ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez django 2018-03-09, 10:46 pm

August napisał(a):Wiesz. Nawet nie che mi się analizować. Bo i po co?


"Przyjmuje się, iż zawodnikiem o statusie młodzieżowca jest zawodnik posiadający obywatelstwo polskie lub szkolony w klubie zrzeszonym w PZPN"

Gdyby oba powyższe warunki musiały zachodzić równocześnie,to zamiast alterntywy zostałaby użyta koniunkcja, czyli po prostu litera "i" To jest k...a straszne, że osoby, które zarządzają tym klubem nie znają podstawowych zasad logiki.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez slawekchicago 2018-03-09, 10:48 pm

django , BO TO SA TE SAME OSOBY CO PISZA NA STRONIE GLOWNEJ
N I E U K I :czerwona: :czerwona: :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-09, 10:51 pm

Ekscytujecie się jakbyście dopiero teraz odkryli, że w klubie pracują kiepy. Począwszy od zarzządzania klubem przez zarządzanie stroną po brak znajomości logiki oraz ortografii.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez slawekchicago 2018-03-09, 10:54 pm

zamkne dyskusje z mojej strony jednym haslem

WSZYSCY NA ZIMOWY !!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez zag23 2018-03-09, 11:06 pm

Mecz wyrównany z przewaga Miedzi która w kazdej formacji dominowała i zaslużenie wygrali , trzeba im to oddać.

Chce poruszyc inny temat dotyczący biletów zakupionych na stronie klubowej... to są jakies jaja co sie dzis działo i nie tylko ja mialem taki problem. Kupilem bilet w czwartek..stoje do kołowrotków przychodzi moja kolej, przykladam karte kibica a tu niespodzianka brak biletu ja oczom nie wierze, znowu przykladam i nic...jak dla mnie skandal. Podchodzę do kasy pokazuje kobiecie że kupilem bilet logujac sie na stronie i nie ma go na karcie a ona zamiast go nabic w kasie mówi że musze miec wydrukowany bilet by wejsc. Pierwszy raz mialem taki problem ...zawsze wchodzilem bez problemu...skoczylo sie tak że wszedlem z wydrukowanym biletem w punkcie kibica w minucie 25 meczu, brawo klub za organizacje.

Wracajac do meczu mam pytanie do trenera czemu nie gra najlepszy zawodnik jesieni Udovicic?
Ostatnio edytowano 2018-03-09, 11:12 pm przez zag23, łącznie edytowano 1 raz
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez robercik 2018-03-09, 11:08 pm

Bo trener zna sie lepiej :-(
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-09, 11:14 pm

zag23 napisał(a):Podchodzę do kasy pokazuje kobiecie że kupilem bilet logujac sie na stronie i nie ma go na karcie a ona zamiast go nabic w kasie mówi że musze miec wydrukowany bilet by wejsc.

Miałem to samo i ja i moje dziciaki. Ale z kolei na wszelki wypadek miałem wydrukowane bilety. Ale mnie z kolei gość - wpuszczając bez przykładania samych biletów - powiedział, że jak się drukuje bilety to karty już :lol: nie działają
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez rio99 2018-03-09, 11:23 pm

Jak dla mnie sytuacja jest tragiczno śmieszno beznadziejna i na plaszczyźnie sportowej , organizacyjnej i kibicowskiej.
Sportowej poniważ gra jak wygląda każdy widzi ale zastanawiające jest czemu Żarko , Martin , Vamara a nawet Christovao siedzą na ławce? Po wejściu 3 ostatnich chociaż pojawili się nasi pod bramką Miedzi. Nowak zgadzam się slabo ale może też przez to że nie mial z kim grać. Babiarz to jakaś popierdułka , Puchacz też dobry gwiazdor. Obrona jak zawsze skonsolidowana. To jest k***a dramat. Tym ktorych wyżej wymieniłem życzę jak najlepiej i zmiany klubu po sezonie.
Organizacja to dramatu ciąg dalszy otwarte chyba 2 lub 3 kasy do tego ludzie przychodzący ze zakupili bilet a nie ma go nabitego na karcie. Biegacz Marcin nie przewidział kolejek na swój cyrk a inna sprawa że ma wyjebane bo on ma tatuaż. Ta k***a to największy darmozjad od lat. Jak juź nie raz pisalem wuefista i przydupas. Marcinek napiszę to po raz kolejny pamiętasz jak byłeś na posyłki Miarki w Nowej Budowlance? I taki będziesz całe życie bo zawsze jesteś pionkiem dla kogoś wyrzej:)
Kibicowsko chyba jak dla mnie chyba największe rozczarowanie i nie chodzi mi o doping ale o sytuacje między kibicami na stadionie. Wyzywanie sie nawzajem , darcie mordy o liczbe wyjazdów , szarpaniny na schodach , zero szacunku po czym akurat padło z młyna duma braterstwo Zagłębie. Dramat i metr gówna
rio99
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2007-02-23, 9:16 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez Luis 2018-03-09, 11:23 pm

Eeee co tam. W lato Jaroszewski pomylil narodowsc Alexa, teraz pomylil narodowosc Purzyckiego. Wielkie halo. Ciekawe jak sie wytlumaczy z takiej kompromitacji. Takim dzialaniem JAROSZEWSKI prowadzisz do tego, ze w koncu wszyscy Zaglebie znienawidza. Bo taki wstyd robisz dziennikarzu. A jak zadzasz od Miedzi walkowera, bo zainteresuj sie ubieglbym sezonem. Caly sezon gral w Miedzi Damian Rasak jako mlodziezowiec. Tez nie byl szkolony w odpowiednim czasie, ale mial polskie obywatelstwo. Smiales sie rok temu z Papszuna, a od niego to Ty mozesz sie uczyc.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez django 2018-03-09, 11:26 pm

django napisał(a):Biorąc pod uwagę mecz w Siedlcach, nietrudno rozpracować Zagłębie. Kluczem jest większa presja na Nowaku i nie zostawianie wolnego miejsca na skrzydle Wrzesińskiemu, plus oczywiście uważne krycie Lewickiego. Do tego siła ofensywna Miedzi przeciwko wiemy jakiej defensywie Zagłębia. Dlatego pisałem już wcześniej, że jeśli dzisiaj wyjdzie taki sam skład jak w Siedlcach, a Dudek nie znajdzie dobrego pomysłu taktycznego na zaskoczenie Miedzi, to szanse na korzystny wynik są minimalne.


Sorry, że cytuję samego siebie, ale... większa presja na Nowaku spowodowała, że nie było go w tym meczu. Wrzesiński nie miał miejsca na skrzydle i również go nie było. Lewicki został dobrze przykryty i też nie był widoczny. Poziom defensywy obnażyły obie bramki. Każdy z kluczowych graczy meczu z Pogonią został wyłączony z gry. Dudek postanowił na Miedź wyjść składem bardzo zbliżonym do ledwo wygranego meczu z Siedlcami. Pozdrowienia dla fanów talentu Puchacza, Rzoncy i Christovao. Być może dotrze, że sparingi to nie liga.
Ostatnio edytowano 2018-03-09, 11:28 pm przez django, łącznie edytowano 1 raz
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez novack 2018-03-09, 11:27 pm

Jeżeli to co zaprezentowałem Dudek, to apogeum jego umiejętności trenerskich, to niech przerzuci się na pieczarki!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez August 2018-03-09, 11:27 pm

django napisał(a):Biorąc pod uwagę mecz w Siedlcach, nietrudno rozpracować Zagłębie. Kluczem jest większa presja na Nowaku i nie zostawianie wolnego miejsca na skrzydle Wrzesińskiemu, plus oczywiście uważne krycie Lewickiego. Do tego siła ofensywna Miedzi przeciwko wiemy jakiej defensywie Zagłębia. Dlatego pisałem już wcześniej, że jeśli dzisiaj wyjdzie taki sam skład jak w Siedlcach, a Dudek nie znajdzie dobrego pomysłu taktycznego na zaskoczenie Miedzi, to szanse na korzystny wynik są minimalne.

Sprawdziło się. Z tym, że nie mieliśmy nawet minimalnych szans na wynik z Miedzią, która wygrała z nami niemal na "stojąco" bez specjalnego wysiłku. Mecz na swój sposób znakomicie obnażył wszystko co najgorsze i w zespole i w klubie. Dudek niestety ppokazał, że takie spotkania to dla nie zbyt duże progi. Były obrońca wiedząc z pewnością jaką ma defensywę i wiedząc, że przeciwnik nas rozpracował, nie zrobił praktycznie nic aby czymś zaskoczyć przy najmniej w stosunku do Siedlec. Wzmocnienia - śmiechu warte. Co ma wnosić nowy zawodnik do zespołu pokazali Maquitos i Piątkowski po znakomitych asystach. Babiarz -ledwo się zorientowałem, że gra. Rzońcy najlepiej zebrać na bilet powrotny na wyspy. No i kwestia Puchacza. Była tu niedawno gadka o wyższości gościa nad Udo. Cóż, Udo też zapieprzał bramki jak ten z Miedzią i też miał kiksy ale mam przekonanie, że byłoby więcej pożytku zwłaszcza po wejściu Pribuli w 2 połowie. Nowak to dywersant zwłaszcza przy znakomitych i dokładnych podaniach do przeciwników na własnej połowie. Fajny edek też jest z Cichockiego. Po takim zakręceniu jak przy drugiej bramce to przy odrobinie godności zacząłbym myśleć o zmianie zawodu. Sulewskiego dobrze byłoby poprosić o pwrót w rodzinne strony a jeśli nie to owiną szalikiem Kłajpedy i za ryj ciągnąć do samej Gdyni. Z pozytywów to Pribula mimo wszystko klasa sama w sobie - po takiej kontuzji jeden z najlepszych w drużynie co oznacza, że większość to raczej paralitycy. Na plus też Sanogo. Cristovao - niby wszedł w końcówce i gdyby było pozamiatane ale z tych 20 min. które miał do pokazania to jeśli to oznacza że jest w gazie to ja jestem w lepszym po pół litra. No i Makowski. Nadaje się na stopera mniej niż ja na gwiazdę baletu
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez novack 2018-03-09, 11:51 pm

Jednak Nowak wystrychnął Dudka i Jaroszewskiego na Dudka! Jestem wkurwiony jak dawno nie byłem, bo moje Zagłębie wcale nie przegrało po boju na 120% możliwości, ale przeszło obok meczu, z pierwszym składem posadzonym przez Dudka na ławce!
Ostatnio edytowano 2018-03-10, 6:56 am przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez slawekchicago 2018-03-09, 11:57 pm

Prosimy o szczegoly umowy wypozyczenia Puchacza bo z tego co czytam to nie zadziwia gra . Mlodziezowcem jest Milewski wiec Puchacz grac nie musi. Druga sprawa trener Dudek chce pokazac ze DAJrektor mial racje ze jest Rzonca .W Siedlcach nie pokazal wszystkiego wiec dzisiaj chyba nic , ale musi grac bo by wyszlo ze DAJrektor sie nie zna .SZOK !!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MIEDŹ LEGNICA

Postprzez django 2018-03-10, 12:10 am

Reakcja Miedzi:

Mamy już komentarz w tej sprawie Tomasza Brusiły, rzecznika Miedzi Legnica.

- Zagłębie nie ma racji. Przepisy jasno stanowią, że Adrian Purzycki jest młodzieżowcem. Nasz piłkarz ma bowiem obywatelstwo polskie. Działacze z Sosnowca nie zauważyli chyba, że w tym paragrafie jest słowo „lub”.

Miedź Legnica wygrała w piątkowy wieczór w Sosnowcu z Zagłębiem 2:0 po bramkach Fabiana Piaseckiego i Mateusza Piątkowskiego.
http://sport.lca.pl/legnica,news,69134, ... oliku.html
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron