ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Adam1906 2017-09-22, 10:54 am

Stadion Ludowy w Sosnowcu
sobota 23.09.2017r. godz.18:00


ObrazekObrazek

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Już w najbliższą sobotę kolejne ligowe starcie na Stadionie Ludowym w ramach 10. kolejki 1 ligi. Do Sosnowca przyjedzie drużyna Wigier Suwałki, która jak do tej pory w batalii 2017/18 zgromadziła osiem punktów w ligowej tabeli.

Podopieczni Artura Skowronka mają jeden mecz zaległy z Rakowem Częstochowa, który odbędzie się w przyszłym tygodniu przed własną publicznością.

Wigry to drużyna, która w tym roku świętuje 70. lecie powstania klubu i do każdego spotkania jest podwójnie zmotywowana. W ostatniej ligowej potyczce drużyna z Suwałk podejmowała Odrę Opole i zgarnęła jakże ważne trzy punkty. Był to ich drugi triumf od początku sezonu.

Sosnowiczanie na szczeblu ligowym mierzyli się z biało-niebieskimi czterokrotnie. Bilans jest korzystny dla naszego zespołu. Trzy razy byliśmy górą, a tylko raz musieliśmy uznać wyższość rywala z Podlasia w pamiętnym meczu przy Kresowej.

W zeszłym sezonie dwukrotnie uporaliśmy się z Wigrami pokonując ich w rundzie jesiennej 2:0 w Sosnowcu, a w rewanżu na biegunie Polski 3:0. Wielu przed tym meczem stawia nas w roli faworyta, ale Nice 1 liga niejednokrotnie uczy pokory i pokazuje, że nie zawsze lepszy zespół zgarnia 3 punkty.

10. kolejka 1 ligi rozpocznie się już w piątek. W bardzo ciekawie zapowiadającym się starciu GKS Katowice podejmie drużynę Chrobrego Głogów. Reszta spotkań zaplanowana jest na sobotę i niedzielę. Jeśli mówić o najciekawszych to na pewno równie dobrze wyglądają pojedynki Miedzi Legnica z Podbeskidziem Bielsko-Biała czy Chojniczanki Chojnice z Olimpią Grudziądz. Jeśli chodzi o pozostałe to: Górnik Łęczna podejmie GKS Tychy, Puszcza Niepołomice gościć będzie Stomil Olsztyn, Raków Częstochowa przed swoją publicznością przyjmie Bytovię Bytów, Odra grać będzie w Opolu ze Stalą Mielec. Mecz kończący kolejkę odbędzie się w Siedlcach, a tamtejsza Pogoń mierzyć się będzie z Ruchem Chorzów.

Informacja o sprzedaży biletów - TUTAJ

Rozpiska autobusów na Wigry Suwałki - TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Tomcjo 2017-09-23, 9:08 am

No to zeby wkurzyć co po niektórych :lol: znowu wytypuje wynik ! No niestety teraz nie mam żadnych przeczuć przed GKS czułem ze wygramy bo obie drużyny słabe , my zagramy na pełnej mobilizacji a cygany napompowane przez Mandrysza pękną . Z Chojniczanka tez czułem bęcki . Wiedziałem ze całe naprężenie muskułów zejdzie z nas plus zmęczenie plus Chojniczanka to wyrobnicy . Taka maszynka gdzie cotygodniowa praca daje efekty . Bez zrywów jak u nas . Po prostu ciężka praca .
A co z Wigrami . Posypał im sie skład . U nas nie lepiej . Praca Dudka powinna dać efekty ale czy juz teraz . Jeżeli cieżko pracowali nad skutecznością to nastąpi przełom i wygramy 3-1 . Mały przełom 2-1 . Ja jednak uważam ze przełomu nie bedzie i typuje 1-1 . Spodziewam sie nudnego meczu . Dudek chyba pogonił mocno naszych leni i beda zamuleni czy sie obudza ? Moze za jedna dwie kolejki bedzie progres . Na razie nudy
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez August 2017-09-23, 9:42 am

Po ostatnich meczach o dobrą grę można być spokojnym. Problem w skuteczności a przede wszystkim w tym jakie numery mogą nawywijać nasze gwiazdy w formacji obronnej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-09-23, 10:25 am

W meczu z Suwałkami byłbym bardziej spokojny o wynik gdyby Zagłębie
zagrało skrzydłowymi z prawdziwego zdarzenia - Nuno na lewym a
Wrzesiński na prawym no i jednak mam zaufanie do Milewskiego to takie
moje przed meczowe zachcianki - a teraz mecz z Wigrami krótka piłka
musimy ten mecz wygrać jeśli o czymś myślimy - to tyle
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez novack 2017-09-23, 12:04 pm

Wie ktoś, czy Zagłębie FM przewiduje transmisję z meczu? Nie raczą odbierać telefonów.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Blajpios 2017-09-23, 2:53 pm

novack napisał(a):Wie ktoś, czy Zagłębie FM przewiduje transmisję z meczu? Nie raczą odbierać telefonów.

obawiam się, że nie - to się powtarza od pewnego czasu. Tym bardziej więc teraz, gdy - jak wynika z cytowanego w dziale prasy artykułu W. Todura - M. Wasik przestał pełnić funkcję rzecznika prasowego Zagłębia. Cóż, dość gorzka refleksja może towarzyszyć, z rdzaju tych refleksji, które się pojawiały już np w chwili, gdy radio to nie potrafiło zawalczyć o bycie - budowanie więc przy okazji swojej marki - wraz z piłkarzami ręcznymi podczas walki o ich awans na zaplecze ekstraklasowe. Te refleksje, to po prostu stwierdzanie, że gdzieś tam znowu w podejściu czai się brak szerokich horyzontów, odwagi, rozmachu - no i potrafią się rozwijać telewizje w miasteczkach 50-tysięcznych, kluby, które są w czołówce II frontu rozgrywek i są synonimem rozważnego rozwoju, jak choćby te nieraz przywoływane Chojnice... A Zagłębie? Jak napisałem, wydaje mi się, że transmisji nie będzie, powtarza się to od pewnego czasu, nie zapomnę też, jak Zagłębie ostatnio gdzieś grało na wyjeździe a zajrzałem do ZagłębiaFM, by się upewnić, bo może jednak? Och, usłyszałem głos etatowego redaktora sprawozdawcy, który tak wciągał swymi relacjami, że ucieszyłem się, zanim się zorientował. Jak mi się wydaje, słyszałem w jego głosie emocje, których zwykle nie było - emocje siłowania się jakby z samym sobą - a może emocje "wykrzeszania ognia z kamienia"? W każdym razie, relacjonował mecz charytatywny, jaki się odbywał wtedy na Ludowym, z dziennikarzami bodaj. Impreza na pewno szlachetna, cenna, relacja zrzesztą oczywiście dobra. Niemniej - no jednak chyba nie był to dla sprawozdawcy łatwy mecz...
Ogólnie więc - może być tak, że kolejna raz w rzutkim Zagłębiu Sosnowiec klapa z przedsięwzięciem, które nie jest teewizją a jedynie radiem, co najmniej 10 razy tańszym.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Michał_Wwa 2017-09-23, 3:05 pm

August napisał(a):Po ostatnich meczach o dobrą grę można być spokojnym. Problem w skuteczności a przede wszystkim w tym jakie numery mogą nawywijać nasze gwiazdy w formacji obronnej.


Ja myślę że wszyscy kolejni rywale powinni obawiać się meczów z Zagłębiem. Styl gry już poszedł w górę, punty też w końcu się pojawią. Tylko bez lekceważenia rywala z dołu tabeli, bo Wigry potrafiły już wygrywać w Sosnowcu.

Stawiam że 3 punkty zostaną w Sosnowcu, ale nie uda się zagrać na zero z tyłu. Mój typ 3:1
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez novack 2017-09-23, 4:29 pm

Niuńka nie ma nawet na ławce, nie wierzę, że wynika to z obiektywnej oceny jego umiejętności, tam musi być jakiś kwas.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Tomcjo 2017-09-23, 4:30 pm

Nuniek po za składem .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez August 2017-09-23, 4:44 pm

Za to na stoperze Cichocki z Jędrychem. Jeżu wspomóż
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Tomcjo 2017-09-23, 5:30 pm

Szału nie ma
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez xenon 2017-09-23, 5:44 pm

co jest dzisiaj lepsze, pogoda czy mecz?
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez Tomcjo 2017-09-23, 5:49 pm

Łuczak ma u nas swoich fanów a ja bym sie go pozbył lub nie przedłużył kontraktu . On niby sie stara tylko ze Zagłębie z tych jego starań nie ma za grosz pożytku .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez T_misiek 2017-09-23, 5:52 pm

Najlepszy jest Luczak :lol: :lol:
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Wigry Suwałki

Postprzez novack 2017-09-23, 6:04 pm

Dzisiaj miał być koniec Świata i będzie... jak Zagłębie nie wygra!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników