ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 12:15 am

slawekchicago napisał(a):Prosimy o szczegoly umowy wypozyczenia Puchacza bo z tego co czytam to nie zadziwia gra

Puchacz jest cieniutki i mógłby ewentualnie być co najwyżej zmiennikiem Udivicicia i to tylko ze słabszymi przeciwnikami i wtedy gdy wynik jest rozstrzygnięty. I tylko po to by nasz nowy blondyn mógł odpocząć. I chyba wziął poznańską zapchajdziurę na nasz wikt w ramach przeprosin za wykablwanie Legii oferty za Sanogo.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez django 2018-03-10, 12:44 am

A tymczasem w relacji meczu na stronie oficjalnej, oprócz poetyckiej metafory o spadających z nieba obrońcach, mamy taką perełkę:

Obaj świerzo upieczeni zmiennicy brali udział w tej ciekawej akcji sosnowiczan!


Ale ważniejszą informacją jest to, że nasz ulubiony autor postanowił dokonać coming-outu i pod tym tekstem ujawnił swoją tożsamość :)
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 12:53 am

Mnie się podobał fragment o wyłonieniu się zza pleców. Jak w Mitologii z Afrodytą co się wyłoniła z muszli
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 7:46 am

django napisał(a):Ale ważniejszą informacją jest to, że nasz ulubiony autor postanowił dokonać coming-outu i pod tym tekstem ujawnił swoją tożsamość

Tak na poważnie. Ja tych relacji z reguły nie czytam. Ale tego się czytać nie da. Można odmieść wrażenie że to albo pisało dziecko albo człowiek po SPZ-ce względnie ktoś po użyciu środków odurzających. No i oczywiście katastrofalne błędy ortograficzne. Ja tego nawet nie nazwałbym amatorką bo wielu anatorów prowadzi strony sportowe na jakimś poziomie. Ja rozumiem że może ten Labus to jakiś człowiek szczególnej troski, któremu Prezes chce pomóć ale lepiej niech chłop znaczki na koperty przykleja a nie sronę redaguje.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez Tomcjo 2018-03-10, 7:55 am

Czyli fujara a dla nas znowu wstyd
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 8:03 am

Tomcjo napisał(a):Czyli fujara a dla nas znowu wstyd

Ja bym napisał że raczej człowiek specjalnej troski. Albo braki nieznajomość ortografii albo dysleksja. Tak czy owak Prezes Wszechczasów wybitny dziennikarz, pedagog powinien odsunąć dzielnego Gracjana od walki z ortografią.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez mason 2018-03-10, 9:04 am

Ale o co Wam wszystkim chodzi? Miały być dla Zagłębia w tym meczu 3 pkt. i są 3 pkt ! :lol:
Wystarczy zobaczyć tabelę na stronie oficjalnej klubu...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez novack 2018-03-10, 9:05 am

Miejmy nadzieję, że to nie Gracjan napisał protest do PZPN.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez slawekchicago 2018-03-10, 10:25 am

jest i takie cos . i coz sie dziwic wynikom skoro zamiast pilkarzy graja kibice . Zamiast pisac na forum na trening bracia

87 min Marquitos zmieniony przez Przemysława Mystkowskiego. Kibice powoli opuszczają plac gry.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez slawekchicago 2018-03-10, 11:09 am

Gracjan Gracjan , ktory to

i juz znalazlem

https://youtu.be/9sGqKFFgrUU

:lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez jls 2018-03-10, 11:22 am

Następna wpadka i to świadcząca o dyletanctwie i nieprofesjonaliżmie człowieka mieniącego się prezesem klubu, a będącego też (kiedyś) dziennikarzem i szefem redakcji sportowej TV K-ce).
Człowiek o takim życiorysie powinien znać przepisy obowiązujące w PZPN.
Dla mnie kompletny dyletant i szkodnik.
Ciekawe czy w ogóle raczył wejść do szatni i postawić ostre warunki dotyczące celów i zarobków adekwatnych do poziomu gry drużyny.
PREZESIE dawniej proponowałbym wycieczkę w kibitce na Sybir, obecnie niekończące się wakacje na bezrobociu, po zwrocie niesłusznie pobranych wynagrodzeń z klubu.
Panie Jaroszewski kończ waść, wstydu oszczędż.
jls
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2006-06-07, 12:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez bolo73 2018-03-10, 11:44 am

Wszystko fajnie Panie i Panowie, ale ile można pisać w kółko o tym samym, ile można żali wylewać na forum? Czy nie czas coś konkretnego zrobić w temacie? Wiem, wiem - zaraz odezwą się głosy: ale co my możemy? Po pierwsze można bojkotować mecze i nie będzie to miał nic wspólnego ze zdradą etc., po wtóre można wybrać spośród nas konkretną grupę ludzi ogarniętych w prawie, przepisach, potrafiących rozmawiać a jak widać na forum tak jednym jak i drugim takich osób nie brakuje i następnie żądać (nie prosić tylko żądać) spotkania z osobami decyzyjnymi począwszy od Prezydenta celem przedstawienia stanowiska i spojrzenia na całą sytuację od strony ludzi, którym dobro klubu leży na sercu oraz wyjaśnienia i rozliczenia z decyzji podejmowanych przez władze klubowe. Nie zaproponuję tutaj rozwiązania, które wprowadzili w życie fani jednego z klubów angielskich (nie pamiętam teraz nazwy klubu) a mianowicie przejęcia klubu przez kibiców. Jest to na naszym podwórku nierealne aczkolwiek takie rozwiązanie byłoby najlepsze. W każdym bądź razie należy coś zrobić aby zmienić całą tą chorą sytuację bo co przerwa ligowa to mamy powtórkę z rozrywki a nikt tego nie rozlicza i nie wyciąga konsekwencji. Może faktycznie lepiej zaorać, rozpędzić towarzystwo a te pieniądze przeznaczyć na inne dobra dla społeczności. To są miliony złotych marnotrawione przez kilka osób!!! Prywatny folwark. Aha, dzisiaj o 18 i jutro o 17 hokeiści grają mecze o awans i na tą chwilę sprawa wygląda tak, że przegrywamy z Toruniem 0:2 ale wydaje mi się, że ten sezon jeśli ma ktoś uratować dla kibiców to mogą to uczynić tylko oni. Zawitajmy na Zimowy!!!
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 11:48 am

Prezes-kaumuk to jedna kwestia. Inną jest m.in. również to, że mecz pokazał jak mocno przeciętnym trenerem jest Dudek. Tak ja słusznie wspominał Django, Nowak i jego sztab znakomicie rozpracowali nas czego nie można powiedzieć o Dudku.Taktycznie absolutnie nie przygotował zespołu bazując na ustawieniu, które dało efekt ze słabiutkimi Siedlcami.
Poza tym nie na miejscu jest przywoływanie absencji Jędrycha jakby jeg obecność cokolwiek by zmieniła. Chyba że byłby to gość formatu Puyola, który zapragną zakończyć karierę w Sosnowcu a ie człowiek, który wcześniej zagrał raptem sezon na szczeblu I lig w Siedlcach a wcześniej pałętał się między 2 a I ligą w "słynnym" Zniczu Pruszków.
Kolejna kwestia to fragment: "Transfery, jakie zrobili - mówię tu o Forsellu i Piątkowskim - robią różnicę." A ja mam pytanie , kto nie pozwolił właśnie Zagłębiu ściągnąć takich grajków? Miedź raczej nie wydała milionów na tych graczy?
A już zabawny był fragment: "Wszedł Makowski, również zagrał na przyzwoitym poziomie." No cóż, jeśli mówimy o poziomie o ujemnej wartości to może. Chłop się może nadaje do przycinania gałęzi bez wchodzenia na drabinę. Ale na pewno nie na pozycję stopera.
O nabytkach plus Cristovao już wspominałem więc nie ma sensu się powtarzać.
Ogolnie rzecz biorąc, jeśli można dojrzeć pozytywy to takim w sobie samym jest dość jaskrawe pokazanie dziadostwa jakie panuje w samym klubie i wokół niego. No i przynajmniej na jakiś czas może nie będzie pitolenia o szansach na awans, których i tak nie mieliśmy, i na który to awans absolutnie nie zasługujemy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez novack 2018-03-10, 12:14 pm

Osoba odpowiedzialna za pisemne relacje na oficjalnej stronie klubu (Gracjan) nie potrafi pisać, a osoba odpowiedzialna za znajomość i przestrzeganie przepisów (Nasz Pan Prezes) nie potrafi czytać tych przepisów, ale i tak ma szczęście, że to nie Gracjan dziarał go na plecach, bo miałby ZAGŁEMBIE.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-10, 12:29 pm

novack napisał(a):ie Gracjan dziarał go na plecach, bo miałby ZAGŁEMBIE

Jesteś pewny? :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników