ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez August 2017-09-16, 5:09 pm

Sanogo King
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez bazant 2017-09-16, 6:12 pm

Czy ktoś posiada informację dlaczego Lewickiego nie ma nawet na ławce ?
Pisze tylko że znalazł się poza 18.
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Marcinxxx 2017-09-16, 6:19 pm

lipa juz 1:2
Marcinxxx
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2007-04-24, 7:26 pm
Lokalizacja: Stary Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Tomcjo 2017-09-16, 6:23 pm

Z relacji wynika zeby ciśniemy a oni strzelają . Niewykorzystane sytuacja tak jak z Odrą
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez zag23 2017-09-16, 6:25 pm

Zaglebie to ma jak zwykle pecha prowadza gre, przeważaja a wynik odwrotny. Chojniczanka skuteczna do bólu. Dwa mecze z rzedu w ciagu tygodnia wygrac to zawsze byl problem w naszym wykonaniu az sie dziwie ze nie gramy w niedziele. Wrzesiński to nie jest zawodnik na 1 sklad, nieskuteczny bardzo juz bym wolał żeby Makengo gral na skrzydle jak odzyska kondycje. Brak napastnika na lawce to jakies nieporozumienie dziś.
Ostatnio edytowano 2017-09-16, 6:31 pm przez zag23, łącznie edytowano 1 raz
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Tomcjo 2017-09-16, 6:28 pm

To nie pech to reguła . My nie mamy drużyny . Stara rozwalił prezes a nowa moze bedzie na wiosnę a może za rok . To da skutki wymiany wszystkich piłkarzy . Gra obronna nie istnieje .
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez wilczy_jezdziec 2017-09-16, 6:32 pm

Od kliku meczów noszę się z tym wnioskiem. Mianowicie: Kudła nas w tej lidze nie uratuje. Ja rozumiem, że obrona też jest do kitu ale tracimy chyba więcej bramek niż za Fabisiaka. Od lat nie mamy między słupkami gościa, który potrafiłby odmienić losów meczu. Ja rozumiem, że są strzały nie do obrony ale jednak... Daleko nie trzeba szukać. Janukiewicz w dzisiaj. Po przyjściu Kudły do Zagłębia, zapytałem znajomego który chodzi na Pogoń, co myśli o grze Kudły. Powiedział: "gra poprawnie ale nie licz na to, że wybroni wam stykowe mecze." Wychodzi na to, że niestety miał racje.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez zag23 2017-09-16, 6:33 pm

Tomcjo napisał(a):To nie pech to reguła . My nie mamy drużyny . Stara rozwalił prezes a nowa moze bedzie na wiosnę a może za rok . To da skutki wymiany wszystkich piłkarzy . Gra obronna nie istnieje .


Tomcjo a co mozesz mowic jak nie ogladasz meczow na zywo...to niesprawiedliwe tak mowić i patrzec tylko na suche wyniki lub skróty z meczów.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez slawekchicago 2017-09-16, 6:38 pm

ja po tyum sie dowiedzialem licze tylko w tym sezonie na miejsce powyzej 10 i wygranie 6 arcywaznych meczy po dwa razy z tyskimi gejksa i smieRdzielami . Juz nie pompuje balonika . licze na przyszly SEZON
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Tomcjo 2017-09-16, 6:41 pm

Bardzo mozliwe ale choćby statystyka strzałów i relacja z meczu duzo pokazuje . Opieram sie na relacjach i typowałem 1-3 . Czy sie pomyliłem ?
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Tomcjo 2017-09-16, 6:44 pm

Wiem ze moje typy ze zajmiemy miejsce powyzej baraży sa wkurzające ale ktoś do tego doprowadził bo to nie jest przypadek .
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez zag23 2017-09-16, 6:52 pm

Tomcjo napisał(a):Bardzo mozliwe ale choćby statystyka strzałów i relacja z meczu duzo pokazuje . Opieram sie na relacjach i typowałem 1-3 . Czy sie pomyliłem ?


no trafiłeś ale to nie znaczy że sie znasz po prostu fart, z relacji wynika ze powinnismy wygrac z 3:1 albo wyzej wiec widzisz
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Tomcjo 2017-09-16, 6:57 pm

Kiedyś meczy nie było w tv a tylko studio s-13 w radiu . Opierając sie na informacjach gazetowych lepiej potrafiłem typować jak widząc mecz w tv . Wtedy dochodzą emocje i sympatie . Teraz zrobiłem to na zimno . Pewnie juz w następnym meczu nie trafie dlatego sie nie mądruje tylko słabo widze nasza sytuacje po tej rewolucji i zmianach . Licze na Makengo i Pribule na wiosnę . Licze na Dudka ze potrafi ich zgrać i nie zawali przerwy zimowej ale nie licze na cuda . Większość drużyn kolejny sezon buduje drużyne . Taka Miedź to juz chyba od stu lat .
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez zag23 2017-09-16, 6:58 pm

Tomcjo napisał(a):Wiem ze moje typy ze zajmiemy miejsce powyzej baraży sa wkurzające ale ktoś do tego doprowadził bo to nie jest przypadek .


powyzej barazy ? Ty chyba jakims czarnowidzem jestes. bedziemy w gornej 8 po jesieni a powalczymy o wiecej na wiosne zobaczysz
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - CHOJNICZANKA Chojnice

Postprzez Blajpios 2017-09-16, 7:01 pm

zag23 napisał(a):
Tomcjo napisał(a):To nie pech to reguła . My nie mamy drużyny . Stara rozwalił prezes a nowa moze bedzie na wiosnę a może za rok . To da skutki wymiany wszystkich piłkarzy . Gra obronna nie istnieje .


Tomcjo a co mozesz mowic jak nie ogladasz meczow na zywo...to niesprawiedliwe tak mowić i patrzec tylko na suche wyniki lub skróty z meczów.

Tak, zgadzam się, że nie oglądając meczów na żywo, trzeba wyrażać się ostrożnie - ale mam wrażenie, że Kol. Tomcjo nie demonstruje się jako jakieś bożyszcze, wyrocznia - raczej dzieli się tylko swoją opinią. Przyznam zresztą, że podobną do mojej, choć też nie oglądam na żywo. Czy nie ma do niej prawa? Nie tylko, gdy jego przepowiednie okazują się zgodne z późniejszymi faktami, w odróżnieniu czasem nawet od tych, co na żywo oglądali. Nie tylko o to chodzi. Idąc podobną drogą do Kolegi rozumowania, to z kolei można napisać, a co Kol. zag23 może powiedzieć, jak tylko ogląda mecze na stadionie a nie wie, jak w szatni rozmawiali przed meczem i na początku sezonu, co im Prezes powiedział w taki sposób, że nie dla prasy i/lub kibiców, tylko wiedzieli, że na serio tego się muszą trzymać, np. jak w zeszły roku, gdy ponoć wymagał nade wszystko, by ogrywali Ślązaków a o awansie nie było mowy?
Czy my wiemy, ile z tego prawdy a ile nie? Czy wiemy, co powiedziane jest "nie dla kibiców i/lub prasy ale na serio" na ten sezon? Cóż więc możemy powiedzieć, choćby się każdy mecz oglądało, łącznie z wyjazdowymi?
Oczywiście, że na pewno dużo więcej niż my, co z daleka kibicujemy. Oczywiście więc, że prawdopodobieństwo wielu sądów jest większe, niektórych tylko faktycznie od widzów można oczekiwać. Niemniej - większe, nie znaczy że u tych, co z daleka patrzą jest zerowe - a u tych, co mecze oglądają jest 100-procentowe. Oczywiście też - że dla tych, co oglądają wszystkie mecze, czy tam większość: i szacunek się należy ale i posłuch, wsłuchanie w ich opinię. To fakt. Ale też i ci co z daleka mogą mieć z innej perspektywy trafne wnioski, wolni są od niektórych emocji zaciemniających widzenie a i w ogóle, w niektórych kwestiach - "z daleka widać lepiej".
Jeszcze dopiszę po ostatnich Waszych wpisach. Dla mnie z relacji - to widać, że mogliby wygrać Zagłębiacy. Nie chcieli? Nie umieją? W każdym razie, na pecha mało to wygląda. Pech zdarzy się raz, drugi - a tymczasem to regularność w tym sezonie, w poprzednich. Chojniczanka, spokojnie budowana, bez przerywania budowy po 5 meczach zmianą trenera: wie, jak grać, kiedy uderzać, jak pilnować wyniku. Nadto - wiedział to Ryczkowski - ale chyba wiedział też, że na Zagłębiaków da się zrobić jeden zwód (wg relacji) w polu karnym i bramkę strzelić można. To na pewno tylko pech Zagłębia?
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników