przystrzyżona, że jak mawiano - przypominała te, na których grały klub ówczesnej First Division.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-11, 9:11 pm

Miłego oglądania:
https://www.youtube.com/watch?v=To35Ysz1DOU

Zapomniałbym dodać. Materiał dla ludzi o mocnych nerwach
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez Tomcjo 2018-03-12, 12:08 am

Gdyby to był jakiś ważny baraż o awans czy spadek to powiedziałbym ze obrońca ktory asystował strzelcowi pierwszej bramki wziął za to kase . Tak nieudolni sa nasi grajkowie w obronie ze nie wiadomo czy to ich gra jest na takim poziomie czy to sabotaż .
Na mała obronę Dudka powiem ze ustawienie przy tej akcji było podobne jak Cracovii w Szczecinie . Tylko wykonanie nie to same . Brak agresji i zaangażowania , przestoje i odpuszczanie przeciwnika . Momentami wyglądali jakby sie im Windows zawiesił .
Współczuje tym co wierzyli w awans . Zobaczymy co zbuduje trener z tych kalek do końca sezonu . Czy beda walczyć o każde miejsce w górę tabeli czy dowiozą sie do końca sezonu od grila do grila na chwale GKS herbu łopatka i ruszt .
Tomcjo
 
Posty: 7028
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez novack 2018-03-12, 6:11 am

Przy drugiej bramce zwracam uwagę na tempo powrotu Puchacza nr 99 (mimo, że na jego stronie bez krycia jest Piątkowski) i proponuję porównać to z ambicją i sposobem poruszania się Żarko. Można też porównać to co obaj panowie dają drużynie z przodu. W tej akcji zachowanie Puchacza w ofensywie, gdy jeszcze mamy piłkę najlepiej pokazuje jego możliwości i przydatność w obie strony. D R A M A T !!! Sulewski nr 94 (ten co kopie się po głowie) przy pierwszej bramce i Cichocki (nr 16 ten co robi za wiatrak) przy drugiej bramce, na stałym, przewidywalnym i uznanym przez Pana Prezesa za dopuszczalny (nie szukał obrońców zimą) poziomie.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników